👶 Listopad 2025 👶
-
WIADOMOŚĆ
-
Kropka, ja po prostu chciałabym mieć cho 1/3 Twojego ogarnięcia, energii i chęci 😅
Tosia 4 dzień nie robi kupy, nawet kleksa nie ma za to bąki puszcza raz za razem. Jutro jedziemy na echo serca i mam nadzieję, że nie zrobi tam albo w drodze, bo to przecież nie będzie zwykłą kupa tylko taka co uszami wyjdzie 🙈
Kropka89, Asia091 lubią tę wiadomość
👩32 🧔♂️38
Starania od 01.2025
PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
2024 zabieg zamknięcia PFO
20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9
8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷
3.11 3029g bobasa 🥹
17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

-
A mój syn od wczoraj tzn od 2 w nocy odrzuca pierś, pociągnie chwilę i w płacz aż pojawiają się łzy, a pokarm mam bo słyszę jak połyka.. co jest?!
A kolki to ma ten sam płacz co wcześniej, takie marudzenie bardziej niż płacz.15.03.2025 ⏸️
02.04.2025 0,93 mm + 💓
09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
09.10.2025 - 1924 g 👶 💙 -
Haha, sama byłam zaskoczona, że tak się uśmiechnęła. Ale potem okazało się, skąd tak śmieszkuje...Akurat w tym czasie ładowała w pieluchę 💩 i taką jej to radość sprawiło 🤦 Całe szczęście nie wybrudziła siebie i wujka 😄Kropka89 wrote:Ale piękna suknia i niesamowity ten uśmiech i że uchwyciliście to!!!
Anilorak88, Zumi, Asia091, Bećka, Kropka89, Foxy96 lubią tę wiadomość
-
Asia091 wrote:A mój syn od wczoraj tzn od 2 w nocy odrzuca pierś, pociągnie chwilę i w płacz aż pojawiają się łzy, a pokarm mam bo słyszę jak połyka.. co jest?!
A kolki to ma ten sam płacz co wcześniej, takie marudzenie bardziej niż płacz.
Mi Jasiu odrzucił w weekend cyca jak było mu za gorąco. Byliśmy u prababć, a tam sauna. To zdjęcie co wstawiałam akurat robiliśmy jak byliśmy u prababci. Miałam pełne piersi a musiałam mu dać MM bo byłam przegrzana jak piec, Jasia już miałam w samym body na ramiączkach a i tak płakał jak tylko go przystawiłam do cyca. Butlę pił z trudem, dyszał i sapał, ale zjadł i się troszkę uspokoił. Byliśmy u dwóch prababć i obie robią saunę, myślałam, że pomrzemy tam. A babcie miały zimne ręce i w swetrach po szyję siedziały, ale nogi gołe bo spódnica xD. Jedna z nich jest od wczoraj chora, mam nadzieję, że nie zaraziła Jasia. Przystawiam go bardzo często do piersi. Dziś w nocy jadł 3 razy, więc może jednak małe piersi coś tam produkują.
Kasiek7, Asia091 lubią tę wiadomość
👩🦱29🧑32
08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
30.09.2024 💔 5 tydz. cb
25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
02.03.2025 ⏸️😍
12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)
termin 12.11.2025 🙏🏻
indukcja 5.11.2025 🏨
narodziny Jasia 6.11.2025
🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

-
Ja zauwazylam ze Blanka robi kupy co pare dni niezaleznie od mleka 🫣
U nas był intensywny weekend, bylismy u tesciow a w niedziele na imieninach w lokalu. Spala przez caly obiad, pozniej sie obudzila i byla chwile noszona przez ciotki🫠 zaraz po tym byl ryk nie z tej ziemi, nie dalo sie jej uspokoić dopiero jak poszlismy do lazienki gdzie byla cisza i spokoj.. Po tym znowu poszla spac i spala w wozku do samego konca. Juz jestesmy u siebie ale widac ze strasznie przebodzcowana byla i odreagowywuje
Oczywiscie kazdy twierdzi ze jest nieprzyzwyczajona do tylu ludzi bo my z mężem jesteśmy sami na mieszkaniu 😂.⏸️25.02.2025
❤️21.03.2025
🩷25.05 it’s a girl! -
Chciałabym Wam powiedzieć koleżanki, że zdobyłam na Vinted 3 pak bodów z Next za 30zł!
Czuję że w końcu nadchodzi moja dobra passa zakupowa 🤩
Kasiek7, Anilorak88, nick nieaktualny, Asia091, izzou97, Fabregasowa, Zumi, Bećka, Tusia88, psaj91, Klekotka, Kropka89, kalinok, Foxy96 lubią tę wiadomość
12.2024 7tc 👼🏼
10.2025 A 🩵 -
A u nas z ubranek to 62 z hm jest dobre, 62 pajacyki z nexta jeszcze ok, 68 z sinsay robi sie ciasnawe ale to chyba przez pampersy 3, 68 pajacyki z pepco, i prawie 68 ze smyka jest ok bo podwijamy rekawy ☺️
Asia091 lubi tę wiadomość
⏸️25.02.2025
❤️21.03.2025
🩷25.05 it’s a girl! -
Fabregasowa wrote:A propo ubranek, zostawiacie sobie jakieś pojedyncze ubranka sentymentalnie? Nie mówię o zostawianiu dla rodzeństwa 🙂
Tez z ciekawości, wolicie pajace czy jednak zestaw body+spodenki?
Macie po czasie do polecenia staniki do karmienia? Ten z babydream ma kiepskie zapięcie, hm ok ale mam wrażenie ze cycki mi po nich opadną po kolana... polecicie jakis konkrentny model może z tego bonprix?
Jestem team body+spodenki 😂
Fabregasowa lubi tę wiadomość
-
Moj Julasek też szybko rośnie niektóre 68 też juz malawe się robią i rozważam zakupienie pampersów 4🙈 3 odciskają mu się na nogach 🤣
https://zapodaj.net/plik-oDmLuStRYe
Tak bez głowy bo nie dodaje dzieci do internetu
Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia, 12:57
Asia091, Zumi, Foxy96 lubią tę wiadomość
-
Asiu Ja jednej nocy tak miałam z Melusią. Jak zawsze ładnie w nocy ssa cyca to nagle głupotka pełną parą była. Na szczęście kolejnej nocy już było jak zwykle:) a Ja mam problem bo Melusia za mało przybiera na piersi i nie wiem czym to spowodowane. Ogólnie Ona z tych co krótko ssaja intensywnie. Potem sobie traktuje cyca jak smoczek. Jak nie chce to ni diabła więcej nie wciśniesz cyca
potrafi aż mieć odruch wymiotny:( staram się teraz dłużej Ja trzymać na cycach nawet jak już słabo ssie. Kurde oby ruszyła ta waga .
-
Jeszcze do niedawna w te mrozy sprawdzały mi się te pluszowe kombinezony a teraz u nas jest tak ciepło, że na dwór idzie w welurowym cienkim pajacu (druga warstwa) + cienka czapka i grubsze skarpetki. Na fotelik narzucam cienki kocyk i starcza. Boję się co to będzie latem bo chyba Jasiu zrobił się zimnolubny. Dziś spał w body z długim rękawem i w skarpetkach, bez spodenek i na to cienki kocyk z Jukki👩🦱29🧑32
08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
30.09.2024 💔 5 tydz. cb
25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
02.03.2025 ⏸️😍
12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)
termin 12.11.2025 🙏🏻
indukcja 5.11.2025 🏨
narodziny Jasia 6.11.2025
🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

-
Asia091 wrote:A mój syn od wczoraj tzn od 2 w nocy odrzuca pierś, pociągnie chwilę i w płacz aż pojawiają się łzy, a pokarm mam bo słyszę jak połyka.. co jest?!
A kolki to ma ten sam płacz co wcześniej, takie marudzenie bardziej niż płacz.
Miałam wczoraj i parę dni wcześniej to samo, co przystawiłam do cyca był ryk…. Dopiero po umyciu cycków i wlania siła mleka moja Lilka zaczęła ssać… o co jej chodziło to do te pory nie wiem… aaaa wcześniej ją jeszcze wybekałam… bo jak je to się nachapie jak głupia powietrza09.2021 Angelius - GM
12.2021 laparoskopia - endometrioza II stopnia
2022 - 3 X IUI - ❌️
1. IVF
04.2023 - punkcja - mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
1 transfer - beta 0
2 transfer - coś drgnęło - brak rozwoju...
3 transfer - beta 0
4 transfer - beta 0
5 transfer - 8 tydz. - puste jajo płodowe.
2. IVF
09.2024 - mamy ❄️❄️
6 transfer - beta 0
7 transfer - beta 0
3. IVF - badanie PGT
01.2025 - punkcja - ❄️❄️❄️ zdrowe na zimowisku🥹
Natural 🫣- Cudzie trwaj ❤️❤️❤️
🩷🩷🩷 zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷
Termin: 3 listopad 2025 ❤️❤️ jest

-
Ja dziś pomogłam Tosi z kupką, bo bałam się, że zrobi mi jutro w drodze na echo serca albo na miejscu, a po tylu dniach to byłby zapewne nawet fotelik do prania i dobrze zrobiłam, bo wyszło z niej od groma 💩. Tylko już oczywiście trochę się zastanawiam czy wszystko ok, bo takie to gęste bardziej niż zwykle, taki kisiel jakby 😅 wybaczcie opis 😅 czat gpt twierdzi, że niby taka może być na piersi
Asia091 lubi tę wiadomość
👩32 🧔♂️38
Starania od 01.2025
PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
2024 zabieg zamknięcia PFO
20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9
8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷
3.11 3029g bobasa 🥹
17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

-
Asia i jak z cycem, poprawiło się, a te kolki?
Ania może spróbuj częściej przystawiać- na żądanie mamy 😉
Flowery z czasem bobas wolniej przybiera, a mleko z piersi może być mniej tłuste itp. Porównaj np ile Ci spała dzidzia w nocy po mm a ile po samej piersi, jest różnica?
U mnie różnie z ciuszkami, w pajacach nie trzeba podnosić pupki jak do spodni, ale dużo napów w nocy też jest takie sobie 😄Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia, 15:00
-
Ja miałam 3 zastrzyki(HIB,DTP,EUVOXB)+rota ustnie, pneumokoki miałam 2 tyg później.Fabregasowa wrote:@Asia091, jak szczepiłaś na NFZ to dostałaś żółtaczkę 1zastrzyk + dtp 3 zastrzyki + rota? Czy tez hib i pneumokoki?15.03.2025 ⏸️
02.04.2025 0,93 mm + 💓
09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
09.10.2025 - 1924 g 👶 💙 -
Dziewczyny ja dzisiaj bardzo ciężki dzień m.in. dużo mieliśmy załatwienia byliśmy w przychodni bo musiałam wybrać panią która będzie szczepiła na stałe Ignasia, byliśmy na kontroli bioderek i powiem wam że super lekarz powiedział że nie ma się czego przyczepić jedynie napięcie w nóżkach to poporodowe któro do 2 tygodni zniknie, kazał robić żabki i nosić na żabkę 🐸, byłam też na wizycie u gina, mówił że blizna na USG grubsza (to na plus)kazał przyklejać plasterki żeby się ładnie rozjaśniła, palpacyjnie i wziernikiem też wszystko w porządku i uwaga na końcu najlepsze ……………
Mam zielone światło na ciąże 🤯 (chyba go porąbało) no way my friend ! Byłam w szoku i zapytałam co z tymi 12 miesiącami że trzeba odczekać a On że na USG mam tak ładnie wygojoną macice jakbym nigdy w ciąży nie była. Oczywiście mężowi powiedziałam że należy odczekać, zresztą oboje nie mamy siły bo On w robocie młyn, w nocy wstaje też do małego (bez gadania tak jak wcześniej- pewnie czyta forum) i dzisiaj muszę go pochwalić bo mi zrobił pycha śniadanie i przyszedł po mnie żebym już przyszła na śniadanie, jajeczka sadzone herbatka, serek z żurawiną, bułeczki Noo full
i nawet mu podziękowałam w aucie w drodze do ortopedy to widać że miło się chłopakowi zrobiło że zamiast zjebki dostał komplement( chyba faktycznie jestem zbyt surowa, muszę trochę nad tym popracować, CHYBA), wstąpiliśmy do mojej pracy po PIT-11 i w odwiedziny u koleżanek z pokoju to każdy chwalił i mówił jaki grzeczny, jaki podobny do Ciebie 🤭 i jak to pisze to właśnie sobie przypomniałam że miałam na manicure na 16:10.. chyba już dzwonić z przeprosinami nie będę ale napiszę sms.
Co do cyca to dalej jest odrzut ale butelkę to chętnie mało nie wygryzie dziury a cyce rwą, pociągnie 3-5 razy i płacz, okazuje się że to jedynki na dole wychodzą. Tak mówiła teściowa (bo też dziś byliśmy, i miło, Ignaś dokazywał, zaśmiał się kilka razy 🙂)Ściągam bo inaczej mi wybuchnął.
I cholernie boli mnie głowa, normalnie mi pęka, wzięłam Apap, trochę przeszło ale średnio pomaga, chyba migrena wraca.
Ignaś od przedwczoraj jakieś dziwne ma drzemki od 12-15 i 16-18 w tych godzinach tak po 30-40 minut.
U nas na noc body, ewentualnie pajac.Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia, 18:25
Foxy96 lubi tę wiadomość
15.03.2025 ⏸️
02.04.2025 0,93 mm + 💓
09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
09.10.2025 - 1924 g 👶 💙








