Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • najszczesliwsza Ekspertka
    Postów: 181 148

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kur...szlag mnie zaraz trafi!niecpotrafie!!

    7c7877e138.png[/url]
  • najszczesliwsza Ekspertka
    Postów: 181 148

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/df8b9e0a96130105

    majeczka87, Monika.ch87, nowatorka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7c7877e138.png[/url]
  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    A ktory Ty Masz tydzien i dzien?
    pierwszy dzień trzynastego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2015, 17:05

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jutro będzie czas więc już dzisiaj chciałam Wam Kobietki złożyć życzenia.
    Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych.Zdrówka dla dzieciaczków i oby wszystkie wizyty przynosiły nam tylko dobre wiadomości:)

    majeczka87, nowatorka, kijanka_88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Smile i ja rowniez wszystkim wam zycze spokojnych i radosnych swiat, spedzonych z bliskimi i w rodzinnej atmosferze :)

    majeczka87, kijanka_88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt. Patutka jak tam po wizycie?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wam też Wszystkiego Pięknego!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ona2012 Autorytet
    Postów: 302 423

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam Wam życzyć spokojnych i wesołych Świąt :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdc3e5erjm386my.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki po badaniu ;-) Jestem Mega szczesliwa :)
    Badanie usg wyszlo prawidlowo ....wszystko widoczne wszystko na swoim miejscu :)
    Megaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

    na 90%dziewczynka-bo nie widzi siusiaka :)

    ale nie jest pewny i nie potwierdzil na 100% by nas w bład nie wprowadzić wiec nas uprzedził że pewności do konca nie ma......

    Uf jaka ulga dziekuje za kciukasy jestescie kochane;*

    WESOLYCH ZDROWYCH SWIAT!

    majeczka87, Ejrene, Wiola90, nowatorka, figaa, nick nieaktualny, _analiza, Agaax, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspaniale kamenkaa ;) super ze coreczka :)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga ciotki!
    Byliśmy dziś u lekarza i Bąbel ma 3 cm! wyprzedził o dwa dni swój wiek... zapowiada się kawał dziecka.
    A jak machał do nas łapkami... z całych sił obiema!
    Oczywiście się poryczałam.

    Zapisałam się w końcu na prenatalne, mam 11.01.

    Bąbel pomachaj do ciotek...
    b4b989b7fc92d69amed.jpg

    alexxx, kamenkaa, majeczka87, Ejrene, nowatorka, figaa, nick nieaktualny, _analiza, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jutro pewnie nie będzie kiedy więc już dzisiaj chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Ciepłych, rodzinnych i wesołych Świąt, żeby spełniły się Wam najskrytsze marzenia, bezproblemowych ciąż, zdrówka dla Was i maluszków :)

    majeczka87, Ejrene, Agaax, kamenkaa lubią tę wiadomość

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka super ze cora ;)

    Lukrowalam pierniczki ale wiem ze ich nie dam rady zjeść. Mój organizm mówi takim rzeczom nie ;)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile wrote:
    Uwaga ciotki!
    Byliśmy dziś u lekarza i Bąbel ma 3 cm! wyprzedził o dwa dni swój wiek... zapowiada się kawał dziecka.
    A jak machał do nas łapkami... z całych sił obiema!
    Oczywiście się poryczałam.

    Zapisałam się w końcu na prenatalne, mam 11.01.

    Bąbel pomachaj do ciotek...
    b4b989b7fc92d69amed.jpg

    tego samego masz prenatalne co ja :)

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt. Patutka jak tam po wizycie?

    Przepraszam, ze nie pisalam, usnelam! Tak sie zestresowalam.....

    A wiec,To tak serduszko teraz bije mu 155 ,ma dwie raczki, dwie nozki, wszystkie paluszki, widac bylo ustka, skore na nosku i cos w stylu kosci nosowej, dwa platy mozgu. Pomiedzy nozkami cos bylo Ale zbyt male. Do pupy ma 5 cm. Na zdjeciu machal nogami i smiesznie zakryl oczy obydwoma raczkami hahahaha

    IMG_20151223_181723_JPG_300x300_q85.jpg

    Dziekuje wszystkim za kciuki <3

    Doktor przelaczyl Mam na 4D mam jeszcze zwykle, Ale to jest przeurocze;))))

    nowatorka, nick nieaktualny, _analiza, Grzybka, Agaax, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kama005 lubią tę wiadomość

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • figaa Przyjaciółka
    Postów: 118 299

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego na Swieta! :)
    Ja właśnie skończyłam robić salatke sledziowa, a jutro niestety muszę iść do pracy na cały dzień: (

    kamenkaa, majeczka87 lubią tę wiadomość

    1usag7rf69y59i8r.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, super, że wizyty udane i oby tak dalej :)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczne zdjecia fasolek :)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Monika.ch87 Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego Dziewczyny! :-*

    kamenkaa, nick nieaktualny, majeczka87 lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/73e9cdebd5bbc7744ddc8787fdecc71f

    hchydqk3h87tbykl.png

  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 932

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie w II trymestrze i życzę wesołych świąt :)

    oldżi, nick nieaktualny, majeczka87, Agaax lubią tę wiadomość

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ