🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
-
WIADOMOŚĆ
-
To ja na gemini nie przekroczylam 250 zl
chyba w takim razie czegos zapomnialam
ale pamietam ze przy pierwszym porodzie duzo rzeczy mi sie totalnie nie przydalo. Jezeli chodzi o leki/aspiratory/termometry to mam wiekszosc tych rzeczy w domu bo jednak juz jedno dziecko na stanie i dostawa leków jest regularna
-
Ananabanana wrote:Ja na Gemini kupowałam na raty, w jednym miesiącu 300 zł, w 2 kolejne i w 3 kolejne 😅 finalnie wyszło sporo, ale przynajmniej nie na raz.
Też tak robiłam 🤣
Ananabanana lubi tę wiadomość
👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle
⸻
🧪 Beta-hCG:
• 12 dpo (16.10) – 63.65
• 14 dpo (18.10) – 208.56
18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
05.01: 15+1 130g
26.01: 18+1 250g chłopaka
11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
23.02: 22+1 490g dzieciaczka
23.03: 26+1 980g
08.04 prenatalne: 28+3 1450g
20.04: 30+1 1650g
20.05: 34+3 2700
02.06: 36+2 3300
15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

-
Hej, ja już po wizycie, melduję się

Waga bobaski 2,300, bardzo ruchliwy egzemplarz, ciężko było ją zbadać, ale wszystko ok 😁 większa o tydzień niż powinna, co nie do końca mnie cieszy 💀 GBS pobrany, ostatnia prosta i rozpoczynamy wypędzanie lokatorki 😁
Ananabanana, Ceci, emciak lubią tę wiadomość
-
Ja właśnie zapełniam koszyk na Gemini i wychodzi ok 500 zl. Największy dylemat mam z rzeczami związanymi z laktacją - czy kupować od razu te wszystkie femaltikery, kompresy, wkładki, woreczki na pokarm itp jak może się przecież okazać że w ogóle mi z karmieniem nie wyjdzie i potem z tym wszystkim zostanę.07.2022 👶 synek
03.2025 -rozpoczęcie starań
25.06 ⏸️
11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)
05.11 ⏸️ -
fantaghiro wrote:Ja właśnie zapełniam koszyk na Gemini i wychodzi ok 500 zl. Największy dylemat mam z rzeczami związanymi z laktacją - czy kupować od razu te wszystkie femaltikery, kompresy, wkładki, woreczki na pokarm itp jak może się przecież okazać że w ogóle mi z karmieniem nie wyjdzie i potem z tym wszystkim zostanę.
Zawsze możesz sprzedać na Vinted, ja wyszłam z tego założenia👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle
⸻
🧪 Beta-hCG:
• 12 dpo (16.10) – 63.65
• 14 dpo (18.10) – 208.56
18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
05.01: 15+1 130g
26.01: 18+1 250g chłopaka
11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
23.02: 22+1 490g dzieciaczka
23.03: 26+1 980g
08.04 prenatalne: 28+3 1450g
20.04: 30+1 1650g
20.05: 34+3 2700
02.06: 36+2 3300
15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

-
U mnie na ostatniej wizycie wyszło , że mała jest w dolnej granicy siatki centylowej. W 28 t + kilka dni miała 1136g . Czy to rzeczywiście mało ?? Teraz za tydzień idę na prenatalne . Będzie to 32t2d. Mam nadzieję , że mała podgonila wagę .
Ogolenie mam dni gdzie zrobię bardzo dużo , a czasem jak się jakoś tak źle ułoży to ruchy małej sprawiają mi ból o leżę prawie cały dzień . Wyprawka raczej w połowie ... Jestem w trakcie prania i prasowania ciuszkow . Jest wózek, kołyska ... Ale dużo rzeczy jeszcze brakuje ... W najbliższym 1-2 tygodnia myślę że skompletuję.
Imienia dalej brak 🤦2015 👶
2018 👶
05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
10.2025 - ciąża biochemiczna 💔
28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )
12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
17.11.2025 - beta 138 mlU
19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1
09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)
🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

-
W 28+4 moja mała miała 1091g i to był mniej więcej 10 centyl. W ostatnich tygodniach czasami dzieciaki potrafią sporo nadgonić 🙂 kciuki za prenatalne 🤞Pa-u-linka wrote:U mnie na ostatniej wizycie wyszło , że mała jest w dolnej granicy siatki centylowej. W 28 t + kilka dni miała 1136g . Czy to rzeczywiście mało ?? Teraz za tydzień idę na prenatalne . Będzie to 32t2d. Mam nadzieję , że mała podgonila wagę .
Ogolenie mam dni gdzie zrobię bardzo dużo , a czasem jak się jakoś tak źle ułoży to ruchy małej sprawiają mi ból o leżę prawie cały dzień . Wyprawka raczej w połowie ... Jestem w trakcie prania i prasowania ciuszkow . Jest wózek, kołyska ... Ale dużo rzeczy jeszcze brakuje ... W najbliższym 1-2 tygodnia myślę że skompletuję.
Imienia dalej brak 🤦33& 34 ⛪ 2020 r
04/24 - 💔 9 tydz Madzia
12/24 - 💔 7 tydz Józio
3 x stymulacje letrozolem ❌
1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości

-
Pa-u-linka wrote:U mnie na ostatniej wizycie wyszło , że mała jest w dolnej granicy siatki centylowej. W 28 t + kilka dni miała 1136g . Czy to rzeczywiście mało ?? Teraz za tydzień idę na prenatalne . Będzie to 32t2d. Mam nadzieję , że mała podgonila wagę .
Ogolenie mam dni gdzie zrobię bardzo dużo , a czasem jak się jakoś tak źle ułoży to ruchy małej sprawiają mi ból o leżę prawie cały dzień . Wyprawka raczej w połowie ... Jestem w trakcie prania i prasowania ciuszkow . Jest wózek, kołyska ... Ale dużo rzeczy jeszcze brakuje ... W najbliższym 1-2 tygodnia myślę że skompletuję.
Imienia dalej brak 🤦
U mnie w 28+4 było 1194g i ciągle słyszę to samo „dziecko nie jest duże, ale jak najbardziej w normie”. Na tych wszystkich wydrukach ciągle krąży w okolicach 25-35 centyla.
-
Ja to bym się cieszyła z drobnego dziecka (oczywiście jeżeli lekarz mówi że w normie ) -i w ciąży lżej, i urodzić łatwiej i potem lżej będzie nosić 😃
Pani Bocianowa, Ceci, nofajniefajnie lubią tę wiadomość
07.2022 👶 synek
03.2025 -rozpoczęcie starań
25.06 ⏸️
11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)
05.11 ⏸️ -
My wczoraj też wizytowaliśmy i dokładnie ta sama wagaPani Bocianowa wrote:Hej, ja już po wizycie, melduję się

Waga bobaski 2,300, bardzo ruchliwy egzemplarz, ciężko było ją zbadać, ale wszystko ok 😁 większa o tydzień niż powinna, co nie do końca mnie cieszy 💀 GBS pobrany, ostatnia prosta i rozpoczynamy wypędzanie lokatorki 😁
w punkt
Pani Bocianowa, emciak lubią tę wiadomość
-
Cześć dziewczyny ! 😊 Trafiłam na forum z polecenia znajomej, która również jest teraz w ciąży (tylko z innego miesiąca) i bardzo sobie chwaliła ☺️ Jestem obecnie w 34+6 tc, termin porodu mam na 6 lipca, spodziewam się chłopca 👶 To moja pierwsza ciąża, dlatego wiele tematów jest dla mnie nowych 🙈Czy da się jeszcze jakoś dołączyć do grupy? 🫶🌺
Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 23:35
Ceci, Johana, Pani Bocianowa lubią tę wiadomość
-
U mnie też wychodzi drobne dziecko. W 31t5d waga wynosiła 1700g, 24 percentyl. Lekarz mówił, ze w normie, tylko będzie mniejsze. Wg niego nie przekroczy 3,5kg. Dla mnie to dobra wiadomość.
Mam jeszcze pytanie, czy kupujecie piankę ginexid? Polecacie w ogóle? -
Wiśnia🍒 wrote:U mnie też wychodzi drobne dziecko. W 31t5d waga wynosiła 1700g, 24 percentyl. Lekarz mówił, ze w normie, tylko będzie mniejsze. Wg niego nie przekroczy 3,5kg. Dla mnie to dobra wiadomość.
Mam jeszcze pytanie, czy kupujecie piankę ginexid? Polecacie w ogóle?
Ja nie kupuję ginexid, wzięłam za to tantum rosa.6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)
🌈✨
30.10, 10 DPO
Beta 19,1, Progesteron 31
19.11 0,7 cm Groszka 🌼
04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
29.04 III prenatalne 🌸 1431g
14.05 Kontrola 🌸 1809g
15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰
PAI homo/MTHFR hetero
💊 Acard + Heparyna
Ja '91, On '90 + 🐱

-
Ja kupilam na wszelki wypadek, ale po pierwszej CC ani razu nie uzylam.Wiśnia🍒 wrote:U mnie też wychodzi drobne dziecko. W 31t5d waga wynosiła 1700g, 24 percentyl. Lekarz mówił, ze w normie, tylko będzie mniejsze. Wg niego nie przekroczy 3,5kg. Dla mnie to dobra wiadomość.
Mam jeszcze pytanie, czy kupujecie piankę ginexid? Polecacie w ogóle? -
Ja tez polecam tantum rosaWiśnia🍒 wrote:U mnie też wychodzi drobne dziecko. W 31t5d waga wynosiła 1700g, 24 percentyl. Lekarz mówił, ze w normie, tylko będzie mniejsze. Wg niego nie przekroczy 3,5kg. Dla mnie to dobra wiadomość.
Mam jeszcze pytanie, czy kupujecie piankę ginexid? Polecacie w ogóle? -
fantaghiro wrote:Ja to bym się cieszyła z drobnego dziecka (oczywiście jeżeli lekarz mówi że w normie ) -i w ciąży lżej, i urodzić łatwiej i potem lżej będzie nosić 😃
O, jedna zalta tego mojego małego kurczaka (2,5kg) to było że przez pierwsze dwa tygodnie moglam robic wszystko trzymajac go na jednej ręce
i po cc blizna taka, ze nie widac








