Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • Ankakalina1987 Przyjaciółka
    Postów: 115 72

    Wysłany: 22 listopada 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć chyba się przyniosę do was z "październikowego testowania". Mój termin to 5 lipiec,teoretycznie ;p

    Mmargotka, Loczek2018, Sabinkak, anecz_kaa, gapa25, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    z pcos po 7 miesiącach starań, 30 lat

    34bwskjohqgssojf.png
  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 22 listopada 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na badania dostalam skierowanie morfologia itp itd. Ja chodze prywatnie i usg mi moj gin robi na wizycie nie musze sie zapisywac z wyprzedzeniem czy cos

    xnw4flw15c030w8v.png
  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 22 listopada 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankakalina1987 wrote:
    Cześć chyba się przyniosę do was z "październikowego testowania". Mój termin to 5 lipiec,teoretycznie ;p

    Witaj!!!

    xnw4flw15c030w8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankakalina1987 wrote:
    Cześć chyba się przyniosę do was z "październikowego testowania". Mój termin to 5 lipiec,teoretycznie ;p
    Cześć :) jesteście na liście :)

    Glass lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mozna zaznaczyc serduszko <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1d11ac1961fc.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 19:13

    nick nieaktualny, po_prostu_ja, Mmargotka, Lena21, Loczek2018, kasiuleks, Paulina.G, gapa25, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Mi mozna zaznaczyc serduszko <3
    Jedt :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f2e531655d13.jpg
    Jaki słodki okruszek :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jaki słodki okruszek :)
    No juz nie ma ogonka:)
    Serducha nie slyszalam ale widzialam :)

  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1d11ac1961fc.jpg


    Pięknie! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa123 wrote:
    A na badania dostalam skierowanie morfologia itp itd. Ja chodze prywatnie i usg mi moj gin robi na wizycie nie musze sie zapisywac z wyprzedzeniem czy cos

    Twój lekarz robi usg prenatalne / 3D u siebie ? Fajnie, ja muszę zupełnie w innym mieście zrobić. Właśnie muszę się umówić, ale kurczę muszę ogarnąć o co chodzi z tym enelmedem, czy ktoś z Was miał może w pakiecie enel med usg prenatalne ?

  • karolcia87 Autorytet
    Postów: 826 647

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza firma ma teraz Polmed i mamy w tym pakiecie prenatalne wcześniej mieliśmy enelmed ale się nie interesowałam bo nie było mi wtedy potrzebne. Wydaje mi się, że to zależy jaki pakiet twoja firma podpisała.

    aniołek w niebie Mikołaj 12.2013
    Córka Aurelka 09.2015 <3
    klz9krhm9br6smg4.png
  • Vanillaice Ekspertka
    Postów: 192 172

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ponownie :), trochę się ostatnio wyłączylam z forum, bo miałam jakieś takie złe przeczucia i czekałam na wizytę :). No więc jestem już po : wg usg ciąża młodsza o 3 dni, 6t6d, i bije serduszko!!! :). Wielkość pęcherzyka 23 mm, wielkość kropka 8.5 mm, serduszko 124 uderzenia / min. Wspaniałe uczucie :). Napiszcie proszę czy to nie za malo? Lekarz twierdzi,, że wszystko jest jak najbardziej prawidłowo. Następna wizyta 13 grudnia :).

    nick nieaktualny, daga :), karolcia87, gapa25, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kasia27
    p19uyx8dgi2niu08.png
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 488 412

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamusie ;) przyłącze się i ja do Was ;) termin wstępny 30 lipiec ^^

    po_prostu_ja, gapa25, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    2017 syn [*]💔 30tc
    2018 syn 💙🌈
    2020 syn [*] 💔 34tc
    2022 syn 💙🌈

    preg.png
  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :)

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzaa wrote:
    Hej Mamusie ;) przyłącze się i ja do Was ;) termin wstępny 30 lipiec ^^
    Cześć witam na liście :)

    Duzaa lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja standardowo umieram wieczorem :/ mam wzięty brzuch i mnie mdli :(



  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/NT-specialist

    Dziewczyny jeśli chodzi o to USG genetyczne (11t-13t6d) to warto je robić u lekarza który ma certyfikat Fetal Medicine Foundation. W podanym linku jest lista lekarzy z Polski którzy ten cerryfikat mają. Jeśli wasz lekarz jest na powyższej liście to super, jeśli nie to radziłabym zrobić to usg u innego lekarza który na tej liście jest. To badania musi być wykonane konkretnie w tym czasie, nie może być ani wcześniej ani później bo wtedy te wszystkie parametry nie będą zgodne i wiarygodne.

    Tinnera, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Vanillaice Ekspertka
    Postów: 192 172

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/NT-specialist

    Dziewczyny jeśli chodzi o to USG genetyczne (11t-13t6d) to warto je robić u lekarza który ma certyfikat Fetal Medicine Foundation. W podanym linku jest lista lekarzy z Polski którzy ten cerryfikat mają. Jeśli wasz lekarz jest na powyższej liście to super, jeśli nie to radziłabym zrobić to usg u innego lekarza który na tej liście jest. To badania musi być wykonane konkretnie w tym czasie, nie może być ani wcześniej ani później bo wtedy te wszystkie parametry nie będą zgodne i wiarygodne.
    Mój jest, usg genetyczne będę robić u lekarza, kt prowadzi moja ciąże :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 20:38

    Sanka lubi tę wiadomość

    Kasia27
    p19uyx8dgi2niu08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/NT-specialist

    Dziewczyny jeśli chodzi o to USG genetyczne (11t-13t6d) to warto je robić u lekarza który ma certyfikat Fetal Medicine Foundation. W podanym linku jest lista lekarzy z Polski którzy ten cerryfikat mają. Jeśli wasz lekarz jest na powyższej liście to super, jeśli nie to radziłabym zrobić to usg u innego lekarza który na tej liście jest. To badania musi być wykonane konkretnie w tym czasie, nie może być ani wcześniej ani później bo wtedy te wszystkie parametry nie będą zgodne i wiarygodne.
    I mój rownież jest :)ale super ze to dodałas wstawię na 1str :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 20:45

    Sanka lubi tę wiadomość

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ