Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • BabaJaga89 Ekspertka
    Postów: 240 350

    Wysłany: 13 listopada 2024, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure wrote:
    Oooo Pani co za prognoza🙄 ale mięli dobry widok na pomiary? U mnie strzelają 4000-4200g ale jasno i wyraźnie mówili, że tak ułożony że nie da się zmierzyć ani główki bo zadarta w przód, a brzuszek zasłoniony przez kręgosłup

    Podobno strasznie się wiercil i jednocześnie miał ruchy oddechowe. Sama nie wiem co myśleć 😵

    Elasure lubi tę wiadomość

  • redken Autorytet
    Postów: 333 414

    Wysłany: 13 listopada 2024, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaggLbn wrote:
    Aktualizacja mojej niekonczącej się indukcji. Po wczorajszym baloniku i odpłynięciu wód, dostałam rano kroplówkę z oksytocyna. Nie zadziałała ani trochę, skurcze nie ruszyły, rozwarcie bez zmian. Malutka w brzuchu wysoko, więc padła decyzja o CC że względu na brak postępu porodu.
    O 13:32 przyszła na świat Emilcia :) 3420 g i 51 cm. Zjadła ładnie siarę z piersi, potuliłyśmy się na sali operacyjnej a później tata przejął do kangurowania.
    Na ten moment czuje się ok, regularnie proszę o przeciwbólowe. Mała krzyczy na cały oddział 😳😳😳
    Totalnie nie byłam gotowa na CC, na salę poszłam wstrząśnięta i spanikowana, na szczęście ekipa przeprowadzająca zabieg bardzo fajna i trochę to napięcie zeszło.
    Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! 🤞🤞🤞Jutro nadrobie wątek 😊 Pozdrowienia ♥️😍
    Gratulacje! 🍀

    preg.png
  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 14 listopada 2024, 03:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy mi jednak faktycznie te wczorajsze pytania o poród nie wykrakały 🙈 jeżeli się nie mylę to właśnie odeszły mi wody z czopem 🙀 czekamy na skurcze i będziemy jechać rano na izbę. Trzymajcie kciuki, jestem przerażona 😂

    Przedszkolanka123, pandzia 🐼, Elasure, czaranna, Niaha, bambari, Gusta Blu, Kofinka, Bibi24, juss92, miska122, Czarna Dalia, Jenny93, Fania017, MonReve96, Makija, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    age.png
  • Galena Ekspertka
    Postów: 192 439

    Wysłany: 14 listopada 2024, 03:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zacisniete! 🍀🍀🍀

  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1793 1886

    Wysłany: 14 listopada 2024, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla świeżo upieczonych Mam 😍 ale się wczoraj działo! Dzisiaj również zapowiada się piękny dzień. Trzymam kciuki 💕✊🏼

    Galena lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 14 listopada 2024, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Nie wiem czy mi jednak faktycznie te wczorajsze pytania o poród nie wykrakały 🙈 jeżeli się nie mylę to właśnie odeszły mi wody z czopem 🙀 czekamy na skurcze i będziemy jechać rano na izbę. Trzymajcie kciuki, jestem przerażona 😂

    Waflut powodzenia 🤞🍀💪

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 14 listopada 2024, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Nie wiem czy mi jednak faktycznie te wczorajsze pytania o poród nie wykrakały 🙈 jeżeli się nie mylę to właśnie odeszły mi wody z czopem 🙀 czekamy na skurcze i będziemy jechać rano na izbę. Trzymajcie kciuki, jestem przerażona 😂


    Trzymam kciuki 🤞💗💗💗

    Elasure jak sytuacja ?

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 14 listopada 2024, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaggLbn wrote:
    Aktualizacja mojej niekonczącej się indukcji. Po wczorajszym baloniku i odpłynięciu wód, dostałam rano kroplówkę z oksytocyna. Nie zadziałała ani trochę, skurcze nie ruszyły, rozwarcie bez zmian. Malutka w brzuchu wysoko, więc padła decyzja o CC że względu na brak postępu porodu.
    O 13:32 przyszła na świat Emilcia :) 3420 g i 51 cm. Zjadła ładnie siarę z piersi, potuliłyśmy się na sali operacyjnej a później tata przejął do kangurowania.
    Na ten moment czuje się ok, regularnie proszę o przeciwbólowe. Mała krzyczy na cały oddział 😳😳😳
    Totalnie nie byłam gotowa na CC, na salę poszłam wstrząśnięta i spanikowana, na szczęście ekipa przeprowadzająca zabieg bardzo fajna i trochę to napięcie zeszło.
    Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! 🤞🤞🤞Jutro nadrobie wątek 😊 Pozdrowienia ♥️😍

    Gratulacje 🥰

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 14 listopada 2024, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi dzisiaj wypada Twój termin CC, mocno zaciskamy kciuki, aby wszystko bezproblemowo się udało ❤️🍀

    Bibi24 kciuki za pomyślną kontrolę, oby walizka się przydała 😁 🍀❤️

    Elasure, BabaJaga89 kciuki wciąż pozostają zaciśnięte 🍀❤️

    Waflut kciuki zaciśnięte, daj znać jak tam na IP 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2024, 06:57

    Elasure, czaranna, Gusta Blu, Przedszkolanka123, Kamsi, Paima, Bibi24, juss92, agatka06, Natalia K, Jenny93, Galena, Karmen, Pati2804, Makija, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 14 listopada 2024, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    Trzymam kciuki 🤞💗💗💗

    Elasure jak sytuacja ?

    Noc przespana ale cały czas w snach muzyka z serialu detektyw Monk bo przed snem oglądałam 😅😋😂 do tego łóżko twarde jak skała i co chwila budziłam się z bólem biodra. Ale energii nabrałam, w godzinach porannych mają mi wyjąć balonik i zobaczymy czy coś zadziałał i czy lecimy z oxy. Także czekam cierpliwie tuptając sobie po sali.

    Edit: już mnie biorą na porodówkę tam już ruszymy z indukcja 😱
    Kciuki za wszystkie dzisiejsze akcje dziewczyny 🍀🤞
    W końcu się wczoraj coś ruszyło z bobaskami🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2024, 07:02

    czaranna, Kofinka, Paima, Niaha, Bibi24, klopsik, juss92, miska122, Galena, Waflut, Makija lubią tę wiadomość

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 14 listopada 2024, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure wrote:
    Noc przespana ale cały czas w snach muzyka z serialu detektyw Monk bo przed snem oglądałam 😅😋😂 do tego łóżko twarde jak skała i co chwila budziłam się z bólem biodra. Ale energii nabrałam, w godzinach porannych mają mi wyjąć balonik i zobaczymy czy coś zadziałał i czy lecimy z oxy. Także czekam cierpliwie tuptając sobie po sali.

    Edit: już mnie biorą na porodówkę tam już ruszymy z indukcja 😱
    Kciuki za wszystkie dzisiejsze akcje dziewczyny 🍀🤞
    W końcu się wczoraj coś ruszyło z bobaskami🤭


    No to wobec tego powodzenia kochana 🤞 szybkiego, szczęsliwego i mało bolesnego rozwiązania ❤️

    Elasure, Niaha lubią tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Gusta Blu Autorytet
    Postów: 364 731

    Wysłany: 14 listopada 2024, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie dzisiejsze akcje! 🤞🏼🩷
    Ja miałam bardzo kiepską noc. Mała wciąż uważa, że mój pęcherz to najlepsza poduszka, ewentualnie trampolina.
    Poza tym miałam straszne bóle a la okresowe, w dole brzucha. Już nie wiem, czy ich obecność pokazuje mi, że poród już blisko, czy raczej nie ma to znaczenia…

    age.png

    J.👩🏼+K.👨+J.👧+🐈🐈‍⬛=🏡🩷

    ✅I IUI 28.02.2024 🎉🥳
    19.11.2024 r. Józefinka (3230g, 50g) 🎂
  • Bibi24 Ekspertka
    Postów: 123 225

    Wysłany: 14 listopada 2024, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut, Elasure powodzenia 🤞 ☺️ 🍀

    Ja mam wizytę dopiero o 17 🫣 chyba, że coś się w końcu wcześniej zadzieje 😅

    Elasure, Niaha lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Wero0707 Autorytet
    Postów: 663 464

    Wysłany: 14 listopada 2024, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, dziewczyny, ale dajecie czadu, poszłam do teatru i mam 4 strony forum do nadrobienia 😅 Gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mam, witajcie na świecie skorpionki! 🦂🥳 Kciuki za dzisiejsze akcje 🤩

    Elasure lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 14 listopada 2024, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @GustaBlu może coś się rozkręca, życzę Ci żeby się samo zaczęło 🤞🍀

    Balonik zrobił robotę pierwsze 4cm mamy za sobą🥳, ale główka jeszcze dość wysoko, od 1,5h jestem już na oxy i teraz tylko leżenie pod KTG.
    Sporadycznie pojawia się lekkie rozpieranie ale do skurczy temu jeszcze dalekooooo bardzo - jeszcze nie tracę nadziei, że się rozkręci 💪
    Mam salę 1 osobową z łazienką i mąż ma dziś już wygodny fotel w porównaniu do wczorajszego krzesełka bez oparcia na patologii to dziś już full wypas na bloku porodowym 😂

    Wero0707, czaranna, Bibi24, Waflut, Niaha, juss92, Makija lubią tę wiadomość

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • bambari Autorytet
    Postów: 429 588

    Wysłany: 14 listopada 2024, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie dzisiejsze porody ✊
    I za dziewczyny, które czekają i nie mogą się doczekać aż lokator postanowi opuścić lokum 😅

    Bibi24, czaranna, Makija lubią tę wiadomość

  • Czarna Dalia Koleżanka
    Postów: 57 45

    Wysłany: 14 listopada 2024, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Nie wiem czy mi jednak faktycznie te wczorajsze pytania o poród nie wykrakały 🙈 jeżeli się nie mylę to właśnie odeszły mi wody z czopem 🙀 czekamy na skurcze i będziemy jechać rano na izbę. Trzymajcie kciuki, jestem przerażona 😂

    Ojacie, trzymam kciuki! Czop odchodził już wcześniej czy kawałkami? Wysyłam dużo pozytywnej energii! ❤️

  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 14 listopada 2024, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meldujemy się rozpakowani.
    O 6:30 pojechaliśmy na izbę. W trakcie badań okazało sie, że wody płodowe niestety są zielone, do tego w trakcie ktg zaczęły mi się bardzo częste i intensywne skurcze, w trakcie których małemu spadało tętno. Rozwarcia praktycznie nie miałam więc padła decyzja o szybkim cięciu cesarskim.
    Gabryś jest już z nami, 3410g, 55cm. Na początku miał problemy z adaptacją, dostał 6/8/9pkt ale już jest wszystko okej. Poprzytulał się z tatą i teraz czekam aż przyjdzie do mnie :)

    Elasure, miska122, Jenny93, Natalia K, Paima, pandzia 🐼, Kofinka, Bibi24, Wero0707, Czarna Dalia, Galena, bambari, redken, Fania017, juss92, Niaha, Przedszkolanka123, Pati2804, MonReve96, Makija, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    age.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 14 listopada 2024, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Mamuśka! 🥳
    Dużo zdrówka dla Was i szybkiego dochodzenia do siebie🤗

    Czyli ta pełnia sprzyja wychodzeniu bobaskom z brzuszków 🌝

    Waflut lubi tę wiadomość

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5304 4305

    Wysłany: 14 listopada 2024, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Meldujemy się rozpakowani.
    O 6:30 pojechaliśmy na izbę. W trakcie badań okazało sie, że wody płodowe niestety są zielone, do tego w trakcie ktg zaczęły mi się bardzo częste i intensywne skurcze, w trakcie których małemu spadało tętno. Rozwarcia praktycznie nie miałam więc padła decyzja o szybkim cięciu cesarskim.
    Gabryś jest już z nami, 3410g, 55cm. Na początku miał problemy z adaptacją, dostał 6/8/9pkt ale już jest wszystko okej. Poprzytulał się z tatą i teraz czekam aż przyjdzie do mnie :)


    Gratulacje ❤️ Niech rośnie zdrowy 🥰

    Waflut lubi tę wiadomość

‹‹ 620 621 622 623 624 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ