Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi dixi jutro juz mam miec normalny dostęp do internetu wiec od jutra tu powaracam :D <3 juz sie stęskniłam i od rana bede nadrabias wsuztskiw stronki :)

    Odebrałam zaproszonko <3

    Loczek2018, PixiDixi, Lena21, Marikita lubią tę wiadomość

  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek2018 wrote:
    Cześć! Mamy serduszko!:) na usg pani dr nie znalazła powodu plamień, wszystko jest ok:)...
    Pięknie :D gratulacje :)

    Loczek2018 lubi tę wiadomość

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Kochane ja robię z banalnego przepisy pierniki do zjedzenia i dekoracji :) ale największy problem bo potrzebna jest przyprawą do pierników A ż nią przed świętami w zeszłym roku był problem. Ja jutro chce zakupić dodatkowe opakowania bo chce zrobić ich sporo :) wrzucić wam przepis?
    taaak :D

    Magic lubi tę wiadomość

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • ankaa81 Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ja jestem lipcówką 2017:) Z sentymentem wracam do momentu, w którym Wy teraz jesteście. Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę Wam dużo zdrówka. No i oczywiście okruszkom w brzuszkach żeby były silne i rosły zdrowo. Szczęśliwego rozwiązania!

    Magic, Loczek2018, PixiDixi, Duzaa, bbeczka91, M@ziii, Tinnera, kasiuleks, Glass, gapa25, Paulina.G, Ankakalina1987, Marikita lubią tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skladniki: 2 szklanki(250ml×2) mąki,2 łyżki miodu,3/4szkl cukru, półtorej łyżeczki sody,pół opakowania przyprawy do piernika,1 łyżka masła,jedno jajko(+ 1roztrzrpane jajko do posmarowania pierników),około 100ml ciepłego mleka
    Przygotowanie: mąkę,miód posiekać nożem. Dodaj ciaglę siekając cukier,sodę przyprawę masło i jajko. Dolej po trochu ciepłego (lekko podgotowanego)mleka i zagniatać ciasto aż będzie gęste i lekko twarde,nie lepiace. Rozwałkuj ciasto na około 1-1.5cm i wycinaj. Układaj na papierze do pieczenia w odstępie 2-3cm i smaruj roztrzepanym jajkiem. Piekarnik nagrzanym na 180* i pieczenie więcej jak 15min. Przechowujszczelnie zamknięte 1-4tyg i dekorujnp 1 dzień przed podaniem.

    PixiDixi, Urszulka89 lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek super wieści:)

    Udanych wypieków! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 14:07

    Loczek2018 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że w ptk gin pozwoli mi wrócić do pracy bo kota tu dostane:). Siedzę sama w domku, na drzewie pod oknem pozawieszalam kule z Lidla dla sikorek - cale stadka przylatują:), a do tego na starym studenckim laptopie odgrzebałam grę the Sims 3 i rozmnażam simów na potęgę hahaha... :) wiec generalnie świruje:). Mogę wam podesłać super przepis na pierniki, robię z niego od wielu lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 14:05

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek2018 wrote:
    Mam nadzieje że w ptk gin pozwoli mi wrócić do pracy bo kota tu dostane:). Siedzę sama w domku, na drzewie pod oknem pozawieszalam kule z Lidla dla sikorek - cale stadka przylatują:), a do tego na starym studenckim laptopie odgrzebałam grę the Sims 3 i rozmnażam simów na potęgę hahaha... :) wiec generalnie świruje:). Mogę wam podesłać super przepis na pierniki, robię z niego od wielu lat.
    Tez poprosze :) :)

  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Cynamonkowa-samych dobrych wrażeń wizyty! ;) pochwal sie potem ;)

    Dziewczyny jak ja lubię patrzeć na te wasze zdjęcia maluszkow ;) jejciu piękne to :D ja dopiero idę teraz przed świętami... To będzie (zależy jak liczyć :P ) 11-12 tydzień. Wiec z drugiej strony będzie juz tyle widać... :D o ile sie nie obrazi ze znów mu przeszkadzamy i postanowi sie schować XD
    Terka juz duuuuzo bedzie widac :)

  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Skladniki: 2 szklanki(250ml×2) mąki,2 łyżki miodu,3/4szkl cukru, półtorej łyżeczki sody,pół opakowania przyprawy do piernika,1 łyżka masła,jedno jajko(+ 1roztrzrpane jajko do posmarowania pierników),około 100ml ciepłego mleka
    Przygotowanie: mąkę,miód posiekać nożem. Dodaj ciaglę siekając cukier,sodę przyprawę masło i jajko. Dolej po trochu ciepłego (lekko podgotowanego)mleka i zagniatać ciasto aż będzie gęste i lekko twarde,nie lepiace. Rozwałkuj ciasto na około 1-1.5cm i wycinaj. Układaj na papierze do pieczenia w odstępie 2-3cm i smaruj roztrzepanym jajkiem. Piekarnik nagrzanym na 180* i pieczenie więcej jak 15min. Przechowujszczelnie zamknięte 1-4tyg i dekorujnp 1 dzień przed podaniem.
    mam identyczny przepis!:) tylko nie dodaje mleka:)

    Magic lubi tę wiadomość

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest jakas roznica jak jest z mlekiem lub bez?

  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek2018 wrote:
    Cynamonkowaaa ja tez mam ubezpieczenie PZU Zdrowie, chodzę sobie na NFZ i na PZU, jestem podpięta do grupowego u taty:).. A ja jak zaszłam w ciążę to zamiast iść do tego giną co zawsze to zachciało mi sie do przychodni przyszpitalnej polozniczej, zaczęłam plamic to pomoc znalazłam tylko u starej dobrej gin a przychodnia przyszpitalna mnie olala i chyba wracam do niej i nie wydziwiam. Najwyzej bd konsultować sobie kontrolnie jeszcze z lekarzem z PZU i tyle:)
    Ja tak samo podpięta pod tatę :D Ja sobie nie wyobrażałam żeby moja ciąże prowadził inny lekarz niż ten do którego tyle chodzę i byłam gotowa płacić i płace... Ale ostatnio mam wrażenie ze w tym ciążowym stanie nie dogadujemy się jak kiedyś, dlatego mysle nad zmiana:) Dzisiaj daje jej jeszcze szanse, bo wiem ze jest świetnym lekarzem i mam nadzieje ze dzisiaj powróci moja sympatia do niej sprzed ciazy :)
    Na pewno się pochwale i tym razem zawalczę o zdjęcie :D Teściowa już dotarła i wychodzimy- trzymajcie kciuki!!!

    Loczek2018, Urszulka89 lubią tę wiadomość

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie b3z mleka sie nie lepi :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PixiDixi wrote:
    A jest jakas roznica jak jest z mlekiem lub bez?
    Moze dlatego nie dodaje mleka bo dodaje miód plynny, nawet jak skrystalizuje w słoiku to lekko podgrzewam i na ciepło wlewam do mąki, tylko jajka chwile pozniej jak maka z miodem przestygnie. Moze konsystencja jest minimalnie inna, przetestuje w tym roku to wam powiem:)... Moje wychodzą puszyste i mięciutkie, mogą stac nawę kilka tyg. Można dodać obierke z jabłka do słoika to dluzej trzymają wilgoc:). Ale porcja z 2szkl maki to jak trafi na lasucha to chwila i nie ma. Ja juz od kilku lat robię podwojna:D bo młody pierwsza porcje potrafi zjesc jeszcze na ciepło - jedne wykrawa drugie wpierdziela:)...

    PixiDixi, Magic lubią tę wiadomość

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam bez jaj :)

    u was tez taka brzydka pogoda?? u mnie był rano snieg, teraz pusciło i błoto po kolana :( ide odkurzac... zobaczymy

    a odnosnie przyprawy do piernika to szukałam i nie ma jeszcze ;/

    a taki wigilijny piernik moja mama robi na zoltkach i piwie i jest obłedny :)

    Loczek2018 lubi tę wiadomość



  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrobie w tym roku z Waszego przepisu bo moje pierniki wychodza twardawe ,szkoda zebow ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 14:27

    Magic lubi tę wiadomość

  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1377

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie pierniczki z przepisu na pienik staropolski. Zaczyn robi się na ok 4 tyg przed świętami, a same pierniczki piecze na kilka dni przed. Wychodzą przepyszne :)

    Loczek2018, PixiDixi, Magic lubią tę wiadomość

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje w tym roku wyszły bardzo puszyste :) chyba zasługa większej ilości sody bo dałam 2 łyżeczki

    PixiDixi, Loczek2018 lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbeczka91 wrote:
    Ja robie pierniczki z przepisu na pienik staropolski. Zaczyn robi się na ok 4 tyg przed świętami, a same pierniczki piecze na kilka dni przed. Wychodzą przepyszne :)
    Kurcze Twoje "brzmia" duza trudnoscia wykonania hihi

    Loczek2018 lubi tę wiadomość

  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie odebrałam betę. 20listopada miałam 1 100. 1grudnia wyszlo 30 829. To nie jest za maly przyrost? Wyliczyłam sobie ze powinno wyjść ok 52 000. I troche sie teraz zmartwiłam.

    qb3cp07w5ku95ses.png
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ