X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1356 974

    Wysłany: 16 sierpnia, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel to są przeboje z tym NFZ.
    Nimfadora oby u nas też okazało się jakaś błahostka
    Mama mia to u nas to jest coś innego chyba. To jest wypukłe większe i błyszczy się jak brokat
    U nas dziecko też jest nieodkładane i nie śpi dłużej niż 15 minut co robię nie tak 🥵 to już drugie dziecko co nie chce spać. Wszystkie poprzednie spały w dzień i w nocy ładnie.
    Mamma-mia wrote:
    Dzięki, dziewczyny. Ten obraz to pewnie zostanie mi w głowie na długo...
    Powiem szczerze, że tutaj trochę znieczulica w tym szpitalu. Ja z małą przy cycku, starszak na wózku inwalidzkim, bo był taki na granicy mdlenia, pcham ten wózek jedną ręką i drugą trzymam mała przy cycu (miałam podjechać z nim do chirurga wtedy), a dwie pielęgniarki się gapią i nic, żadna nie raczy pomóc.

    @Ania1985 ja czasami stosuje dla małej Espumisan i u nas jest ok po nim. Jednak nie daje jego codziennie.

    @Emimo, słabo widzę na zdjęciu, więc nie jestem pewna czy o to Ci chodzi, ale... Poszukaj w google grafice hasła "przetrwała błona płodowa na źrenicy"/"przetrwała błona źrenicza".
    Mój dwulatek to ma. Właśnie we wrześniu mamy kolejną kontrolę, taka ważną. Zauważyłam to u niego najpierw w szpitalu, ale później miał żółtaczkę i przez nią słabo było to widać, więc dopiero jak ona zeszła po paru tygodniach to znowu to zauważałam. Na początku jak komuś mówiłam, to mieli mnie za wariatke, bo nikt inny tego nie widział. Jednak jak matka godzinami gapi się w te oczy przy kp, to widzi. W końcu udało mi się zrobić zdjęcie i z tym ruszyło dalej. Najpierw mnie straszono siatkówczakiem... Prawie na zawał zeszłam. Ale moja mama zadzwoniła do znajomej - bardzo dobrej okulistki i ta powiedziała nam o takim zjawisku. Później trafiliśmy do poradni, mały miał badania różne i potwierdziło się. Na szczęście u niego przebiega ona nie centralnie, tylko z boku i mówią, że to lepiej w kontekście widzenia. Teraz we wrześniu mamy właśnie kontrolę i będą już tak docelowo sprawdzać co z jego wzrokiem, bo jednak ciężko to było wcześniej określić, jak dziecko nie było w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania.
    Wrzucam Ci zdjęcie oka mojego synka. Z tą błoną bywa tak, że jest jej więcej lub mniej.
    received-629611585443841.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia, 22:38

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    👶2024
    age.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 16 sierpnia, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma mia współczuję tego co musiałaś przeżyć, znieczulica jest okropna 😔 mam nadzieję że synek czuje się już lepiej 🤗

    Doris trzymam kciuki żeby jutro już był lepszy dzień ✊🏼

    Ja dzisiaj odkryłam jakim cudem jest kolektor pokarmu, wcześniej bałam się używać a tu w ciągu 2 karmień mam porcję do zamrożenia bez zabawy z laktatorem 😁
    No i nie sądziłam że będziemy z mężem tak bardzo cieszyć się z każdej💩 naszego dziecka 😅

    Mamma-mia, Emimo lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2218 2018

    Wysłany: 16 sierpnia, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Mamma mia współczuję tego co musiałaś przeżyć, znieczulica jest okropna 😔 mam nadzieję że synek czuje się już lepiej 🤗

    Doris trzymam kciuki żeby jutro już był lepszy dzień ✊🏼

    Ja dzisiaj odkryłam jakim cudem jest kolektor pokarmu, wcześniej bałam się używać a tu w ciągu 2 karmień mam porcję do zamrożenia bez zabawy z laktatorem 😁
    No i nie sądziłam że będziemy z mężem tak bardzo cieszyć się z każdej💩 naszego dziecka 😅
    Hahaha, od czasu posiadania dziecka 💩 to główny temat, kiedy robił, jaki kolor, jaka konsystencja 🤣. U nas jeszcze pies, to podwójnie, bo też się pytamy siebie czy się załatwiał na spacerze. 🤣

    Nimfadora, Ciri86, Myszkaaa20, Emimo, Mimi09 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nimfadora Autorytet
    Postów: 642 784

    Wysłany: 16 sierpnia, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris8 wrote:
    Nimfadora jak u Was karmienia? Próbowałaś ten sns? 😉


    Tak, 2 razy. Miałam dość - nerwy były takie jak zawsze. Jakos po tych probach sam się zaczął przystawiać, ale tylko wtedy kiedy on ma taką potrzebę. Jak szuka cyca to się przystawi (bardziej z potrzeby bliskosci), a jak jest już głodny to nie ma szans... u nas w niedzielę mija miesiąc. Mam obawy czy coś jeszcze wskrzeszę. No ale będę walczyć ile dam radę. Trochę popełniłam błędów w szpitalu, potem w domu mnie rozłożyło, a potem jeszcze ta izolacja od Młodego. Dużo rzeczy się zebrało i lipa z tym kp. Ale pocieszam się tym, że ma ok 40% mojego mleka z kpi i tyle co mogę to robię, żeby go wzmocnić. Chciałaby się jak najwięcej, ale co zrobić...

    Doris8 lubi tę wiadomość

  • Nimfadora Autorytet
    Postów: 642 784

    Wysłany: 16 sierpnia, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimo wrote:
    Angel to są przeboje z tym NFZ.
    Nimfadora oby u nas też okazało się jakaś błahostka
    Mama mia to u nas to jest coś innego chyba. To jest wypukłe większe i błyszczy się jak brokat
    U nas dziecko też jest nieodkładane i nie śpi dłużej niż 15 minut co robię nie tak 🥵 to już drugie dziecko co nie chce spać. Wszystkie poprzednie spały w dzień i w nocy ładnie.

    Moja ta zmiana na oku tez była wypukła. Trzymam kciuki. 🤞

    Stasiu tez slabo się odkłada w dzień. Czasami nawet 15 minut się nie da. Dzisiaj np. spał rano w wózku na dworze, także M sobie poczytał z godzinę, ale później to pospał może po 10-15 minut ze dwa razy. A tak to tylko na rękach. Mimo tego że od nas grzeje się w tych upałach bardzo, to i tak spanie na nas woli. Mam nadzieję, że noce nadal będą w miarę spokojne. Chociaż teraz po odlozeniu od razu się przebudził.

    Dziewczyny, a co robicie podczas godzin aktywności Maluchow, kiedy akurat nie płaczą? Ja dzisiaj zrobilam kilka ćwiczeń od fizjo i bawiliśmy się ksiazeczką kontrastową, ale zastanawiam się co takie Bąble po 4 tyg może jeszcze zainteresowac?

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3114 2191

    Wysłany: 17 sierpnia, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Emimo, rozumiem. Czyli jakąś zmiana guzowata bardziej. Trzymam kciuki, żeby wyjaśniło się co to i żeby było nieznaczące 😘

    @Nimfadora, ja moją po prostu kłade raz na plecy, raz na brzuch, przekładam, jak się zmęczy na brzuchu. Kładę lub wieszam gdzieś obok kontrastowe zabawki. Gadam do niej. Czasami robię jej masaż. Ostatnio wyjęłam mate edukacyjną

    Nimfadora lubi tę wiadomość

    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1787 1587

    Wysłany: 17 sierpnia, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nimfadora wrote:
    Tak, 2 razy. Miałam dość - nerwy były takie jak zawsze. Jakos po tych probach sam się zaczął przystawiać, ale tylko wtedy kiedy on ma taką potrzebę. Jak szuka cyca to się przystawi (bardziej z potrzeby bliskosci), a jak jest już głodny to nie ma szans... u nas w niedzielę mija miesiąc. Mam obawy czy coś jeszcze wskrzeszę. No ale będę walczyć ile dam radę. Trochę popełniłam błędów w szpitalu, potem w domu mnie rozłożyło, a potem jeszcze ta izolacja od Młodego. Dużo rzeczy się zebrało i lipa z tym kp. Ale pocieszam się tym, że ma ok 40% mojego mleka z kpi i tyle co mogę to robię, żeby go wzmocnić. Chciałaby się jak najwięcej, ale co zrobić...
    Dokładnie 🙏 jestem dumna, że i tak dałyśmy radę miesiąc 💪 robię co mogę, suplementuje co mogę a nie będę się biczować jeśli nie mam na coś wpływu..

    AEGO, Nimfadora, Mimi09, Bluesky lubią tę wiadomość

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Ania1985 Autorytet
    Postów: 417 481

    Wysłany: 17 sierpnia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wasze maluchy tez sie tak rzucaja podczas snu? Moj Leon to potrafi sie rzucac i jeczec przez godzine az sie w koncu obudzi. Dodatkowo wierci sie po calym lozku, prezy, unosi raczka , nozki.
    Niby mowia, ze to normalne ze wzgledu na niewyksztalcony jeszcze uklad nerwowy. Ale czasem wyglada to przerazajaco.

    Ostatnio przechodzimy przez czas marudzenia, placzu, krotszych drzemek, ciaglej potrzeby cyca i tak w kolko. Musze ponarzekac, ale ja jedyne na co mam czas dla siebie to szybki prysznic. Glowy nie mylam od tygodnia, mam dlugie wlosy i zajmuje mi duzo czasu mycie i suszenie. A jak maly jest taki teraz nieprzewidywalny to brakuje mi czasu i wole je zwiazac w kitke.
    Panokcie nie sa zrobione, stopy krzycza o pedicure.
    Zawsze lubilam o siebie dbac i miec wszystko zrobione wokol siebie i w domu. Ale od ostatniego tygodnia czuje sie jak miotla , mieszkanie ogarniete prowizorycznie 🫣 Mam nadzieje, ze to skok rozwojowy i niedlugo minie. Bo aktualnie jestem w potrzasku.

    Juz powiedzialam partnerowi, ze w weekend potrzebuje kilku godzin dla siebie, aby sie ogarnac i poczuc kobieta. Maly chce tylko mame, ale trudno, musza sobie jakos poradzic.

    Czy wy tez tak macie? Jak sobie radzicie?

    age.png
  • dori Autorytet
    Postów: 755 959

    Wysłany: 17 sierpnia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris8 wrote:
    Dokładnie 🙏 jestem dumna, że i tak dałyśmy radę miesiąc 💪 robię co mogę, suplementuje co mogę a nie będę się biczować jeśli nie mam na coś wpływu..
    Dziewczyny, u mnie też z przystawianiem się ciężko, bo Iga traktuje pierś jak smoczek, pociumka i przestaje. I Nimfadora tak jak piszesz, jak jest głodna to nie ma szansy żeby się przystawiła, więc próbujemy kpi, a cycka daje tylko żeby zasnęła, choć teraz widzę, że jak ja chcę żeby zasnęła na cycku to ona nagle zaczyna ciągnąć 😂 w nocy nawet podaliśmy swą razy sztuczne, tak dla własnego komfortu, bo wydaje nam się, że po mm lepiej śpi. Także ja też doszłam do etapu, że nie będę walczyć z wiatrakami 🤷 nie chce piersi to będzie kpi póki będę miała pokarm, a później wleci sztuczne.

    Nimfadora lubi tę wiadomość

    31.10.2022 💔
    25.05.2023 💔
    13.11.2023 ⏸️ beta 93,81
    15.11.2023 beta 223,65
    22.11.2023 beta 4193 🤞
    27.11.2023 6+1 2,6 mm ❤️ USG 5+6
    11.12.2023 8+1 1,39cm ❤️ USG 7+5
    22.12.2023 9+5 2,58cm ❤️ USG 9+3
    09.01.2024 12+2 5,79cm USG 12+2. Prenatalne idealnie 😍
    19.02.2024 18+1 232g ❤️
    05.03.2024 20+2 II prenatalne, 340g i pierwsze kopniaki 😍
    14.05.2024 30+2 III prenatalne, 1750g 😍

    Iga 🥰🥰 30.07.2024 22:51 😍 ⚖️3635g 📏56cm 💖

    age.png
  • Staraczka2023 Ekspertka
    Postów: 142 137

    Wysłany: 17 sierpnia, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaką temperaturę na codzień mają wasze dzieci ?
    Moja malutka zawsze ma powyżej 37.
    Jak jest bardzo aktywna to nawet 37,5 .
    W szpitalu to miała tak 36,9 , a w domu to jeszcze poniżej 37 nie widziałam 🤔

    event.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2218 2018

    Wysłany: 17 sierpnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania u nas mieszkanie często jest aktualnie ogarnięte prowizorycznie, tylko, żeby nie straszyło. Muszę dziś właśnie zarządzić wielkie sprzątanie. Ogród wczoraj Stary dopiero skosił, od maja…
    Jeśli chodzi o mnie, to niestety, też aktualnie wyglądam jak właśnie miotła, bo mam nieumyte włosy, związane do góry. Często chodzę po prostu w tym co mam pod ręką, chociaż aktualnie u nas mimo, że parter to jest 27 stopni - tragedia, więc jest uzasadnione to czemu latam w krótkich spodniach i staniku, ale tak, rozumiem o czym mówisz, dopiero teraz umówiłam się na paznokcie i brwi, z polecenia dziewczyn z forum. 💕 A przed ciążą chodziłam zawsze ogarnięta, raczej ubrana elegancko i pomalowana, ale cóż, no nie mam czasu i też nie chce mi się w marynarce po domu zapierdzielać.

    Dori, też zauważałam, że po mm Feliks dłużej śpi, ale no jest bardziej kaloryczne, więc pewnie dlatego.

    age.png
  • Minia95 Autorytet
    Postów: 474 381

    Wysłany: 17 sierpnia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2023 wrote:
    Dziewczyny jaką temperaturę na codzień mają wasze dzieci ?
    Moja malutka zawsze ma powyżej 37.
    Jak jest bardzo aktywna to nawet 37,5 .
    W szpitalu to miała tak 36,9 , a w domu to jeszcze poniżej 37 nie widziałam 🤔
    Mój maluch ma też zawsze k 37 albo 37.2 z tego co kojarzę niemowlęta mają ciut wyższa temperature od dorosłego

    Synuś - 1.07.2024 ❤️
  • Ania1985 Autorytet
    Postów: 417 481

    Wysłany: 17 sierpnia, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma temperaturę 37-37,5 zazwyczaj.

    Aego-dzieki, dobrzeć wiedziec, ze nie jestem sama.🤭

    Dziewczyny , ktore karmia piersia na spiocha w nocy (tzn leżycie razem z dzieckiem i on sobie ciumka na lezaco) to czy odbijacie potem dzieci? Ja zasypiam i majy tez wiec w nocy nir odbijam i sie zastanawiam czy to zle.

    AEGO lubi tę wiadomość

    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1787 1587

    Wysłany: 17 sierpnia, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dori wrote:
    Dziewczyny, u mnie też z przystawianiem się ciężko, bo Iga traktuje pierś jak smoczek, pociumka i przestaje. I Nimfadora tak jak piszesz, jak jest głodna to nie ma szansy żeby się przystawiła, więc próbujemy kpi, a cycka daje tylko żeby zasnęła, choć teraz widzę, że jak ja chcę żeby zasnęła na cycku to ona nagle zaczyna ciągnąć 😂 w nocy nawet podaliśmy swą razy sztuczne, tak dla własnego komfortu, bo wydaje nam się, że po mm lepiej śpi. Także ja też doszłam do etapu, że nie będę walczyć z wiatrakami 🤷 nie chce piersi to będzie kpi póki będę miała pokarm, a później wleci sztuczne.
    Ja zupełnie w drugą stronę..: Iga ciągnie super, ale nie ma za bardzo co, denerwuje się tylko w nocy jak chce jeść szybko a z cyca wolniej leci, ale mimo wszystko idzie ją przystawić i chyba tylko dlatego mam energię żeby coś próbować 😉, z mm też inaczej bo u nas lepiej się śpi po kp albo kpi i im więcej mojego tym lepiej 🤷‍♀️

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2990 6633

    Wysłany: 17 sierpnia, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ogłaszam że udało nam się wrócić 100% do kp! Nie miałam czasu przy ogarnianiu papierów jak Antek śpi jeszcze odciągać. Moje cycek od 3 dni nie widziały laktatora, bąbel dostaje około 60 ml mm dziennie bo tyle nam brakuje jeszcze ewidentnie, ale mam nadzieję że i z tego uda się zejść.

    Co do okna aktywności to my głównie na macie, ewentualnie w babybjorn, noszenie na rękach i gadam do niego czasem takie pierdoly 😂😂 skarżę się na kierowców nawet 😂😂

    Ania nam doradca laktacyjną w szpitalu powiedziała że po kp nie trzeba odbijać, po butelce zawsze a po kp nie koniecznie.

    Aktualnie mam zrobione rzęsy i paznokcie u rąk! Pedi woła o pomstę do nieba! Ale nie zdarzyłam, byłam na pazach z Antkiem i tyle cierpliwości by już nie miał 😫 ale musiałam cokolwiek zrobić koło siebie, bo nadprogramowe kg i to że właśnie nie miałam na nic czasu sprawiało że czułam się jak 💩

    A co do mieszkania to w środę była u mnie dziewczyna żeby pomóc mi przy mieszkaniu, bo zatonęłam w papierach a mieszkanie wyglądało jakby bomba wybuchła - i uwaga czysto było 3 h 😂 bo okazało się że zatkał nam się odpływ, jakąś plastikową część wpadła do środka i stary przetykał z kolegą, miałam tak napierdolone po tych naprawach że w czwartek ponownie już sama sprzątałam 🤯🤯

    A tu moja klusia
    IMG-3649.jpg
    IMG-3657.jpg
    IMG-3643.jpg

    AEGO, Ammeluna, Emimo, dori, Myszkaaa20, Doris8, Mimi09, Sajgonka, Kejt93, Nimfadora, Lady_Dior, Bluesky lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1787 1587

    Wysłany: 17 sierpnia, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką matę polecacie dla miesieczniaka? 🤔

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • ralejka Przyjaciółka
    Postów: 108 67

    Wysłany: 17 sierpnia, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1985 wrote:
    Moj ma temperaturę 37-37,5 zazwyczaj.

    Aego-dzieki, dobrzeć wiedziec, ze nie jestem sama.🤭

    Dziewczyny , ktore karmia piersia na spiocha w nocy (tzn leżycie razem z dzieckiem i on sobie ciumka na lezaco) to czy odbijacie potem dzieci? Ja zasypiam i majy tez wiec w nocy nir odbijam i sie zastanawiam czy to zle.

    Ja karmię piersią i w ogóle nie odbijam Małego. Pytałam o to dodatkowo położną, która do nas przychodzi i powiedziała, że przy karmieniu piersią nie trzeba odbijać :)

    Dziewczyny, czy Wasze dzieci charczą i chrząkają? Mój trochę charcze przy spaniu albo nawet jak sobie leży i zaczynam się martwić co to może być :<

    AEGO, totylkoja, Kejt93 lubią tę wiadomość

    Cudzie trwaj! 🥰

    ⏸️ 14.11.2023
    Beta 15.11.2023 - 512
    Beta 17.11.2023 - 1224 🔥
    👶 30.11.2023 - 8 mm okruszka 6+5
    👶 10.01.2024 - prenatalne, niskie ryzyka
    👶 06.03.2024 - połówkowe, 398 g zdrowego chłopca 🩵

    👩🏻 31
    ✅️ wszystko ok
    🧔🏻 33
    ✅️ morfologia 0% ➡️ 4%
  • Ammeluna Autorytet
    Postów: 411 795

    Wysłany: 17 sierpnia, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - wiem o czym mówisz z tą miotłą 😔 staram się jak mogę, żeby być chociaż pomalowaną, ostatnio udało mi się pedicure zrobić, bo sama robię w domu hybrydę, ale u rąk muszę mieć żel i tyle czasu już nie udaje mi się wygospodarować.
    Mam jakąś nerwicę natręctw jeżeli chodzi o posprzątany dom i mam wrażenie, że nie robię nic innego - cycek, sprzątanie, cycek, sprzątanie, a czasami cycek i jednoczesne sprzątanie. Najgorsze jest to, że już się tak zgarbilam od karmienia i pochylania się, że wyglądam jak STARA BABA! 😭 Bolało mnie między łopatkami, ale dopiero jak się zobaczyłam na zdjęciach znajomych to do mnie dotarło, że mam cały kręgosłup do wymiany.

    I co do odbijania, to mi położna powiedziała, że w dzień muszę (przez to, że Mała tyle ulewa), ale w nocy, że nie (jestem kp, ale nie wiem, czy to ma znaczenie). No i powiem Wam, że czy odbijam, czy nie, to leci z pyszczka Małej jak z otwartego kranu 🤦‍♀️ eh...byle przetrwać ten etap 🤞

    Moon - ale Przystojniak 😎 i jak dzielnie walczy na tej macie! Bardzo ładnie trzyma główkę 🥳

    Mamma Mia - to ja Ci życzę teraz dużo spokoju. Jesteś bardzo dzielna, że to wszystko ogarnęłaś 🤗

    Doris - my mamy taką matę i jestem zadowolona (Tiny Love):

    Screenshot-20240817-121128-Empik.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia, 12:14

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2218 2018

    Wysłany: 17 sierpnia, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie odbijam i też o to pytałam. 😄
    Ja kupiłam zielona z little Dutch, bo pasuje mi do mojego (nieposprzątanego) salonu. 🙃
    Moon cudny i piękna głowa do góry na 2 zdjęciu jak na miesięcznika.

    age.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 17 sierpnia, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam tą matę co Ammeluna 😁
    I też nie odbijam a jesteśmy kp, w nocy karmię go w łóżku i jak się przebudze to odkładam go do łóżeczka 😁 z Waszego polecenia zawijam go w rożek i tak daje się odłożyć 😊

    Moon jaki słodziak 😍

    Ammeluna lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
‹‹ 669 670 671 672 673 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ