Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 6 stycznia, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Aga nie martw się, to tylko hormony płatają nam figle. Myślę że niedługo się to unormuje. Ostatnio płakałam bo było mi źle i miałam mdłości i już stwierdziłam że nie dam rady i pomyslalam nawet że „po co mi to wszystko było”, później miałam wyrzuty, ale teraz mówię sobie „przecież to tylko głupia myśl która nic nie zmienia” 💁‍♀️😁
    Gdzie jesteś w ciepłych krajach i powiedz jaką masz pogodę? Chociaż pomyślę sobie o wyższej temperaturze, bo ja pod kołdrą i kocem zamarzam. Uwierz - u nas minus 12 i na pewno nie chcesz tu być 😂
    Jesteśmy na wyspach kanaryjskich, jest tak 22-25 stopni więc bardzo przyjemnie :) aż zapominam że jest styczeń :p to co tu najlepiej na głowę robi to to że słońce zachodzi o 19 i cały dzień jest na powietrzu :)

    Pani Bocianowa, Ananabanana, Ceci lubią tę wiadomość

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • karolka Ekspertka
    Postów: 172 267

    Wysłany: 6 stycznia, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 🙋‍♀️
    Strach zawsze będzie szczególnie przy wcześniejszych stratach…ja już 14+2 jutro wizyta i tak się stresuje…tak chyba już po prostu będzie…ale musiłybyśmy mieć radość z tych naszych kruszyn więc nie dajmy się zwariować :)
    Ja powiem Wam nie wiem co to są ciążowe mdłości brak apetytu itd…czekałam aż się pokażą i nic więc chyba już raczej się obejdzie bez tych atrakcji

    Mama aniołka 👼 2024

    Starania od 01.2025
    27.10 ⏸️
    28.10.2025 bthcg 312,28 mlU/ml
    31.10.2025 bthcg 1279, 03 mlU/ml
    03.11.2025 bthcg 4653,73 mlU/ml
    07.11.2025 bthcg 10 480,59 mlU/ml
    Progesteron :
    28.10 - 18,21ng/ml
    31.10- 20,13ng/ml
    07.11 - 17,23ng/ml
    Luteina
    Pregna dha Pregna Plus

    Termin 05.07 🩵
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 6 stycznia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triche zazdro tego brakuje mdlosci. Mnie męczą nadal i mam mocno dosc. Naprawdę kiepskie samopoczucie...
    Dzis udalo mi sie zjeść troche wrapa w Mc...ojejku kilka lat nie jadlam. Weszło ok ale było dobrze na 2h i koniec... najgorsze jest to,ze pić nie moge nawet wody.. odrzuca mnie i mdli

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • hypatia92 Autorytet
    Postów: 581 1098

    Wysłany: 6 stycznia, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża bez mdłości jest super, miałam tak w poprzedniej. Teraz też już myślałam, że ustąpiły, a wczoraj nie mogłam znów przełknąć jajecznicy. Było pytanie o dolegliwości - u mnie nadal duże zmęczenie, troche ciągnie brzuch, parę razy zabolały plecy, ale ogólnie chyba tendencja jest pozytywna i z dnia na dzień coraz lepiej - czekam na 2 trymestr i przypływ energii!

    Jutro prenatalne - nie stresuję się jakoś, podobnie jak Rudylisek przy małym dziecku mam dużo mniej czasu na takie myśli. Pewnie przed samą wizytą załączy mi się jakieś czarnowidztwo, ale idę z mężem, więc będzie mnie miał kto rozpraszać 😃.

    Synek 05.2024 ❤️
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 772

    Wysłany: 6 stycznia, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Triche zazdro tego brakuje mdlosci. Mnie męczą nadal i mam mocno dosc. Naprawdę kiepskie samopoczucie...
    Dzis udalo mi sie zjeść troche wrapa w Mc...ojejku kilka lat nie jadlam. Weszło ok ale było dobrze na 2h i koniec... najgorsze jest to,ze pić nie moge nawet wody.. odrzuca mnie i mdli

    Jeju mam to samo, też mam dość. Już bym chyba wolała czasem zwymiotować żeby poczuć ulgę. 🤢

    preg.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 6 stycznia, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Wpisałam Wam dziewczyny wszystko, mam nadzieję że dobrze :)

    Missi - ja nadal czuję to śmieszne pukanie od środka raz na 1-2 dni 😁 dokładnie czuje to tak, jakby jakiś mini człowiek z całym impetem zasadził mi kopa 🙄😆

    A tak odbiegając od tematu - dawno nam się nie odzywały :

    GosAga
    OlaNowa
    Prosia
    adukow
    aannddzzia
    Pysio

    …i jeszcze kilka dziewczyn 😏 żyjecie ? Kto nas tu czyta i się nie odzywa? Wszystko u Was ok?

    Odzywałam się ostatnio jak wracałam z gór! 😊 u mnie dużo lepiej, mdłości ustały, cieszę się tym drugim trymestrem. Jutro wizyta, nie mogę się doczekać. Przy katarze też mam czasami śladowe ilości krwi. Do tego niskie ciśnienie z rana! 80 na 60. Ferrytyna też mi poleciała na łeb na szyję. Więc jutro będę mieć sporo pytań na wizycie :) no i jestem ciekawa czy z 60% na dziewczynkę zrobiło się już nieco więcej czy zmiana na chłopca 😅

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 395 839

    Wysłany: 6 stycznia, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nadal mdłości i wymioty :( Nastrój mam stabilny i nie mam humorków, ale leci 3 miesiąc beznadziejnego samopoczucia pod względem fizycznym więc i psychicznie mi ciężko bo tracę nadzieję że to przejdzie. Mówiłam sobie że oby do końca 1 trymestru, jest koniec a te objawy nadal się utrzymują, obawiam się że będę jedną z tych kobiet które nie doznają świetnego samopoczucia. A dobija fakt że w czwartek wracam po 3 tygodniach wolnego do pracy- liczyłam że po tej przerwie będę się super czuła a tu zonk. Ehh

    @GosAga zazdroszczę tego ciepełka! I przytulam za złe samopoczucie, może dawka słońca w końcu pomoże i przejdą te zmiany nastroju 🙈

    GosAga123 lubi tę wiadomość

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • Justi36 Znajoma
    Postów: 21 28

    Wysłany: 6 stycznia, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    Odzywałam się ostatnio jak wracałam z gór! 😊 u mnie dużo lepiej, mdłości ustały, cieszę się tym drugim trymestrem. Jutro wizyta, nie mogę się doczekać. Przy katarze też mam czasami śladowe ilości krwi. Do tego niskie ciśnienie z rana! 80 na 60. Ferrytyna też mi poleciała na łeb na szyję. Więc jutro będę mieć sporo pytań na wizycie :) no i jestem ciekawa czy z 60% na dziewczynkę zrobiło się już nieco więcej czy zmiana na chłopca 😅

    Trzeba się nastawiać, że jeszcze mogą być niespodzianki w płci 😉 My robimy sobie niespodziankę i płeć poznamy przy porodzie.

    adukow lubi tę wiadomość

    👰‍♀️+🤵=❤️
    🙋‍♂️ Filip
    👱‍♂️Grześ
    👼 Wojtuś
    ⏸️ ->lipiec 2026🫄
    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 6 stycznia, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:13

  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 6 stycznia, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam, aż zacznie się ten okres „stu złotych dni” 😂
    Od wczoraj po trzech tygodniach spokoju wróciły nudności i straciłam apetyt na wszystko.
    Wykupiłam wakacje na początek marca i dzisiaj mam cały dzień wrażenie, chyba przez to samopoczucie, że źle zrobiłam 🫣

  • OlaNowa Koleżanka
    Postów: 34 73

    Wysłany: 6 stycznia, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Wpisałam Wam dziewczyny wszystko, mam nadzieję że dobrze :)

    Missi - ja nadal czuję to śmieszne pukanie od środka raz na 1-2 dni 😁 dokładnie czuje to tak, jakby jakiś mini człowiek z całym impetem zasadził mi kopa 🙄😆

    A tak odbiegając od tematu - dawno nam się nie odzywały :

    GosAga
    OlaNowa
    Prosia
    adukow
    aannddzzia
    Pysio

    …i jeszcze kilka dziewczyn 😏 żyjecie ? Kto nas tu czyta i się nie odzywa? Wszystko u Was ok?


    Ja staram się z Wami być , ale rzadko się odzywam 🙊 u mnie wszystko dobrze, mam mnóstwo pracy więc póki są siły to ogarniam. Jutro mam wizytę więc na pewno odezwę się po 🧡

    Ceci, Pani Bocianowa, Natalie2026, WiolaP lubią tę wiadomość

  • aannddzzia Autorytet
    Postów: 946 1119

    Wysłany: 6 stycznia, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Wpisałam Wam dziewczyny wszystko, mam nadzieję że dobrze :)

    Missi - ja nadal czuję to śmieszne pukanie od środka raz na 1-2 dni 😁 dokładnie czuje to tak, jakby jakiś mini człowiek z całym impetem zasadził mi kopa 🙄😆

    A tak odbiegając od tematu - dawno nam się nie odzywały :

    GosAga
    OlaNowa
    Prosia
    adukow
    aannddzzia
    Pysio

    …i jeszcze kilka dziewczyn 😏 żyjecie ? Kto nas tu czyta i się nie odzywa? Wszystko u Was ok?
    Ja cały czas tu jestem z wami nie odzywam się bo u mnie ciągle bez zmian 🙈 wyników pappy jeszcze nie mam 😕 mdłości jak były tak są .. więc mija mi czas na nudnym leżeniu i oczekiwaniu aż to się skończy 😅 jeszcze cały czas biorę bonjeste nie umiem jej odstawić a wkoncu będę musiała , czy któraś z was jeszcze też bierze ?

    👱🏼‍♀️27 👱🏼‍♂️34

    🧍🏼‍♂️Obniżone parametry nasienia : prawidłowa budowa 1% , plemniki żywe 48% , ruch całkowity 37% , fragmentacja 35%
    🧍🏼‍♀️PCO , reszta wyników dobra , jajowody drożne

    29.04 1 IUI ❌
    24.05 2 IUI ❌
    18.06 3 IUI ❌
    In vitro :
    30.08 start stymulacji
    12.09 punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ - 3x 4AA , 3x 4AB
    25.10 transfer
    • beta 6 dpt - 18,3 , 10 dpt - 229 , 12 dpt - 505 , 14 dpt - 1258 , 16 dpt - 2459 , 18 dpt - 4483
    21.11 - CRL 8,1mm + serduszko ❤️
    23.12 - prenatalne niskie ryzyka , chłopczyk 🩵

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 7 stycznia, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannddzzia wrote:
    Ja cały czas tu jestem z wami nie odzywam się bo u mnie ciągle bez zmian 🙈 wyników pappy jeszcze nie mam 😕 mdłości jak były tak są .. więc mija mi czas na nudnym leżeniu i oczekiwaniu aż to się skończy 😅 jeszcze cały czas biorę bonjeste nie umiem jej odstawić a wkoncu będę musiała , czy któraś z was jeszcze też bierze ?
    Ja biorę xonvea i to dopiero od tygodnia

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 699 878

    Wysłany: 7 stycznia, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannddzzia wrote:
    Ja cały czas tu jestem z wami nie odzywam się bo u mnie ciągle bez zmian 🙈 wyników pappy jeszcze nie mam 😕 mdłości jak były tak są .. więc mija mi czas na nudnym leżeniu i oczekiwaniu aż to się skończy 😅 jeszcze cały czas biorę bonjeste nie umiem jej odstawić a wkoncu będę musiała , czy któraś z was jeszcze też bierze ?


    Odstawiłam 2 dni temu.. dzień po odstawieniu dramat, ale kolejny już był dobry. Ale mdłości dalej są. 🙄

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 7 stycznia, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio gorzej, zmęczenie wymioty i zgaga dają popalić, chociaż ostatnie 2 dni tylko raz dziennie więc jest ciut lepiej. Apetytu nie mam nadal, jak jem to malutkie porcje częściej wtedy mniej wymiotuje. No ale jem głównie jogurty, jakieś owsianki makarony na mleku 😄
    Wczoraj zjadłam racuchy i to już był sukces, schudłam 1,5 kg ale w moim przypadku to nawet lepiej bałam się że na tym etapie będę miała już jakieś +10kg.
    Obrzęk z nogi zaczyna schodzić i zaczyna mniej boleć.
    Dziś mam badania krwi ale dopiero od 10 a już jestem głodna 😏 a w piątek w końcu USG i zobaczę czy wszystko ok z maluchem 😊

    Missi, WiolaP lubią tę wiadomość

    Mysia_24
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 7 stycznia, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:13

  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 7 stycznia, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    Ja czekam, aż zacznie się ten okres „stu złotych dni” 😂
    Od wczoraj po trzech tygodniach spokoju wróciły nudności i straciłam apetyt na wszystko.
    Wykupiłam wakacje na początek marca i dzisiaj mam cały dzień wrażenie, chyba przez to samopoczucie, że źle zrobiłam 🫣

    Oo dokąd lecicie? ✈️ wakacje też chodzą mi po głowie ☀️

    age.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 7 stycznia, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę temat wakacji 🏖

    My do tej pory dużo podróżowaliśmy. O ciąży dowiedzieliśmy się właśnie podczas naszej ostatniej podróży ( co najlepsze poślubnej🤭) a teraz aż nam jakoś tak dziwnie że nie mamy żadnych planów podróżniczych. To będzie nasza pierwsza od 5 lat zima kiedy nie będziemy w naszej ukochanej Tajlandii.

    Cały czas się bijemy z myślami czy w lutym gdzieś może polecieć. Boję się długiego lotu i tego że będzie to dla mnie męczarnia a nie odpoczynek. Boję się też komplikacji na miejscu. Ale z drugiej strony chciałabym żebyśmy polecieli na nasze ostatnie wakacje we dwoje ale już z brzuszkiem 🥰 marzy mi się to.

    Kojarzycie dziewczyny, czy jeśli obecnie jestem na zwolnieniu to żeby wyjechać prawdopodobnie muszę z tego zwolnienia zejść prawda? A potem mogę wskoczyć spowrotem?
    Jestem zielona w tych tematach zwolnień itp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia, 09:29

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 7 stycznia, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę urlopów 😍 też bym sobie gdzie wyjechała… swoją drogą jeśli mowa o urlopach to my decyzję o drugim dziecku podjęliśmy właśnie na naszym ostatnim urlopie będąc w Japonii, nawet okazało się, że z tego urlopu już wróciliśmy z drugim dzidziusiem w brzuchu, ale niestety skończyło się tak szybko jak się zaczęło :( na kolejnego (obecnego) musieliśmy zaczekać aż pół roku.
    My niestety do końca ciąży nigdzie nie wyjedziemy (chyba, że gdzieś na weekend) , bo nam się nowego lokum zachciało, zaraz czeka nas remont i wykańczanie, potem musimy sprzedać to gdzie teraz mieszkamy. Modlę się, zeby wyrobić się ze wszystkim do lipca chociaż i tak najprawdopodobniej czeka mnie przeprowadzka z wielkim brzuchem ☠️

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 7 stycznia, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:10

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ