Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 28 stycznia, 02:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kanola, szczerze to nic nie zrobiłam, dopiero będę kleić te plasterki na rozjaśnienie blizny. Lekarzowi chodziło o wygojenie się cięcia w środku.

    Kanola lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 28 stycznia, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za dwie godziny mam wizytę u fizjo zobaczymy co mi powie o mojej bliźnie

    Ps. To moje trzecie wyjście samej

    Foxy96 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 28 stycznia, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście jak napisałam posta to otworzyła oczy 😅 ale chociaż pospała do 6:20.
    Kasiek, po karmieniu się nosimy do odbicia i bujamy i czasem zaśnie już przy odbijaniu, czasem jak chwilę pobujam, czasem jak chwilę posiedzę i potulę, ale tym razem nic nie działało 😅 albo się uśmiechała albo spinała brzuszek albo zasypiała i wybudzał ją refluks

    My dziś jedziemy na echo serca, stresuję się

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 28 stycznia, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się Nadzieja, wszystko jest i będzie w najlepszym porządku. 🫶🏼

    Ignaś się spał od 5 do teraz, w łóżeczku marudził, wzięłam go do łóżka też leżał i marudził, teraz się obudziłam bo cyce rwą jak głupie to Ignaś nagle zasypia. O co mu chodzi to faktycznie przez zęby?

    Ja oka nie zmrużyłam do 2 dopiero od tej 5 do teraz.

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 28 stycznia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja napisz później jak tam.

    Asia to jak się karmicie ? Odciagasz? Moja znów na fazę na cyce

  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 28 stycznia, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:04

    Domisiek lubi tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 28 stycznia, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek, tak to normalny etap, po 2 miesiacu zaczynaja pracowac slinianki, pierwsze przygotowania do RD.

    Kanola, niestety jestem na koncu lancucha, nawet jak sie uda odlozyc mala to jeszcze trzeba poswiecic czas starszej. Mam zlecone cwiczenia na miesnie dna miednicy od fizjo, nie robie tego bo nie mam kiedy. Ciesze sie jak wypije kawe i wezme wieczorem prysznic, poki co to szczyt moich przyjemności. :)

    Nadzieja, na pewno bedzie wszystko dobrze. 👍


    Nadzieja32, Domisiek lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 28 stycznia, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:04

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 28 stycznia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja lekarka znowu mówiła, że pełną ocenę blizny można zrobić rok po porodzie i do tego czasu najlepiej nie zachodzić w ciążę, bo może być nisza czy jakoś tak i wtedy trzeba ciążę usuwać, plus organizm musi dojść do siebie, a to zajmuje trochę czasu. Ja nawet nie miałam usg na tej wizycie popołogowej, wszystko było ok w badaniu i jak dopytałam to mówiła, że jeśli nic się nie dzieje to usg robi się najwcześniej 8 miesięcy po porodzie. Nie wiem czemu tak, nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem, ale Ona jest dobra i ciągle jeździ na jakieś konferencje, kongresy itp. to posłucham 😅 aczkolwiek i tak nie planowałam zachodzić w ciążę tak szybko, muszę wrócić na chociaż kilka miesięcy do pracy, bo zwariuje 😅

    Foxy96 lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 28 stycznia, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeezu te dzieci się chyba umówiły wczoraj na to ciężkie zasypianie. O 19:30 ledwo pił z butelki, tak był zaspany, włożyliśmy go do dostawki, zaczął przysypiać i w sekundzie dostał jakiejś turbo mocy - smoczek wypluty, oczy otwarte na full, szeroki uśmiech i skaka po całej dostawce 🫣 zasnął po 21:00 po ciężkiej walce z nim 😅 ale przynajmniej dospał prawie do 5, zjadł i poszedł jeszcze spać do 8.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 28 stycznia, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Czy z tą śliną to jest to jakiś etap rozwoju? U mnie Leoś też dziwne rzeczy wyczynia ostatnio, poza bąbelkami ze śliny, to mam wrażenie, że trzyma ją w buzi, a potem się krztusi, bo zapomina, że ją nazbierał xd

    U nas od jakiegoś czasu to samo, albo nabierze sobie tej śliny i naraz ją wypluwa - oczywiście wtedy wszystko mokre…

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 28 stycznia, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja - napewno wszystko jest dobrze z serduszkiem 🫶🏻 trzymam kciuki za same pozytywne informacje!

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 28 stycznia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kanola - ja w sumie mam trochę czasu dla siebie bo po pierwsze Antosiek jest dość grzecznym dzieckiem większość czasu, a po drugie wszyscy wokół bardziej pamiętają o tym żebym miała swój czas niż ja - mój mąż mnie namawiał od kilku dni żeby wyszła z przyjaciółką no to dziś popołudniu się z nią widzę, moja mama jak jest to odrazu jest „chodź Antoś my idziemy się bawić a mama sobie odpocznie” i bierze Antośka na drugi koniec domu żebym ich jak najmniej słyszała, moja siostra to samo, więc pod tym względem bardzo nie narzekam, ale to dlatego że mam po prostu pomoc wokół. Gdybyśmy z mężem byli zdani 100% na siebie to też byśmy dali radę ale nie byłoby tak łatwo znaleźć wolną chwilę dla siebie.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 28 stycznia, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:34

    Domisiek lubi tę wiadomość

  • Lavenda Autorytet
    Postów: 546 1317

    Wysłany: 28 stycznia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, co jakiś czas chcę się odezwać, ale jak widzę ciężkie tematy to mi po prostu głupio. U nas wszystko jest w porządku, Ada to dziecko, po którym chcesz mieć kolejne.
    Pierdzi, beka, zajada aż miło. Rośnie i praktycznie nie płacze. Owszem, najlepiej na łapkach, ale na noc usypia sama w dostawce, w dzień 2/4 drzemek w wózku. Pozostałe dwie robimy kontaktowe. Śpi od 21:30 do 9:00 z jednym karmieniem o 5:00. Dzięki temu mąż mógł szybciej wyjechać i zająć się swoją firmą, więc od dwóch tygodni jestem sama z dwójką. Raz w tygodniu chodzę do pracy, no i trochę działam zdalnie. Z domem też spoko, bo codziennie puszczam robota sprzątającego, więc nie czuję się aż tak przytłoczona. Dziś idę do dentysty, bo zawsze po ciąży mam coś do zrobienia. Najgorsze są te mrozy i gołoledź. Polecam Wam raki nakładane na buty, wszyscy wpadali w poślizg, a ja zasuwam jak po czarnym asfalcie.
    17 lutego mamy drugie szczepienie, pierwsze braliśmy na NFZ i było mega spoko, żadnych objawów, ale liczba wkłuć paskudna. Teraz chyba zmienimy na 5w1 🤔
    Powiem Wam, że kolejną rzeczą, która ratuje moją głowę jest monitor oddechu. Mamy od urodzenia i to poczucie spokoju, że coś czuwa jest naprawdę dobre. Nie mieliśmy żadnego fałszywego alarmu, na początku jak braliśmy młodą na karmienie z łóżeczka i zapomnieliśmy wyłączyć to potrafił nas przestarszyć. No i jestem totalnie zakochana w śmiechu na głos, 12 stycznia zaśmiała się tak po raz pierwszy i to rzeczywiście inny poziom słodkości 🥹😂

    Paulivvv, Anilorak88, izzou97, Bećka, Fabregasowa, Fabregasowa, kalinok, Foxy96, Zumi lubią tę wiadomość

    age.png

    👩28 👨30

    12.05.2017 - 🤱 Lila
    07.09.2024 - 👼 Maksymilian 17tc

    30.12.2024 - cb 💔
    25.01.2025 - cb 💔

    24.02.2025 - ⏸️
    9 dpo - beta 19,1
    11 dpo - beta 53,4
    13 dpo - beta 142,4
    15dpo - beta 349,8
    17dpo - beta 712,3
    19dpo - beta 1459,3
    22dpo - beta 5509,5

    20.03 - mamy ❤️
    05.11.2025 - Ada 🩷 4140g 53cm
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 28 stycznia, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:52

  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 28 stycznia, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:34

    Lavenda lubi tę wiadomość

  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 28 stycznia, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja czekamy na dobre wieści 🫶🏻🤞🏻

    @Asia piszesz o zębach, chyba wcześniej @Kropka pisała, serio już zęby idą? Wydaje mi się to za wcześnie 😱

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 28 stycznia, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeej wiecie co mi się śniło w nocy 🤣

    Śniło mi się że tu na forum była jakaś awantura, wszyscy się wyzywali. I ja jechałam jakimś tramwajem i czytałam to forum i coś tam odpisywałam i w tym tramwaju usiadła jakaś babka z długimi czarnymi włosami obok mnie, wyciągnęła telefon i zauważyłam że ona jest tu na forum i zaczyna pisać ale nie widziałam na jej telefonie z jakiego nicku. No i widzę że dodała, odświeżam a to post od @anilorak i w tym poście mnie wyzywa 🤣🤣 niestety nie wiem czy miałyśmy w tym tramwaju jakąś konfrontację bo się obudziłam…

    psaj91, izzou97, Bećka, kalinok, Ilka96, Foxy96, Zumi lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Capricorni Ekspertka
    Postów: 131 284

    Wysłany: 28 stycznia, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest pobudka co 2 godziny w nocy na jedzenie, smoczkami pluje a pierś robi za smoczek więc usypia w łóżku przy piersi i śpi obok mnie. Jak się obudzi to cyc do buzi i jakoś sobie radzimy. Wczoraj zasnął u taty na rękach odłożony do dostawki pospał w niej pół godziny, pierd go wybudził i nara stara tyle było spania samej 😅

    Czytałam wczoraj artykuł że babka z Krakowa pojechała do matki z 2 miesięcznym dzieckiem i dziecko zamarzło... Jprdl. Ale potem pisali ze nie koniecznie zamarzło bo było grubo ubrane i prawdopodobnie inna przyczyna śmierci ale nie wyobrażam sobie tego. O 3 karmiła dziecko a jak wstała o 6 żeby nakarmić to już nie żyło 😭😭

    👧 - 1991
    PCOS
    Mutacja MTHFR C677T T/T homo
    Mutacja 675 (4G/5G) w PAI-1 4G/5G hetero

    🧒 - 1991
    Starania od 2020

    28.09.2024 - ⏸️
    23.10.2024 - bliźniaki 2o1k
    05.11.2024 - 💔💔

    11.03.2025 - ⏸️
    15.11.2025 - 👶💙

    Stasiu - 40+0, 53 cm, 3040 g
‹‹ 1014 1015 1016 1017 1018 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ