Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • Zuzulka88 Autorytet
    Postów: 279 700

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne maleństwa :-D


    Spokojnych i radosnych Świąt życzę ;-)

    nick nieaktualny, majeczka87 lubią tę wiadomość

    860ij44jnlwgi45u.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt :)

    nick nieaktualny, majeczka87, kamenkaa lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • oldżi Autorytet
    Postów: 409 502

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w drugim trymestrze :)

    Życzę wszystkim dużo, dużo spokoju, wspaniałej rodzinnej atmosfery i okrągłych brzuszków z zadowolonymi mieszkańcami :)

    nick nieaktualny, majeczka87, kamenkaa lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4gsb554h.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Wam życzę ;)

    nick nieaktualny, majeczka87, kamenkaa lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nowa! Autorytet
    Postów: 574 1522

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamusie z okazji świat życzę wam duzo duzo zdrowka dla was i dla waszych fasolek. Duzo spokoju, sily, wytrwałości oraz wiele radości. Trzymajcie sie cieplo kochane. Aaaa i życzę nam żeby nasi M byli dla nas wyrozumiali :-)buziaki

    nick nieaktualny, majeczka87, kamenkaa lubią tę wiadomość

  • nowa! Autorytet
    Postów: 574 1522

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i gratuluje wczorajszych wizyt piękne dzieciaczki :-)

    majeczka87 lubi tę wiadomość

  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych :) idę poleniuchować żeby później móc marudzić że na nic nie mam czasu ;)

    Zuzulka88, kamenkaa lubią tę wiadomość

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    graphics-christmas-tree-hanger-337699.gif

    Spokojnych świąt spędzonych w gronie rodzinnym. a w 2016 roku życzę bezproblemowych terminowych porodów :) i aby marzenia stały sie rzeczywistością :*

    graphics-christmas-fireplace-565615.gif

    nick nieaktualny, majeczka87, aisa, kamenkaa lubią tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Telashe wrote:
    Wesołych :) idę poleniuchować żeby później móc marudzić że na nic nie mam czasu ;)
    Skad ja to znam hahahahhaha

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

    majeczka87 lubi tę wiadomość

  • Dunda Ekspertka
    Postów: 218 439

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam tu żeby życzyć Wam rodzinnych i radosnych Świąt a tu takie cudne zdjęcia! Teraz to już mam super świąteczny nastrój i wiem, że mój Pajączek na wizycie w poniedziałek tez będzie taki cudowny. Tylko ciekawe ile moja waga pokaże ha ha

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    <3 Marcel Zdzisław vel. Pająk
    mhsvl6d8imp4ywo3.png
    PCO stwierdzone w 2008r.
    05.2015 cb (6tc)
    1-4cs z CLO+Ovitrelle; 5cs CLO+fostimon+ovitrelle
  • kijanka_88 Autorytet
    Postów: 587 1298

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych, Radosnych Świąt.. i aby za rok wszystkie wstawiały zdjęcia Dzieciaczków w czapeczkach... Ah co to będą za Święta ;)

    nick nieaktualny, alexxx lubią tę wiadomość

    Kijanka
  • najszczesliwsza Ekspertka
    Postów: 181 148

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogodnych swiat dziewczyny...przede wszystkim spokojnych :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2015, 13:33

    majeczka87, alexxx lubią tę wiadomość

    7c7877e138.png[/url]
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 325

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie święta w kiepskim nastroju. Rano wylądowałam w szpitalu, bo jak wstałam to zobaczyłam krew. Kiedy lekarz mnie badał, już jej nie było wiec nie był w stanie powiedzieć skąd dokładnie była, ale możliwe, że z nadżerki.Serduszko biło. Pytał czy decyduje się zostać na oddziale, ale powiedziałam, że w domu będe odpoczywac i jak coś się dalej będzie działo to przyjde znowu i już zostane... Pęcherzyk żółtkowy dalej zbyt duży. Ale lekarz powiedział, że nic z tym się nie da zrobić i trzeba obserwować. Mam złe przeczucia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2015, 15:06

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kochane, ten czas radosci w koncu nadszedl <3 Wesołych Świąt mam wszystkim! Spełnienia marzeń- Ale myślę, że to największe zostało spełnione :) zdrowia przede wszystkim! I wszystkiego dobrego! <3 <3 <3 niech nasze maluszki przynoszą mam szczęście jeszcze większe :*

    Pamietajmy o mamusiach aniołków, Wam szybkiego odzyskania maluszków życzę. :*






    Ada- bedzie dobrze, trzymaj sie i mysl pozytywnie.

    alexxx, kamenkaa lubią tę wiadomość

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • alexxx Ekspertka
    Postów: 190 332

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zdrowych, wesołych, rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia :) nudnych i spokojnych ciąż :) :* i wszystkiego co sobie tylko zyczycie :* aby nasze dzieciaczki były zdrowe:) za rok o tej porze nasze świeta będą w wiekszym gronie - z naszym najwazniejszym skarbem :)
    buziaki :*

    Patutka twoj maluszek jest przeeee cudowny ! <3

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    2 lipca 2016r. Marcel
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie!! <3

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexxx wrote:
    Kochane, zdrowych, wesołych, rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia :) nudnych i spokojnych ciąż :) :* i wszystkiego co sobie tylko zyczycie :* aby nasze dzieciaczki były zdrowe:) za rok o tej porze nasze świeta będą w wiekszym gronie - z naszym najwazniejszym skarbem :)
    buziaki :*

    Patutka twoj maluszek jest przeeee cudowny ! <3
    Dziekuje za zyczenia :*

    I przeogromnie mi miło :) maly wstydzioch nie chciał mamusi buzi pokazac, moze tego 4.01 sie uda ;) Ale Juz widac jaki w brzuchu mi gagatek niedobry rosnie :) <3

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • MartaT Ekspertka
    Postów: 231 174

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę,że mam dużo do nadrobienia :)
    Postaram się po świętach nadrobić :D
    Ale piękne zdjęcia dziewczyny! :)
    A tak poza tym weszłam na chwilkę i Życzę Wam Wesołych i spokojnych świąt! :)

    f2w3rjjgj9qnws1n.png
  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało się nam już przetrwać wigilię ^^ nawet obejrzałam znachora i po raz pierwszy ever się nie poryczałam :D

    oLWKp1.png Sergiusz <3
‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ