Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 14 listopada 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    To ja już mam brak szyjki i rozwarcie 2-3cm od 2 tygodni 🤣 i jak do tej pory męczyły mnie skurcze na ktg też się pisały tak dziś na ktg nawet pół skurczu nie było 🤣🤣🤣 w ogóle wstałam rano bez żadnych bóli jak młody Bóg, także coś czuję że natura robi mnie w balona 🙄
    W poniedziałek 18 mam jeszcze jedną wizytę więc zobaczymy 😆 tracę już cierpliwość to 3 poród i wydawało się że dawno powinno być już po, a tu proszę trzyma jak za 1 razem 😅

    Ja z rozwarciem na 3cm chodziłam 3 tygodnie 😂

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 14 listopada 2024, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny -25% na Blackfriday Maylily, właśnie wzięłam chłopcom czapki merino 😊

    Bibi24, Fania017, Niaha lubią tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 14 listopada 2024, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Ja z rozwarciem na 3cm chodziłam 3 tygodnie 😂


    Ja właśnie jak pamiętam co było u Ciebie to u mnie dzieje się dokładnie to samo 😆 chyba też powinnam się wyciszyć i zająć czymś głowę może to trochę mnie uspokoi, korków nie udzielę ale może syna z matmy pouczę, tylko nie wiem czy mam cierpliwośc do tego 🤣

    miska122 lubi tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Kofinka Autorytet
    Postów: 265 284

    Wysłany: 14 listopada 2024, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czaranna witaj w klubie… też się czuję jak młody bóg, nic , dosłownie nic mi nie jest… nawet mycie podłóg nie pomaga ;) a przecież główka już była nisko prawie 3 tygodnie temu ze skróconą szyjką, to będzie mój 2 poród …

  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 14 listopada 2024, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofinka wrote:
    Czaranna witaj w klubie… też się czuję jak młody bóg, nic , dosłownie nic mi nie jest… nawet mycie podłóg nie pomaga ;) a przecież główka już była nisko prawie 3 tygodnie temu ze skróconą szyjką, to będzie mój 2 poród …

    Posiedzimy sobie tu we dwie na koniec a co tam, będzie nam raźniej 😅🤪

    Kofinka lubi tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Natalia K Autorytet
    Postów: 587 518

    Wysłany: 14 listopada 2024, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofinka wrote:
    Czaranna witaj w klubie… też się czuję jak młody bóg, nic , dosłownie nic mi nie jest… nawet mycie podłóg nie pomaga ;) a przecież główka już była nisko prawie 3 tygodnie temu ze skróconą szyjką, to będzie mój 2 poród …


    Tymczasem ja przesuwam kanapę żeby posprzątać jednocześnie pisząc do przyjaciółki, że mam energetyczny zjazd i zasnę tu i teraz 😅 rodzice jutro do mnie przyjeżdżają.

    https://zapodaj.net/plik-AFbq8q483a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2024, 15:18

    czaranna, Niaha lubią tę wiadomość

  • bambari Autorytet
    Postów: 429 588

    Wysłany: 14 listopada 2024, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    Posiedzimy sobie tu we dwie na koniec a co tam, będzie nam raźniej 😅🤪

    Haha to ja chyba z Wami też posiedzę, też ciągle brak skurczy

    czaranna lubi tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 14 listopada 2024, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Meldujemy się rozpakowani.
    O 6:30 pojechaliśmy na izbę. W trakcie badań okazało sie, że wody płodowe niestety są zielone, do tego w trakcie ktg zaczęły mi się bardzo częste i intensywne skurcze, w trakcie których małemu spadało tętno. Rozwarcia praktycznie nie miałam więc padła decyzja o szybkim cięciu cesarskim.
    Gabryś jest już z nami, 3410g, 55cm. Na początku miał problemy z adaptacją, dostał 6/8/9pkt ale już jest wszystko okej. Poprzytulał się z tatą i teraz czekam aż przyjdzie do mnie :)

    Gratulacje 🥰

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Bibi24 Ekspertka
    Postów: 123 225

    Wysłany: 14 listopada 2024, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure Jak się macie ? Czekamy z niecierpliwością na Was 🤩

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1793 1886

    Wysłany: 14 listopada 2024, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już wiem,że nie ma co się rozwarciem sugerować😅 chociaż już wiem o nim od 22.10.
    Chyba też będę ciągnąć do końca listopada tę ciążę 😅
    Natalia K, ja mam manię mebli na nóżkach, właśnie po to,żeby nie musieć przesuwać niczego. 🤪

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • klopsik Autorytet
    Postów: 322 484

    Wysłany: 14 listopada 2024, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze siedzieć przynajmniej do 22.11, bo wtedy mąż dopiero wraca😅

    Dzisiaj zrobiłam w końcu całą krew do szpitala, gin potwierdził, że czop wypadł, szyjka 1.5 i że powinnam najbliższy tydzień dać radę przetrzymać. Także zaciskam :D

    Gratuluje dzielnym mamusiom 🥰



  • Fania017 Autorytet
    Postów: 435 949

    Wysłany: 14 listopada 2024, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut gratuluję ❤️ witaj Gabrysiu 🩵

    Elasure jak tam??


    KarolinaAnastazja mam nadzieję że cieszysz się Boryskiem i nie zawracasz sobie głowy forum.☘️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2024, 20:56

    Waflut, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

  • Natalia K Autorytet
    Postów: 587 518

    Wysłany: 14 listopada 2024, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Tak już wiem,że nie ma co się rozwarciem sugerować😅 chociaż już wiem o nim od 22.10.
    Chyba też będę ciągnąć do końca listopada tę ciążę 😅
    Natalia K, ja mam manię mebli na nóżkach, właśnie po to,żeby nie musieć przesuwać niczego. 🤪

    Tak! Ta kanapa to był błąd 😅 Teraz mam zupełnie inne podejście. Wszystko proste, wysoko i łatwe w czyszczeniu 🤣

  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 14 listopada 2024, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d8103ddb7ed94.jpghttps://zapodaj.net/plik-GTWsdZIJEh

    A tu nasz mały brzdąc. Niby prawie 3,5kg a wydaje się taka kruszynka 🥹 śpi sobie ciągle od porodu, mam nadzieję, że pozostanie już taki spokojny 😅 czekam na pionizację do 22 aż niestety, mam nadzieję że pozwolą mi zjeść chociaż coś z tego co przywiozłam, bo kolacja mnie ominie a ostatni raz jadłam o 20 wczoraj 🙀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2024, 17:15

    czaranna, Fania017, Natalia K, Paima, bambari, MaggLbn, miska122, Karmen, pandzia 🐼, Niaha, Wero0707, klopsik, redken, Galena, Czarna Dalia, Bruised, Przedszkolanka123, Bibi24, Elasure, juss92, Makija, Jenny93, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kofinka Autorytet
    Postów: 265 284

    Wysłany: 14 listopada 2024, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś tutaj na forum rodziła albo odwiedzała ostatnio przychodnie przyszpitalną /izbę przyjęć na Madalińskiego w Warszawie? Mam pytanko.

  • Karmen Autorytet
    Postów: 458 478

    Wysłany: 14 listopada 2024, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    A dostałaś może jakąś informację, po jakim czasie od CC można się starać o drugiego bobasa?
    Nam lekarz dal zielone światło po 9 miesiącach od CC 😉

    Niaha, Jenny93 lubią tę wiadomość

    PCOS, Insulinooporność, Hashimoto, nieregularne, długie cykle
    Starania od 11.2019
    Od 9.2020 dieta z AP
    12.2020 ciąża na cyklu naturalnym 🍀
    2.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    4.2021 pierwsza stymulacja letrozolem i ciąża 🍀
    12.2021 PPROM 2710g CC 36t2d, mamy córeczkę ❤️

    Starania o rodzeństwo od 9.2022
    6 cykli stymulowanych letrozolem i tym razem nic.
    Od 8.2023 starania naturalne.
    2.2024 wznowienie stymulacji letrozolem, pierwszy cykl i ciąża 🍀
    10.2024 PPROM 3290g VBAC 36t4d, mamy syna ❤️

    age.png

    age.png
  • Wero0707 Autorytet
    Postów: 663 464

    Wysłany: 14 listopada 2024, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofinka wrote:
    Dziewczyny, czy któraś tutaj na forum rodziła albo odwiedzała ostatnio przychodnie przyszpitalną /izbę przyjęć na Madalińskiego w Warszawie? Mam pytanko.

    Ja dwa tygodniu byłam na spacerze po szpitalu (IP, porodówka, oddział położniczy), nie wiem czy odpowiem na pytanie, ale może mam akurat aktualne info jakieś

    age.png
  • Polaaaa Autorytet
    Postów: 601 273

    Wysłany: 14 listopada 2024, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co sądzicie o odciąganiu siary przed porodem?

    Czytam, że niby warto.

    A zauważyłam u siebie lekkie „wycieki” i zastanawiam się czy powinnam kupić taki zestaw do odciągania siary i zamrozić?

    Czy lepiej się nie bawić w to i zostawić sobie na wielki dzień? :D

    age.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 14 listopada 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stanęło na Mai😅🥰 3.170 i 54 cm

    4-C503620-4309-4149-9-FE9-5-AD3-A9616-DA7.jpg

    Nowa1992, Waflut, czaranna, redken, Galena, Kofinka, Wero0707, pandzia 🐼, miska122, bambari, Bruised, Gusta Blu, Przedszkolanka123, Fania017, Niaha, Bibi24, Elasure, juss92, Pati2804, MaggLbn, MonReve96, Makija, Karmen, Jenny93, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 14 listopada 2024, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Stanęło na Mai😅🥰 3.170 i 54 cm

    4-C503620-4309-4149-9-FE9-5-AD3-A9616-DA7.jpg

    Gratulacje mamuśka ♥️ jak się czujesz po cc?

    age.png
‹‹ 622 623 624 625 626 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ