X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2992 6634

    Wysłany: 28 czerwca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope mi dziś przez usg pokazywał że właśnie jeszcze główka nie jest w kanale więc chyba się da... może to zależne od sprzętu jest

    AEGO lubi tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3125 2197

    Wysłany: 28 czerwca, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się da, bo mi też to dziś sprawdzali

    age.png
  • totylkoja Autorytet
    Postów: 639 606

    Wysłany: 28 czerwca, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia ale cisnienie... bardzo niebezpieczne

    Dori a to może nie będzie tragedii. Pamiętam dziewczynę z czerwcowego wątku co miała duże rozejście to nie wytrzymywała z bólu...

    AEGO ja to marzę o drineczku od listopada 😂 jeszcze taka okazja, eh brakuje brakuje.

    👱🏻‍♀30👱🏻‍♂32

    24.03.23r. poronienie zatrzymane 7/8 tydz. 💔

    31.10 ⏸️
    02.11 bhcg 2047 mIU/ml; prog 27 ng/ml
    04.11 bhcg 5315
    07.11 wizyta - pechęrzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    19.11 szpital - krwawienie🥺
    30.11 8+4 i 2.05 cm
    21.12 4.9 cm
    28.12 prenatalne 13+1 i prawie 7 cm
    01.02.24 240 g cudu ❣️
    15.02 połówkowe 20+1 i 380 g dziewczynki 🌸
    14.03 716 g
    04.04 1100 g 💟
    25.04 1450 g 💟
    21.05 2300; 33+6
    04.06 2700: 35+6 🌸.

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2221 2021

    Wysłany: 28 czerwca, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    totylkoja wrote:
    Mamma-mia ale cisnienie... bardzo niebezpieczne

    Dori a to może nie będzie tragedii. Pamiętam dziewczynę z czerwcowego wątku co miała duże rozejście to nie wytrzymywała z bólu...

    AEGO ja to marzę o drineczku od listopada 😂 jeszcze taka okazja, eh brakuje brakuje.
    A to ja też już od dawna 😂 ale teraz jak jest cieplej to już w ogóle, muszę zrobić jakiegoś oszukanego aperola 😂

    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1794 1594

    Wysłany: 28 czerwca, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    totylkoja wrote:
    Mamma-mia ale cisnienie... bardzo niebezpieczne

    Dori a to może nie będzie tragedii. Pamiętam dziewczynę z czerwcowego wątku co miała duże rozejście to nie wytrzymywała z bólu...

    AEGO ja to marzę o drineczku od listopada 😂 jeszcze taka okazja, eh brakuje brakuje.

    Ja na szczęście w listopadzie załapałam się na ostatniego i to dość mocniejszego 🙈 a po drinku był test 😅 miałam tyle frustrujących wydarzeń, że nie ogarnęłam terminu i czekałam po prostu zrezygnowana na okres.

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • totylkoja Autorytet
    Postów: 639 606

    Wysłany: 28 czerwca, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam imprezę pracowniczą w piątek (test ujemny) I czekałam na okres. W środę okazało się, że jednak ciaza

    👱🏻‍♀30👱🏻‍♂32

    24.03.23r. poronienie zatrzymane 7/8 tydz. 💔

    31.10 ⏸️
    02.11 bhcg 2047 mIU/ml; prog 27 ng/ml
    04.11 bhcg 5315
    07.11 wizyta - pechęrzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    19.11 szpital - krwawienie🥺
    30.11 8+4 i 2.05 cm
    21.12 4.9 cm
    28.12 prenatalne 13+1 i prawie 7 cm
    01.02.24 240 g cudu ❣️
    15.02 połówkowe 20+1 i 380 g dziewczynki 🌸
    14.03 716 g
    04.04 1100 g 💟
    25.04 1450 g 💟
    21.05 2300; 33+6
    04.06 2700: 35+6 🌸.

    age.png
  • Ania1985 Autorytet
    Postów: 417 481

    Wysłany: 28 czerwca, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Junjul trzymam kciuki! ❤️

    Ja wlasnie po wizycie OSTATNIEJ 😅 KTG w porzadku, szyjka zamknieta, dluga, maly obrocil sie w koncu glowka w dol, ale buzki nie pokazal. Takze ostatnie zdjecie mam z 22tc i teraz to juz czekam az zobacze malego po porodzie. Na dzis ma 3kg, glowka, brzuszek, przeplywy w normie.
    Az ciężko uwierzyć, ze za 12 dni zobacze mojego synka (cesarka potwierdzona na 10 lipca).

    Teraz czas spakowac torbe, skrecic komode, dostawke i przewijak 🤣

    AEGO, Kocur, Lady_Dior, dori, Mamma-mia, Doris8, Marti27, Myszkaaa20, Mimi09, Ammeluna, Zosis, Natka9106, Edithka, Emimo lubią tę wiadomość

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2221 2021

    Wysłany: 28 czerwca, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzień przed testem piłam winko z przyjaciółką, trochę zmęczona wstałam rano i się jakoś dziwnie inaczej czulam, poszłam po test i ciąża. 😂 Dwa dni wcześniej jeszcze mi nie pokazał.
    Ale we wrześniu mam wesele i mam nadzieję, że jakoś to ogarnę, żeby sobie wypić drinka 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca, 12:49

    age.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5290 4629

    Wysłany: 28 czerwca, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to ja od września 2018 r. tylko raz wypiłam alco🤪 To były moje urodziny grudzień 2022😂 Przyjaciółka mi szampana kupiła inaczej to pewnie do dziś bym nic nie wypiła🫣😂

    Piorę jasne ciuszki dzidziusia w 50st.plus dodatkowe płukanie także dzieje się u mnie🤣🤣🤣 choć cały czas się zastanawiam, czy aby nie za szybko

    Myszkaaa20, Ania1985, Ammeluna, Emimo lubią tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 686 1606

    Wysłany: 28 czerwca, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dwa dni przed pozytywnym testem wypiłam drinka ale w sumie jakoś mi wtedy nie posmakował więc pół zostawiłam. Wtedy mi to nie dało do myślenia że coś może być na rzeczy 🤭

    Ja już czekam na wypis i jadę do domku 🤗
    Za tydzień ostatnia wizyta, za 2 tygodnie USG i wtedy lekarz podejmie ostateczna decyzję odnośnie porodu.

    Doris8, Mamma-mia, dori, moonflower, Lady_Dior, Ania1985, Ammeluna, Zosis, Edithka lubią tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • Hope2018 Autorytet
    Postów: 452 319

    Wysłany: 28 czerwca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, Mamma MIA to nie wiem dlaczego mi tak powiedzial:(

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3125 2197

    Wysłany: 28 czerwca, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1985 wrote:
    Junjul trzymam kciuki! ❤️

    Ja wlasnie po wizycie OSTATNIEJ 😅 KTG w porzadku, szyjka zamknieta, dluga, maly obrocil sie w koncu glowka w dol, ale buzki nie pokazal. Takze ostatnie zdjecie mam z 22tc i teraz to juz czekam az zobacze malego po porodzie. Na dzis ma 3kg, glowka, brzuszek, przeplywy w normie.
    Az ciężko uwierzyć, ze za 12 dni zobacze mojego synka (cesarka potwierdzona na 10 lipca).

    Teraz czas spakowac torbe, skrecic komode, dostawke i przewijak 🤣
    Coraz bliżej :) to już lada chwila tak naprawdę 🙈


    @Hope, może chodziło o jakieś Twoje anatomicznie indywidualne warunki... :)

    Ja alkoholu nie pije od dawna, a tak to przy okazji testu nic specjalnego się nie wydarzyło :)
    Ale... Moje brzuchowe dziecko powstało w łazience szpitalnej 😂😂😂 staraliśmy się już jakiś czas i nie szło, nie szło, byłam już wkurzona, bo z pewnych wzgledow został nam ostatni cykl szansy, więc czas naglil... A jak na złość tydzień przed owulacja trafiłam z dzieckiem do szpitala. Leki wspomagające zajście bralam, więc... Postanowiliśmy dwa razy spróbować szybki numerek w toalecie na korytarzu oddziału 😂😂 Mąż był w takim stresie, że nie mógł dojść... 😆 Ja się stresowałam, że dziecko się obudzi (celowalismy w jedyna drzemkę w dzień, bo on miał panikę jak wychodziłam, a nie spał) i będzie ryczało tam, pielęgniarka zacznie szukać matki i dopiero będzie afera 😂
    No więc umówiliśmy się, że zacznie sam i napisze mi smsa kiedy mam przyjść hahaha i tak jednego dnia, a później jeszcze po 2 dniach 😂😂 tylko, że... Była jedna toaleta dla rodziców na oddział i tego drugiego dnia jakiś koleś stanął za mną w kolejce. 🙈 A ja tam weszłam do środka i wyszliśmy po jakimś czasie we dwoje z mężem 🤣🤣

    Stresu trochę było, noo ale się udało... 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca, 14:03

    moonflower, Doris8, Myszkaaa20, Lady_Dior, Kejt93, dori, Kocur, Ammeluna, Marti27, Mimi09, Natka9106, Edithka, Emimo, Raela lubią tę wiadomość

    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2992 6634

    Wysłany: 28 czerwca, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Coraz bliżej :) to już lada chwila tak naprawdę 🙈


    @Hope, może chodziło o jakieś Twoje anatomicznie indywidualne warunki... :)

    Ja alkoholu nie pije od dawna, a tak to przy okazji testu nic specjalnego się nie wydarzyło :)
    Ale... Moje brzuchowe dziecko powstało w łazience szpitalnej 😂😂😂 staraliśmy się już jakiś czas i nie szło, nie szło, byłam już wkurzona, bo z pewnych wzgledow został nam ostatni cykl szansy, więc czas naglil... A jak na złość tydzień przed owulacja trafiłam z dzieckiem do szpitala. Leki wspomagające zajście bralam, więc... Postanowiliśmy dwa razy spróbować szybki numerek w toalecie na korytarzu oddziału 😂😂 Mąż był w takim stresie, że nie mógł dojść... 😆 Ja się stresowałam, że dziecko się obudzi (celowalismy w jedyna drzemkę w dzień, bo on miał panikę jak wychodziłam, a nie spał) i będzie ryczało tam, pielęgniarka zacznie szukać matki i dopiero będzie afera 😂
    No więc umówiliśmy się, że zacznie sam i napisze mi smsa kiedy mam przyjść hahaha i tak jednego dnia, a później jeszcze po 2 dniach 😂😂 tylko, że... Była jedna toaleta dla rodziców na oddział i tego drugiego dnia jakiś koleś stanął za mną w kolejce. 🙈 A ja tam weszłam do środka i wyszliśmy po jakimś czasie we dwoje z mężem 🤣🤣

    Stresu trochę było, noo ale się udało... 😂

    ale akcja 🤣🤣 to my wyjątkowo grzecznie, mieliśmy baaaaaardzo stresujący miesiąc, zwykle bzykaliśmy się 2-3 x w tygodniu, w miesiacu w którym zaskoczyło było 3x na cały cykl noo i takim sposobem powstał Bąbelek

    a co do alkoholu w okolicach owulacji wypiłam sama butelkę wina 🤣 wylałam wszystkie żale staremu 🤣 i od tej pory aż do dziś alkoholu w ustach nie miałam, po pierwsze było mi głupio że tak się spiłam 🤣🤣 i tak mu nagadałam, po drugie odcierpiałam to wino na następny dzień 😅

    dzień przed pozytywnym testem obchodziłam 35 urodziny i nawet z tej okazji nie poświętowałam 😂 jedynie kawą z przyjaciółką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca, 14:20

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1794 1594

    Wysłany: 28 czerwca, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia aż mnie brzuch rozbolał 🤣🙈 matko, czego to człowiek nie zrobi dla tych dwóch kresek🥺

    Dziewczyny, pomijając moje spojenie, to wynalazłam nową zagwozdkę. Zauważyłam wczoraj, że sikam mniej niż zwykle i to dużo mniej, mam wrażenie, że jest to przez ucisk Małej na pęcherz, bo piję tyle samo czyli dużo. Na jakim etapie tak miałyście? Ja zaczynam się czuc jak tykająca bomba, ale nie wiem już czy to przez to spojenie czy coś jest na rzeczy.. 🤷‍♀️

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Kejt93 Autorytet
    Postów: 1193 1297

    Wysłany: 28 czerwca, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Junjul nie dołuj się mamciu-czasem lepiej wybrać "mniejsze zło" jak to mówią. Trzymamy tu wszystkie kciuki za bez problemowe cc 🤞🏻

    Kejt93 maluch potrzebuje Twojej bliskości i może się jej domagać non stop 😊 wszak był z Tobą tak długo a tu nagle znalazł się w innym świecie 😁

    Ja pamiętam jak w pierwszej ciąży mówiłam na głos, że nie będę dawać smoczka, nie będę nosić na rękach i nie pozwolę by spało dziecko z nami.... Taaaa 😂😂😂 po urodzeniu córki robiłam wszystko do kwadratu dosłownie🤣

    Właśnie piorę co się da z wózka i mam w planach poprać ciuszki w końcu-ciekawe czy mi wyjdzie🤪

    Mammamia super wieści 😁😁😁 a to ciśnienie 🫣🫣🫣

    No właśnie teraz ogarnęliśmy z mężem że tak skupiliśmy się na odkładaniu go do łóżeczka że jedyna bliskość ma przy piersi 🙈 błędy początkujących rodziców… aktualnie drzemka kontaktowa na tacie.

    W szpitalu tatuś jak był ze mną to go trzymał na rękach a w domu zapomnieliśmy o tym.

    💒 04.09.2021
    Starania 👶 od 2022
    ⏸️ październik 2022
    💔 listopad 2022
    ❤️‍🩹 wznowienie starań 02.2023
    ⏸️ październik 2023 🥹🤞✊

    🤰22.11.2023 - 1,58 cm i bijące serduszko
    👶 08.12.2023 (10+1) - 3,48 cm
    👦 04.01.2023 (14+0) - 8,15 cm - chłopczyk
    ⚖️ 25.01.2024 (17+0) - 190g ❤️
    ⚖️ 15.02.2024 (20+0) - 310g 😍
    ⚖️ 07.03.2024 (23+0) - 630g 🥺
    ⚖️ 28.03.2024 (26+0) - 960g 😱
    ⚖️ 18.04.2024 (29+0) - 1650g 🤯
    ⚖️ 09.05.2024 (32+0) - 2150g 🥳
    ⚖️ 31.05.2024 (35+1) - 2750 g

    Nikodem 🩵
    23.06.2024 - godz 20:09
    ⚖️ 3260g
    📏 55 cm

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3125 2197

    Wysłany: 28 czerwca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, jeszcze się stresowałam, że ktoś pod tym kiblem stoi i trzeba się szybko ewakuować, nie byłam przekonana czy na pewno wojownicy dotrą, gdzie muszą dotrzeć 😂.. Więc wykorzystałam taka metoda, która znalam z grup stanowych i po wszystkim włożyłam sobie szybko kubeczek menstruacyjny, żeby nic nie wyleciało 😂😂 dopiero po paru godzinach jego wyjęłam.
    Jeszcze obok była kanciapa salowych i mój mąż do mnie tylko ciiiicho, cichooo bądź 😂

    Także w pełni prawdą u nas jest, że dziecko poczęte i narodzone w szpitalu 😂

    Aaaaa i jakoś tak było, że jednego dnia w szpitalu robiłam sobie test owulacyjny, ale właśnie mały mi płakał jak byłam w łazience dłużej, więc zrobiłam szybko i smignelam z tym testem do pokoju. Położyłam go na papierze, na przewijaku i zapomniałam o nim.
    Po jakimś czasie wchodzi pielęgniarka, coś tam gada, tak patrzy na ten test i mówi: "a co to jest?" Zerknęła bliżej, nic nie powiedziała i wyszła.
    🤣🤣
    Serce mi stanęlo 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca, 14:30

    Ania1985, Kocur, Mimi09 lubią tę wiadomość

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2221 2021

    Wysłany: 28 czerwca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris8 wrote:
    Mamma-mia aż mnie brzuch rozbolał 🤣🙈 matko, czego to człowiek nie zrobi dla tych dwóch kresek🥺

    Dziewczyny, pomijając moje spojenie, to wynalazłam nową zagwozdkę. Zauważyłam wczoraj, że sikam mniej niż zwykle i to dużo mniej, mam wrażenie, że jest to przez ucisk Małej na pęcherz, bo piję tyle samo czyli dużo. Na jakim etapie tak miałyście? Ja zaczynam się czuc jak tykająca bomba, ale nie wiem już czy to przez to spojenie czy coś jest na rzeczy.. 🤷‍♀️
    Generalnie jesteś w 38 tc to chyba jest się wtedy już tykającą bomba? 😅🙈

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3125 2197

    Wysłany: 28 czerwca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris8 wrote:
    Mamma-mia aż mnie brzuch rozbolał 🤣🙈 matko, czego to człowiek nie zrobi dla tych dwóch kresek🥺

    Dziewczyny, pomijając moje spojenie, to wynalazłam nową zagwozdkę. Zauważyłam wczoraj, że sikam mniej niż zwykle i to dużo mniej, mam wrażenie, że jest to przez ucisk Małej na pęcherz, bo piję tyle samo czyli dużo. Na jakim etapie tak miałyście? Ja zaczynam się czuc jak tykająca bomba, ale nie wiem już czy to przez to spojenie czy coś jest na rzeczy.. 🤷‍♀️
    U mnie to zmienne jest. Teoretycznie jak dziecko w dół schodzi, to powinno się właśnie sikać więcej, ale ja jakieś 2 tygodnie temu miałam tak, że rzuch mi widocznie się obniżył, momentalnie odszedł mi refluks, który mialam przez x miesięcy (!), zaczęło mi się trochę lepiej oddychać. W badaniu dziecko na spojeniu lonowym.
    No a teraz mam już jakieś rozwarcie, szyjka sporo krótsza, a sikam znowu częściej 🤷🏻‍♀️ więc to się chyba zmienia... Z kolei jak rodziłam, to przestałam czuć, że mi się chce siku, a przecież niżej niż wtedy to dziecko już nigdy nie było.

    age.png
  • Ania1985 Autorytet
    Postów: 417 481

    Wysłany: 28 czerwca, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Coraz bliżej :) to już lada chwila tak naprawdę 🙈


    @Hope, może chodziło o jakieś Twoje anatomicznie indywidualne warunki... :)

    Ja alkoholu nie pije od dawna, a tak to przy okazji testu nic specjalnego się nie wydarzyło :)
    Ale... Moje brzuchowe dziecko powstało w łazience szpitalnej 😂😂😂 staraliśmy się już jakiś czas i nie szło, nie szło, byłam już wkurzona, bo z pewnych wzgledow został nam ostatni cykl szansy, więc czas naglil... A jak na złość tydzień przed owulacja trafiłam z dzieckiem do szpitala. Leki wspomagające zajście bralam, więc... Postanowiliśmy dwa razy spróbować szybki numerek w toalecie na korytarzu oddziału 😂😂 Mąż był w takim stresie, że nie mógł dojść... 😆 Ja się stresowałam, że dziecko się obudzi (celowalismy w jedyna drzemkę w dzień, bo on miał panikę jak wychodziłam, a nie spał) i będzie ryczało tam, pielęgniarka zacznie szukać matki i dopiero będzie afera 😂
    No więc umówiliśmy się, że zacznie sam i napisze mi smsa kiedy mam przyjść hahaha i tak jednego dnia, a później jeszcze po 2 dniach 😂😂 tylko, że... Była jedna toaleta dla rodziców na oddział i tego drugiego dnia jakiś koleś stanął za mną w kolejce. 🙈 A ja tam weszłam do środka i wyszliśmy po jakimś czasie we dwoje z mężem 🤣🤣

    Stresu trochę było, noo ale się udało... 😂

    Mamma mia - Twoja historia zrobila mi dzien!!! Dawno sie tak nie smialam. Brawo za determinacje i super organizacje! ❤️❤️❤️🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca, 14:46

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Ania1985 Autorytet
    Postów: 417 481

    Wysłany: 28 czerwca, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Generalnie jesteś w 38 tc to chyba jest się wtedy już tykającą bomba? 😅🙈

    Ja tez sikam mniej. Nie wiem gdzie ta woda sie zbiera, pije duzo. Ale dzis bylam na wizycie i nic nie zapowiada porodu, zamknieta na wszystkie spusty.

    age.png
‹‹ 511 512 513 514 515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ