X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 października 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma coś ok 40cm. Ciężko mi było mierzyć jak macha ta główka we wszystkie strony :P
    Do tego jakieś 63cm długości i ok 6.200 kg (a może 6? Ta moja waga lubi mu zawyzac). Tak więc ciągle tendencja długościowa niż szerokościowa ;)

    Jejciu u nas jutro już 3 Msc skończy... Normalnie wierzyc się nie chce... :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Kaktus93 Autorytet
    Postów: 516 235

    Wysłany: 20 października 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia 60 centyl? Moja miała na początku 32 cm i pokazuje mi że jest to ok 5 centyla. Myślałam że Twoja też tyle miała ale może coś pomyliłam :)

    l22nsg188x4pwv1x.png
  • melbusia88 Autorytet
    Postów: 1560 1041

    Wysłany: 20 października 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem zła dziewczyny. Mąż chory. Mnóstwo ludzi w ostatnim tygodniu przychodziło do niego do urzędu coś załatwić. Zasmarkani, kaszlający, nawet z gorączką. No tak, bo w dupie maja,ze można kogoś zarazić. Ze urzędnik też ma rodzinę, może małe dziecko, tak jak my. I teraz moja mała ma 37' i jest taka apatyczna, chyba ja zaraził :-(

    l22n6iyek016fbg8.png
  • Vanilka Autorytet
    Postów: 315 299

    Wysłany: 20 października 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie cichutko tu ostatnio.
    Zostala nas zaledwie garstka udzielajacych sie. Ja nawet nie wiem ile moja ma obowd glowki i wagi tez nie wiem ale juz klocuszek konkretny. Wszystkiego sie dowiem za tydzien na 2 szczepieniu.

    My juz tez po chrzcinach. Maja byla troszke niespokojna do mometu polania ja woda. Ostatnio zaczela mega glosno gaworzyc uwielbiam jak to robi tylko juz nie mam pamieci w tel bo ciagle jest nagrywana :)

    Melbusia wspolczuje choroby meza i zdrowka dla Was. Ja to jak tylko ktos kichnie z rodziny zaraz mowie zeby z daleka od malej zwlaszcza ze mamy miec szczepienie teraz niedlugo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2018, 22:27

    zem3cwa18ndfk4ne.png

    f2w33e3kg6mtqiad.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 20 października 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus93 wrote:
    Nalia 60 centyl? Moja miała na początku 32 cm i pokazuje mi że jest to ok 5 centyla. Myślałam że Twoja też tyle miała ale może coś pomyliłam :)
    Nie, jak sie urodzila miala 32cm i to 5 centyl, a potem jej glowa urosla i wskoczyla na 60 centyl, a teraz rosniw cos wolniej i jest na 40-50 centylu ;)

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 20 października 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melbusia zdrowka dla Was.


    Ada tez duzo gada, a najbardziej lubi chyba gadac z moim tatą.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 21 października 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze dzieci, podciagane do siadania za rączki, trzymają sztywno glowe? Adzie ona opada, ale na brzuszku i noszona ladnie ją trzyma.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 21 października 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jaki nasz Maluch ma obwód główki. Mam nadzieję, że zmierzą ją w tym tygodniu podczas szczepienia.

    Ja mam spore obawy przed szczepieniami jesiennymi, boję się, że Mały szybko coś złapie, bo ludzie wszędzie kichają i prychają. Jakoś jak było ciepło i słonecznie to mniej się stresowałam.
    Nalia wrote:
    Czy Wasze dzieci, podciagane do siadania za rączki, trzymają sztywno glowe? Adzie ona opada, ale na brzuszku i noszona ladnie ją trzyma.
    nie podciągałam, ale sprawdzę kiedyś przy okazji :)

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 października 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój trzyma główkę podczas podciągania. Ba! Nawet jak go tylko chwyce za ręce (a właściwie dam palca to chwyta) to napina się do siadania! Na szczęście jeszcze nie daje rady :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2018, 18:55

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 21 października 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Ada dzisiaj bardzo marudna, placze, napina sie, malo je, chyba ją brzuszek boli, bo nie bylo kupki ani bąków. :(

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Kaktus93 Autorytet
    Postów: 516 235

    Wysłany: 21 października 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melbusia, to standard niestety. Zdrówka dla Was i oby mała nie zachorowała!

    Moja malutka się w ogóle nie rwie do podnoszenia. Ale głowę ogólnie trzyma coraz lepiej :)

    l22nsg188x4pwv1x.png
  • melbusia88 Autorytet
    Postów: 1560 1041

    Wysłany: 22 października 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co się dzieje. Myślałam,ze mąż mała zaraził. Z soboty na niedzielę małej skoczyła temp do 37,6, ale sama spadla w nocy nagle. A wczoraj po drzemce wczoraj obudziła o 20.15 i cały czas marudziła, płakała, uspokajala się tylko na rękach, a odlozona się darla. A przecież my nigdy jej nie nosilismy, nigdy nie było wymuszania. I tak się darla już nawet na rękach, widać że bardzo jej się chcialo spać, ale nie mogla, plakala. I tak do 00.15 i dałam jej czopek paracetamol i od razu zasnęła mi na rekach, ale to chyba nie zasługa leku, bo zasnęła po 5 minutach, tylko ja odcięlo ze zmęczenia. A temp ok, zero kaszlu, kataru. Nic. Jedynie ślinę przelykala bardziej intensywnie. Ale gardło Nie jest czerwone. Nie wiem co się dzieje. Czy to mogą być zęby...? Mała skończyła dziś 4 miesiące.

    l22n6iyek016fbg8.png
  • Kaktus93 Autorytet
    Postów: 516 235

    Wysłany: 22 października 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melbusia, może to być wszystko. Gorszy dzień, skok rozwojowy, zęby, choroba..
    A temperaturę zawsze miała książkową? Bo moja na przykład od samego początku ma ok 37 stopni. Czasem spada do 36.8 (to chyba jej najniższa), żeby za chwilę podnieść się do 37.5..

    l22nsg188x4pwv1x.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 22 października 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melbusia, czasem dzieci maja gorsze dni, mogl ja nawet brzuszek bolec albo zakluc w jelitkach. Ady tez nie nosimy za duzo, a jak ma zly dzien, to placze i uspokaja sie przytulana na rekach wlasnie.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 22 października 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    Czy Wasze dzieci, podciagane do siadania za rączki, trzymają sztywno glowe? Adzie ona opada, ale na brzuszku i noszona ladnie ją trzyma.

    Hej, mojej tez opada i w szpitalu (bylysmy z powodu brzuszka) dali skierowanie na fizjoterapie z tego powodu. Na brzuszku ladnie trzyma, a na plecach do siadu glowa lezy... warto pewnie, zeby ktos Ade zobaczyl... ale to ponic latwo sie cwiczy

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Mmargotka Autorytet
    Postów: 410 369

    Wysłany: 22 października 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odnośnie gorszych dni dzieciaczków. Moja od 3 dni strasznie marudna i apatyczna w momentach kiedy nie śpi, a poza tym spałaby cały czas. Zdecydowana zmiana zachowania (nie było ostatnio szczepienia). Może to aura pogodowa, ja sama jestem apatyczna i markotna ostatnio.
    tb73tv730xcbtslh.png

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 października 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propo zmian zachowań-mój tez ma dziwne momenty. Wstaje rano super zabawnie humor piękny. A potrafi popołudniem tak marudny być jakby ktoś mu krzywdę robił. Wieczorem usypia normalnie (no w miarę bo wczoraj to bez rąk nie było szans na spanie). Obstawiam skok rozwojowy 14-19 tydzień i czekam grzecznie jak się skonczy...

    A co do pogody-przygotujcie się na jutro na akcje (nie muszą być ale mogą i warto wiedziec) bo ciśnienie ma runac w dół. Więc może być jazda wtedy i z nami i z dzieciaczkami.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • melbusia88 Autorytet
    Postów: 1560 1041

    Wysłany: 23 października 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale ja wiem kiedy moje dziecko ma gorszy dzień , a kiedy coś się dzieje. To co się działo wczoraj i przedwczoraj to nie jest kwestia gorszych dni, bo moje dziecko nie należy do takich humorzastych maluchów. Czułam,ze coś nie tak i się nie pomyliłam. Dziś w nocy rozwinął się małej katar i kaszel. Czyli zarazilismy ja jednak z mężem :-( ciężka noc była. Sama miałam 38 stopni i głową pękała od zatok, a tu malutka chora tez:-( jedziemy do lekarza

    l22n6iyek016fbg8.png
  • katka84 Autorytet
    Postów: 1106 455

    Wysłany: 23 października 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melbusia88 wrote:
    Dziewczyny ale ja wiem kiedy moje dziecko ma gorszy dzień , a kiedy coś się dzieje. To co się działo wczoraj i przedwczoraj to nie jest kwestia gorszych dni, bo moje dziecko nie należy do takich humorzastych maluchów. Czułam,ze coś nie tak i się nie pomyliłam. Dziś w nocy rozwinął się małej katar i kaszel. Czyli zarazilismy ja jednak z mężem :-( ciężka noc była. Sama miałam 38 stopni i głową pękała od zatok, a tu malutka chora tez:-( jedziemy do lekarza
    To tak jest Melbusia, moja starsza ma ponad 3 i pół roku i zawsze wiem, kiedy mi się rozchoruje, bo jest na dzień dwa przed taka marudna, nie chce jeść i później pojawia się temperatura, kaszel, katar.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 10:12

    ojxevcqg1xm9p63u.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 23 października 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia wrote:
    Hej, mojej tez opada i w szpitalu (bylysmy z powodu brzuszka) dali skierowanie na fizjoterapie z tego powodu. Na brzuszku ladnie trzyma, a na plecach do siadu glowa lezy... warto pewnie, zeby ktos Ade zobaczyl... ale to ponic latwo sie cwiczy
    Tak, widzimy sie z fizjo w poniedzialek

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
‹‹ 1334 1335 1336 1337 1338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ