Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 28 kwietnia, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Hey dziewczynki a czy Wy już jesteście po krzywej cukrowej? Bo u mnie wyniki słabe wyszły i dostałam skierowanie do diabetologa ;(
    Jak to u Was wygląda? ;)

    GosAga123 lubi tę wiadomość

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 28 kwietnia, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat93 wrote:
    Hey Hey dziewczynki a czy Wy już jesteście po krzywej cukrowej? Bo u mnie wyniki słabe wyszły i dostałam skierowanie do diabetologa ;(
    Jak to u Was wygląda? ;)
    Zbijam piątkę, ja już po i na diecie cukrzycowej :p

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 28 kwietnia, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosAga123 wrote:
    Zbijam piątkę, ja już po i na diecie cukrzycowej :p
    To nas dopadło ja czekam na wizytę u diabetologa a insulinę też masz?

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 28 kwietnia, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat93 wrote:
    To nas dopadło ja czekam na wizytę u diabetologa a insulinę też masz?
    U mnie tylko dieta bo cukry na czczo akurat wychodzą mi w normie :)

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 28 kwietnia, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobrze wiedzieć że na ta nadczczo patrzą. Bo ja na krzywej miałam nadczczo 88 ale te dwa następne wysokie..

    Tak wgl to mamy 1150g dziewczyny :)

    Motylek93, GosAga123 lubią tę wiadomość

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 28 kwietnia, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Ja też planuje rodzić SN, ale wiadomo zobaczymy jak to będzie.
    Ze względu na to, że jest to moja pierwsza ciąża to nie wiem co to połóg i mało osób o tym mówi. Wyjdzie w praniu, najważniejsze, że mąż będzie wsparciem i jakoś człowiek przetrwa. 😊


    Połóg połogowi nierówny ;)
    Ja po pierwszym porodzie trochę odczułam ten stan chociaż tak naprawdę to trwało ok tygodnia i latałam po mieście .
    Po drugim porodzie nie odczułam w żaden sposób połogu , najgorsze krwawienie w szpitalu
    Po trzech dniach podpaska
    Umalowałam się i pojechałam na zakupy na miasto 🤡

    Ananabanana, emciak lubią tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 29 kwietnia, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat93 wrote:
    A to dobrze wiedzieć że na ta nadczczo patrzą. Bo ja na krzywej miałam nadczczo 88 ale te dwa następne wysokie..

    Tak wgl to mamy 1150g dziewczyny :)

    Ja mam insulinę na noc i do posiłków

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 29 kwietnia, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Połóg połogowi nierówny ;)
    Ja po pierwszym porodzie trochę odczułam ten stan chociaż tak naprawdę to trwało ok tygodnia i latałam po mieście .
    Po drugim porodzie nie odczułam w żaden sposób połogu , najgorsze krwawienie w szpitalu
    Po trzech dniach podpaska
    Umalowałam się i pojechałam na zakupy na miasto 🤡
    Ja też po pierwszej ciąży nie czułam połogu, czułam się całkowicie normalnie.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 29 kwietnia, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Domi93 @Eliora dajecie nadzieję 😊
    No, ale wiadomo, każdy przechodzi inaczej i różnie może być. Najważniejsze nie nastawiać się i przetrwać 😀

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 kwietnia, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami zaczynając 7 msc i tym samym 3 trymestr 🥰
    Wczoraj byłam u lekarza i z maluszkiem wszystko dobrze , jest pieknie ułożony i oby tak pozostało .
    Dostałam żelazo bo już początki anemii .
    Z tych złych wiadomości wczoraj skłóciłam się z teściami , wszyscy wściekli bo jak mogłam zostawić męża i się wyprowadzić .
    Przykre to jest cholernie bo dostałam piękne podziękowania za 10 lat walki o męża i o malzenstwo swoim kosztem . A jak zniknęłam i problem został im to jestem ta zła . Zabolało mnie to że nie pomyślał nikt że jestem w ciąży i nikt nie zważał na słowa ani ton mówienia .

    Ale uważam że karma jest sprawiedliwa i dosięgnie każdego . Ich też …
    Ja sobie powiedziałam że dam radę i spadnę na cztery łapy . Ale wiem że czeka mnie bardzo ciężki czas ….
    Za tydzień mam wizytę u adwokata i widzę że końcówkę ciąży będę miała ekstremalną i modłę się aby mały wytrzymał w brzuszku chociaż do początku lipca .
    Czekam na brata i jedziemy do domu który wynajęłam składać meble
    Na majówkę już chcę tam z dziećmi iść i odpocząć psychicznie bo wszyscy jesteśmy zmęczeni .
    Nie wiem jak dziękować mojej mamie i babci bo gdyby nie one to chyba bym po prostu się posypała na kawałki …

    WiolaP, Pani Bocianowa lubią tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    @Domi93 @Eliora dajecie nadzieję 😊
    No, ale wiadomo, każdy przechodzi inaczej i różnie może być. Najważniejsze nie nastawiać się i przetrwać 😀


    Życzę Ci kochana takiego połogu jak mój drugi
    Bo był zdecydowanie lepszy od pierwszego i czułam że go nie ma 🥰

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi jesteś twarda babka dasz rade.Wiem ze napewno nie bylo łatwo słuchać pretensji ale teraz musisz skupic sie na sobie i na maluszku 🫂I tak podjęłaś ogromny krok wyprowadzając się od męża - ale skoro to zrobilas to znaczy ze byla to dla Ciebie najlepsza decyzja.📦📦📦 Wysylam ci paczuchy z emocjonalnym wsparciem a w jednej z nich jest czekolada🍫🤫Czekolada jest dobra na wszystko 🥰

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to witam sie dzis z wami wszystkimi ☕🍩
    Dobrego dnia i czekamy na wieści z wizyt.
    Za namowa byłam wczoraj w lidlu i kupiłam polskie truskawki.Wiadomo to i tak jeszcze nie to ale ze juz je kupilam to dzis zrobie rolade śmietanowo truskawkową 🤤🍓

    adukow lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊 Dziewczyny czy któraś z Was miała do czynienia z poduszką do karmienia od bbhugme?
    https://www.bebeconcept.pl/products/poduszka-do-karmienia-nursing-pillow-bbhugme-nursing-pillow-seashell-beige

    Tak jak kiedyś wspominałam, dla mnie ta z puuki była zbyt wysoka, zbita, nieporęczna. Tę bbhugme można regulować, jest jej sporo na vinted (zagranicą). No i tak się zastanawiam czy dać jej szansę 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia, 09:18

    age.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w tym słonecznym ale zimnym dniu 😁

    Uprzejmie donoszę że w biedrze jest promocja na chusteczki dada Aqua - 2+2 gratis :)

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 29 kwietnia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Domi93 twarda babka jesteś, trzymaj się tam! Dasz radę! Nie ma co się przejmować już ludźmi, którzy tego nie rozumieją. Dbaj o siebie i dzieciaczki 🥰

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 29 kwietnia, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, ludzie są okropni. Mysla, że wiedzą wszystko najlepiej, a to tylko Wy wiecie jak było. Myślę, że podjęłaś decyzję najlepszą jaką mogłaś ❤️

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 29 kwietnia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    Cytuję:

    Materiał: PU (PUR)
    • to ta sama „rodzina” materiałów co w Leanderze
    • wodoodporny, bezszwowy, łatwy do dezynfekcji
    • bez BPA 
    • szybko łapie temperaturę (nie jest zimny jak cerata) 
    👉 czyli: dużo bliżej Leandera niż tych wszystkich pianek EVA

    Nattou Softy = bardzo sensowny kompromis
    • ✔️ dobry skład (PU, nie EVA)
    • ✔️ higieniczny
    • ✔️ ~2x tańszy

    👉 ale:
    • ❌ nie tak stabilny i „meblowy” jak Leander
    • ❌ mniej trwały przy intensywnym używaniu

    Czyli wybrałaś ten Leander?
    Planujemy mieć więcej niż jedno dziecko, więc może nie jest to jakaś zła inwestycja, no nie wiem..

  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 29 kwietnia, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi jesteś super silna babka! Trzymam kciuki i gratuluję odwagi🥰 teraz już wszystko będzie dobrze!


    Ja powoli zbieram się na III prenatalne. Mamy o 12🍀

    WiolaP lubi tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 29 kwietnia, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    Czyli wybrałaś ten Leander?
    Planujemy mieć więcej niż jedno dziecko, więc może nie jest to jakaś zła inwestycja, no nie wiem..

    O tym samym sobie myślałam. Gdyby to było pierwsze bobo to bym pewnie kupiła, tak jak Cybex priam. Ale 3 lata temu nie trafiłam na Leandera. Z rana kliknęłam ten z uwagi na żywszy kolor i korzystniejszą cenę 😊 Z tego co ustaliłam: niemiecka firma, materiał ten sam co Leander:

    https://jasiebasie.pl/products/hauck-change-n-clean-przewijak-piankowy-light-blue?variant=55722186801487&country=PL&gad_source=1&gad_campaignid=23210240375&gbraid=0AAAAACMKaD35cKzpGpSyOgHf9kzeTgY-C&gclid=EAIaIQobChMI7fPvxuCSlAMVOBCiAx3JXTB9EAQYASABEgKa5fD_BwE

    age.png
‹‹ 357 358 359 360 361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ