X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2022 ❤️
Odpowiedz

LISTOPAD 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Nosia Autorytet
    Postów: 1152 622

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam ciasto ze śliwkami i kruszonką :D Nie chce piec żeby potem nie kusiło, ale zjadłabym jak nic. Słodyczy nie jem praktycznie w ogóle. Dzisiaj sobie pozwoliłam na małego batonika 38g. Jem do 2000 kalorii dziennie i waga się u mnie zatrzymała. Przed ciążą jadłam czasami słodycze, pizze uwielbiałam a teraz zjechałalam z tym do zera bo trawienie mam strasznie kiepskie. Zawsze szczupła a teraz jakbym jadła normalnie to czuję, że strasznie bym się roztyła. Mam nadzieję, że po ciaży będę mogła jeść wszystko i że wróci normalność z jedzeniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2022, 19:15

    Sóweczka lubi tę wiadomość

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z sexem jak wcześniej biorąc pod uwagę ze mój jest na weekendy w domu jak narazie i nie ma dużych dzieci średnia wychodzi 5 razy na dzień 😂😂😂
    Ale my oboje lubimy wiec nawet szybki numerek jest mega odprężeniem
    Podobnie jak wspólne kąpiele choć powiem wam ze my oboje jak małe słoniki wiec pomału zaczyna być różnie ale jak narazie nie odpuszczamy

    A tak wogole pojechałam mierzyć ciśnienie 130/80 także ok jak na te upały waga +5,2
    Mały zmierzony oczywiście wymiarami min tydzień do przodu
    Waga 1300 główka pod żebrami dupka na dole także mam nadzieje ze się obróci zanim mu miejsca braknie
    Lekarz mówi ze 4000 będzie jak nic jak dobijemy terminu lub okolic ale nie wiadomo co kiedy i jak
    Kolejna wizyta za tydzień bo ta dziś z przypadku 😂

    C0935825-4-B2-A-4276-A609-18-E5-C41-E1-AAF.jpg

    Ultra-Dżasta, meggie94, MamaTrójki, Olo323, Angelaaaa lubią tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Tony Autorytet
    Postów: 1197 1644

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggie94 wrote:
    Nie wolałabyś :p bo to ból z lędźwi, promieniujący na pośladek, a w najgorszym momencie jeszcze odejmujący nogę ;)

    No właśnie ja się już trochę przestraszyłam, bo zaczęłam trochę utykać. Jutro jak mąż wróci to mu każę się wymasować, a jak i to nic nie da to lecę do fizjo :/

    age.png
    👱🏼‍♀️33 - PAI-1 homozygota 🧔🏻31
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • Nosia Autorytet
    Postów: 1152 622

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNI piękne zdjęcie maluszka :) Ja mam wizytę dopiero 26 sierpnia. Strasznie jestem ciekawa czy córka urosła. Ostatnio była 3 dni do tyłu. Lekarz mówił, że na tym etapie wychodzą indywidualne cechy dziecka i że rośnie w swoim tempie.

    Co do seksu to nigdy nie robiłam tego 5 razy na dzień :p Niestety nie mam aż takiego libido.

    MamaNl lubi tę wiadomość

  • Nosia Autorytet
    Postów: 1152 622

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    No właśnie ja się już trochę przestraszyłam, bo zaczęłam trochę utykać. Jutro jak mąż wróci to mu każę się wymasować, a jak i to nic nie da to lecę do fizjo :/
    Ja miałam taki ból do 14 tygodnia ciąży. Potem nagle przestało aż do teraz czyli 26 tygodnia. Pewnie znowu coś teraz uciska na jakiś nerw.

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosia wrote:
    MamaNI piękne zdjęcie maluszka :) Ja mam wizytę dopiero 26 sierpnia. Strasznie jestem ciekawa czy córka urosła. Ostatnio była 3 dni do tyłu. Lekarz mówił, że na tym etapie wychodzą indywidualne cechy dziecka i że rośnie w swoim tempie.

    Co do seksu to nigdy nie robiłam tego 5 razy na dzień :p Niestety nie mam aż takiego libido.


    Pamietam jak mój tata się śmiał ze my jak króliczki ciagle się bzykać możemy ale powiem ci ze to dopiero z tym partnerem tak mam wcześniej owszem zdażyło się ale wiele lat wcześniej ( my jesteśmy 7 lat razem )

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    U nas z sexem jak wcześniej biorąc pod uwagę ze mój jest na weekendy w domu jak narazie i nie ma dużych dzieci średnia wychodzi 5 razy na dzień 😂😂😂
    Ale my oboje lubimy wiec nawet szybki numerek jest mega odprężeniem
    Podobnie jak wspólne kąpiele choć powiem wam ze my oboje jak małe słoniki wiec pomału zaczyna być różnie ale jak narazie nie odpuszczamy

    A tak wogole pojechałam mierzyć ciśnienie 130/80 także ok jak na te upały waga +5,2
    Mały zmierzony oczywiście wymiarami min tydzień do przodu
    Waga 1300 główka pod żebrami dupka na dole także mam nadzieje ze się obróci zanim mu miejsca braknie
    Lekarz mówi ze 4000 będzie jak nic jak dobijemy terminu lub okolic ale nie wiadomo co kiedy i jak
    Kolejna wizyta za tydzień bo ta dziś z przypadku 😂

    C0935825-4-B2-A-4276-A609-18-E5-C41-E1-AAF.jpg

    Jaki słodziak ♥️



    MamaNl lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    No właśnie ja się już trochę przestraszyłam, bo zaczęłam trochę utykać. Jutro jak mąż wróci to mu każę się wymasować, a jak i to nic nie da to lecę do fizjo :/

    Czytałam, że ok 26 tc może pojawić się tzw rwa kulszowa i ona lapie właśnie od lędźwi po nogę i ból

  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2454 3171

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja dziś po wizycie - Hubercik ma 660g :)
    Łożysko dalej nisko i niestety mocno unaczynione tuż przy szyjce. Muszę mocno na siebie uważać.
    A powiedzcie od kiedy liczyć ruchy?

    meggie94, Joanne, Angelaaaa, Ultra-Dżasta, Scandi-B lubią tę wiadomość

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • Tony Autorytet
    Postów: 1197 1644

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kid_aa wrote:
    Dziewczyny, ja dziś po wizycie - Hubercik ma 660g :)
    Łożysko dalej nisko i niestety mocno unaczynione tuż przy szyjce. Muszę mocno na siebie uważać.
    A powiedzcie od kiedy liczyć ruchy?

    Mi ginekolog powiedział, że dopóki wszystko z dzieckiem ok to nie ma co liczyć, a do 30tc w ogóle nie ma co sobie głowy zawracać:)

    kid_aa lubi tę wiadomość

    age.png
    👱🏼‍♀️33 - PAI-1 homozygota 🧔🏻31
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez mówił żebym nie liczyła ilość ale patrzyła czy czuje ruchy zreszta o ile pamietam nigdy nie liczyłam ruchów

    kid_aa, Tony lubią tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja o seksie mogę sobie pomarzyć 😒
    Moze sie uda nadrobić po porodzie 😅

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa. Już nie pamiętam kiedy ostatnio wstałam tak mocno poirytowana jak dziś. Nie dość, że prawie co 3h chodzę sikać w nocy (nie wiem skąd się tego aż tyle bierze skoro w nocy już tak nie piję) a w dzień to prawie co godzinę, to kurde wstaję mocno głodna 🤬. Zaczynam się tym mocno denerwować 😡 a ile to jeszcze do listopada 🥴.

    Głód jest jeszcze do przeżycia ale to sikanie, to dramat 😖.

    Młodzież się w brzuchu wierci, na lewej stronie źle, na prawej źle a jak się kładę na plecach to już w ogóle jakieś mega wygibasy. Mąż oczywiście spanie jak suseł, w tyłku wszystko ma. Zazdro normalnie.

    Uff, okej. Przeszło mi 😂🤣.

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Nosia Autorytet
    Postów: 1152 622

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Kuźwa. Już nie pamiętam kiedy ostatnio wstałam tak mocno poirytowana jak dziś. Nie dość, że prawie co 3h chodzę sikać w nocy (nie wiem skąd się tego aż tyle bierze skoro w nocy już tak nie piję) a w dzień to prawie co godzinę, to kurde wstaję mocno głodna 🤬. Zaczynam się tym mocno denerwować 😡 a ile to jeszcze do listopada 🥴.

    Głód jest jeszcze do przeżycia ale to sikanie, to dramat 😖.

    Młodzież się w brzuchu wierci, na lewej stronie źle, na prawej źle a jak się kładę na plecach to już w ogóle jakieś mega wygibasy. Mąż oczywiście spanie jak suseł, w tyłku wszystko ma. Zazdro normalnie.

    Uff, okej. Przeszło mi 😂🤣.
    Ja wczoraj beznadziejnie spalam. Dzisiaj wstałam tylko raz w nocy i nic mnie nie bolało. Ani plecy ani nogi więc wyspałam się w końcu :) Z sikaniem to masakra w nocy jest. Też sikam cały czas :/
    A teraz przyjechałam do pracy i pasuje coś zacząć ogarniać, ale źle mi się już pracuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2022, 06:47

  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1441 1307

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Kuźwa. Już nie pamiętam kiedy ostatnio wstałam tak mocno poirytowana jak dziś. Nie dość, że prawie co 3h chodzę sikać w nocy (nie wiem skąd się tego aż tyle bierze skoro w nocy już tak nie piję) a w dzień to prawie co godzinę, to kurde wstaję mocno głodna 🤬. Zaczynam się tym mocno denerwować 😡 a ile to jeszcze do listopada 🥴.

    Głód jest jeszcze do przeżycia ale to sikanie, to dramat 😖.

    Młodzież się w brzuchu wierci, na lewej stronie źle, na prawej źle a jak się kładę na plecach to już w ogóle jakieś mega wygibasy. Mąż oczywiście spanie jak suseł, w tyłku wszystko ma. Zazdro normalnie.

    Uff, okej. Przeszło mi 😂🤣.

    Tez wstaje 2-3 razy w nocy siku, mam mega problemy ogólnie ze spaniem ;) Dziś na przykład po pierwszej pobudce na siku już nie mogłam zasnąć aż do drugiej wycieczki do toalety :p Nic nie zrobimy, trzeba przeżyć… Jak się dzieci urodzą tez nie będziemy spać 😅

    age.png

    preg.png
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh przed ciążami to z mężem tez robiliśmy dzienne maratony… weekendy całe w łóżku 🙈 uwielbiamy się kochać 😁 teraz tez często, ale wiadomo ze bez takiego polotu jak bez brzucha 😅

    W nocy wstaję średnio raz do wc i z reguły nie mam problemu z zaśnięciem 😁 mój organizm wykorzystuje ile się da na sen 😁

    Co do ruchów to nie mierze i w żadnej ciąży nie mierzyłam 🤔 ruszają się regularnie, konkretnie wiec czuje się spokojna 😁

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Joanne Autorytet
    Postów: 884 973

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas nocy do toalety idę tylko raz (jeszcze) ale za to budzę się kilkukrotnie na picie wody. Pół litra przez noc wypijam.
    Czasem zasypiam po tych pobudkach szybciej, czasem chwilę się męczę. Ciężko też znaleźć mi pozycję do zaśnięcia, tak jakbym sama nie wiedziała czego chcę. Z całą pewnością zaczął się dla mnie męczący etap ciąży.

    A Stary oczywiście też śpi jak suseł niczego nieświadomy. On po prostu czeka na córkę żeby być dumnym tatą.

    age.png
  • Joanne Autorytet
    Postów: 884 973

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w temacie seksów to się nie wypowiadam bo w tym związku on mnie nie dotyczy😅 ja to tylko wspominać mogę😅 gdybym wiedziała że teraz będzie tak słabo to na więcej bym sobie pozwalała wcześniej😅😅😅 Ale codziennie daje mu suple na libido. Może kiedyś coś ruszy...
    Ale mam takie obawy że po porodzie będzie tylko gorzej. Jego obecność przy porodzie też muszę dogłębnie przemyśleć.

    age.png
  • Strata Autorytet
    Postów: 401 813

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem mega zdzwiwiona bo mąż był przy pierwszym porodzie. I było to dla niego mocno trudne. I myślałam że teraz nie będzie chciał. ( Ja chyba nie do końca chce ) a on z całkowitą pewnością powiedział no oczywiście że będę ! Ciekawe czy się uda.

    Joanne, Scandi-B, Angelaaaa lubią tę wiadomość

    Wrzesień 2020 💙
    Grudzień 2021👼
    Listopad 2022 💙

    9523e01ecd.png
  • Strata Autorytet
    Postów: 401 813

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przyjeżdża do mnie przyjaciółka z niemowlakiem. Ciekawa jestem jak mój synek zareaguje 🙈 lecę pięć ciasto 🍰

    Wrzesień 2020 💙
    Grudzień 2021👼
    Listopad 2022 💙

    9523e01ecd.png
‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ