Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melbusia znalazłam jeszcze taką stronę
    http://www.slodkiemamy.edu.pl/specjalna_dieta/
    fajnie wszytsko rozpisane mają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 15:05

    PixiDixi lubi tę wiadomość

  • melbusia88 Autorytet
    Postów: 1560 1041

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wrote:
    Melbusia znalazlam , norma byla do 99mg a ja mialam 100mg, zlecono mi krzywa cukrowa i tam juz przy pierwszym pobraniu mialam 84mg i pozostale wyniki po wypiciu glukozy tez w porzadku. Nie bylam ani przez chwilę na diecie.
    no widzisz, ale ty na krzywej już miałaś ładny wynik, 84 na czczo. A ja mam na czczo 94-97, to za dużo

    l22n6iyek016fbg8.png
  • melbusia88 Autorytet
    Postów: 1560 1041

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    melbusia znalazłam jeszcze taką stronę
    http://www.slodkiemamy.edu.pl/specjalna_dieta/
    fajnie wszytsko rozpisane mają
    dzięki, fajna ta strona

    l22n6iyek016fbg8.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha czyli robiłaś teraz krzywą?

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melbusia88 wrote:
    dzięki, fajna ta strona
    moze uda się tam cos znalesc dobrego :)

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melbusia
    Jesteśmy z Tobą! Trzymaj się Kochana ❤

    3i499vvjspjyuavk.png
  • melbusia88 Autorytet
    Postów: 1560 1041

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIĘKUJĘ WAM BARDZO :-* na razie znikam zrobić obiad. Do później

    l22n6iyek016fbg8.png
  • Ania123488 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    w4sqyx8d2so5pn9c.png
  • Ania123488 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin na 15 lipca

    w4sqyx8d2so5pn9c.png
  • Ania123488 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi ucina tekst i tylko troszkę wstawia nie wiem co robię nie tak

    w4sqyx8d2so5pn9c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania123488 wrote:
    Termin na 15 lipca
    czesc :) jestes na liscie :)

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melbusia trzymaj się kochana, jeśli Cię to pocieszy to ja tez jem w kółko to samo bo niby ma wszystko mam ochotę a jak tylko to przygotuję to ochota mija i robi mo się niedobrze. W dodatku dzisiaj cały dzień leżę i nie mogę się uporać z okropnym bólem głowy. Mam takie zawroty, że tylko siku i do łóżka...

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melbusia88 trzymaj się Kochana, dasz radę choć bardzo mi przykro, ale tak jak Ci mówiłam, na koniec będziesz sie cieszyła ze mialas taka dietę bo waga bedsie bardzo zadawalajaca.



    "Troszkę Nas Jest.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj poleżałabym...a jeszcze biegunka mnie dziś męczy:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa wrote:
    Oj poleżałabym...a jeszcze biegunka mnie dziś męczy:-(
    to koniecznie dużo pij.

  • Ania123488 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pierwsza wizytę 22 dopiero i USG i może już bedziewidac serduszko.

    w4sqyx8d2so5pn9c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania123488 wrote:
    Ja mam pierwsza wizytę 22 dopiero i USG i może już bedziewidac serduszko.
    jest duza szansa :)

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa wrote:
    Oj poleżałabym...a jeszcze biegunka mnie dziś męczy:-(

    Kochana ja mam wiecznie problem z biegunka, niestety :( jak nie dajesz rady wez węgiel, on się nie wchłania



    "Troszkę Nas Jest.."
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melbusia88 wrote:
    Andziula witaj :-) widzę, że jesteśmy w tym samym wieku i jak się domyślam, ty też masz ginekologa w szczecinie :-) ja też z zachodniopomorskiego, ale na wizytę do mojego ginekologa szczecińskiego dojeżdżam 100 km, ale myślę, że warto
    Melbusia a Ty do jakiego lekarza przyjeżdżasz? Ja leczyłam się w Vitro Live, najpierw u Sienkiewicza, obecnie u Budzińskiej. Ale ciąże ze względu na mojà niedoczynnosc tarczycy chce prowadzić u Bączkowskiego (też kiedyś pracował w VL). Ale kolejki do niego aż na styczeń. Po znajomosci koleżanki udało mi się wcześniej dostać. Teraz czekam na drugą wizytę w przyszły wtorek. Liczę już na serduszko albo i dwa ;)

    dqpri09kh0x52aib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pije pije ale dziś mam nokaut. Lena grandzi Oskar chory jutro zapewne antybiotyk dostanie i chyba go wyśle na mini wakacje dziadków bo w domu się męczy chodzi w masce żeby nas nie zarazica tam ma swobode. Zdarzylo mi sie juz kilka razy plamic-nie tylko dziś a nawet nie mam jak i kiedy poleżeć. Tak to jest przy takim mlauchu w domu:(
    Eh Wam.powiem ta ciąża to wielkie zaskoczenie dla nas i nadal nie mogę się z nią do końca zaprzyjaźnić. Los chyba mi oddaje bo po Oskarze 2 ciążę stracilam ale przy dwójce dzieci juz więcej nie planowałam....a tu psikus.

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ