Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 2 kwietnia, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wyszłam. Samo badanie to bułka z masłem, wypiłam jednym tchem ten ulepek 😃 w trakcie tez czułam się ok, na początku jedynie troche chciało mi się spać ale to chyba dlatego że dzis ledwo wstałam z budzikiem i pojechałam nieprzytomna. Zleciało szybko, fotele do leżenia, telewizorek. wracam do domku na śniadanko.

    Jedyne co to mam stresik co do wyników przez ten cukier z palca 97. No ale zobaczymy.
    Czekam na wyniki 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 10:23

    Pani Bocianowa, WiolaP lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 2 kwietnia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Ja już wyszłam. Samo badanie to bułka z masłem, wypiłam jednym tchem ten ulepek 😃 w trakcie tez czułam się ok, na początku jedynie troche chciało mi się spać ale to chyba dlatego że dzis ledwo wstałam z budzikiem i pojechałam nieprzytomna. Zleciało szybko, fotele do leżenia, telewizorek. wracam do domku na śniadanko.

    Jedyne co to mam stresik co do wyników przez ten cukier z palca 97. No ale zobaczymy.
    Czekam na wyniki 🙏

    Wow! Jakie fotele jak tv? 😃 ja bym od razu zasnęła 😂

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 2 kwietnia, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Ja już wyszłam. Samo badanie to bułka z masłem, wypiłam jednym tchem ten ulepek 😃 w trakcie tez czułam się ok, na początku jedynie troche chciało mi się spać ale to chyba dlatego że dzis ledwo wstałam z budzikiem i pojechałam nieprzytomna. Zleciało szybko, fotele do leżenia, telewizorek. wracam do domku na śniadanko.

    Jedyne co to mam stresik co do wyników przez ten cukier z palca 97. No ale zobaczymy.
    Czekam na wyniki 🙏


    W takich warunkach to można siedzieć i czekać 🤭

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 882

    Wysłany: 2 kwietnia, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde piszecie tak dużo i szybko 😅 ale nadrobiłam.
    Ja jakiś czas temu zmieniałam zasłony w całym mieszkaniu 😳 ale nic mi nie było.
    Głaskam też trochę brzuch, nie cały czas, ale czasem jak się położę to widzę, że mała reaguje na dotyk dlatego.
    Biorę magnez ASMAG Forte 3x1.
    Dobrze dziewczyny, że już macie za sobą te badania 😀

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 2 kwietnia, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Ja już wyszłam. Samo badanie to bułka z masłem, wypiłam jednym tchem ten ulepek 😃
    Missi jestes gigantka 😂😂😂Na zdrowie niech Ci idzie 💚Trzymamy kciuki za dobre wyniki.
    Ja jeszcze dziś doszlifowalam ostatnie zakupy vo przecież wiadomo że człowiek zawsze czegos zapomni a teraz biore sie za robote 💪

    Missi lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 2 kwietnia, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam czarna dziurę
    Odebrałam zamówienie z hm na 62 i te 56 wydają mi się takie małe że myślę czy tego mniejszego nie zwrócić . 🤣
    Ja za Chiny nie pamiętam w jaki rozmiar
    Wskoczyły chłopaki po porodzie

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 2 kwietnia, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    Wow! Jakie fotele jak tv? 😃 ja bym od razu zasnęła 😂


    Już po pierwszym pobraniu zostałam zaprowadzona do sali w której było kilkanaście foteli leniwców, telewizor, pilocik. Dzień dobry tvn w tle 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 12:00

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 2 kwietnia, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej babci wycofali chemię ….
    Nie ma zaduch efektów o jest za słaba na kolejne …..
    Miałyśmy taką nadzieję ,że wydarzy się cud…

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 2 kwietnia, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Mojej babci wycofali chemię ….
    Nie ma zaduch efektów o jest za słaba na kolejne …..
    Miałyśmy taką nadzieję ,że wydarzy się cud…


    Bardzo mi przykro. Dużo siły dla całej waszej rodziny 🫂

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 2 kwietnia, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi ale zazdroszczę tych foteli. Ja myślałam, że dostanę odcisków na 🍑 od siedzenia na tym plastikowym krześle w poczekalni.

    Ja mam dzisiaj dzień odgruzowywania się, właśnie wrócilam z paznokci i brwi, jeszcze musze nałożyć farbę na włosy. W ogóle nie wiem gdzie ten ciążowy glow, obecnie czuję się najbrzydsza w całym swoim życiu 🙈

    Domi bardzo mi przykro :( smutne wieści przed świętami :(

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie.
    Moja mała znowu wypieła się dupką, ułożona miednicowo od początku praktycznie nie zmieniła pozycji oby tak nie została do porodu🫣
    No i mała jest za mała😔 przez dwa tygodnie prawie nic nie przybrała ma teraz 400g, a pomiary praktycznie wszystkie jak dla 21+3t.
    Lekarz kazał mi się przygotować na to że najprawdopodobniej poród będzie wcześniej, jeśli wszystko będzie względnie ok to
    4-6tyg przed planowanym terminem i nastawiać się raczej na koniec czerwca. Trochę mnie nastraszył, a potem stwierdził że będzie dobrze 😅
    Pod koniec kwietnia mam też konsultacje w sprawie wyników z połówkowych, w związku ze stanem przedrzucawkowym i hipotrofią.
    Pani Bocianowa możesz mi wpisać 28.04.


    preg.png

    Missi lubi tę wiadomość

    Mysia_24
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mysiu trzymam mocno kciuki zeby dzidizulka jeszcze nadrobila.Moze będzie z tych drobniejszych,a moze dostanie jeszcze taki turbo boost,✊oby tak bylo🥰
    @Domi przykro mi z powodu babci🫂 Przepraszam ze pytam ale wstrzymali leczenie całkowicie ,czy moze maja zamiar powrócić do niego za chwile?Wiem ze przy nowotworach czasami stosują taka taktyke gdy wyniki sa zbyt zle a organizm za slaby na podanie kolejnej chemii.Moze za jakis czas wznowią?

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki krzywej.

    Na czczo 90 mg/dl
    Po 1 godz. 152 mg/dl
    Po 2 godz. 100 mg/dl

    Chyba jest dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 14:25

    WiolaP, Pani Bocianowa, emciak lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 24 wrote:
    My po wizycie.
    Moja mała znowu wypieła się dupką, ułożona miednicowo od początku praktycznie nie zmieniła pozycji oby tak nie została do porodu🫣
    No i mała jest za mała😔 przez dwa tygodnie prawie nic nie przybrała ma teraz 400g, a pomiary praktycznie wszystkie jak dla 21+3t.
    Lekarz kazał mi się przygotować na to że najprawdopodobniej poród będzie wcześniej, jeśli wszystko będzie względnie ok to
    4-6tyg przed planowanym terminem i nastawiać się raczej na koniec czerwca. Trochę mnie nastraszył, a potem stwierdził że będzie dobrze 😅
    Pod koniec kwietnia mam też konsultacje w sprawie wyników z połówkowych, w związku ze stanem przedrzucawkowym i hipotrofią.
    Pani Bocianowa możesz mi wpisać 28.04.


    preg.png


    Mysia u mnie akurat póki co jest prawidłowe przybieranie, ale pisałam już tutaj o problemach z pępowiną i też jest szansa, że w pewnym momencie będzie gorzej przybierać. Robiłam risercz co ja mogę zrobić, żeby trochę wspomóc dzidzię i rozmawiałam też z lekarzem. Bardzo ważne jest pilnowanie białka (min. 1,2 g na kg masy ciała). Codziennie suplementacja omega 3 plus witamina D, dużo wody, codziennie sok z buraka (poprawia przepływy). No i acard jak masz zapisany, a pewnie masz. I spacery i aktywność też są bardzo ważne. Wiadomo, że jak jest grubszy problem to nie naprawimy tym wszystkiego, ale to są rzeczy, które możemy robić my same dla bobasa… ja jestem chociaż trochę spokojniejsza dzięki temu.

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Mam wyniki krzywej.

    Na czczo 90 mg/dl
    Po 1 godz. 152 mg/dl
    Po 2 godz. 100 mg/dl

    Chyba jest dobrze
    Ogólnie ok,lekarz moze sie przyczepić do cukru na czczo bo wynik jest graniczny niby norma do 92 ale niektórzy twierdzą ze do 90 tu nie pomoge bo rozni lekarze przyjmuja inne widełki 🤷.Ale mysle że jedynie co to skieruje cie na powtórkę samej glukozy na czczo ☺️Daj znac co ci lekarz powie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 14:34

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Ogólnie ok,lekarz moze sie przyczepić do cukru na czczo bo wynik jest graniczny niby norma do 92 ale niektórzy twierdzą ze do 90 tu nie pomoge bo rozni lekarze przyjmuja inne widełki 🤷.Ale mysle że jedynie co to skieruje cie na powtórkę samej glukozy na czczo ☺️Daj znac co ci lekarz powie.


    Ja zrobiłam duży błąd wczoraj. Bo zamiast wczoraj ograniczyć cukier to ja o godzinie 19 najadłam się ciastek u babci a po 22 pół paczki chipsów :/
    Nie wiem jakieś zaćmienie mózgu. A dziś po 7 pojechałam na badania🤯
    Pani w Luxmedzie która robiła mi badania powiedziała że to na pewno miało wpływ na wyniki na czczo.

    No ale tak jak mówisz pewnie zleci.
    Wizytę u prowadzącej mam teraz 10go i mam robić jeszcze morfo i mocz więc dorzucę sobie glukozę na czczo żeby pójść do niej od razu z wynikiem

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Mysia u mnie akurat póki co jest prawidłowe przybieranie, ale pisałam już tutaj o problemach z pępowiną i też jest szansa, że w pewnym momencie będzie gorzej przybierać. Robiłam risercz co ja mogę zrobić, żeby trochę wspomóc dzidzię i rozmawiałam też z lekarzem. Bardzo ważne jest pilnowanie białka (min. 1,2 g na kg masy ciała). Codziennie suplementacja omega 3 plus witamina D, dużo wody, codziennie sok z buraka (poprawia przepływy). No i acard jak masz zapisany, a pewnie masz. I spacery i aktywność też są bardzo ważne. Wiadomo, że jak jest grubszy problem to nie naprawimy tym wszystkiego, ale to są rzeczy, które możemy robić my same dla bobasa… ja jestem chociaż trochę spokojniejsza dzięki temu.

    Po za sokiem z buraka wszystko inne robię, jeszcze przed ciążą trzymałam dietę z niskim IG i białkowe posiłki, potem pierwszy trymestr trochę to rozjechał przez ciągłe wymioty i brak apetytu. No ale zaczęłam wracać do normalnego jedzenia na ile się da 😅 Wiadomo nie na wszystko mamy wpływ, mam nadzieję że na następnych badaniach już będzie większa 😊 no ale cóż nie da się nie martwić.
    Muszę męża pogonić z remontem, jeśli taki scenariusz się pojawił że może być dużo wcześniej z nami.

    wandapanda lubi tę wiadomość

    Mysia_24
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Domi bardzo mi przykro z powodu babci :( podobno wyniki jeśli się poprawia to można dostać ponownie. Może trzeba trochę czasu, jeśli babcia w miarę dobrze jeszcze się czuje. Trzymam kciuki, żeby tak było ❤️

    @Mysia, trzymamy kciuki, żeby mała jednak trochę nadrobiła :) proszę jeść dużo dużo 😀 a tak sobie pomyślałam bo piszesz o stanie przedrzucawkowym, robiłaś jeszcze badanie PIGF i sfit-1? To też ponoć wskazuje na te problemy z łożyskiem.
    Chyba, że masz już jakieś jednoznaczne objawy

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Ja zrobiłam duży błąd wczoraj. Bo zamiast wczoraj ograniczyć cukier to ja o godzinie 19 najadłam się ciastek u babci a po 22 pół paczki chipsów :/
    Nie wiem jakieś zaćmienie mózgu. A dziś po 7 pojechałam na badania🤯
    Pani w Luxmedzie która robiła mi badania powiedziała że to na pewno miało wpływ na wyniki na czczo.

    No ale tak jak mówisz pewnie zleci.
    Wizytę u prowadzącej mam teraz 10go i mam robić jeszcze morfo i mocz więc dorzucę sobie glukozę na czczo żeby pójść do niej od razu z wynikiem
    A no to skoro tak to rzeczywiście wynik moze być podwyższony 😜 Powtórz sobie sama glukoze na czczo i mysle ze bedzie ok🥰

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 882

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Mojej babci wycofali chemię ….
    Nie ma zaduch efektów o jest za słaba na kolejne …..
    Miałyśmy taką nadzieję ,że wydarzy się cud…

    Przykro mi bardzo, trzymam kciuki jednak za jakieś lepsze wieści niebawem. 🤞

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
‹‹ 304 305 306 307 308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ