Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Karmelcia Debiutantka
    Postów: 8 36

    Wysłany: 3 marca, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podglądam Was od samego początku ale jakoś nigdy nie miałam odwagi się tu odezwać :) Jestem już prawie w połowie więc uznałam, że czas najwyższy. Chciałabym też mieć z kim obgadać co nieco, a widzę że macie tu świetną społeczność.
    Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :D

    GosAga123, WiolaP, Ceci, wandapanda, Ananabanana, Agaa049, Missi, Pani Bocianowa, Gonia90, Rewelka, Mysia 24, Kofii, Motylek93, Precelek 🥨, Natalie2026, emciak, Czarna_owieczka, Pysio lubią tę wiadomość

  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 3 marca, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karmelcia witaj w naszym skromnym babskim gronie im nas więcej tym weselej☺️🌷

    Ja również trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty ✊Czekamy na sprawozdanie.
    Mnie wczoraj wieczorem słuchajcie dopadl taki skurcz,brzuch twardy jak kamień podbrzusze bolesne i trwalo to kilka dobrych minut a rano obudzil mnie taki ból miednicy dosłownie jakby miała sie zaraz rozejść w połowie 🤯Troche się wystraszyłam ale wzielam nospe i juz jest ok.
    @PaniBocianowa jesli chodzi o ten kolor to bomba, bardzo lubie taki odcień zieleni 💚

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 3 marca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też trzymam kciuki za wizyty! Dawajcie znać koniecznie! 🥰 pięknie słoneczko świeci, jejku aż chce się żyć!
    Co do gorąca to tak, mi ciągle gorąco, a mężowi zimno i nie możemy się dogadać z temperaturą w mieszkaniu 😂
    Melduje się dzisiaj po pierwszych zajęciach fitness dla kobiet w ciąży no i przyznam był wycisk, mam nadzieję, że dziecka nie uszkodziłam 🙈😀 ale super ogólnie bo prowadzi to fizjo uro i dużo pozycji wertykalnych, oddech itp także no zapowiada się dobrze, może te 3-4 msc mi pomogą się wzmocnić do porodu 😀

    GosAga123, WiolaP lubią tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 3 marca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelcia jasne, witamy Cię serdecznie 😊
    Na kiedy masz termin? Znasz już płeć?
    Opowiedz nam coś 🙏😀

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 3 marca, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maerwen wrote:
    Pani Bocianowa
    Co to dokładnie za kolor? Ten wózek to też jeden z moich faworytów, ale nie do końca podeszły mi kolory na stronach. Tego chyba nigdzie nie widziałam, chyba że w internecie wygląda zupełnie inaczej 😊

    Tak, w necie wygląda jak jakiś czarny dlatego nie zwracałam na niego uwagi 😁 w ogóle te kolory w necie różnią się sporo od realu. Nasz kolor to praline

    Maerwen lubi tę wiadomość

    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 3 marca, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nadrabiam was i przesyłam dużo słoneczka z Tajlandii, wrzucam zdjęcie brzuszka 🥹

    Dzisiaj miałam niespodziankę, bo pierwszy raz zauważyłam wypływ kropelek mleka 😅 U was też już się pojawiło?

    IMG-2438.jpg

    Agaa049, WiolaP, aannddzzia, Missi, Ananabanana, Ceci, Motylek93, Precelek 🥨, Pani Bocianowa, wandapanda, adukow, emciak, Gonia90, Pysio, Maerwen lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 3 marca, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny nadrabiam was i przesyłam dużo słoneczka z Tajlandii, wrzucam zdjęcie brzuszka 🥹

    Dzisiaj miałam niespodziankę, bo pierwszy raz zauważyłam wypływ kropelek mleka 😅 U was też już się pojawiło?

    IMG-2438.jpg

    Ale super!! Odpoczywajcie! 🥰
    U mnie już trwa 3 tygodnie 🙈 wczoraj się obudziłam to mi się piżama aż przykleiła do sutka i nie mogłam odkleić bo jakiś wypływ w nocy był… zależy jak dużo w ciągu dnia pije

    GosAga123, kikix0o, MayMasza lubią tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 3 marca, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny nadrabiam was i przesyłam dużo słoneczka z Tajlandii, wrzucam zdjęcie brzuszka 🥹

    Dzisiaj miałam niespodziankę, bo pierwszy raz zauważyłam wypływ kropelek mleka 😅 U was też już się pojawiło?

    IMG-2438.jpg


    O nieeee 😭 kocham Tajlandię całym sercem i w tym roku pierwszy raz od 6 lat tam nie będziemy i codziennie o tym myślę😀 gdzie jesteście?
    Tajlandia to nasz drugi dom 🥹

    A co do pokarmu, widziałam że kilka dziewczyn tutaj już o tym pisało ale u mnie nic takiego się dotychczas nie pojawiło

    MayMasza lubi tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 233 645

    Wysłany: 3 marca, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się czytać na bieżąco , ale się nie udzielam bo u mnie ciężki czas 😢 moja mama walczy o życie na oiomie.. więc nasze ostatnie dni to szpital-dom i strach że zadzwoni telefon , że znów się pogorszyło .. mało tego się martwię bo wyszły mi bakterie w moczu, krew, glukoza 😢 wszystko na raz...

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 3 marca, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 20:55

    WiolaP, Agaa049, Missi, Precelek 🥨, Ananabanana, Pani Bocianowa, Motylek93, MayMasza, Mysia 24, Czarna_owieczka, Pysio, Kofii, hypatia92 lubią tę wiadomość

  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 3 marca, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 20:55

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 3 marca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic nie leci, zreszta w żadnej ciazy raczej nie miałam wycieków wcześniej, wszystko dopiero po porodzie ruszało.
    Brzusio piękny ale kostium wyczepisty róż 🤩

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 3 marca, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja też już po. Wszystko wygląda ok :) lekarz mówi, że nie ma powodu do zmartwień, mamy dziewczynkę i 362g 🌸

    Missi, Ceci, Motylek93, Precelek 🥨, Agaa049, Ananabanana, Pani Bocianowa, MayMasza, Mysia 24, emciak, Czarna_owieczka, Rewelka, WiolaP, Pysio, Kofii, hypatia92 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 3 marca, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Staram się czytać na bieżąco , ale się nie udzielam bo u mnie ciężki czas 😢 moja mama walczy o życie na oiomie.. więc nasze ostatnie dni to szpital-dom i strach że zadzwoni telefon , że znów się pogorszyło .. mało tego się martwię bo wyszły mi bakterie w moczu, krew, glukoza 😢 wszystko na raz...


    Kochana trzymam bardzo mocno kciuki za Twoją mamę 🙏
    Co do bakteri w moczu jeśli mogę Cię pocieszyć. Powtórz sobie badanie a próbkę oddaj z użyciem tamponu (nie wkładaj głęboko) mi też caly czas wychodziły bakterie a odkąd używam tampony to czysto. Daje 99% że u Ciebie będzie to samo.

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 3 marca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Cześć, ja też już po. Wszystko wygląda ok :) lekarz mówi, że nie ma powodu do zmartwień, mamy dziewczynkę i 362g 🌸


    Widzisz! Cudnie 🥰

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 3 marca, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci o to wspaniale! Ja sie mojej doktor aż boję pytać jakie ma przypuszczenia co do wagi naszego młodego 😆

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 796 1617

    Wysłany: 3 marca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i ja jestem po prenatalnych 🙂 malutka waży 391g, mamy poszerzony prawy kielich nerki, do kontroli na usg 3 trymestru. Reszta super, przepływy dobre, a szyjka dzisiaj ponad 4cm 😁 prawdopodobnie będzie zmiana tp na 14.07 wg usg 1 trymestru ale czekam na wizytę u prowadzącej 🙂 Były próby zrobienia zdjęcia pysiaczka, ale nasza wstydzioszka zasłaniała rączkami 😁 kopniaczki nabieraja na sile, wczoraj kopała w okolice spojenia, o mamo jakie to nieprzyjmne. Po badaniach chcieliśmy kupić coś malutkiej, padło na smoczka. W domu ogarnęłam że jest dynamiczny. Nie wiedziałam że są różne rodzaje 😂
    @pani bocianowa możesz mi dopisać będziemy mieli Dorotkę 🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 19:40

    Agaa049, Pani Bocianowa, wandapanda, Ceci, Mysia 24, emciak, Czarna_owieczka, WiolaP, Pysio, Carrie12, Kofii, hypatia92 lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 882

    Wysłany: 3 marca, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny nadrabiam was i przesyłam dużo słoneczka z Tajlandii, wrzucam zdjęcie brzuszka 🥹

    Dzisiaj miałam niespodziankę, bo pierwszy raz zauważyłam wypływ kropelek mleka 😅 U was też już się pojawiło?

    IMG-2438.jpg

    Piękny brzusio i zazdroszczę takiej pogody i wgl wyjazdu.
    Odpoczywaj ☀️🍾🥂

    A co do mleka to mi nic jeszcze nie leci, ale mam często koniec surtka biały, w sensie te szczelinki są białe, jak umyję je to są normalne i tak kilka razy dziennie i przemywam i już nie ma. Więc może coś tam leci ale nie na tyle, że mam kropelki.

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 3 marca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    Hej i ja jestem po prenatalnych 🙂 malutka waży 391g, mamy poszerzony prawy kielich nerki, do kontroli na usg 3 trymestru. Reszta super, przepływy dobre, a szyjka dzisiaj ponad 4cm 😁 prawdopodobnie będzie zmiana tp na 14.07 wg usg 1 trymestru ale czekam na wizytę u prowadzącej 🙂 Były próby zrobienia zdjęcia pysiaczka, ale nasza wstydzioszka zasłaniała rączkami 😁 kopniaczki nabieraja na sile, wczoraj kopała w okolice spojenia, o mamo jakie to nieprzyjmne. Po badaniach chcieliśmy kupić coś malutkiej, padło na smoczka. W domu ogarnęłam że jest dynamiczny. Nie wiedziałam że są różne rodzaje 😂
    @pani bocianowa możesz mi dopisać będziemy mieli Dorotkę 🩷

    I super, czyli podgoniła 🥰
    Mój też wczoraj kopał nad spojeniem, potwierdzam niezbyt przyjemne 😀 ale dzisiaj za to znowu chyba nic nie czuje… proszę pocieszcie mnie, że to tak jest na początku 🙈 bo dopiero od tamtego tygodnia lekko czuję ruchy, bo to 19 tydzień

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 882

    Wysłany: 3 marca, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Staram się czytać na bieżąco , ale się nie udzielam bo u mnie ciężki czas 😢 moja mama walczy o życie na oiomie.. więc nasze ostatnie dni to szpital-dom i strach że zadzwoni telefon , że znów się pogorszyło .. mało tego się martwię bo wyszły mi bakterie w moczu, krew, glukoza 😢 wszystko na raz...

    Trzymam kciuki za Was 🤞 mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
    Tak jak napisała Missi polecam powtórzyć badanie moczu z tamponem. U mnie ten sposób też działa, od kiedy używam to mam dobre wyniki.

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ