Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 29 marca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po domu i na wiosnę po osiedlu/do sklepu śmigam w bambusowych legginsach kupionych w chinczyku/allegro za 20-30zl :p najlepsze, elastyczne,nie cisną(7/8 ale co mi tam). Wyjściowe mam ciążowe z ados tall maternity,których juz nie produkują (zostaly z 1 ciąży) I musze je szanować haha
    Mam spodnie dresowe w kant ala eleganckie-mama mi uszyła i ze dwie pary takich portek luźnych, bawełniany na cieplejsze dni (z ciucha i sinsaya jako 7/8).
    Dzis mierzyłam kieckę t-shirtowa ale wyglądałam strasznie haha

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 29 marca, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla udowodnienia,ze sa różne wersje mnie:
    1. Wersja bardziej wyjsciowo-oficjalna haha
    https://zapodaj.net/plik-x5CQbINdkM

    Vs 2. Wersja drech
    https://zapodaj.net/plik-UXMaYSJtzw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca, 18:18

    Ananabanana, WiolaP lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 marca, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    No polecam ten zestaw!
    Ja brałam rozmiar M i jest super, on się rozciąga bardzo.
    Nie no taka szczupła nie jestem, jestem niska (166 cm i aktualnie 77kg żywej wagi 😅)


    To wcale nie widać po to Tobie tej wagi 😍

    Ananabanana, MayMasza lubią tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 marca, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a macie jakieś do polecenia sukienki którą mogłabym założyć na komunię ?
    Według mnie w necie nic nie ma 🤯
    A chciałam typową ciążową Bo będę w 8 msc na komunii więc nawet nie próbuję zakładać XL zwykłych rozmiarowek aby nie wyzywać 🫣

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 marca, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Dla udowodnienia,ze sa różne wersje mnie:
    1. Wersja bardziej wyjsciowo-oficjalna haha
    https://zapodaj.net/plik-x5CQbINdkM

    Vs 2. Wersja drech
    https://zapodaj.net/plik-UXMaYSJtzw



    Ja przepraszam najmocniej ale gdzie Ty chowasz to dziecko ? 🫣🤣

    MayMasza lubi tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 29 marca, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a Prosia się nic nie odzywała?

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 29 marca, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nofajniefajnie wrote:
    Dziewczyny, a Prosia się nic nie odzywała?
    Niestety nie :(

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 29 marca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z boku 😆 alw to tydzień temu akurat i na czczo przed badaniem glukozy wiec niepozornie🤣 wieczorem obeaz sie zmienia buahah
    https://zapodaj.net/plik-kXsvilUb9K

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Silvia Autorytet
    Postów: 469 382

    Wysłany: 29 marca, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem plus size i brałam odcinane /delikatnie taliowane pod biustem, nie szukałam typowo ciążowych tylko jak juz koniecznie w literkę A. Ładnie chowają brzuch ten nie ciążowy, ale i w ciazy super sie sprawdzają 😄

    Starania od 11.2017r.
    -brak prawego jajowodu.
    -IO, PCOS
    04-10.19r - Lametta + Ovitrelle, glucophage
    20.11.19r. - 1 cykl z clo i IUI (7cs) 😥
    16.12.19r. - 2 IUI menopur (8cs) 😥
    02-05.20r. - starania bez leków (10-13cs) torbiel czekoladowa po lewej stronie
    22.06.20r. - transfer 4ab
    8dpt - beta 114.09 🥰
    11dpt - beta 301.78 🥰
    18dpt - beta 3258.58 🥰
    💙
    23.02.23r. transfer 3BB
    6dpt - beta 19 / prog 20.60 🥰
    8dpt - beta 56 🥰
    13dpt - beta 593 🥰
    15dpt - beta 1654 🥰
    20dpt - beta 7314 🥰
    🩵
    Zostały jeszcze ❄❄❄❄
    2025 z naturalnego cudu - córka 🩷
    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 29 marca, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Dziewczyny a macie jakieś do polecenia sukienki którą mogłabym założyć na komunię ?
    Według mnie w necie nic nie ma 🤯
    A chciałam typową ciążową Bo będę w 8 msc na komunii więc nawet nie próbuję zakładać XL zwykłych rozmiarowek aby nie wyzywać 🫣
    Zalando lounge i poluj na next/asos i inne wersje dla mam. Ostatnio czesto maja takie kolekcje i mozna cos fajnego znaleźć:)
    Z nie ciążowych sukienka w kroju babydoll w różnych długościach

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 29 marca, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkie wyglądacie świetnie i tyle w temacie🤯😍
    Mi tez Prosia ciągle chodzi po glowie, może któraś z was ma z nia kontakt jakikolwiek i moze napisać?Ja caly czas mam nadzieję ze wszystko jest dobrze u nie odzywa sie bo poprostu chciała troche odświeżyć glowe.

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 marca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Z boku 😆 alw to tydzień temu akurat i na czczo przed badaniem glukozy wiec niepozornie🤣 wieczorem obeaz sie zmienia buahah
    https://zapodaj.net/plik-kXsvilUb9K


    To kochana ja przy Tobie wieczorem wyglądam jakbym miała jechać na porodówkę na dniach 🤭🤭🤭

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 marca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Dziewczyny wszystkie wyglądacie świetnie i tyle w temacie🤯😍
    Mi tez Prosia ciągle chodzi po glowie, może któraś z was ma z nia kontakt jakikolwiek i moze napisać?Ja caly czas mam nadzieję ze wszystko jest dobrze u nie odzywa sie bo poprostu chciała troche odświeżyć glowe.


    Ja jestem nie w temacie …
    Miała gorsze chwile ?

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 marca, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny
    Szkoda ze nie mam możliwości mierzenia bo to jednak ważne tym bardziej w ciąży zaawansowanej 🫣
    Ale popatrzę na zalando i coś pozamawiam ;)

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 29 marca, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:58

  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 29 marca, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Pani Bocianowa przykro mi, że takie coś usłyszałaś.
    Proszę męża opieprzyć! Nie można tak mówić kobiecie w ciąży.

    Ja chodzę w legginsach i te z HM są dla mnie super, nic mi nie leci, trzyma się wszystko i są wygodne.
    Ja chodzę nawet w krótkich T-shirtach i legginsy, mi ma być wygodnie. Do tego też jestem farmerką, chodzę w ogrodniczkach i dobrze mi z tym. 😀😀😀

    Ostatnio kupiłam takie coś:
    https://www.zalando.pl/anna-field-3-piece-jersey-lounge-set-pizama-black-an681p059-q11.html

    No ten set jest super i chyba zamówię kolejny w innym kolorze.

    Dodatkowo coś takiego:
    https://www.zalando.pl/anna-field-mama-maternity-set-top-skirt-t-shirt-basic-802-black-ex429g05m-q11.html
    Tak to wygląda:
    IMG-5874.jpg

    Widziałam ten komplet, tylko w beżu i już go mam chyba w ulubionych nawet 😂
    Namówiłaś mnie, super wyglądasz 😍

    Ananabanana lubi tę wiadomość

  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 29 marca, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale chyba już nic mnie dziś nie pocieszy tak się zdołowałam 😢 koniec końców powiedział że „w takim razie będzie kłamał i w kółko mówił że dobrze wyglądam” co też nie jest szczytem moich marzeń xd ostatecznie jesteśmy pokłóceni i się nie odzywamy do siebie także dzień sp…ony 🙄

    Co do Prosi nawet sprawdzałam ostatnio czy nie mam jej w przyjaciółkach po tej akcji z hasłami i wyprawką ale niestety 😢 mam jakieś złe przeczucia niestety, cała sprawa nie wygląda dobrze ale obym się myliła.

    Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, jesteście niezastąpione naprawdę 😘

    Natalie2026 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 29 marca, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co mąż to inna wizja 🫣
    Mój uwielbia, jak chodzę w legginsach, ja jestem team jeansy i teraz się cieszy, bo mieszczę się tylko w jedne i w zasadzie tylko legginsy mi zostały, bo ciążowych jeansów nie dźwignę psychicznie.

    W ogóle ja przed ciążą nosiłam xs, głupia myślałam, że nic nie będę musiała kupić, bo przecież rzeczy się trochę rozciągną.. i oczywiście aktualnie w prawie nic w tym rozmiarze się nie mieszczę i dzisiaj przed wyjściem się poryczałam, bo przecież brzuch nie jest jeszcze jakiś duży.. gatki za małe, rajstopy za małe.. i zamówiłam na zalando legginsy z firmy noopies, bo są prążkowane. No zobaczymy..

    Z innej beczki pytanie do dziewczyn, które mają koty.
    Czy widzicie zmianę w swoich pupilach?
    Moja kotka od trzech miesięcy jest nie do poznania.. zawsze była dosyć obojętna, a teraz ciągle za mną chodzi, mruczy, tuli się, kładzie się obok.
    Ma 5 lat, więc oprócz tego, że jestem w ciąży to nic się u niej nie zmieniło.

  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 marca, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Dzięki dziewczyny, ale chyba już nic mnie dziś nie pocieszy tak się zdołowałam 😢 koniec końców powiedział że „w takim razie będzie kłamał i w kółko mówił że dobrze wyglądam” co też nie jest szczytem moich marzeń xd ostatecznie jesteśmy pokłóceni i się nie odzywamy do siebie także dzień sp…ony 🙄

    Co do Prosi nawet sprawdzałam ostatnio czy nie mam jej w przyjaciółkach po tej akcji z hasłami i wyprawką ale niestety 😢 mam jakieś złe przeczucia niestety, cała sprawa nie wygląda dobrze ale obym się myliła.

    Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, jesteście niezastąpione naprawdę 😘


    No gość poszedł po bandzie …. Oj szkoda że wszystkie na raz nie wpadniemy na niego bo biedny by był …
    Ja mam nadzieję że przemyśli co powiedział i pójdzie po rozum …

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 marca, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    Co mąż to inna wizja 🫣
    Mój uwielbia, jak chodzę w legginsach, ja jestem team jeansy i teraz się cieszy, bo mieszczę się tylko w jedne i w zasadzie tylko legginsy mi zostały, bo ciążowych jeansów nie dźwignę psychicznie.

    W ogóle ja przed ciążą nosiłam xs, głupia myślałam, że nic nie będę musiała kupić, bo przecież rzeczy się trochę rozciągną.. i oczywiście aktualnie w prawie nic w tym rozmiarze się nie mieszczę i dzisiaj przed wyjściem się poryczałam, bo przecież brzuch nie jest jeszcze jakiś duży.. gatki za małe, rajstopy za małe.. i zamówiłam na zalando legginsy z firmy noopies, bo są prążkowane. No zobaczymy..

    Z innej beczki pytanie do dziewczyn, które mają koty.
    Czy widzicie zmianę w swoich pupilach?
    Moja kotka od trzech miesięcy jest nie do poznania.. zawsze była dosyć obojętna, a teraz ciągle za mną chodzi, mruczy, tuli się, kładzie się obok.
    Ma 5 lat, więc oprócz tego, że jestem w ciąży to nic się u niej nie zmieniło.


    Ja przed ciążą tez nosiłam xs
    Aktualnie na mniejsze niż L nie patrzę nawet ;p

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ