Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 14 stycznia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:10

  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 14 stycznia, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze poprostu pewne objawy juz ustępują,chwila spokoju przed Toba nim na dobre sie rozkreci,skurcze,bol kręgosłupa 😅

    Oj ja pozno uzywalam detektora,nawet moja dr teraz na wizycie mi powiedziała ze bedziemy sluchac dopiero od 20tyg.Ale wiem ze dziewczyny sluchaja szybciej,Motylek chyba juz podsluchiwala swojego maluszka🦋☺️

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 14 stycznia, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś na wizytach 🤞🤞🤞 czekamy na updaty 🥰

    Pysio, kikix0o lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Rewelka Przyjaciółka
    Postów: 94 142

    Wysłany: 14 stycznia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również trzymam kciuki za wszystkie wizyty 🥰🥰

    U mnie dalej mega zmęczenie i doszedł od kilku dni ból głowy i zatkany nos. Zamówiłam nawilżacz powietrza ale to chyba nie w powietrzu tkwi problem.

    Niby mamy mieć dziewczynkę a cera idealna 😅 cóż nie ma chyba co wierzyć w takie rzeczy.

    Detektora używamy od 10-11 tyg i jak wcześniej trzeba było się naszukać i nie za każdym razem wychodziło tak teraz to kwestia paru sekund i jest 🥰

    Pysio lubi tę wiadomość

  • Weronika97S Koleżanka
    Postów: 42 83

    Wysłany: 14 stycznia, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj na szczęście już w domu. Dziękuję wszystkim tutaj za wsparcie 🙂
    Dostałam Luteinę i Duphaston. Mam się oszczędzać, ale nie muszę leżeć cały czas. Mam nadzieję że kolejny pobyt w szpitalu czeka mnie dopiero w 40tygodniu.
    W przyszłym tygodniu w poniedziałek wizyta na NFZ, a we środę prywatnie.

    MayMasza, Rewelka, Pani Bocianowa, WiolaP, GosAga123, Ananabanana, Pysio, Motylek93, kikix0o, hypatia92, emciak lubią tę wiadomość

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 14 stycznia, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelka wrote:
    Również trzymam kciuki za wszystkie wizyty 🥰🥰

    U mnie dalej mega zmęczenie i doszedł od kilku dni ból głowy i zatkany nos. Zamówiłam nawilżacz powietrza ale to chyba nie w powietrzu tkwi problem.

    Niby mamy mieć dziewczynkę a cera idealna 😅 cóż nie ma chyba co wierzyć w takie rzeczy.

    Detektora używamy od 10-11 tyg i jak wcześniej trzeba było się naszukać i nie za każdym razem wychodziło tak teraz to kwestia paru sekund i jest 🥰
    W pierwszej ciąży z córką mialam cerę praktycznie idealna 🤣 teraz mam kiepska, tzn na poczatku byla fatalna a teraz taka średnia.. Na pewno o wiele gorsza niż poprzednio (a na razie % większy na dziewczynke) :p

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 14 stycznia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To coś jest z tym bólem głowy, bo mnie też tak muska w skroniach. Właśnie przyszedł kurier z poduszką. Wybrałam tak jak któraś z Was, poofi 😊 można mi wpisać na pierwszej stronie imię Feliks 🩵 jutro mam wyjazd integracyjny z pracy do Trójmiasta. Planuję powiedzieć o ciąży. Dobrego dnia dla Was!

    MayMasza, Pani Bocianowa, WiolaP, Pysio, Motylek93, kikix0o, emciak lubią tę wiadomość

    age.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 14 stycznia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie polecić jakąś porządną poduszkę ciążową do spania? Zależy mi na czymś trwałym i takim trochę obszerniejszym 😀
    I żeby jeszcze nie kosztowało 3 stówy 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia, 09:52

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 14 stycznia, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    To coś jest z tym bólem głowy, bo mnie też tak muska w skroniach. Właśnie przyszedł kurier z poduszką. Wybrałam tak jak któraś z Was, poofi 😊 można mi wpisać na pierwszej stronie imię Feliks 🩵 jutro mam wyjazd integracyjny z pracy do Trójmiasta. Planuję powiedzieć o ciąży. Dobrego dnia dla Was!

    O nie widziałam, że pisałaś o poduszce. Z tej poofi da się zdjąć pokrowiec? I czy sama poduszka w całości wejdzie do pralki? To może wtedy z vinted bym wzięła.

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 14 stycznia, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ciągnie i pobolewa brzuch codziennie. Czasami kilka razy dziennie, czasami raz albo dwa. Ale uczucie rozciągania mam cały czas. A na wieczór najgorzej, bo aż ciężko mi się oddycha leżąc 😬 i od dwóch dni gorzej się czuję. Wczoraj nawet wróciły mi mdłości, mam nadzieję że to jednorazowa akcja 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia, 10:02

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 14 stycznia, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziś !

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy tu wszystkie na wieści ✊🏻✊🏻✊🏻

    @anilua - to o czym piszesz brzmi jak rwa kulszowa. Miałam ją w święta, myślałam że zwariuję z bólu, ciągnęłam nogę za soba bo nie mogłam jej podnieść i nic nie pomagało. Za każdym razem jak robiłam krok to zryw bólu nad pośladkiem. Dopiero przespana noc z poduszką między nogami dała radę.

    @Jusi witamy na naszym pokładzie ! ☺️ powiedz coś o sobie, chętnie poznamy Cię bliżej 😄

    @Ceci - używam detektora już od 11 tygodnia. Rewelka potwierdzi, że zabawa jest super 😄 u mnie słychać nawet jak się dziecko rusza - są wtedy takie głośne plumknięcia.
    wandapanda wrote:
    O nie widziałam, że pisałaś o poduszce. Z tej poofi da się zdjąć pokrowiec? I czy sama poduszka w całości wejdzie do pralki? To może wtedy z vinted bym wzięła.

    Ja pisałam wcześniej, ona się teraz nazywa puuki, ale jeszcze miesiąc temu była poofi więc na Vinted ta stara nazwa 😁
    Ja ją polecam bardzo - mam tą w kształcie cyfry 9, najważniejsze dla mnie to jest to że się ściąga pokrowiec i można sobie ująć wypełnienia z różnych jej części według uznania. Ogólnie sama w sobie jest bardzo wypchana, więc dla mnie to też plus bo jak macałam jakieś inne w sklepach to takie flaki były 🤣

    Mnie od wczoraj ciągnie brzuch, myślałam że to przez moje wczorajsze aktywności - dostałam nagle powera i sprzątam wszystko jak leci w chacie (wtf?) gdzie przedwczoraj jeszcze leżałam i odpoczywałam 😆 ale to ciągnięcie chyba od rosnącego brzucha w takim razie skoro kilka z nas tak ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia, 10:37

    Pysio, Motylek93, wandapanda, aniluaP19, aniluaP19, aniluaP19 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 14 stycznia, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z kolei już długo był spokój z ciągnięciem podbrzusza a teraz wróciło i męczy strasznie, zwłaszcza po nocy bo odruchowo dalej przekręcam się na brzuch. Zaczęła właśnie kolejną kurację antybiotykiem na ta przeklęta ureoplasme- trzy tygodnie erytromycyny liczę że to końcu ją załatwi… trzymacie kciuki

    A co do imienia to u nas stanęło ze będzie albo Jagna albo Janka, codziennie zmieniam zdanie :p

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 14 stycznia, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosAga123 wrote:
    U mnie z kolei już długo był spokój z ciągnięciem podbrzusza a teraz wróciło i męczy strasznie, zwłaszcza po nocy bo odruchowo dalej przekręcam się na brzuch. Zaczęła właśnie kolejną kurację antybiotykiem na ta przeklęta ureoplasme- trzy tygodnie erytromycyny liczę że to końcu ją załatwi… trzymacie kciuki

    A co do imienia to u nas stanęło ze będzie albo Jagna albo Janka, codziennie zmieniam zdanie :p

    Ooo Aga myślałam ostatnio o Tobie ☺️ trzymam kciuki mocno! A jak się czujesz oprócz tego ciągnięcia i tej nieszczęsnej bakterii?

    GosAga123 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 14 stycznia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosAga123 wrote:

    A co do imienia to u nas stanęło ze będzie albo Jagna albo Janka, codziennie zmieniam zdanie :p

    Mi też te dwa mega się podobają 🥰 ale mąż się nie zgodzi raczej….
    Jemu bardzo podoba się Malina, ale mi już mniej. Chociaż jak jesteśmy w temacie owocowych imion to poważnie zastanawiamy się nad Jagodą. I myślimy też nad Hanią, obydwoje uważamy, że to piękne imię, ale ogromny minus, że jest z top 10, a wolelibyśmy tego uniknąć, mimo że wiele popularnych imion z tych list jest bardzo ładna.

    Dla chłopca ja bym chciała Mieszko, a mąż Iwo albo Jędrzej i tu nie możemy się dogadać, więc lepiej, żeby była dziewczynka 😆

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 14 stycznia, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, czy to normalne 😀 wczoraj jeszcze go nie było a dziś wstałam i takie coś.

    IMG-4281.jpg

    Brzucha nie było i brzuch jest 😂

    Missi, Pani Bocianowa, WiolaP, Motylek93, Kirby, kikix0o, MayMasza, hypatia92, emciak, Natalie2026, aniluaP19 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 14 stycznia, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Matko, czy to normalne 😀 wczoraj jeszcze go nie było a dziś wstałam i takie coś.

    IMG-4281.jpg

    Brzucha nie było i brzuch jest 😂


    Haha cudny brzuszek! 🥰
    I jest to jak najbardziej normalne. Mi też wyskoczył z dnia na dzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia, 11:40

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 14 stycznia, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Haha cudny brzuszek! 🥰
    I jest to jak najbardziej normalne. Mi też wyskoczył z dnia na dzień

    To jest niesamowite, bo jeszcze wczoraj rozmawiałam z koleżanką, że mi to coś nie chce brzuch rosnąć, a dziś wstałam i taka sytuacja 😂

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 14 stycznia, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    To jest niesamowite, bo jeszcze wczoraj rozmawiałam z koleżanką, że mi to coś nie chce brzuch rosnąć, a dziś wstałam i taka sytuacja 😂

    Wczoraj nawet nam pisałaś że nie masz 🤣🤣🤣 mnie tak wybębeniło na samą wigilię 😄

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 14 stycznia, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Wczoraj nawet nam pisałaś że nie masz 🤣🤣🤣 mnie tak wybębeniło na samą wigilię 😄

    😂😂😂 no właśnie, to już oficjalnie mam 🫣

    Pani Bocianowa, Ceci lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1611

    Wysłany: 14 stycznia, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kciuki za wszystkie prenatalne🤞🤞🤞 oby wyszły dobrze 🙂
    @cesi udało mi się złapać malucha ok 12 tygodnia i codziennie robie nasłuch 🫣 krótki tylko czy bije, a jak jest mąż to próbujemy wyłapać tętno. Jeszcze jest ciężko, bo maluch ma dużo miejsca i lubi uciekać 😂 w ciągu tych tygodni już słyszę że serduszko troszkę zwolniło 😉
    Kurczę nie wiem czy mam się martwić, bo nie czuję stricte rozciągania brzucha, a bardziej jako wzdęcie i to też czasami. Zdażają się kłucia w kroczu, ale jak ukłucie szpili i zaraz przechodzi. Pewnie pisałam że jestem przy tuszy i nie wiem czy ma to wpływ.
    I zazdroszcze brzuszków pięknie wyglącie 🙂 ja nadal nie wiem czy już mam trochę brzuszka czy tłuszczyk 🫣


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia, 12:14

    Ceci lubi tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ