Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 395 839

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Wizytę u swojego lekarza mam w poniedziałek, ale dzisiaj miałam na NFZ. I tak jak któraś pisała masakra 🙈 lekarz nawet nie pozwolil mi zatrzymać na pamiątkę zdjęcia USG, a jak zapytałam czy moge chociaż zdjęcie zrobić to się pół minuty zastanawial. Na USG powiedział że wszystko ok, ciąża żywa itd a jak zapytałam o tętno to najechal na mnie z mordą że nie będzie w 9 tygodniu Dopplera uruchamiał. (Nie wiem widzę co lekarz to inne podejście bo w ostatniej ciąży już w 7 tygodniu babka mi podawała tętno). Także pierwszy i ostatni raz byłam u niego, dobrze że chociaż skierowania na badania dostałam to trochę kasy zaoszczędzę.

    Mam jednak pytanie- wg miesiączki jestem 9+4, a według USG 9+0. Ostatnio było dwa dni różnicy, teraz już 4. Czy to normalne? Lekarz mówił że dobrze rośnie jak na ten tydzień ale zastanawia mnie to 🙈

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • aannddzzia Autorytet
    Postów: 943 1118

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin porodu na 13.07 😊

    Donna Podobno różnica w usg się zdarza ja też miałam ostatnio 3 dni ale do przodu i lekarz mówił że to normalne 😊

    👱🏼‍♀️27 👱🏼‍♂️34

    🧍🏼‍♂️Obniżone parametry nasienia : prawidłowa budowa 1% , plemniki żywe 48% , ruch całkowity 37% , fragmentacja 35%
    🧍🏼‍♀️PCO , reszta wyników dobra , jajowody drożne

    29.04 1 IUI ❌
    24.05 2 IUI ❌
    18.06 3 IUI ❌
    In vitro :
    30.08 start stymulacji
    12.09 punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ - 3x 4AA , 3x 4AB
    25.10 transfer
    • beta 6 dpt - 18,3 , 10 dpt - 229 , 12 dpt - 505 , 14 dpt - 1258 , 16 dpt - 2459 , 18 dpt - 4483
    21.11 - CRL 8,1mm + serduszko ❤️
    23.12 - prenatalne niskie ryzyka , chłopczyk 🩵

    preg.png
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 395 839

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannddzzia wrote:
    Ja mam termin porodu na 13.07 😊

    Donna Podobno różnica w usg się zdarza ja też miałam ostatnio 3 dni ale do przodu i lekarz mówił że to normalne 😊

    No właśnie do przodu mnie nie martwi, bo wydaje mi się, że po prostu bobas szybko rośnie, albo szybsza owulka, ale do tyłu już mnie bardziej niepokoi 🙈

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donna u mnie np jest +3dni i nie wynika to z wcześniejszej owulacji bo dokładnie wiemy kiedy ona była. Po prostu misio szybko rośnie.

    Natomiast w poprzedniej ciąży już na pierwszym USG lekarz powiedział mi, że ciąża według Usg jest 2 TYGODNIE! Młodsza. No i nie skończyło się to dobrze niestety.

    Ale to 2 tygodnie, kilka dni jest ok i nie masz czym się martwić

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:52

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

  • kaarolina93 Debiutantka
    Postów: 12 20

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 22.07, ale pewnie tydzień wcześniej będzie już cięcie że względu na cukrzycę ciążowa 😃

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 27.07

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    Mysia_24
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 8 lipca 🥰

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1858

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donna, może ten dziad Ci po prostu źle zmierzył Bejbika i u kogoś innego w USG wiek by się zgadzał z terminem OM. Generalnie tych kilka dni do tyłu też nie powinno nadmiernie niepokoić 😉
    Ale swoją drogą na prawdę słaby gość...

    Pani Bocianowa, u mnie oryginalnie termin na 14.07 (tak zostawmy) i prenatalne 02.01.2026 :)

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu dziś pisał o ogórkowej i od tamtej pory nie mogłam przestać o tym myśleć 🤣 właśnie wyszłam do sklepu po słoik zupy 😅

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 240 235

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Dziewczyna co pijecie podczas ciąży?Wodę gazowaną czy inne napoje lu soki

    Wodę z kranu z dodatkiem soku cytrynowego (nfc).
    Ostatnio też sporo kompotu z gruszek na kaszel :D

  • Pysio Znajoma
    Postów: 29 92

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny😊

    Jestem po mojej dzisiejszej wizycie u gin prowadzącego i wszystko jest dobrze. Mamy bijące serduszko i 0.69 cm szczęścia 🥹😍

    Miałyście racje i wszystko co powiedział ten fatalny lekarz z luxmed 9 dni temu na wizycie można wrzucić do kosza 🫣

    Termin porodu: 31.07.2026

    GosAga123, Missi, Pani Bocianowa, kikix0o, nofajniefajnie, emciak, GąskaBalbinka, Czarna_owieczka, wandapanda lubią tę wiadomość

  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój termin to 27.07

    Ja od soboty dalej chora i zamiast czuć się lepiej, to dzisiaj mam wrażenie że jest jeszcze gorzej niż wczoraj :(
    Dobija mnie to, bo zalegam w łóżku i na nic nie mam siły ani ochoty. No ale i tak cieszę się, że jak na razie wszystko wydaje się być okej, objawy się utrzymują więc to mnie jakoś tam trzyma w spokoju do wizyty 💗

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 772

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pysio tak żem czuła! 😁 właśnie czekałam na Twoją wizytę i rezultat, gratulacje 😘

    @nofajniefajnie - dzięki, teraz muszę sobie zrobić kompotu gruszkowego 🥲🤣 - daj znać kiedy masz termin, bo mój baby brain usunął (no bo przecież nie ja) wszystkie nasze terminy z pierwszej strony 🤦‍♀️

    Brakuje mi jeszcze terminów od:

    @aniluaP19
    @Donna89
    @GąskaBalbinka
    @wandapanda
    @Pat93
    @OlaNowa
    @KatarzynkA
    @Johana
    @Silvia
    @fantaghiro
    @Pa-u-linka
    @Anuska94
    @Pat93
    @Prosia

    Uff…chyba nikogo nie pominęłam. Ale sobie narobiłam roboty, przynajmniej się nie nudzę 🫠

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 19:00

    Pysio lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 772

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Mój termin to 27.07

    Ja od soboty dalej chora i zamiast czuć się lepiej, to dzisiaj mam wrażenie że jest jeszcze gorzej niż wczoraj :(
    Dobija mnie to, bo zalegam w łóżku i na nic nie mam siły ani ochoty. No ale i tak cieszę się, że jak na razie wszystko wydaje się być okej, objawy się utrzymują więc to mnie jakoś tam trzyma w spokoju do wizyty 💗

    Leżę razem z Tobą 😘 może odwiedź jeszcze raz lekarza? Jest takie coś jak Prenalen, moja koleżanka (aktualnie 38 tc.) bardzo sobie chwaliła jak była niedawno przeziębiona i kaszląca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 18:44

    kikix0o lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    @Pysio tak żem czuła! 😁 właśnie czekałam na Twoją wizytę i rezultat, gratulacje 😘

    @nofajniefajnie - dzięki, teraz muszę sobie zrobić kompotu gruszkowego 🥲🤣 - daj znać kiedy masz termin, bo mój baby brain usunął (no bo przecież nie ja) wszystkie nasze terminy z pierwszej strony 🤦‍♀️

    Brakuje mi jeszcze terminów od:

    @aniluaP19
    @Donna89
    @GąskaBalbinka
    @wandapanda
    @nofajniefajnie
    @Pat93
    @OlaNowa
    @KatarzynkA
    @Johana
    @Kirby
    @Silvia
    @fantaghiro
    @Pa-u-linka
    @MayMasza
    @Anuska94
    @Pat93
    @Prosia

    Uff…chyba nikogo nie pominęłam. Ale sobie narobiłam roboty, przynajmniej się nie nudzę 🫠
    6lipca 🥰

    Pani Bocianowa, nofajniefajnie lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 240 235

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    @nofajniefajnie - dzięki, teraz muszę sobie zrobić kompotu gruszkowego 🥲🤣 - daj znać kiedy masz termin, bo mój baby brain usunął (no bo przecież nie ja) wszystkie nasze terminy z pierwszej strony 🤦‍♀️

    U mnie termin 19.07
    Rób, rób, sezon na przeziębienie to taka zachcianka to jak znalazł :D

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Leżę razem z Tobą 😘 może odwiedź jeszcze raz lekarza? Jest takie coś jak Prenalen, moja koleżanka (aktualnie 38 tc.) bardzo sobie chwaliła jak była niedawno przeziębiona i kaszląca.
    Właśnie wypróbuję ten Prenalen, mąż zaraz podjedzie do apteki 💗 Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam taka przeziębiona :/ Przynajmniej tyle, że mamy możliwość tego leżenia 😀

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Ja mam na 09.07 😁

    Ja też 🙂

    Pani Bocianowa, Ananabanana lubią tę wiadomość

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 375 391

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam termin 14.07

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ