Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonkowaaa wrote:
    A też coś medycznego studiowałaś?:)
    dietetyke :) i mam mase znajomych po medycznej :)



  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek2018 wrote:
    Kurcze, ja swojej wtorkowej wizyty juz nie mogę się doczekać. Troche stresuje mnie to ze miałam juz moment ze górze sie czułam - bolały cycki, rano mnie mdliło. A teraz jakby wszystko ustąpiło i generalnie czuje sie ok. Pierwsi raz sie martwię ze czuje sie ok
    Loczek 2018 mam to samo. Martwię się. Wizyta jutro. A ja od wczoraj zero objawów. Dodatkowo piersi ani nie bolą i taki miękkie. Napisałam do gin mówi, że przy prawidłowych ciążach też tak może być. Oby wszystko było ok.

    dqpri09kh0x52aib.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonkowaaa wrote:
    Mnie przed dupkiem też bolał, dupka dopiero 3 dzień biorę
    wiezadła macicy sie rozciagaja to normalne :)

    ja skonczyłam technologie zywnosci i aczełam dietetyke, technologie skonczyłam a dietetyke dokonczyłam jak juz ur 2 corke :) wszystko sie da :) teraz mysle o zaocznych zarzadzanie produkcja :) na pwr, zobaczymy



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczynam miec stan przedzawałowy :( niech ze juz bedzie 15:30

  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No generalnie jakies objawy były, jeszcze przed testem ciążowym a teraz.. Fakt costam sie dzieje ale to takie objawy to ja i bez ciąży miewam:), że słabo w tramwaju bo ścisk i duszno np. Od żołądka objawy też mam umiarkowane, takie uczucie pełności w żołądku, a rano mi burczy:) mimo ze nigdy rano nie miałam apetytu na śniadanie. Jedyne co to nie mam ochoty na słodkie niezmiennie, gdzie normalnie jestem strasznym łasuchem. Piersi 2-3dni bolały mnie mocno, kupiłam krem do ciała bo gdzies wyczytałam ze warto zacząć nawilżać skórę nim zacznie sie rozciągać, jak 2x dziennie zaczęłam kremować piersi to przestały boleć i juz nie wiem:).

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    Loczek 2018 mam to samo. Martwię się. Wizyta jutro. A ja od wczoraj zero objawów. Dodatkowo piersi ani nie bolą i taki miękkie. Napisałam do gin mówi, że przy prawidłowych ciążach też tak może być. Oby wszystko było ok.
    bedzie dobrze!!!! ja juz zupe mam, musze ogarnac dom bo wstyd :P

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość



  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 czyżbyśmy celowały w podobne terminy? Bo widzę 2dni różnicy:D

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    wiezadła macicy sie rozciagaja to normalne :)

    ja skonczyłam technologie zywnosci i aczełam dietetyke, technologie skonczyłam a dietetyke dokonczyłam jak juz ur 2 corke :) wszystko sie da :) teraz mysle o zaocznych zarzadzanie produkcja :) na pwr, zobaczymy
    O, a gdzie studiowałaś? Ja przez rok byłam w Krakowie na AHG-u a potem jednak postanowiłam iść za głosem serca, wróciłam do rodzinnego miasta i zaczęłam studia w Katowicach:)
    Mam nadzieję że to właśnie te więzadła, a wtedy możliwe też bóle po bokach?

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonkowa ile ma Twój torbiel? Bierzesz coś? Jakie masz zalecenia?



    "Troszkę Nas Jest.."
  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja zaczynam miec stan przedzawałowy :( niech ze juz bedzie 15:30
    Ja tak czekam na poniedziałek, chociaż staram się nie denerwować bo to najgorsze co teraz możemy sobie robić..

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera wrote:
    Cynamonkowa ile ma Twój torbiel? Bierzesz coś? Jakie masz zalecenia?
    Właśnie tego nie wiem, z tego wszystkiego nie zapytałam mojej lekarki, a sama też nic nie powiedziała :( Wiem tylko że mam po jednej torbieli na obu jajnikach. Biore duphaston, dostałam zwolnienie lekarskie i mam leżeć i przyjść za tydzień na USG :) A też masz torbiele?

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonkowaaa wrote:
    O, a gdzie studiowałaś? Ja przez rok byłam w Krakowie na AHG-u a potem jednak postanowiłam iść za głosem serca, wróciłam do rodzinnego miasta i zaczęłam studia w Katowicach:)
    Mam nadzieję że to właśnie te więzadła, a wtedy możliwe też bóle po bokach?

    najbardziej po bokach :) ja Wrocław :) kurcze mam wrazenie ze im wiecej czasu na myslenie tym wiecej dolegliwosci :P



  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    najbardziej po bokach :) ja Wrocław :) kurcze mam wrazenie ze im wiecej czasu na myslenie tym wiecej dolegliwosci :P
    No to wyobraź sobie co ja mam jak praktycznie cały dzień leżę w łóżku z lapkiem i psem, bo mój mężczyzna w pracy :P

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • karolcia87 Autorytet
    Postów: 826 647

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja zaczynam miec stan przedzawałowy :( niech ze juz bedzie 15:30
    Oddychaj kobieto, oddychaj. Będzie dobrze. :)

    aniołek w niebie Mikołaj 12.2013
    Córka Aurelka 09.2015 <3
    klz9krhm9br6smg4.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera wrote:
    Cynamonkowa ile ma Twój torbiel? Bierzesz coś? Jakie masz zalecenia?
    Tinnera jsk wizyta?

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonkowaaa wrote:
    Właśnie tego nie wiem, z tego wszystkiego nie zapytałam mojej lekarki, a sama też nic nie powiedziała :( Wiem tylko że mam po jednej torbieli na obu jajnikach. Biore duphaston, dostałam zwolnienie lekarskie i mam leżeć i przyjść za tydzień na USG :) A też masz torbiele?

    Ja mam jeden jajnik i na tym mam 5cm torbiel która urosła, ale chyba pójdę jeszcze sie skonsultować z innym lekarzem bo ten nic mi nie wypisal i zaleceń też nie dal. Trochę się boję :(



    "Troszkę Nas Jest.."
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultuj,ale raczej nic nie dostaniesz oprocz dupka bo w ciazy jestes.

  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.
    Aga trzymam kciuki za wizytę. Ja czekam do jutra do 10. Chyba oszaleje ;(
    Wypiłam rano podwójną melisę. Są jakieś ograniczenia?

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PixiDixi czytalam o Twoich serduszkach super gratuluję :)
    No właśnie nic nie dostanę ale może chociaż luteina nie wiem sama, ale po tekście lekarza Ze jak będzie boleć to na sor jechać trochę jestem zmieszana, to mam czekać aż pęknie? :(

    PixiDixi lubi tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
  • Mmargotka Autorytet
    Postów: 410 369

    Wysłany: 22 listopada 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911, gratulacje! Odpoczywaj i nic się nie martw.

    Agniechaaa, shadee ♥ ♥ ♥ przesyłam dobre myśli!

    Loczek2018, to mamy wizytę tego samego dnia. Też się nie mogę doczekać.Chwilowym brakiem objawów się nie martw, wszystko co odczuwamy. jest zmienne w tej ciąży jak w kalejdoskopie.

    Cześć wszystkie nowe lipcówki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 12:18

    shadee lubi tę wiadomość

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ