X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2994 6646

    Wysłany: 19 czerwca, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak Zosiu miałam odpuścić😂😂😂 Jeszcze tylko dziś mam taki wariacki dzień😂😂😂 Ale to takie załatwianie trochę Bąbelkowe, Między innymi mamy w końcu fotelik odebrany, Teraz jadę do szpitala uzgodnić jeszcze takie ostateczne rzeczy, Później kawa z przyjaciółką😂 Więc to taki Relaks tylko szkoda że Wymyśliłam sobie go w taki upał🫣

    Zosia czekam zatem na aktualizację co tam u Michasia 😂❤️

    Mam trochę więcej zdjęć to popołudnie wam wrzucę, Pochwalę się

    Na szczęście sesję robiłam i moja dobra koleżanka, I napisała mi dzisiaj że nic nie muszę wybierać bo wszystkie zdjęcia są moje😍 Kamień z serca bo byłoby bardzo ciężko😂

    Ammeluna lubi tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Minia95 Autorytet
    Postów: 488 383

    Wysłany: 19 czerwca, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę niektórym Paniom tego zapału do organizacji i porządków, bo mnie dziś opanowała zupełna niemoc. Miałam tyle do zrobienia w planach a czuję że brak mi totalnie siły.
    Nawet mały dziś od rana w brzuchu na zwolnionych obrotach. 🤪

    Synuś - 1.07.2024 ❤️
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2994 6646

    Wysłany: 19 czerwca, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w szpitalu i bardzo mnie pocieszyli, że w razie jakby się okazało że coś się zaczyna dziać wcześniej, to mam do nich dzwonić jeszcze zanim wyjedziemy w Dębicy, oni w tym czasie puszczą karetkę z sącza i ona mnie po drodze „przejmie” od spanikowanego starego ❤️

    Doris8, Zosis, dori, Kejt93, Myszkaaa20, Ania1985, Marti27, Emimo, Ammeluna, Mimi09 lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 19 czerwca, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakieś zabiegane te dni ostatnio 😅 ale jak wchodzę na forum to się zastanawiam czy już kolejna nie rodzi 😁

    Pięknie wszystkie wyglądacie 😍

    U Nas dzisiaj ponad 30 stopni, na dworze ledwo idzie oddychać na szczęście w domu mamy chłodno, zajadam zimnego arbuza, tak można żyć 😁

    Emimo lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Junjul Autorytet
    Postów: 937 1136

    Wysłany: 19 czerwca, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne brzuszki dziewczyny macie 🙂
    Co do ciuszków to mam nieco inne doświadczenia, pierwsza długa na 51 cm i w 56 mi wchodziła, ale ja się bałam i wolałam ją ubierać w większe, a druga miała 60 cm na start i nigdy nie ubrałam jej żadnego ciuszka w tym rozmiarze 🤷 nie mieściła się i już, także dużo zależy od dziecka.
    U nas mega gorąco ale od poniedziałku mam klimę na dole więc fajnie i da się oddychać i chce się żyć 😄 ale boje się na zewnątrz wyjść i mąż odbiera dzieci z placówek. Przyszła mi fajna karuzela kontrastowa z Tiny Love, taka do dostawki to sobie testuje, jeszcze koleżanka była u mnie z niemowlakiem. Taka grzeczna i kochana ta mała, że pozazdrościć. Energii mam full, posprzątałam sobie na dole, upiekłam ciasto, ugotowałam obiad i czekam na moje potwory aż wrócą do domu 😄

    Ammeluna lubi tę wiadomość

    age.png
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1357 986

    Wysłany: 19 czerwca, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocur przepiękna Lucynka. Mnie boli już ponad dwa tygodnie. Ale wczoraj najmocniej. Tylko z prawej strony. Ale możesz mi pokrakac chciałabym urodzić. Jutro masaż szyjki 😀
    Kocur wrote:
    Ammeluna, sesja sztos!!!! Przepiękna ❤️
    Wszystkie brzuszki cudo !
    Co do ubranek potwierdzam , ten dzidziolek jest taki chudzinek, że wchodzi jakbym w rozmiar mniejszy . Co do ubierania, moj bobas cały czas w bodziakach, cienkim kocykiem przykryty.

    Na miły dzień jeden z pierwszych, sennych uśmiechów Lucy ;) babcie oczywiście przyniosły nam milion różowych ciuszków z kokardkami w rozmiarze 50 😅 a już byłam z siebie taka zadowolona, że mamy same takie basic ubranka 😂

    IMG-5327.jpg

    Emimo nie chcę znowu krakać ale mnie po lewej stronie bardzo zaczęło boleć na 2/3 dni przed każdym z porodów 😅

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    👶2024
    age.png
  • Natka9106 Autorytet
    Postów: 618 590

    Wysłany: 19 czerwca, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj trochę chyba przesadziłam ze spacerem, zrobiłam ponad 4 km i mam nogi wbite w 🍑🍑. Nie sądziłam że aż tak się odzwyczaiłam od takich dystansów. Ale chyba trochę inaczej jak taki dystans uda się osiągnąć wokół domu a co innego iść w trasę, takie mam wrażenie.
    Zajrzałam też dziś do mojej walizki bo już minęło trochę czasu odkąd ją pakowałam i chciałam sobie przypomnieć gdzie co mam.
    Mam taki dylemat czy tą butelkę peri do podmywania mieć w torbie z rzeczami na poród czy w walizce na później? Gdzie wy ją pakujecie? Czy będzie potrzebna jeszcze na porodówce czy później na oddziale.
    Mój plan na resztę popołudnia to kanapa i youtube😅😅😅

  • Marti27 Autorytet
    Postów: 686 1606

    Wysłany: 19 czerwca, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ogóle spakowałam się całkiem inaczej niż wszyscy 😅 mam walizkę kabinową z rzeczami dla siebie i torbę z rzeczami dla malucha, tyle że u mnie będzie cesarka więc uznałam że tak będzie lepiej.
    Ależ mam ostatnio slabe dni 😮‍💨 upały mocno mi dokuczają i od wczoraj doszły jakieś takie bóle miesiączkowe 😔 dobrze ze jutro lekarz, może coś mi powie.

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • dori Autorytet
    Postów: 764 962

    Wysłany: 19 czerwca, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka u mnie na szkole rodzenia położna mówiła, że ona po porodzie jak miną dwie godziny z dzieckiem to malucha zabierają na badania i pomiary i wtedy myją kobietę zanim pomogą jej wstać i przejść na salę porodową, więc według mnie butelka raczej już na salę. Tak samo mówiła, że pierwszy prysznic to po kilku godzinach, więc ręczniki pakuje do rzeczy na salę.

    Natka9106 lubi tę wiadomość

    31.10.2022 💔
    25.05.2023 💔
    13.11.2023 ⏸️ beta 93,81
    15.11.2023 beta 223,65
    22.11.2023 beta 4193 🤞
    27.11.2023 6+1 2,6 mm ❤️ USG 5+6
    11.12.2023 8+1 1,39cm ❤️ USG 7+5
    22.12.2023 9+5 2,58cm ❤️ USG 9+3
    09.01.2024 12+2 5,79cm USG 12+2. Prenatalne idealnie 😍
    19.02.2024 18+1 232g ❤️
    05.03.2024 20+2 II prenatalne, 340g i pierwsze kopniaki 😍
    14.05.2024 30+2 III prenatalne, 1750g 😍

    Iga 🥰🥰 30.07.2024 22:51 😍 ⚖️3635g 📏56cm 💖

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 19 czerwca, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie, deczko... Przerażona?🙄 Zacznijmy od tego, że wszystko jest w porządku - Grzdylek waży 3056g, wszystkie przepływy, wody, łożysko - w normie, ale... Uwaga! Szyjka miękka, 1,5cm rozwarcia i w badaniu szyjki wyczuwalna już główka! 😮 Także odnośnie obstawiania, która następna to... Mimo tego, że praktycznie nie odczuwam tych wszystkich bóli, napięć i skurczy, o których Wy piszecie to u mnie TO się może zadziać w każdej chwili. 🤭 Póki co dostałam skierowanie do Poradni Patologii Ciąży na za 10 dni (bo w tym czasie mój Doktorek jest na urlopie) i teoretycznie umówiłam kolejną wizytę na 8.07 (czyli tuż przed TP), ale co do tej ostatniej to Doktorek przewidywał, że już Dzieciątko będzie na świecie. 🤭 Także ten...

    No i obiecana aktualizacja brzuszkowa. Ciekawe, czy nie ostatnia...
    20240619-164034.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca, 18:17

    AEGO, Doris8, Mimi09, Ania1985, Myszkaaa20, dori, Marti27, moonflower, Sajgonka, Junjul, Lady_Dior, Emimo, Kejt93 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Ammeluna Autorytet
    Postów: 417 815

    Wysłany: 19 czerwca, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Dziewczyny 🤗😍

    Kocur - jaki Słodziak z Lucy 😍🥰😍

    Moonflower - to czekamy na resztę 🤗 no i super, że w razie czegok to szpital będzie ogarniał temat 👍

    Właśnie, AEGO, Kocur - macie już jakieś zakłady, która pierwsza? 😅

    Dzisiaj nie ma czym oddychać w Krk, ponoć ma być w nocy burza, to może zrobi się bardziej znośnie 😅

    Łapcie poniżej zdjęcie 😅 moja Mała urodziła się na 51cm, a to rozmiar 56 ze Smyka 😆 rękawki podwinięte na trzy razy 😆 zdjęcie ze szpitala z drugiej doby:


    20240619-181429.jpg

    Nimfadora, Myszkaaa20, Marti27, Junjul, Lady_Dior, Emimo, Kejt93 lubią tę wiadomość

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2223 2022

    Wysłany: 19 czerwca, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ammeluna wrote:
    Dzięki, Dziewczyny 🤗😍

    Kocur - jaki Słodziak z Lucy 😍🥰😍

    Moonflower - to czekamy na resztę 🤗 no i super, że w razie czegok to szpital będzie ogarniał temat 👍

    Właśnie, AEGO, Kocur - macie już jakieś zakłady, która pierwsza? 😅

    Dzisiaj nie ma czym oddychać w Krk, ponoć ma być w nocy burza, to może zrobi się bardziej znośnie 😅

    Łapcie poniżej zdjęcie 😅 moja Mała urodziła się na 51cm, a to rozmiar 56 ze Smyka 😆 rękawki podwinięte na trzy razy 😆 zdjęcie ze szpitala z drugiej doby:


    20240619-181429.jpg
    Emimo terminowo jest blisko. 🤪 Ale, Zosis jak się pokręci na piłce czy pochodzi jak bocian po schodach może być już niedługo. 🤪
    Feliks mający 53 cm wygaldal tak samo w 56, jak w ciuchach na 2 latka. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca, 19:30

    Emimo lubi tę wiadomość

    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1799 1608

    Wysłany: 19 czerwca, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia a rano się wpadłaś pośmiać która nastepna😅😅🙈

    Ja nie kracze bo mam pol dnia bóle krzyżowe, chodzę jak paralityk 😬

    Kejt, żyjesz coś ?🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca, 18:50

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 19 czerwca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris, ja się tylko pytałam, kto wygrywa w obstawkach. 😅🙈 Wcale nie chcę być pierwsza w tym "wyścigu". 🙈

    AEGO, najgorzej, że umówiłam się na jutro na zdjęcie hybryd, a kosmetyczkę mam... Na 3 piętrze! 🙈

    Doris8 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Natka9106 Autorytet
    Postów: 618 590

    Wysłany: 19 czerwca, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dori wrote:
    Natka u mnie na szkole rodzenia położna mówiła, że ona po porodzie jak miną dwie godziny z dzieckiem to malucha zabierają na badania i pomiary i wtedy myją kobietę zanim pomogą jej wstać i przejść na salę porodową, więc według mnie butelka raczej już na salę. Tak samo mówiła, że pierwszy prysznic to po kilku godzinach, więc ręczniki pakuje do rzeczy na salę.

    Ja jednak ręcznik zostawiam w torbie porodowej, bo może będę korzystać z prysznica podczas porodu, żeby uśmierzyć ból to ręcznik napewno się przyda 🙂🙂 ja mam jeden duży w porodowej i drugi w walizce w razie co.

  • moonflower Autorytet
    Postów: 2994 6646

    Wysłany: 19 czerwca, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia ja Z 2 cm rozwa r cia przenosiłam ciąże tydzień, Z tym że nie pamiętam jaka wtedy byłam szyjka i na pewno nie było czuć główki 😂

    Ja muszę po raz kolejny przepakować walizkę, Mam nie brać ręczników Szlafroka podkładów poporodowych pampersów środków Higienicznych, Bo to wszystko jest w pokoju.

    Ogólnie jakiś tam szampon swój na pewno wezmę,pampersy myślę też, Ale całą resztę sobie chyba faktycznie odpuszczę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca, 19:55

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Angel989 Przyjaciółka
    Postów: 67 119

    Wysłany: 19 czerwca, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możemy zacząć obstawianie bo w weekend pełnia 🙊
    Najwięcej dzieci rodzi się przy pełni albo przy nowiu 😉
    Ja z moim szczęściem to obstawiam jednak nów, chociaż nie miałabym nic przeciwko żeby mała się trochę pospieszyła. Ala była 4 dni po terminie - urodzona tak jak i ja w nowiu 🤣
    Jutro kontrola, chociaż tutaj to i tak mnie tylko z wierzchu obejrzą. Ale pewnie dostanę już basen porodowy do domu, to tylko ogarnianie bałaganu w domu mi zostanie 🤣
    Mam wrażenie że nigdy nie ogarnę kącika dla małej, pokój dla starszej jest w trakcie malowania i też idzie jak po grudzie....

  • AEGO Autorytet
    Postów: 2223 2022

    Wysłany: 19 czerwca, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Doris, ja się tylko pytałam, kto wygrywa w obstawkach. 😅🙈 Wcale nie chcę być pierwsza w tym "wyścigu". 🙈

    AEGO, najgorzej, że umówiłam się na jutro na zdjęcie hybryd, a kosmetyczkę mam... Na 3 piętrze! 🙈
    Musisz powiedzieć kosmetyczce, że niestety ale musi przenieść stanowisko na parter. 😂

    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 722 868

    Wysłany: 19 czerwca, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również po wizycie🙂 2600+g, wszystko szczelnie pozamykane 🙈
    Ja mam termin równo w kolejną pełnię😆 ale i tak obstawiam, że przenoszę.
    Nadal mam umówione paznokcie na 3dni przed terminem 😆

    moonflower, AEGO, Junjul, dori, Ania1985, Emimo, Kejt93, Mimi09, Ammeluna lubią tę wiadomość

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 19 czerwca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ja zamawiam poród na następną pełnię, o ile dobrze patrzę to chyba 21 lipiec 😁 teraz mam jeszcze za dużo do zrobienia 😅

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ