X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5287 4627

    Wysłany: 22 września, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Feliks 120ml co 3,5godz chyba, że kp to wtedy nie wiem.
    Natka ja mam na opakowaniu z hippa napisane, że 5-8tyg. powinien zjadać 120ml. 5-6x na dobę. Mój Feliks je podobnie czasem mniej, czasem więcej ale zawsze 120 do dna wypija😆

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3122 2195

    Wysłany: 22 września, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest na piersi, ale jak je z butli, gdy mnie nie ma, to nie zjada jednorazowo więcej niż 60 ml. Po 40-60 min może coś dojesc jeszcze, ale więcej niż kolejne 30 nie zmieści.

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3122 2195

    Wysłany: 22 września, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris8 wrote:
    Dziewczyny, chrzest super- przespała ☺️😅, ale ja właśnie dostałam ZUM. Czytam, że mogę wziąć monural, jakieś opinie ? 🙏😏
    W sensie? 😅 Jednej pomoże, drugiej nie. To zależy od wrażliwości bakterii i jej rodzaju. Powinno się zrobić antybiogram.
    Można Monural, można Niteofurantoine, jeśli nasz dostęp do niej, można Augumentin i parę innych leków. :) poza tym można urosept 3x2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września, 23:41

    age.png
‹‹ 728 729 730 731 732
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ