Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 28 maja, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja na gemini nie przekroczylam 250 zl :) chyba w takim razie czegos zapomnialam :) ale pamietam ze przy pierwszym porodzie duzo rzeczy mi sie totalnie nie przydalo. Jezeli chodzi o leki/aspiratory/termometry to mam wiekszosc tych rzeczy w domu bo jednak juz jedno dziecko na stanie i dostawa leków jest regularna :)

  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 28 maja, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Gemini kupowałam na raty, w jednym miesiącu 300 zł, w 2 kolejne i w 3 kolejne 😅 finalnie wyszło sporo, ale przynajmniej nie na raz.

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 28 maja, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Ja na Gemini kupowałam na raty, w jednym miesiącu 300 zł, w 2 kolejne i w 3 kolejne 😅 finalnie wyszło sporo, ale przynajmniej nie na raz.

    Też tak robiłam 🤣

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 461 136

    Wysłany: 29 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę dostać namiary na tą grupę na Wpp?

  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 29 maja, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już po wizycie, melduję się :)
    Waga bobaski 2,300, bardzo ruchliwy egzemplarz, ciężko było ją zbadać, ale wszystko ok 😁 większa o tydzień niż powinna, co nie do końca mnie cieszy 💀 GBS pobrany, ostatnia prosta i rozpoczynamy wypędzanie lokatorki 😁

    Ananabanana, Ceci, emciak lubią tę wiadomość

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 379 401

    Wysłany: 29 maja, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zapełniam koszyk na Gemini i wychodzi ok 500 zl. Największy dylemat mam z rzeczami związanymi z laktacją - czy kupować od razu te wszystkie femaltikery, kompresy, wkładki, woreczki na pokarm itp jak może się przecież okazać że w ogóle mi z karmieniem nie wyjdzie i potem z tym wszystkim zostanę.

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 29 maja, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantaghiro wrote:
    Ja właśnie zapełniam koszyk na Gemini i wychodzi ok 500 zl. Największy dylemat mam z rzeczami związanymi z laktacją - czy kupować od razu te wszystkie femaltikery, kompresy, wkładki, woreczki na pokarm itp jak może się przecież okazać że w ogóle mi z karmieniem nie wyjdzie i potem z tym wszystkim zostanę.

    Zawsze możesz sprzedać na Vinted, ja wyszłam z tego założenia

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 233 645

    Wysłany: 29 maja, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na ostatniej wizycie wyszło , że mała jest w dolnej granicy siatki centylowej. W 28 t + kilka dni miała 1136g . Czy to rzeczywiście mało ?? Teraz za tydzień idę na prenatalne . Będzie to 32t2d. Mam nadzieję , że mała podgonila wagę .

    Ogolenie mam dni gdzie zrobię bardzo dużo , a czasem jak się jakoś tak źle ułoży to ruchy małej sprawiają mi ból o leżę prawie cały dzień . Wyprawka raczej w połowie ... Jestem w trakcie prania i prasowania ciuszkow . Jest wózek, kołyska ... Ale dużo rzeczy jeszcze brakuje ... W najbliższym 1-2 tygodnia myślę że skompletuję.

    Imienia dalej brak 🤦

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 461 136

    Wysłany: 29 maja, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za namiary

  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1611

    Wysłany: 29 maja, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    U mnie na ostatniej wizycie wyszło , że mała jest w dolnej granicy siatki centylowej. W 28 t + kilka dni miała 1136g . Czy to rzeczywiście mało ?? Teraz za tydzień idę na prenatalne . Będzie to 32t2d. Mam nadzieję , że mała podgonila wagę .

    Ogolenie mam dni gdzie zrobię bardzo dużo , a czasem jak się jakoś tak źle ułoży to ruchy małej sprawiają mi ból o leżę prawie cały dzień . Wyprawka raczej w połowie ... Jestem w trakcie prania i prasowania ciuszkow . Jest wózek, kołyska ... Ale dużo rzeczy jeszcze brakuje ... W najbliższym 1-2 tygodnia myślę że skompletuję.

    Imienia dalej brak 🤦
    W 28+4 moja mała miała 1091g i to był mniej więcej 10 centyl. W ostatnich tygodniach czasami dzieciaki potrafią sporo nadgonić 🙂 kciuki za prenatalne 🤞

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 29 maja, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    U mnie na ostatniej wizycie wyszło , że mała jest w dolnej granicy siatki centylowej. W 28 t + kilka dni miała 1136g . Czy to rzeczywiście mało ?? Teraz za tydzień idę na prenatalne . Będzie to 32t2d. Mam nadzieję , że mała podgonila wagę .

    Ogolenie mam dni gdzie zrobię bardzo dużo , a czasem jak się jakoś tak źle ułoży to ruchy małej sprawiają mi ból o leżę prawie cały dzień . Wyprawka raczej w połowie ... Jestem w trakcie prania i prasowania ciuszkow . Jest wózek, kołyska ... Ale dużo rzeczy jeszcze brakuje ... W najbliższym 1-2 tygodnia myślę że skompletuję.

    Imienia dalej brak 🤦

    U mnie w 28+4 było 1194g i ciągle słyszę to samo „dziecko nie jest duże, ale jak najbardziej w normie”. Na tych wszystkich wydrukach ciągle krąży w okolicach 25-35 centyla.

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 379 401

    Wysłany: 29 maja, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym się cieszyła z drobnego dziecka (oczywiście jeżeli lekarz mówi że w normie ) -i w ciąży lżej, i urodzić łatwiej i potem lżej będzie nosić 😃

    Pani Bocianowa, Ceci, nofajniefajnie lubią tę wiadomość

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 30 maja, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Hej, ja już po wizycie, melduję się :)
    Waga bobaski 2,300, bardzo ruchliwy egzemplarz, ciężko było ją zbadać, ale wszystko ok 😁 większa o tydzień niż powinna, co nie do końca mnie cieszy 💀 GBS pobrany, ostatnia prosta i rozpoczynamy wypędzanie lokatorki 😁
    My wczoraj też wizytowaliśmy i dokładnie ta sama waga :) w punkt :)

    Pani Bocianowa, emciak lubią tę wiadomość

  • Soniaa Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 31 maja, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! 😊 Trafiłam na forum z polecenia znajomej, która również jest teraz w ciąży (tylko z innego miesiąca) i bardzo sobie chwaliła ☺️ Jestem obecnie w 34+6 tc, termin porodu mam na 6 lipca, spodziewam się chłopca 👶 To moja pierwsza ciąża, dlatego wiele tematów jest dla mnie nowych 🙈Czy da się jeszcze jakoś dołączyć do grupy? 🫶🌺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 23:35

    Ceci, Johana, Pani Bocianowa lubią tę wiadomość

  • Wiśnia🍒 Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 1 czerwca, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wychodzi drobne dziecko. W 31t5d waga wynosiła 1700g, 24 percentyl. Lekarz mówił, ze w normie, tylko będzie mniejsze. Wg niego nie przekroczy 3,5kg. Dla mnie to dobra wiadomość.

    Mam jeszcze pytanie, czy kupujecie piankę ginexid? Polecacie w ogóle?

  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 1 czerwca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia🍒 wrote:
    U mnie też wychodzi drobne dziecko. W 31t5d waga wynosiła 1700g, 24 percentyl. Lekarz mówił, ze w normie, tylko będzie mniejsze. Wg niego nie przekroczy 3,5kg. Dla mnie to dobra wiadomość.

    Mam jeszcze pytanie, czy kupujecie piankę ginexid? Polecacie w ogóle?

    Ja nie kupuję ginexid, wzięłam za to tantum rosa.

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 1 czerwca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia🍒 wrote:
    U mnie też wychodzi drobne dziecko. W 31t5d waga wynosiła 1700g, 24 percentyl. Lekarz mówił, ze w normie, tylko będzie mniejsze. Wg niego nie przekroczy 3,5kg. Dla mnie to dobra wiadomość.

    Mam jeszcze pytanie, czy kupujecie piankę ginexid? Polecacie w ogóle?
    Ja kupilam na wszelki wypadek, ale po pierwszej CC ani razu nie uzylam.

  • Skarbek001 Ekspertka
    Postów: 159 244

    Wysłany: 1 czerwca, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest szansa dołączyć jeszcze do grupy na WhattsAp? ☺️

    🌸 czerwiec 2024 - córeczka

    Czekamy na drugi cud ❤️
    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 1 czerwca, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia🍒 wrote:
    U mnie też wychodzi drobne dziecko. W 31t5d waga wynosiła 1700g, 24 percentyl. Lekarz mówił, ze w normie, tylko będzie mniejsze. Wg niego nie przekroczy 3,5kg. Dla mnie to dobra wiadomość.

    Mam jeszcze pytanie, czy kupujecie piankę ginexid? Polecacie w ogóle?
    Ja tez polecam tantum rosa

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 1 czerwca, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantaghiro wrote:
    Ja to bym się cieszyła z drobnego dziecka (oczywiście jeżeli lekarz mówi że w normie ) -i w ciąży lżej, i urodzić łatwiej i potem lżej będzie nosić 😃

    O, jedna zalta tego mojego małego kurczaka (2,5kg) to było że przez pierwsze dwa tygodnie moglam robic wszystko trzymajac go na jednej ręce :D i po cc blizna taka, ze nie widac

‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ