X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2219 2018

    Wysłany: 10 lipca, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    @Aego, a u mnie to zawsze tak się pierdziele ileś czasu z tym.. 🙄 Jak ktoś mi później gada "o ty masz fajnie, bo ty krótko rodzisz", to mnie ch*j strzela. Taa. Jak tak liczyć od skurczy i początków rozwarcia (bo tak liczą moje koleżanki przy swoich porodach) to x tygodni 😆 no rzeczywiście szybko.
    Właśnie nie wiem ile dzisiaj jej wyszło. Poprzednio to zależy kto palucha wkładał, ale mówili 2/3 cm, czyli palec/palec i opuszek. Takie to ani w jedną ani w drugą. I tak ja już mam teraz 3 tygodnie (w szpitalu dziś mija 21 dni właśnie, wcześniej nie miałam rozwarcia), jedynie szyjka się rzeczywiście skróciła w międzyczasie, głowka jest turbo nisko, co też zresztą odczuwam mocno w ostatnim czasie, bo i ktg podpinają mi bardzo nisko i USG im ciężko zrobić i zaczęłam chodzić jak turlając się beczka jakaś.
    Choć w tej ciąży mam wrażenie, że te skurcze teraz są najgorsze, lekarze mówią, że niestety dużo zrostów pooperacyjnych, które mi przybyły pomiędzy ostatnia ciąża a tą ma tu wpływ też.
    Plus mojej sytuacji jest taki, że ja naprawdę po odrobinie oxy to jest pufff, ona mi po prostu zagęszcza te skurcze moje, nie trzeba startować od zera. Jednak nie wiem czy teraz zdecydują się na tę wersję, bo miałam atonie macicy po ostatnim porodzie, a tu jeszcze ta kiepska hemoglobina. No zobaczymy. Na razie to trudne decyzje dla wszystkich i nie wiedzą co przyniosa kolejne dni.


    Właśnie prysznic brałam, żeby trochę powalczyć z tymi skurczami. No nie usnę przez nie 😠
    Faktycznie ciągnie się to za Tobą strasznie. 😳 No I fakt, u mnie od 3 cm do urodzenia minęło 7h niecałe a nie z 2 miesiące powiedzmy jak u Ciebie.
    Chociaż jak Twoja sytuacja zdrowotna jest tak zła to przecież 36 tc nie jest złym tygodniem jeśli chodzi o rozwiązanie ciąży - poród, te dzieci już raczej normalnie funkcjonują, oczywiście to zależy - jak zawsze, ale przyjmując, że dziecko rozwija się prawidłowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 01:15

    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2992 6633

    Wysłany: 10 lipca, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej, ciężka noc za nami 🫣 Bąbel caly czas ulewał wodami od wieczora więc o 1 jak przyszła Pani od noworodków zaproponowała że go zabierze do siebie żebyśmy cokolwiek się przespali, stary zasnął jak kamień 😂 a ja oka nie zmrużyłam przez ból głowy krocza pleców brzucha i to co najbardziej mi chyba doskwierało to henoroid który mi się zrobił przy parciu😭😭
    Wczoraj na wizycie wieczornej nie bolało mnie kompletnie nic więc nie mówiłam o żadnych przeciwbólowych ale dzisiaj to już chyba muszę ogarnąć bo się wykończę, pewnie zaraz dostaniemy bąbla na karmienie… a stary …. Stary smacznie chrapie na łóżku obok 😂 i to takim dużym 😴😴

    Ania1985, AEGO, Myszkaaa20, Roxie_eS, Marti27 lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2992 6633

    Wysłany: 10 lipca, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie puki leżę i wszystko mnie boli (na chwilę ulżył mi prysznic pianka ginexid i tantum rosa) mogę napisac jak było wczoraj

    Ogólnie do szpitala miałam się zgłosić o 8, było tyle przyjęć i tyle nagłych porodów i cesarek że na oddział przyjęli mnie o 11,
    Od razu położna zrobiła mi lewatywę, podpięła oksy ale bardzo delikatnie bo nie chciała żeby coś się za szybko rozkręciło bo mój lekarz przychodził na 13 dopiero do pracy. No i do 13 to tak na spokojnie skurcze miałam co 2 minuty ale takie do zniesienia pod prysznicem nawet bym powiedziała lajtowe (a ja głupia wzbraniałam się tego prysznica) na piłce też było lepiej - ogólnie inaczej niż przy pierwszym porodzie bo tam tylko leżałam i chodziłam nic innego nie wchodziło w grę. Rozwarcie się rozkręciło do 5 cm, parę minut po 13 przyszedł mój lekarz i od razu z grubej rury przebił pęcherz no i wtedy już poszło. Skurcze się nasiliły bardzo momentalnie, były nadal co 2-3 minuty ale dużo mocniejsze, rozwarcie dość sprawnie postępowało, o 15:25 dostałam zzo, poleżałam chwilę już na sali porodowej żeby sprawdzili ciśnienie itp, no i dokładnie godzinę później po trzech partych przyszedł na świat nasz bąbel.
    Ogólnie był problem z wkuciem zzo, dwa razy lekarz podchodził i myślę że przez to plecy mnie napierdzielają

    Ogólnie Stary był ze mną cały czas, jedynie jak zaczynałam mieć takie napierający skurcze to wyszedł, ale chyba stał pod salą bo jak tylko bąbel wylądował na moim brzuchu to wparował do sali 😂 załapał się nawet na przecięcie pępowiny ❤️❤️❤️ jestem z niego mega mega dumna, dużo mi pomógł.

    No i przy porodzie była moja położna i doktorek też cały czas. Nie mogę powiedzieć bo przez nich albo dzięki nim czułam się meeega zaopiekowana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 06:07

    Doris8, Kocur, Junjul, Marti27, Emimo lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3116 2191

    Wysłany: 10 lipca, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Heeej, ciężka noc za nami 🫣 Bąbel caly czas ulewał wodami od wieczora więc o 1 jak przyszła Pani od noworodków zaproponowała że go zabierze do siebie żebyśmy cokolwiek się przespali, stary zasnął jak kamień 😂 a ja oka nie zmrużyłam przez ból głowy krocza pleców brzucha i to co najbardziej mi chyba doskwierało to henoroid który mi się zrobił przy parciu😭😭
    Wczoraj na wizycie wieczornej nie bolało mnie kompletnie nic więc nie mówiłam o żadnych przeciwbólowych ale dzisiaj to już chyba muszę ogarnąć bo się wykończę, pewnie zaraz dostaniemy bąbla na karmienie… a stary …. Stary smacznie chrapie na łóżku obok 😂 i to takim dużym 😴😴
    Oby dzisiaj było już lepiej :)
    Kurcze, szkoda, że w nocy nie zawołałas o coś na ból

    Aego, jeden najpierw chciał w sobotę, później odrobinę wzrosła hgb i się wycofal. Ogólnie wczoraj się zastanawiali, ale doszli do tego, że dziecko nie ma anemii, przepływy parę dni temu były ok (sprawdza dziś jeszcze), więc wskazań położniczych brak, a na pozapoloznicze ten tc jest jeszcze wczesny, poza tym oni się po prostu boją.. czy coś się wydarzy w trakcie, czy dam radę z takim osłabieniem ogólnym i chyba liczą, że poprawi się jeszcze ta moja sytuacja.
    Parę dni temu mała miała 2600 g więc to już też ładna waga. Zobaczymy jak teraz będzie. Ja sama zresztą z jednej strony chciałabym już czuć się lepiej, urodzić, a z drugiej nie chce mieć znowu wcześniaka, nawet późnego wcześniaka, bo też z nimi różnie bywa na starcie, ale przeważnie jest trochę trudniej niż z urodzonymi te kilka tygodni później...

    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2992 6633

    Wysłany: 10 lipca, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Oby dzisiaj było już lepiej :)
    Kurcze, szkoda, że w nocy nie zawołałas o coś na ból

    Aego, jeden najpierw chciał w sobotę, później odrobinę wzrosła hgb i się wycofal. Ogólnie wczoraj się zastanawiali, ale doszli do tego, że dziecko nie ma anemii, przepływy parę dni temu były ok (sprawdza dziś jeszcze), więc wskazań położniczych brak, a na pozapoloznicze ten tc jest jeszcze wczesny, poza tym oni się po prostu boją.. czy coś się wydarzy w trakcie, czy dam radę z takim osłabieniem ogólnym i chyba liczą, że poprawi się jeszcze ta moja sytuacja.
    Parę dni temu mała miała 2600 g więc to już też ładna waga. Zobaczymy jak teraz będzie. Ja sama zresztą z jednej strony chciałabym już czuć się lepiej, urodzić, a z drugiej nie chce mieć znowu wcześniaka, nawet późnego wcześniaka, bo też z nimi różnie bywa na starcie, ale przeważnie jest trochę trudniej niż z urodzonymi te kilka tygodni później...
    Tak właśnie przyszła pielęgniarka i dokładnie to samo mi powiedziała 😂 teraz już dostałam, więc oby było lepiej
    IMG-3025.jpg
    A tu macie zdjęcie Królewicza bo już z nami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 06:18

    AEGO, Lady_Dior, Sajgonka, Zosis, dori, Nimfadora, Doris8, Miminka, Kejt93, Myszkaaa20, Ammeluna, Kocur, Roxie_eS, baby33, Mamma-mia, Marti27, Edithka, Aga37/, Emimo lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Ania1985 Autorytet
    Postów: 417 481

    Wysłany: 10 lipca, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon dzieki, ze podsielilas sie wrazeniami.
    Ciesze sie, se wszystko wyszlo super i czulas sie zaopiekowana.
    Krolewicz PRZESLODKI!!!! ❤️❤️❤️

    Ja dzis tez malo spalam, ale to przez emocje. Od 5 juz jestem na nogach. Musialam sie wykapac specjalnym plynem i spakowac torbe. Jak mnie zabiora na CC dzis to potem jade na pooperacyjna i potem na polozniczy, wiec na patologie juz nie wracam. Od 6 rano juz mam ktg i kroplowke i sie zastanawiam jak to bedzie dzisiaj 😅

    Mamma mia - bardzo ci wspolczuje. Ale jeszcze troche wytrzymaj, masz racje, kazdy dzien dla dziecka w brzuchu jest na plus. 💪

    Mamma-mia, Kejt93 lubią tę wiadomość

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2219 2018

    Wysłany: 10 lipca, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, bierz te przeciwbólowe koniecznie. 😃 i niech Ci oddzielnie dadzą coś na tego cholernego hemoroida! Obyś poczuła się lepiej!
    Królewicz jak się patrzy, słodzinka!
    Ania trzymamy kciuki! 🥰
    Oczywiście Mamma-Mia, z wcześniakiem nie wiadomo, możesz mieć takiego Felka, gdzie odpukać jest wszystko spoko (ale on też co do zasady byl spory jak na swój wiek), a możesz mieć dziecko, wymagające większej lekarskiej opieki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 06:44

    Ania1985 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5285 4627

    Wysłany: 10 lipca, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonflower materyjko jaka słodzina🥰 Wygląda jak 2miesięczny niemowlak normalnie 😁 Korzystaj z przeciwbólowych jeśli tylko się da😌 Odpoczywaj i dużo sił życzę 😊

    Ania1985 mocne kciuki za Was dziś i czekamy z niecierpliwością na dobre wiadomości 😘

    Ania1985 lubi tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Nimfadora Autorytet
    Postów: 642 784

    Wysłany: 10 lipca, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon - Młody jak malowany. Dobrze że dostałaś już przeciwbólowe! Pewnie nie tylko dolegliwości, ale i emocje nie dały Ci zasnąć.

    Aniu trzymamy za Was kciuki! ❤

    Mamma Mia nie dziwię się, że chcą jeszcze trochę poczekać. 2600 to ładna waga, ale raczej w normie. Moja szwagierka miała cc planową w skończonym 36 tc, ale jej Młody miał już wówczas 3600...

    Ania1985 lubi tę wiadomość

  • Nimfadora Autorytet
    Postów: 642 784

    Wysłany: 10 lipca, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle dzisiaj rano jak wstałam do toalety, to zaczęło boleć mnie spojenie. Czyli Maluch musiał się obniżyć i naciska z przodu. Oby ta szyja też się skróciła chociaż trochę...

  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1787 1587

    Wysłany: 10 lipca, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon piękny ten Wasz cukiereczek 😍 jeszcze raz gratulacje! Poród też z opisu wydaje się marzenie i zazdroszczę zzo.

    Ania1985 kciuki 🤞🤞 oj ja bym chyba w ogóle nie zasnęła, byłam 4 dni z krwiakiem na patologii i w życiu nigdy się tak nie wyspałam jak wtedy🤦🏽‍♀️ z pewnością wszystko będzie dobrze i wasze wyczekane Maleństwo będzie wkrótce z wami 💕 powodzenia, odzywaj się jak nabierzesz ciut sił! 😊

    Ania1985 lubi tę wiadomość

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 717 853

    Wysłany: 10 lipca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Moonflower materyjko jaka słodzina🥰 Wygląda jak 2miesięczny niemowlak normalnie 😁 Korzystaj z przeciwbólowych jeśli tylko się da😌 Odpoczywaj i dużo sił życzę 😊

    Ania1985 mocne kciuki za Was dziś i czekamy z niecierpliwością na dobre wiadomości 😘
    No właśnie to samo pomyślałam, że wygląda jak te paromiesieczne bobasy, które grają w filmach noworodki, taka już ma gladziutka buzie 😄 piękny.
    Dla mnie po pierwszym porodzie własny zapas ibuprofenu to jest pierwsze o czym myślałam przy pakowaniu tym razem do szpitala, także uniezależnam się od tego czy akurat w pobliżu jest położna 🙈
    A to jaka zdolność mają faceci do zasypiania zawsze i wszędzie snem kamiennym to aż smutne 😆

    Ania powodzenia i zazdroszczę 🍀

    Mamma mia podziwiam Cię za te kilkutygodniowe porody 😅 mi się właśnie zaczyna wszystko napinać, całą noc miałam ból brzucha i jak sobie pomyślę że to może jeszcze z 2tyg trwać to mi słabo, a Ty już się tyle męczysz.
    O niczym tak nie marzę jak pozbyć się tego brzucha.

    Jednak mi się obniżył brzuch, bo już za bardzo nie mogę siedzieć tylko rozchylam nogi jak facet 😅 albo na półleżąco.
    Dziś chyba spróbuje wziąć paracetamol jak nie będę mogła znów funkcjonować. Chociaż nie wiem czy coś da.

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 10 lipca, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma mia ale Ty się namęczysz, psychicznie i fizycznie musi to być dla Ciebie ciężkie !

    Moon ojejku co za słodziak 🥹😍 bierz przeciwbólowe i cieszcie się sobą 🥰

    Ania1985 powodzenia 🤞🍀

    Doris jak się czujesz ? 🤔

    U mnie jedna pobudka w nocy aż jestem w szoku, brzuch się musiał obniżyć bo dobrze mi się oddycha, nie mogę narzekać 😅

    Emimo lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Ammeluna Autorytet
    Postów: 411 795

    Wysłany: 10 lipca, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonflower - no dokładnie jak dziewczyny piszą! Jak taki dwumiesieczny bobas! Jeszcze na dodatek w ogóle nieopuchnięty, ani z dziwnym kształtem główki jak to bywa po porodzie naturalnym. No Królewicz 😁🥰😍

    Ania - dawaj znać! 🤞🤞🤞

    Doris - jak tam poziom wku*wienia po wczorajszym? 😅

    Mamma Mia - jeszcze chwila, jeszcze trochę i będzie ciąża donoszona. Ale rozumiem, bo niby tak blisko, a tak daleko 😔

    Sajgonka - no i jest dostawka 😁🥳
    Ja dzisiaj też idę w paracetamol, bo albo krzyżowe, albo biodro po lewej stronie mnie napieprza non stop. Utykam na jedną nogę i czuję się jakbym wyglądała na zaawansowaną ciążę...ah wait 😅

    Leżę właśnie pod KTG i piję kawę, bo Luna śpi 😅oby po urodzeniu też tak miała 😆 (wiem, że tak nie jest, bo pierwsza zawsze pod KTG spała, a później w ogóle 😆 brzuch mamy to jednak brzuch mamy 🤗).
    Po KTG mam od razu wizytę, wszystkie wyniki już mam oprócz tego GBS, zobaczymy co usłyszę od lekarki 😅 czy będzie 🤬 czy whatever 🤷‍♀️

    Kocur, AEGO lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1549 1617

    Wysłany: 10 lipca, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon- śliczny dzidziuś ! Buźka taka gładka , cudny !

    Ania - trzymam kciuki ❤️

    Mammamia- trzy tygodnie w szpitalu 🫣 trzymaj się dzielnie ! Niesamowita jesteś, serio. I oby jak najdłużej w dwupaku, dla dzidziusia taka opcja zawsze jest najlepsza .

    Lucyna dostała kataru :( aromaaktiv , woda morska i katarek poszły w ruch ale była mega drażliwa w nocy. Teraz ładnie śpi, choć ma jeszcze większą mamozę, więc tylko na mnie . Do tego wysypało ją tymi potowkami/ trądzikiem na klatce i pleckach, na buzi trochę przyschło ale i tak wygląda jak przeorany życiem dzidziuś ;) a to dopiero miesiąc trudów na tym łez padole ;) no żal mi jej , taka bidula.

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc

    202406101780.png
  • Roxie_eS Autorytet
    Postów: 966 867

    Wysłany: 10 lipca, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej dziewczyny ile tu się podziało :D

    Moonflower gratulacje! Słodki synuś 😍 jesteś superdzielna!

    Powodzenia dziś dziewczyny - czekam na wieści o cesarkach i skurczach :)

    ToTylkoJa - mnie czop odszedł w piatek, 5 dni temu. I cisza na morzu. Mam wrażenie, że ja się co dzień czuje lepiej. Nie wiem, może mały się wchłania 🤣

    Sajgonka, Emimo, totylkoja lubią tę wiadomość

    Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

    W latach 2022-2023 - 7 ciąż biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synuś z trisomią chromosomu 3 🥺

    Nowe rozdanie:
    Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy

    20.07.2024 - 40+1 Jerzy 🥰
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1787 1587

    Wysłany: 10 lipca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj nówka sztuka, brzuch coś tam się stawia, ale bezboleśnie i nieregularnie więc zaraz sobie znajdę jakieś zajęcie. Ciekawe co jutro na ktg pokaże 🤔 bo po tygodniu ilość skurczy zmalała o połowę 😅 no i kupiłam butelkę wiesiołka na pocieszenie skoro butelki whisky nie mogę 🤞

    Roxie_eS lubi tę wiadomość

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 717 853

    Wysłany: 10 lipca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ammeluna powodzenia, ja miałam wizytę tydzień temu na podobnym etapie i nic nie wniosła🙈 dużo bardziej wolałabym w tym tygodniu 😏

    Jak chodzi o dostawkę to nasz synek dziś rano usiadł na łóżku, patrzy, budzi tatę i mówi "Patrz tata, do jest łóżeczko dla Arturka jak się urodzi. Na razie śpi u mamy w brzuszku" 😂 ciekawe czy to oznaka, że jest szansa na braterską miłość 😂

    Kocur zdrowka dla Lucynki.

    Właśnie się zastanawiam co gorsze w taki upał, 9miesieczny brzuch czy przegrzany noworodek 😅🔥

    Ammeluna, Kocur lubią tę wiadomość

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3116 2191

    Wysłany: 10 lipca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1985 wrote:
    Moon dzieki, ze podsielilas sie wrazeniami.
    Ciesze sie, se wszystko wyszlo super i czulas sie zaopiekowana.
    Krolewicz PRZESLODKI!!!! ❤️❤️❤️

    Ja dzis tez malo spalam, ale to przez emocje. Od 5 juz jestem na nogach. Musialam sie wykapac specjalnym plynem i spakowac torbe. Jak mnie zabiora na CC dzis to potem jade na pooperacyjna i potem na polozniczy, wiec na patologie juz nie wracam. Od 6 rano juz mam ktg i kroplowke i sie zastanawiam jak to bedzie dzisiaj 😅

    Mamma mia - bardzo ci wspolczuje. Ale jeszcze troche wytrzymaj, masz racje, kazdy dzien dla dziecka w brzuchu jest na plus. 💪
    Dziękuję 😘

    @Sajgonka, ale słodziak z Twojego synka :)

    @Moon, ale ma buziaczka gładkiego 😍

    @Kocur, dziękuję 💛
    Zdrówka dla córci!

    @Ammeluna, tak, dłuży się... A jak tam te Twoje ktg?

    @Roxie, może Twój organizm zbiera siły na ten dzień 😁

    Kocur, Roxie_eS, Sajgonka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5285 4627

    Wysłany: 10 lipca, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocur o kurka biedna Lucynka 😒 niby katar nic takiego nie a potrafi uprzykrzyć życie 😒 Zdrówka dla Lucynki i oby szybko minęło 🙏🏻

    Ammeluna dawaj znać jak tam po wizycie 😁

    Sajgonka dostawka jest-dzieć ma gdzie spać to można rodzić 🤣

    Kocur, Sajgonka lubią tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
‹‹ 562 563 564 565 566 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ