Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky, Nowa serdecznie gratuluję dziewczyny ❤️❤️❤️

    Sparky tylko pozazdrościć takiej szybkiej akcji 😍

    Sparky lubi tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, Sparky gratulacje ❤️🥰

    Niaha z tego co wiem żeby dostać zielone światło na starania po CC bardzo ważne jest w jakim stanie jest blizna, więc może to być indywidualna sprawa 😊

    Paima, Niaha, Sparky lubią tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to mój Borsuk ma już 2 tygodnie 😍 ale ten czas leci 🙈 z jednej strony nie mogę się doczekać aż będzie starszy, zacznie się bawić, kiedy będzie już wiosna i będziemy dużo spacerować, a z drugiej aż mi się płakać chcę jak pomyślę, że już nigdy nie będę mieć takiego maleństwa w domu😭

    Elasure, Niaha, Kofinka, Bibi24, MaggLbn, juss92 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Ale tu się dzisiaj dzieje 🤩 gratuluję wszystkim rozpakowanym mamom! ♥️
    A za indukcje niezmiennie trzymam kciuki 🤞🏻🍀
    Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie pora 🙈 dzisiaj już 3 osoby same z siebie pisały czy rodzę, więc kto wie, może coś przeczuwają? 😅🙀

    Hehe oby, u nas tylko moi rodzice wiedzą że jestem w szpitalu na indukcji bo z nimi mieszkamy. Mąż swojej rodzince nie chciał powiedzieć żeby nie wypytywali co chwila jak sytuacja. Wczoraj jak na złość kilka osób pisało co i jak i ściemniałam ale niechętnie bo to osoby które kibicują nam od zawsze, później je przeproszę. Doceniam spokój który mam teraz bez presji.

    Czarna Dalia, Niaha, Bibi24 lubią tę wiadomość

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • Czarna Dalia Koleżanka
    Postów: 57 45

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure wrote:
    Hehe oby, u nas tylko moi rodzice wiedzą że jestem w szpitalu na indukcji bo z nimi mieszkamy. Mąż swojej rodzince nie chciał powiedzieć żeby nie wypytywali co chwila jak sytuacja. Wczoraj jak na złość kilka osób pisało co i jak i ściemniałam ale niechętnie bo to osoby które kibicują nam od zawsze, później je przeproszę. Doceniam spokój który mam teraz bez presji.
    To jest chyba najlepsza i najmądrzejsza opcja. Te osoby na pewno zrozumieją, spokój jest bezcenny w takich chwilach.

    Elasure lubi tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 13 listopada 2024, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    W ogóle to mój Borsuk ma już 2 tygodnie 😍 ale ten czas leci 🙈 z jednej strony nie mogę się doczekać aż będzie starszy, zacznie się bawić, kiedy będzie już wiosna i będziemy dużo spacerować, a z drugiej aż mi się płakać chcę jak pomyślę, że już nigdy nie będę mieć takiego maleństwa w domu😭

    Opisałaś dokładnie to co czuję ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2024, 18:49

    miska122 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Natalia K Autorytet
    Postów: 587 518

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, patrzę na pierwszą stronę i nie wierzę ile z nas już się rozpakowała 🙈 kiedy to minęło?

    Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych w ostatnim czasie. Dużo zdrówka dla Was i Waszych maluszków. ❤️🍀

    Niaha, podziwiam jak czuwasz i wciąż wpisujesz chociaż już urodziłaś :D Twoja organizacją jest godna pozazdroszczenia! Chociaż umknęło Ci jedno bejbi chyba.

    Edit: Znalazłam! Jeszcze Mokosza 8.11 Alicja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2024, 19:09

    Niaha lubi tę wiadomość

  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure wrote:
    Szczerze to po tych bólach jak najbardziej nie będę się wahać żeby sobie ulżyć 🤭 widocznie mój próg bólu nie jest taki wysoki jak śmiałam myśleć🤷😅


    Tez mialam okropne bóle przy tym baloniku. Szczerze mówiąc to chyba porównywalne do porodowych przy tych moich 4 cm rozwarciu.

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • Kofinka Autorytet
    Postów: 265 284

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky co za poród, gratuluję ! Czyli oksytocyna też może fajnie zadziałać :)

    Sparky lubi tę wiadomość

  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    Tez mialam okropne bóle przy tym baloniku. Szczerze mówiąc to chyba porównywalne do porodowych przy tych moich 4 cm rozwarciu.

    Oooo widzisz, ciekawe czy rano jakieś rozwarcie będę mieć w ogóle.
    Jestem w stanie uwierzyć, że te bóle się szybko zapomina, ja już pamiętam tylko wrażenie i kulenie się z bólu ale samej jego niedogodności to nie, a ledwo 3h minęły 😂😂
    Normalnie czary i magia, odzyskałam dobry humor, apetyt i siłę, nawet sobie pośpię w nocy a co!🤭

    Super, że masz już poród za sobą też marzę o tej chwili 😌

    Bibi24 lubi tę wiadomość

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • redken Autorytet
    Postów: 333 414

    Wysłany: 13 listopada 2024, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    Laura jest już na świecie 😍 Urodziła się o 13:14, 3170g, 50 cm, wszystko u nas w porządku. Oksytocyna szybko na mnie zadziałała, położna twierdziła, że moje skurcze nie są porodowe bo czuję podbrzusze, a nie całą macicę. Aż tu nagle okazało się, że jest 9 cm rozwarcia, młoda się wstawia, wody odeszły 🙈 To jej wstawianie się chyba było najgorsze, strasznie mi się dłużyło. Ale później dwa parte i już 🫢 Pięknie łapie cycka, bardzo się martwiłam jak z tym będzie. Teraz odpoczywamy 🥰

    Gratulacje! 🍀

    Sparky lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 13 listopada 2024, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! Na mnie jutro pora ale jakoś niedociera, boje się okropnie

    Sparky lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • MaggLbn Autorytet
    Postów: 375 542

    Wysłany: 13 listopada 2024, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja mojej niekonczącej się indukcji. Po wczorajszym baloniku i odpłynięciu wód, dostałam rano kroplówkę z oksytocyna. Nie zadziałała ani trochę, skurcze nie ruszyły, rozwarcie bez zmian. Malutka w brzuchu wysoko, więc padła decyzja o CC że względu na brak postępu porodu.
    O 13:32 przyszła na świat Emilcia :) 3420 g i 51 cm. Zjadła ładnie siarę z piersi, potuliłyśmy się na sali operacyjnej a później tata przejął do kangurowania.
    Na ten moment czuje się ok, regularnie proszę o przeciwbólowe. Mała krzyczy na cały oddział 😳😳😳
    Totalnie nie byłam gotowa na CC, na salę poszłam wstrząśnięta i spanikowana, na szczęście ekipa przeprowadzająca zabieg bardzo fajna i trochę to napięcie zeszło.
    Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! 🤞🤞🤞Jutro nadrobie wątek 😊 Pozdrowienia ♥️😍

    Natalia K, Fania017, Kofinka, Bibi24, juss92, BabaJaga89, czaranna, Waflut, Przedszkolanka123, Gusta Blu, redken, miska122, Sparky, Wero0707, Wanda_89, Pati2804, pandzia 🐼, Niaha, Ilona.., MonReve96, Makija lubią tę wiadomość

    age.png
  • Fania017 Autorytet
    Postów: 435 949

    Wysłany: 13 listopada 2024, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galena, Sparky,Nowa , MaggLbn gratulacje❤️

    Witamy maluszki na świecie ❤️❤️❤️

    Sparky lubi tę wiadomość

  • Bibi24 Ekspertka
    Postów: 123 225

    Wysłany: 13 listopada 2024, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaggLbn Gratulacje 🙌
    To jest aż niewiarygodne co tu się dziś dzieje 🥹
    Szybkiego powrotu do domciu ☺️

    Do mnie nie dociera, że to już.

    preg.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 13 listopada 2024, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaggLbn wrote:
    Aktualizacja mojej niekonczącej się indukcji. Po wczorajszym baloniku i odpłynięciu wód, dostałam rano kroplówkę z oksytocyna. Nie zadziałała ani trochę, skurcze nie ruszyły, rozwarcie bez zmian. Malutka w brzuchu wysoko, więc padła decyzja o CC że względu na brak postępu porodu.
    O 13:32 przyszła na świat Emilcia :) 3420 g i 51 cm. Zjadła ładnie siarę z piersi, potuliłyśmy się na sali operacyjnej a później tata przejął do kangurowania.
    Na ten moment czuje się ok, regularnie proszę o przeciwbólowe. Mała krzyczy na cały oddział 😳😳😳
    Totalnie nie byłam gotowa na CC, na salę poszłam wstrząśnięta i spanikowana, na szczęście ekipa przeprowadzająca zabieg bardzo fajna i trochę to napięcie zeszło.
    Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! 🤞🤞🤞Jutro nadrobie wątek 😊 Pozdrowienia ♥️😍

    Magg gratulacje! 🥳 super, że malutka w końcu jest po drugiej stronie brzuszka i chwali się wszystkim zdrowymi płucami 🤭 dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku!

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • BabaJaga89 Ekspertka
    Postów: 240 350

    Wysłany: 13 listopada 2024, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaggLbn wrote:
    Aktualizacja mojej niekonczącej się indukcji. Po wczorajszym baloniku i odpłynięciu wód, dostałam rano kroplówkę z oksytocyna. Nie zadziałała ani trochę, skurcze nie ruszyły, rozwarcie bez zmian. Malutka w brzuchu wysoko, więc padła decyzja o CC że względu na brak postępu porodu.
    O 13:32 przyszła na świat Emilcia :) 3420 g i 51 cm. Zjadła ładnie siarę z piersi, potuliłyśmy się na sali operacyjnej a później tata przejął do kangurowania.
    Na ten moment czuje się ok, regularnie proszę o przeciwbólowe. Mała krzyczy na cały oddział 😳😳😳
    Totalnie nie byłam gotowa na CC, na salę poszłam wstrząśnięta i spanikowana, na szczęście ekipa przeprowadzająca zabieg bardzo fajna i trochę to napięcie zeszło.
    Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! 🤞🤞🤞Jutro nadrobie wątek 😊 Pozdrowienia ♥️😍

    Gratulacje! Wszystko trzeba poukładać sobie w głowie na nowo. Właśnie to przeżywam bo u mnie też wisi widmo CC, a byłam 100% nastawiona na SN.

    Policzyli mu dziś 4700-5000g wagi... W sobotę 4030g. Jutro mają robić konsultację co dalej. Dziś jeszcze "odpoczywam"

  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 13 listopada 2024, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaggLbn wrote:
    Aktualizacja mojej niekonczącej się indukcji. Po wczorajszym baloniku i odpłynięciu wód, dostałam rano kroplówkę z oksytocyna. Nie zadziałała ani trochę, skurcze nie ruszyły, rozwarcie bez zmian. Malutka w brzuchu wysoko, więc padła decyzja o CC że względu na brak postępu porodu.
    O 13:32 przyszła na świat Emilcia :) 3420 g i 51 cm. Zjadła ładnie siarę z piersi, potuliłyśmy się na sali operacyjnej a później tata przejął do kangurowania.
    Na ten moment czuje się ok, regularnie proszę o przeciwbólowe. Mała krzyczy na cały oddział 😳😳😳
    Totalnie nie byłam gotowa na CC, na salę poszłam wstrząśnięta i spanikowana, na szczęście ekipa przeprowadzająca zabieg bardzo fajna i trochę to napięcie zeszło.
    Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! 🤞🤞🤞Jutro nadrobie wątek 😊 Pozdrowienia ♥️😍

    Cześć Emilciu Ty mały uparciuszku 💗

    Gratuluję ❤️ w końcu się doczekałaś 😍 ważne że jesteście już razem ❣️

    Kamsi jutro od rana mocno trzymam kciuki 🤞🍀 rozumiem Twój stres tylko głupi się nie boi, ale główka do góry wszystko będzie dobrze już jutro będziesz tuliła się z malenstwem, a dla tej chwili warte jest wszystko 💗

    Elasure Ty to jesteś dowcipniś 😜 dobrze że dobry nastrój Cię nie opuszcza, mam nadzieję i trzymam również mocno kciuki żeby jutro Olafek postanowił poznać rodziców ❣️

    Elasure lubi tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 13 listopada 2024, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BabaJaga89 wrote:
    Gratulacje! Wszystko trzeba poukładać sobie w głowie na nowo. Właśnie to przeżywam bo u mnie też wisi widmo CC, a byłam 100% nastawiona na SN.

    Policzyli mu dziś 4700-5000g wagi... W sobotę 4030g. Jutro mają robić konsultację co dalej. Dziś jeszcze "odpoczywam"


    Biedactwo 😞 kochana nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chciały, ale faktycznie jeżeli jest taka waga to i dla maluszka i dla Ciebie będzie to raczej lepsze rozwiązanie.
    Ja też jestem nastawiona na sn ale jeżeli będzie taka konieczność nie mam zamiaru się zastanawiać nad cc, trudno tam gdzie i maluch i ja będziemy najważniejsi nie ważne jak ważne aby szczesliwie dla nas obojga.

    Jutro bardzo mocno zaciskam kciuki za decyzję lekarzy, za Twój komfort i szczęśliwe rozwiązanie ❤️

    BabaJaga89 lubi tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 13 listopada 2024, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BabaJaga89 wrote:
    Gratulacje! Wszystko trzeba poukładać sobie w głowie na nowo. Właśnie to przeżywam bo u mnie też wisi widmo CC, a byłam 100% nastawiona na SN.

    Policzyli mu dziś 4700-5000g wagi... W sobotę 4030g. Jutro mają robić konsultację co dalej. Dziś jeszcze "odpoczywam"

    Oooo Pani co za prognoza🙄 ale mięli dobry widok na pomiary? U mnie strzelają 4000-4200g ale jasno i wyraźnie mówili, że tak ułożony że nie da się zmierzyć ani główki bo zadarta w przód, a brzuszek zasłoniony przez kręgosłup.

    @czaranna do śmiechu mi teraz bo nie boli, ale już mam przedsmak bólu więc wiem, że nadchodzi ciężki czas jutro, na bank wjedzie oxy. Nic nie idzie łatwo z tym porodem 🙈

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
‹‹ 619 620 621 622 623 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ