Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • najszczesliwsza Ekspertka
    Postów: 181 148

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Asit...musze zrobic wszystko zeby juz nie palic

    7c7877e138.png[/url]
  • Asit Autorytet
    Postów: 628 1123

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najszczesliwsza wrote:
    Gratuluje Asit...musze zrobic wszystko zeby juz nie palic
    Powodzenia :)

    Synek William <3 rg5043r8y3ikdze3.png[/url]
    rg502rindfsy9xvy.png[/url]
    rg50wn15p5voaroc.png[/urlrg50kqi19n1awyxr.png[/url]
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka jak po usg?

    Witam od rana. Dzisiaj mam wizytę po południu i już się nie mogę doczekać :)

    aisa lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Asit Autorytet
    Postów: 628 1123

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas dzis -5 i pieknie bialo i super samopoczucie :)a jaka pogoda u was i samopoczucie ?? :)

    Synek William <3 rg5043r8y3ikdze3.png[/url]
    rg502rindfsy9xvy.png[/url]
    rg50wn15p5voaroc.png[/urlrg50kqi19n1awyxr.png[/url]
  • olcia_2209 Ekspertka
    Postów: 244 368

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najszczesliwsza wrote:
    Gratuluje Asit...musze zrobic wszystko zeby juz nie palic

    Najszczęśliwsza poczytaj w internecie o konsekwencjach jakie może przynieść palenie w ciąży Maleństwu, powinno Ci pomóc szybko rzucić. Np. http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/przed-ciaza/Jakie-sa-skutki-palenia-papierosow-w-ciazy_33532.html czy http://babyonline.pl/skutki-palenia-w-ciazy-8-powodow-by-przestac-palic-w-ciazy,co-mi-wolno-w-ciazy-artykul,6836,r1p1.html
    ja niestety znam jeden przypadek jak się to bardzo dobiło na dziecku (albo przyczyniło, nie wiadomo, bo tego nikt w sumie nie udowodni) :( Nie jestem pewna jednak czy powinnam tu opisywać, bo nie chcę nikogo straszyć.

    Trzymam kciuki, żeby Ci się udało.

    3jgxrjjg2vw3f7x7.png
  • oldżi Autorytet
    Postów: 409 502

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ja wczoraj miałam wizytę u lekarza i okazało się, ze Hania ma sisiaka! Poki co jesteśmy w szoku ;) krasnal ma 10,5 cm i wazy 150 g

    U mnie troche śnieżnie i bardzo sie z tego cieszę, dzisiaj wyjeżdżamy na weekend odpocząć wiec cieszy mnie zimowa aura :)

    Co do palenia- mam koleżankę która jest położną i ona powiedziała, że na oddziale noworodkowym w sekundę pozna dziecko którego matka paliła w ciąży, nawet jak się nie przyznaje, więc nie ma opcji, że nie niesie to za sobą konsekwencji ....

    aisa, nick nieaktualny, Zuzulka88, _analiza, Agaax, MartaT lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4gsb554h.png
  • Rammel Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    U nas dzisiaj troszkę zimno, aż się nie chce z domu wychodzić, ale niestety trzeba.

    Nie spałam dziś dobrze, bolały mnie plecy i brzuch i nie umiałam sobie znaleźć pozycji do spania. Każda była niewygodna. Do tej pory czuję się trochę jak zbity pies. A muszę dzisiaj jechać na naszą budowę opanować malowanie pokoju dla najmłodszego członka rodziny.

    Macie jakieś sposoby na ból pleców?

    Córeczka 08.2016
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oldżi to Ci psikus :) Ale maluch już duży :)

    oldżi lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Asit Autorytet
    Postów: 628 1123

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oldżi wrote:
    Cześć Dziewczyny! Ja wczoraj miałam wizytę u lekarza i okazało się, ze Hania ma sisiaka! Poki co jesteśmy w szoku ;) krasnal ma 10,5 cm i wazy 150 g ....

    Co za niepspodzianka , nieukrywam ze u mnie na polowkowym mogo by wyjsc na odwrot heheh

    oldżi lubi tę wiadomość

    Synek William <3 rg5043r8y3ikdze3.png[/url]
    rg502rindfsy9xvy.png[/url]
    rg50wn15p5voaroc.png[/urlrg50kqi19n1awyxr.png[/url]
  • najszczesliwsza Ekspertka
    Postów: 181 148

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak ja bym chciala juz bardzo poznac plec mojego malenstwa :-) w srode mam,wizyte u mojej gin moze juz bd cos wiafomo bo wczoraj jeszcze nic :-(

    7c7877e138.png[/url]
  • Rammel Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oldżi wrote:
    Cześć Dziewczyny! Ja wczoraj miałam wizytę u lekarza i okazało się, ze Hania ma sisiaka! Poki co jesteśmy w szoku ;) krasnal ma 10,5 cm i wazy 150 g

    A to Ci niespodzianka :) Duże już te Twoje dzieciątko :) To teraz trzeba wymyślić imię dla brzdąca. Chyba, że już masz:)

    oldżi lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2016
  • Rammel Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najszczesliwsza wrote:
    A jak ja bym chciala juz bardzo poznac plec mojego malenstwa :-) w srode mam,wizyte u mojej gin moze juz bd cos wiafomo bo wczoraj jeszcze nic :-(

    Ja mam prenatalne we wtorek. Ale nie nastawiam się na to, że będzie coś widać. Chociaż chciałabym już wiedzieć :)

    Córeczka 08.2016
  • izulala Autorytet
    Postów: 791 598

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    dziewczyny lekarz kazal mi brac magnez w zwiazku z krotka szyjka macicy - czy kazdy magnez mozemy brac?? co polecicie dla ciężarówek?? mam kilka tabletek magnez+ B6 firmy Dbam o Zdrowie... mozna?? nic nie jest napisane o ciężarnych

    f2w3rjjgetjavtgc.png
    Antoś juz nami:) waga 3980g; 58cm
    172g; 20tc - 411g; 24tc - 816g; 28tc - 1410g; 30tc - 1680g; 31tc - 2035g; 31tc 4dni - 2083g; 34tc 2dni - 2496g; 34tc 6dni - 2793g; 36tc - 2900g; 36tc 6dni - 3107g; 37tc 5dni - 3420g; 38tc 4dni - 3497g;
  • najszczesliwsza Ekspertka
    Postów: 181 148

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mialam wczoraj wlasnie badanie przyziernosci karkowej

    7c7877e138.png[/url]
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulala ja w poprzedniej ciąży brałam Asparaginian Extra. Taki mi gin kazała brać. Jest bardzo tani.

    izulala lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • izulala Autorytet
    Postów: 791 598

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Izulala ja w poprzedniej ciąży brałam Asparaginian Extra. Taki mi gin kazała brać. Jest bardzo tani.
    super to dzisiaj zakupię ;D

    f2w3rjjgetjavtgc.png
    Antoś juz nami:) waga 3980g; 58cm
    172g; 20tc - 411g; 24tc - 816g; 28tc - 1410g; 30tc - 1680g; 31tc - 2035g; 31tc 4dni - 2083g; 34tc 2dni - 2496g; 34tc 6dni - 2793g; 36tc - 2900g; 36tc 6dni - 3107g; 37tc 5dni - 3420g; 38tc 4dni - 3497g;
  • ona2012 Autorytet
    Postów: 302 423

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U nas też zimno. Dzisiaj obudziłam się z takim bólem głowy i dodatkowo miałam mdłości, a myślałam,że już przeszły. W ogóle jestem jakaś nie do życia:( W poniedziałek mam kolejną wizytę, już nie mogę się doczekać:)

    atdc3e5erjm386my.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oldżi, no to niezła niespodzianka była na wizycie :D

    Najszczęśliwsza, czytaj o skutkach palenia w ciąży. Może terapia wstrząsowa podziała ;) powodzenia życzę w rzucaniu! Dasz rade :)

    Asit, u mnie mróz ostry, śniegu brak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 09:27

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Asit Autorytet
    Postów: 628 1123

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Asit, u mnie mróz ostry, śniegu brak.
    no u mnie piekna zima az wezme za niedlugo wyjde jakies focie zrobic :)

    aisa lubi tę wiadomość

    Synek William <3 rg5043r8y3ikdze3.png[/url]
    rg502rindfsy9xvy.png[/url]
    rg50wn15p5voaroc.png[/urlrg50kqi19n1awyxr.png[/url]
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:)

    oldżi, psikusa Wam zrobiło małe:)od małego lubi zaskakiwać hehe:)

    Ja pomału się zbieram do pracy, jednak jak się pracuje to człowiek zupełnie inaczej funkcjonuje...

    U mnie chyba mrozisko i pada lekki śnieżek:)wolę już mróz niż tą ciapę i szaroburość za oknem wrrrr

    Czy któraś z Was jest może z Radomia?:)

    aisa lubi tę wiadomość

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ