X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1549 1617

    Wysłany: Dzisiaj, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka9106 wrote:
    Też mam nadzieję że kilka dni i będzie po wszystkim i nie rozwinie się z tego coś poważnego. Jestem ciekawa tej nocy, jak jej się będzie spało. Jestem mentalnie nastawiona na spędzenie nocy na fotelu z mała na rękach, obym się myliła. Póki co zasnęła na noc, a ja też zaczynam się czuć niewyraźnie. 😪😪😪😪
    To u nas tak w zasadzie było. Małej zaczęło przechodzić a ja jestem zasmarkana i bola mnie oskrzela 🫣 . Noce troszkę więcej karmień przez ten katar chyba, ale ogólnie bez tragedii , mam nadzieję, że u was też szybko przejdzie ! Zdrówka !!!

    Natka9106 lubi tę wiadomość

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc

    202406101780.png
  • totylkoja Autorytet
    Postów: 632 602

    Wysłany: Dzisiaj, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, zdrówka życzę:*

    Dziś stary jest caaaaly dzień w domu i ja specjalnie czekałam na wieczór, aż Zosia zacznie swoje rutynowe awantury, wybudzanie po odłożeniu i chęć noszenia, żeby też się trochę pomęczył i wiecie co.. zasnęła o 20.30 i dala się odłożyć za pierwszym razem 🫣😑

    👱🏻‍♀30👱🏻‍♂32

    24.03.23r. poronienie zatrzymane 7/8 tydz. 💔

    31.10 ⏸️
    02.11 bhcg 2047 mIU/ml; prog 27 ng/ml
    04.11 bhcg 5315
    07.11 wizyta - pechęrzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    19.11 szpital - krwawienie🥺
    30.11 8+4 i 2.05 cm
    21.12 4.9 cm
    28.12 prenatalne 13+1 i prawie 7 cm
    01.02.24 240 g cudu ❣️
    15.02 połówkowe 20+1 i 380 g dziewczynki 🌸
    14.03 716 g
    04.04 1100 g 💟
    25.04 1450 g 💟
    21.05 2300; 33+6
    04.06 2700: 35+6 🌸.

    age.png
  • Minia95 Autorytet
    Postów: 476 381

    Wysłany: Dzisiaj, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mąż chory od 5 dni, ale póki co nie zaraził małego (odpukac) ale wysłałam go do spania do innego pokoju żeby minimalizować ryzyko i myje ręce co chwilę 😬 ja się jakoś trzymam, póki co się profilaktycznie piję już herbatki rozgrzewające i witamina D3 już wleciała na dobre.

    Synuś - 1.07.2024 ❤️
  • Natka9106 Autorytet
    Postów: 607 577

    Wysłany: Dzisiaj, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia95 wrote:
    U mnie mąż chory od 5 dni, ale póki co nie zaraził małego (odpukac) ale wysłałam go do spania do innego pokoju żeby minimalizować ryzyko i myje ręce co chwilę 😬 ja się jakoś trzymam, póki co się profilaktycznie piję już herbatki rozgrzewające i witamina D3 już wleciała na dobre.

    No u mnie d3 na stałe w suplementacji, też coś łyknęłam w razie w. Aż mi tak dziwnie brać takie leki, bo całą ciążę człowiek leczył się naturalnymi sposobami a tu nagle może wziąść apteczne specyfiki. 😅

‹‹ 727 728 729 730 731
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ