Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 23 stycznia, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    psaj91 wrote:
    Hahah!! Dokładnie tak jest! W nocy dziecko płacze i nic, a wczoraj cały dzień gmerał przy zmywarce, bo mu coś piszczy 😂😂😂

    To u mnie przy płaczu zawsze jest najpierw "ona jest głodna", potem "ona chce smoczek!", a na końcu "na bank pielucha.

    Mój jest bardzo zaangażowany, bez niego nie dałabym rady psychicznie i fizycznie z tymi perypetiami szpitalnymi, ale czasem mnie rozwala, np. tym, że ledwo odłożyłam śpiące dziecko do dostawki, a ten mnie szura i wali szufladą od stolika nocnego 😂

    @Dahlia Też zwróciłam na to uwagę 🥹 1000 stron wspólnych przygód ❤️

    Boże szuflada od szafki nocnej!
    Średnio 3 razy w tygodniu mój mąż przesuwa nocą dostawkę z Antosiem i zawadza o szafke nocną, która ma szuflady takie „na docisk” - wali w to, szuflada się otwiera i zamiast już to zostawić albo lekko to domknąć to on nakurwia nią, żeby się docisnęła i zamknęła… 🥲

    psaj91 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 23 stycznia, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy oni gadając między sobą z kolegami nie twierdzą ze wszyscy maja taka sama żonę 😁😁😁

    izzou97, Asia091, psaj91, Anilorak88, Zumi, kalinok lubią tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 23 stycznia, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Ciekawe czy oni gadając między sobą z kolegami nie twierdzą ze wszyscy maja taka sama żonę 😁😁😁


    Na bank, u nich jeden podstawowy problem "Ja miałem ochotę, a ona znowu była zmęczona..." 🤡

    wellwellwell, Asia091, Jjkm97, Zumi, Bećka, kalinok lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 23 stycznia, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zumi wrote:
    O kurczę chyba sobie zrobię takie turbo kakałko ale na mleku owsianym 😍. Nigdy nie dawałam masełka, muszę spróbować, kocham masło 🤪


    Zumi, dołączam do miłośników masła. Ja nie jem chleba z masłem tylko masło z chlebem. 😁

    Nadzieja32, psaj91, Dahlia, Zumi lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 23 stycznia, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uśmiałam się 😂😂
    Ja teoretycznie bardzo narzekać nie mogę, ostatnio tylko coś ten mój mąż się zepsuł, ale ogólnie sporo ogarnia. Jak mu nagadałam to chyba złapał refleksję jakąś, aczkolwiek to zależy od dnia. Odnośnie świetnych pomysł, to wczoraj jak smażył sobie kiełbasę na kolację (🤢) to włączył okap, jak się włączy okap to śmierdzi trochę z wentylacji, chyba że się otworzy okno. Ja patrzę co on robi, a on otwiera okno w pokoju gdzie jestem z Tosią, a była już 20 i Tosia po szczepieniu i jak kazałam zamknąć to oczywiście ja przesadzam 🤡

    Tosinka niestety jednak ze stanem podgorączkowym od kilku godzin. Najwyżej 37,9. Calusieńki dzień śpi. Mnie już boli dupa i kręgosłup od siedzenia i tulenia, ale no muszę utulić mojego biednego kurczaczka 🥺 jak do nocy nie przejdzie to dam jej na noc pedicetamol, żebym mogła się coś przespać, a nie ciągle czuwać. Będę nastawiać budzik co 1,5h i kontrolować sytuację. Taka jest bidulka dziś, je, ledwo oczka otwiera i przy odbijaniu wtula się i zasypia

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 23 stycznia, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zumi ile zapłaciłaś za higienizacje? Ceny są z kosmosu, ja wybieram się za tydzień- cena 300 zł 😖 i tak przekładam z miesiąca ale teraz juz pójdę.
    Moja córcia tez szarpie cyca, tak wyciąga, wierci się, jest niespokojna robi tak na koniec jedzonka ale wiem wtedy że będzie ulewać jak tak szarpie. Później biorę ją do góry i wtedy się ulewa.
    Waga mi stanęła, nic nie wskazuje w dół od jakiegoś miesiąca. Pierwszy miesiąc ładnie systematycznie ubywało a teraz nic a nic, a szkoda... zostało około 6 kg do zrzucenia wagi sprzed ciąży. A jak u Was z wagą?
    Kupiłam nawet ostatnio matę do ćwiczeń w Lidlu i trochę poćwizczylam przez pierwszy tydzień i juz mi sie nie chce 😅

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 23 stycznia, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:03

    11.2025 🤱💖
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 23 stycznia, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Komentarze miażdżą ten wpis, większość zachwala muszlowe. Dużo matek korzysta z tego "gadżetu"
    No właśnie dziwi mnie aż taka rozbieżność opinii, nawet tu na wątku wszystkie dziewczyny były z muszlowych zadowolone 🤔

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 23 stycznia, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do higienizacji w poniedziałek w Częstochowie dałam 400🙈
    Dzisi dołączyłam do klubu skaczących przez okno Julek nie odkladalny a tu obiad dla starszaka trzeba ugotować wyjść z psem a ten ani mata ani łóżko nawet fotelika próbowałam myślałam że wyskoczę przez okno wybiła 14 trzeba wyjść podziecko do przedszkola no dobra mówię trudno najwyżej będzie się darł po drodze w wózku i wiecie co poszedł spać jak tylko wyszłam z domu 🫠 nie wiedziałam czy mam płakać czy się cieszyć 🙈

  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 23 stycznia, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps.piszac to oczywiście już śpi na mnie w domu dlatego mogą być błędy 🤣

  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 23 stycznia, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foxy96 wrote:
    XD
    Justa, ja przytyłam 2 kg, więc zostało mi do zrzucenia 4 kg. Zrobi się ładna pogoda, to człowiek będzie miał więcej ochoty na spacery 😆 Myślałam, że podczas kp się chudnie 🤡
    Karmię piersią i też myślałam że szybciej pójdzie ale wczoraj zjadłam cała czekoladę!! 😂😂 i co sie dziwić, jeść i narzekać że się nie chudnie 😁

    Foxy96 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 23 stycznia, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 2 brzuchy i w grudniu było równo 10kg do wagi sprzed ciąży, mam wrażenie że przytyłam bo żrę słodycze i nie jem systematycznie tylko jak się uda.

    Wy macie szafki nocne a mój szura szafą, napierdziela tymi drzwiami w prawo i lewo (o matko!)i jak chce to zrobić delikatnie to zawsze wychodzi mu głośno, albo jak otwiera swoją torbę ten zamek tak głośno chodzi że chce go rano zamordować tym zamkiem. Ale! Żeby nie było mąż ma też dobre strony, np bardzo mi pomagał na samym początku jakieś 1,5 tygodnia jak wróciłam ze szpitala. To on słyszał dziecko a ja nie.

    Ja za wymianę plomby płaciłam 350 zł kiedyś to było 250 zł tzn w październiku 🙃

    Justa877 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 23 stycznia, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    🤣🤣🤣🤣
    Mój mąż jak jest w domu to się angażuje ale czasem brak mu logicznego myślenia. Jak się mu pokaże palcem to zrobi ale czasami chciałabym nie musieć pokazywać. Dziś poszedł na popołudnie do pracy więc rano zapytałam czy przebierze Wojtusia i zrobi poranną toaletę. No i zrobił ale tak pytał o wszystko, że juz chyba wolałabym sama to ogarnąć.
    Z tym stukaniem święte słowa. Ostatnio bylismy razem na spacerze to stwierdził, że wózek ściąga lekko w lewo 🤣 ja tam nie czuje 😋
    To ja nałogowo poprawiam zamki w gondoli ! Muszą być równo, równiusienko 😂 i też mam wrażenie że coś mi znosi wózek a mąż mówi że nic nie znosi i nie ruszaj tym zamków bo zaraz zepsujesz 🤣

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 23 stycznia, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rozmawiałam z Tatą i usłyszałam tekst który mnie rozbawił do łez, faktycznie się popłakałam.
    Mówię mu, że Ignaś nie śpi marudzi itp a Tato "to daj mu jeść i pójdzie spać" Jak usłyszałam pójdzie spać zaczekam śmiać się jak głupia. Tate to nie śmieszyło zapytał się czy dobrze się czuję.. 🤣

    Dziś się uśmiałam z naszych wpisów i tego wspólnego męża, wspólnych problemów i dzięki Wam Laseczki! Bo dzięki Wam się odstresowałam i zrelaksowałam choć trochę 🫶🏼

    Anilorak88, Kropka89, Domisiek, wellwellwell, Zumi, Bećka, Ilka96 lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 23 stycznia, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:33

    Domisiek lubi tę wiadomość

  • Dahlia Ekspertka
    Postów: 217 450

    Wysłany: 23 stycznia, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Zumi, dołączam do miłośników masła. Ja nie jem chleba z masłem tylko masło z chlebem. 😁

    Totalnie! I najlepsze, że kupuję skrupulatnie to masło na promkach w Biedrze i Lidlu 3+3, wiadomo, ganię męża jeśli by kupił tak normalnie po zwykłej cenie, po czym od święta potrafię sobie trzasnąć takie masło po 11-12 zł jak jestem w jakimś luksusowym sklepie, np. President z solą albo kozie. xDDD na szczęście w luksusowym jestem wybitnie rzadko :D

    Anilorak88, Domisiek lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '90 & '84
    listopad '25 Nasz Cud na świecie 💗

    age.png
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 23 stycznia, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:33

    Dahlia, Asia091, Justa877 lubią tę wiadomość

  • Capricorni Ekspertka
    Postów: 131 284

    Wysłany: 23 stycznia, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaha wszystkie mamy tego samego męża 😆😆 w aucie stuka i puka ale dziecko w nocy płaczę obok to raz spod prysznica wyszłam bo słyszałam jak się zanosi a jak nabierał powietrza i była chwila ciszy to słyszałam jak stary chrapię a jak wpadłam jak burza do sypialni to "nie śpię, musi sobie popłakać" 😆😆 ja raz wyszłam na zakupy do biedronki o 6 rano i wróciłam po 7 to już przed 7 dzwonił że uwaga "on już nie daje rady bo mlodego trzeba ponosić a miał spać" 😆😆 jak przyjechałam to była dzika awantura że więcej na żadne zakupy nie pojadę ale zaczęłam się drzeć, że w takim razie na jaki *UJ mi chłop skoro ja sobie wszystko umiem zrobić sama i go nie potrzebuje? I że nie dziwię się, że koleżanki się rozwodzą bo przynajmniej mają co drugi weekend wolny, tydzień ferii i miesiąc wakacji i jak tak chce to możemy się od razu podzielić opieką a ja jeszcze dzisiaj jadę do matki 😆😆

    Zumi, psaj91, Mmagda389, Asia091, Bećka, Klekotka, Ilka96, a_aandzela lubią tę wiadomość

    👧 - 1991
    PCOS
    Mutacja MTHFR C677T T/T homo
    Mutacja 675 (4G/5G) w PAI-1 4G/5G hetero

    🧒 - 1991
    Starania od 2020

    28.09.2024 - ⏸️
    23.10.2024 - bliźniaki 2o1k
    05.11.2024 - 💔💔

    11.03.2025 - ⏸️
    15.11.2025 - 👶💙

    Stasiu - 40+0, 53 cm, 3040 g
  • Capricorni Ekspertka
    Postów: 131 284

    Wysłany: 23 stycznia, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie młody śpi godzinę i godzinę nie śpi i tak w koło. W nocy śpi 4 godziny, karmienie i śpi 3 godziny, karmienie i znowu śpi. Dizisaj gnilismy w łóżku do 10, młody usnął i spał do 11 a my szybko posprzątaliśmy dom, nie wiedziałam że we dwoje w godzinę można tyle zrobić. Polecam szum zamieci śnieżnej na YouTubie, dziecko przy tym fajnie śpi a przynajmniej jak coś strzeli, walnie czy pisknie to nie słyszy i się już tak szybko nie budzi jak wcześniej że panel strzelił i obudzony. Teraz przynajmniej dłużej śpi i jakościowo lepiej i nie jest taki marudny. Gotuję wieczorami gar zupy 5 litrów na 2-3 dni i przynajmniej zawsze mogę zjeść coś ciepłego o każdej porze dnia i nocy to też polecam. Dobre białko sprzyja regeneracji dlatego zupy na kościach schabowych albo rosół na indyku i wołowinie to u nas hit. Co jak co ale zupa musi być

    👧 - 1991
    PCOS
    Mutacja MTHFR C677T T/T homo
    Mutacja 675 (4G/5G) w PAI-1 4G/5G hetero

    🧒 - 1991
    Starania od 2020

    28.09.2024 - ⏸️
    23.10.2024 - bliźniaki 2o1k
    05.11.2024 - 💔💔

    11.03.2025 - ⏸️
    15.11.2025 - 👶💙

    Stasiu - 40+0, 53 cm, 3040 g
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 23 stycznia, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:33

    Domisiek, Asia091 lubią tę wiadomość

‹‹ 999 1000 1001 1002 1003 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ