Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 14 listopada 2024, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Stanęło na Mai😅🥰 3.170 i 54 cm

    4-C503620-4309-4149-9-FE9-5-AD3-A9616-DA7.jpg


    Ślicznotka 🥰

    Gratuluję ❤️ dużo zdrówka 😘

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • redken Autorytet
    Postów: 333 414

    Wysłany: 14 listopada 2024, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Stanęło na Mai😅🥰 3.170 i 54

    Gratulacje! 🍀

    preg.png
  • Czarna Dalia Koleżanka
    Postów: 57 45

    Wysłany: 14 listopada 2024, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    Ja musze siedzieć przynajmniej do 22.11, bo wtedy mąż dopiero wraca😅

    Dzisiaj zrobiłam w końcu całą krew do szpitala, gin potwierdził, że czop wypadł, szyjka 1.5 i że powinnam najbliższy tydzień dać radę przetrzymać. Także zaciskam :D

    Gratuluje dzielnym mamusiom 🥰

    Ja do 21.11. - wolałabym, żeby nie próbowała wychodzić wcześniej 😅 20.11. jadę do szpitala i do tego czasu muszę wszystko w domu przygotować, a niestety idzie jak po grudzie 🙈

    Gratulacje dla już rozpakowanych! Dużo zdrówka! ❤️

    klopsik lubi tę wiadomość

  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 14 listopada 2024, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile się tu dzieje! Gratulacje dla rozpakowanych 🥳

    Ja to już przestałam wierzyć, że kiedyś urodzę 🤣

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 14 listopada 2024, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    Ile się tu dzieje! Gratulacje dla rozpakowanych 🥳

    Ja to już przestałam wierzyć, że kiedyś urodzę 🤣

    Spokojnie, masz jeszcze czas 😊

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 14 listopada 2024, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    Spokojnie, masz jeszcze czas 😊
    Wiem, wiem, ale jakoś tak po pierwszej ciąży zakończonej sporo przed czasem nastawiałam się na podobny scenariusz. A teraz odliczam dni i doczekać się nie mogę, już mi się ten poród wydaje taki kompletnie nierealny...

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 14 listopada 2024, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Stanęło na Mai😅🥰 3.170 i 54 cm

    4-C503620-4309-4149-9-FE9-5-AD3-A9616-DA7.jpg

    Gratulacje 🥰

    Czarna Dalia lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 14 listopada 2024, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    Wiem, wiem, ale jakoś tak po pierwszej ciąży zakończonej sporo przed czasem nastawiałam się na podobny scenariusz. A teraz odliczam dni i doczekać się nie mogę, już mi się ten poród wydaje taki kompletnie nierealny...
    Ja miałam identycznie. Pierwszy syn 38+2, więc teraz też byłam pewna, że urodzi się wcześnie, a tutaj 39+6 🤪
    A ta końcówka jest trudna więc człowiek każdego dnia się zastanawia czy to już...

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 14 listopada 2024, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky gratulacje! 🥰💗

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • Bibi24 Ekspertka
    Postów: 123 225

    Wysłany: 14 listopada 2024, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, melduję się z oddziału przyjęcie trwało ponad 2 h + badania i ktg. Jutro rano obchód i maja zdecydować co dalej ale już mówią żeby się szykować na balonik i oksy. Nie na to liczyłam, dziś po prostu pękłam całkowicie bo nie nastawiłam się jednak na indukcję. Ale cóż zrobić. Trzymajcie kciuki,

    Elasure? Jak tam sytuacja ?

    Waflut, Natalia K, Elasure, juss92, miska122, Makija lubią tę wiadomość

    preg.png
  • BabaJaga89 Ekspertka
    Postów: 240 350

    Wysłany: 15 listopada 2024, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, ze poprzez CC przyszedł nasz synek ❤ o 12:21, 4260g, 10pkt. Póki co najgłośniejszy i najbardziej przytulaśny noworodek na oddziale. I najcięższy 😆

    Natalia K, Elasure, juss92, Nowa1992, Bibi24, Waflut, Pati2804, Przedszkolanka123, MaggLbn, Dariaa29, czaranna, Niaha, MonReve96, Kofinka, miska122, Czarna Dalia, pandzia 🐼, Fania017, Wero0707, redken, klopsik, Sparky, Jenny93, Makija, Galena, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 15 listopada 2024, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na razie krótko bo sił mi brak.
    Indukcja nie udana rozwarcie 5-6cm i mlody nie zszedł w dół. Wody odeszły. Skurcze bolesne ale nie skuteczne na szczęście lekarz mnie nie meczył i wleciała cesarka. Olafcio nazwany na bloku porodowym smokiem urodził się 14.11 o 16.46, 4140g i 61cm 😱 nie jest pulpecikiem tylko długim chłopcem.
    Nie mam jeszcze ładnej fotki cos podrzuce pozniej. Chwilę pociumkał i spał grzecznie non stop. Niestety cc też kiepsko odreagowałam wymioty dreszcze etc. O 6 mi go przywiozą to będziemy się dalej tulić.
    Emocje i więcej opiszę później 😘 synek jest cudny rozplywam się na mysl o nim🥰

    Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych, i kciuki za tych w toku i tych czekających 🍀🤞

    juss92, BabaJaga89, Nowa1992, Bibi24, Waflut, Pati2804, Przedszkolanka123, Paima, czaranna, Niaha, MonReve96, Kofinka, miska122, Czarna Dalia, bambari, pandzia 🐼, Fania017, Wero0707, redken, Natalia K, Sparky, Karmen, Jenny93, Makija, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • juss92 Autorytet
    Postów: 387 869

    Wysłany: 15 listopada 2024, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny, dużo zdrowia i odpoczywajcie! ❤️

    BabaJaga89, Elasure lubią tę wiadomość

    👩🏻32
    👨🏻35

    14.10🌸🌸Gabrysia🌸🌸 3010g, 51cm (38+4)

    age.png
  • Bibi24 Ekspertka
    Postów: 123 225

    Wysłany: 15 listopada 2024, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babajaga, Elasure gratulacje 🙌 dużo odpoczynku dla Was 💚🍀

    BabaJaga89, Elasure lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 15 listopada 2024, 03:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny ♥️ odpoczywajcie dużo i zbierajcie siły :)

    Elasure lubi tę wiadomość

    age.png
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 15 listopada 2024, 04:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny, dużo zdrówka 😘🥰

    Elasure lubi tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 15 listopada 2024, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure, Babajaga serdecznie gratuluję ❤️ Ale chłopy 😍
    Najważniejsze, że szczęśliwie przyszli na świat i jesteście juz razem ❤️

    To teraz odpoczywajcie kochane i dużo dużo zdrówka 💗

    BabaJaga89, Przedszkolanka123, Elasure lubią tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 15 listopada 2024, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi24 wrote:
    Hej, melduję się z oddziału przyjęcie trwało ponad 2 h + badania i ktg. Jutro rano obchód i maja zdecydować co dalej ale już mówią żeby się szykować na balonik i oksy. Nie na to liczyłam, dziś po prostu pękłam całkowicie bo nie nastawiłam się jednak na indukcję. Ale cóż zrobić. Trzymajcie kciuki,

    Elasure? Jak tam sytuacja ?


    Trzymam mocno kciuki, nie zawsze taki diabeł straszny jak go malują. Powodzenia mamuśka 💗 czekamy na wieści 😊

    Dziewczyny Wy też się zastanawiacie gdzie nam KarolinaAnastazja zaginęła? Martwie się trochę, na Dinusiach też cicho..

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 listopada 2024, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BabaJaga89 wrote:
    Melduję, ze poprzez CC przyszedł nasz synek ❤ o 12:21, 4260g, 10pkt. Póki co najgłośniejszy i najbardziej przytulaśny noworodek na oddziale. I najcięższy 😆
    Gratulacje 🥰

    BabaJaga89 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 listopada 2024, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure wrote:
    Dziewczyny na razie krótko bo sił mi brak.
    Indukcja nie udana rozwarcie 5-6cm i mlody nie zszedł w dół. Wody odeszły. Skurcze bolesne ale nie skuteczne na szczęście lekarz mnie nie meczył i wleciała cesarka. Olafcio nazwany na bloku porodowym smokiem urodził się 14.11 o 16.46, 4140g i 61cm 😱 nie jest pulpecikiem tylko długim chłopcem.
    Nie mam jeszcze ładnej fotki cos podrzuce pozniej. Chwilę pociumkał i spał grzecznie non stop. Niestety cc też kiepsko odreagowałam wymioty dreszcze etc. O 6 mi go przywiozą to będziemy się dalej tulić.
    Emocje i więcej opiszę później 😘 synek jest cudny rozplywam się na mysl o nim🥰

    Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych, i kciuki za tych w toku i tych czekających 🍀🤞

    Gratulacje 🥰

    Elasure lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 623 624 625 626 627 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ