Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 28 stycznia, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:34

    Paulivvv lubi tę wiadomość

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 28 stycznia, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Paulivv 🤣🤣🤣 daleko mi do długich czarnych włosów 😋 do wyzywania ludzi raczej też 😋🥰

    Też mi się wydaje wcześnie na zęby ale z drugiej strony Internet podaje, ze juz od 2 miesiąca mogą się pojawić.

    W tym śnie była tak gorąca atmosfera na forum, że jakby trwał dalej to doszłoby chyba do jakiś ustawek 🤣

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 28 stycznia, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustawkę to my mamy 30.05 🤪

    Tak idą idą, bo ma spuchnięte i takie kreski mu się zrobiły podłużne. Niestety 🫩.

    Ja dziś mam czas dla siebie bo idę na paznokcie a i dziś chodzi ksiądz po kolędzie mam nadzieję że będzie jak ja będę na mani. 🤭

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 28 stycznia, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam że Stasiem u neurologopedy, wszystko w dobrym kierunku u nas jeszcze trochę trzeba popracować nad żuchwą. I ten zabek jest 😂 ale to jest Ząbek mutant bo to jest kawałek trójki aaaalbo jakaś pozostałość nie wiadomo czego 😂😅 generalnie pewnie czeka nas dentysta ale kurde dla 2 miesieczniaka? 🙈 pani niby poleciła mi już jakąś lekarkę, ale z drugiej strony powiedziała też że to do obserwacji więc ja jeszcze poczekam chwilkę. Jakoś mam stracha przecież nie będą mu tego operować czy coś. Meeeega dziwne.

    Dziś na obiadek Dal z soczewicy czerwonej, z ziemniaczkami i ryżem, zdrowo i smacznie. Za to wg Waszego ulubionego towarzysza życia mego „co to za rzygi? To nie wygląda w ogóle a wiesz że ja jem oczami…” - powiedziałam że jeść nie musi, więcej dobrego dla mnie 😂 nawet mnie to już śmieszy, serio 😅

    Asia091 lubi tę wiadomość

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 28 stycznia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavend nie krępuj się pisać nam o swoim spokojnym macierzyństwie, cieszę się że Ty masz lżej ale wiadomo że też zazdroszczę ale tak pozytywnie ♥️

    Kropka nie wiem co to ale podaj adres przyjadę i to zjem 😆 i gratulacje I ząbka?;)

    Ignaś się zbudził z drzemki 2,5h( pewnie odsypiał ciężką nockę) ja też próbowałam zasnąć ale nie umiem w dzień 🤦‍♀️🫩 i rzucił się na cyca niczym tygrys 🤪 uff

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 16:15

    Kasiek7, Klekotka, Kropka89, Lavenda, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Capricorni Ekspertka
    Postów: 131 284

    Wysłany: 28 stycznia, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jadę na szmacie od samego rana. Takie uroki mieszkania z teściową 🤦 przyszłam po porodzie do domu a na drugi dzień musiałam obiad gotować i sprzątać. Ciągle mówię, że jak się jej kiedyś noga powinie to spędzi resztę życia w przytułku. Szklanki wody ode mnie nie dostanie a na pewno się nią nie będę zajmować. To taki typ człowieka co w niebie jej nie chcą a w piekle nie potrzebują to siedzi na ziemi na złość wszystkim

    👧 - 1991
    PCOS
    Mutacja MTHFR C677T T/T homo
    Mutacja 675 (4G/5G) w PAI-1 4G/5G hetero

    🧒 - 1991
    Starania od 2020

    28.09.2024 - ⏸️
    23.10.2024 - bliźniaki 2o1k
    05.11.2024 - 💔💔

    11.03.2025 - ⏸️
    15.11.2025 - 👶💙

    Stasiu - 40+0, 53 cm, 3040 g
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 28 stycznia, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Capricorni współczuję znam temat

    Moja blizna podobno bardzo ładna Mam tylko dwie wizyty u urofizjo,brzuch ponoć jakbym w ciąży nie była

    Też dziś mam odhamienie podobnie jak Paulivv psiapsi do nas przychodzi a chłop ma drugie zmiany

    Lavenda pisz ,mam wtedy wiarę że nastąpią lepsze czasy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 15:00

    Fabregasowa, Lavenda lubią tę wiadomość

  • Jjkm97 Ekspertka
    Postów: 123 132

    Wysłany: 28 stycznia, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was zauważyła u maluszka zaostrzenie problemów brzuszkowych? Nasz synek 6.02 skończy 3 miesiące, a od paru dni ma chyba kolki… Od południa do wieczora płacze, pręży się… widzę że nie może zrobić kupki, jak mu masuje brzuszek i nóżkami dociskam to wychodzą mu gazy… Bierzemy delicol i było dobrze, szczepienie 2 tygodnie temu, więc to raczej nie to… czekaliśmy z utęsknieniem na te 3 miesiące, bo podobno wtedy znika wiele brzuszkowych problemów, a teraz już sama nie wiem, czy jest na co czekać- skoro w wieku 2,5 miesiąca pogorszyło mu się. 🫣🫩
    W nocy zasypia ok. 23 na sen nocny i śpi ładnie, ale wieczory to masakra …

    Probowałam go odgazować rurką, ale chyba za płytko wkładam, a boję się że coś mu uszkodzę i nie próbuję głębiej 😔

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 28 stycznia, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Capricorni wrote:
    Ja dzisiaj jadę na szmacie od samego rana. Takie uroki mieszkania z teściową 🤦 przyszłam po porodzie do domu a na drugi dzień musiałam obiad gotować i sprzątać. Ciągle mówię, że jak się jej kiedyś noga powinie to spędzi resztę życia w przytułku. Szklanki wody ode mnie nie dostanie a na pewno się nią nie będę zajmować. To taki typ człowieka co w niebie jej nie chcą a w piekle nie potrzebują to siedzi na ziemi na złość wszystkim
    Daj szmatę teściowej niech się wykaże 💪

    Capricorni, Jjkm97, Kropka89, Foxy96 lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 28 stycznia, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Capricorni współczuję, najgorsze zło Ciebie spotkało 😑
    U nas w nocy też częste wcinanie, tłumaczę sobie, że to kolejny tydzień życia bobasa.

    Asia no to super z blizną itd. Zielone światło na kolejną ciążę brzmi komicznie.

    Ja właśnie z jednej strony chciałabym drugie dziecko, dziewczynkę najchętniej, ciążę dobrze wspominam (pomijając końcówke w szpitalu), a z drugiej myślę, że z jednym dzieckiem jest wygodnie, bo dwójka rodziców 😆
    A co do wizyty, to ja po porodzie w październiku miałam dopiero w styczniu i u mnie było widać jeszcze szwy na macicy ☹️ No i muszę zebrać się do fizjo, brzuch nie wrócił do stanu sprzed ciąży, tylko kiedy ja będę ćwiczyć...

    Paulivvv dobry sen 🤣 bedziemy przeżywać to spotkanie ☺️

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Capricorni Ekspertka
    Postów: 131 284

    Wysłany: 28 stycznia, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 nie muszę jej dawać szmaty, ma zawsze przy sobie, jak tylko w lustro spojrzy 😅

    Bećka cóż począć. Głupia byłam i młoda 😆 dałam się nabrać staremu chytremu lisowi na krokodyle łzy. Dobrze, że mąż jej tak samo nie lubi jak ja 😆

    👧 - 1991
    PCOS
    Mutacja MTHFR C677T T/T homo
    Mutacja 675 (4G/5G) w PAI-1 4G/5G hetero

    🧒 - 1991
    Starania od 2020

    28.09.2024 - ⏸️
    23.10.2024 - bliźniaki 2o1k
    05.11.2024 - 💔💔

    11.03.2025 - ⏸️
    15.11.2025 - 👶💙

    Stasiu - 40+0, 53 cm, 3040 g
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 28 stycznia, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie melduje po wizycie u fizjo, nie ma tragedii ale troxhe ćwiczeń dostałam. Bardziej mnie wkurza wewnętrzny hemoroid ...

    Mi 30.05 niestety nie pasuje raczej, mam jakis event rodzinny 🙁

    Kropka, dawaj jakies propozycje szybkich obiadów, chętnie sie zainspiruje🙂🙂

    U mnie jest kilka dni teściowa wiec mam okazję wyjść z domu i sie odgruzowac. Pomaga uśpić mala i czasem ja pozabawiac no i zostaje do 2-3h z nia sama na butli. Niby pomaga ale ja mam wokół niej wiecej roboty- herbatką, kawka,śniadanie, obiad itd... dodatkowo ta od14 włącza tv i wszystkie durne seriale przez co nie mozemy nawet wejść do salonu bo nie chce mlodej świecić ekranem. Mam wrażenie ze przyjechała tu na wakajki bo jedzenie podstawione pod nos, sprzątać nie trzeba tylko można siedzieć przed tv pol dnia 🙃🙃🙃 no ale moze za duzo wymagam, bo ja jak nie mam córki na rękach to zapitalam jak robocik

    Capricorni lubi tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 28 stycznia, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja z takim "niedzieciowym" tematem - czy, któraś z was ma i korzysta z suszarki Dyson Airwrap? Myślę nad zakupem czegoś dobrego w związku z tym, że moje włosy są już prawie do tyłka i schną po myciu 10lat, a przy dziecku nie mam na to czasu. Chciałabym jakoś wyglądać, a szczotka i suszarka to nawet bez dziecka nie był mój konik. Nie wiem czy to warte tego miliona monet i chciałam szczerą recenzję.

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Capricorni Ekspertka
    Postów: 131 284

    Wysłany: 28 stycznia, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Ja tez sie melduje po wizycie u fizjo, nie ma tragedii ale troxhe ćwiczeń dostałam. Bardziej mnie wkurza wewnętrzny hemoroid ...

    Mi 30.05 niestety nie pasuje raczej, mam jakis event rodzinny 🙁

    Kropka, dawaj jakies propozycje szybkich obiadów, chętnie sie zainspiruje🙂🙂

    U mnie jest kilka dni teściowa wiec mam okazję wyjść z domu i sie odgruzowac. Pomaga uśpić mala i czasem ja pozabawiac no i zostaje do 2-3h z nia sama na butli. Niby pomaga ale ja mam wokół niej wiecej roboty- herbatką, kawka,śniadanie, obiad itd... dodatkowo ta od14 włącza tv i wszystkie durne seriale przez co nie mozemy nawet wejść do salonu bo nie chce mlodej świecić ekranem. Mam wrażenie ze przyjechała tu na wakajki bo jedzenie podstawione pod nos, sprzątać nie trzeba tylko można siedzieć przed tv pol dnia 🙃🙃🙃 no ale moze za duzo wymagam, bo ja jak nie mam córki na rękach to zapitalam jak robocik

    Nie ma to jak się zwalić na chatę ludziom z małym dzieckiem pod pretekstem pomocy 😆 lepiej mieć brduno niż taką pomoc uwierz mi wiem co mówię. Moja potrafi chodzić z oceniającym wzrokiem, kiwać głową i ciągle mówic pod nosem "masakra" i "jak ja miałam dzieci to do czegoś takiego nie dopuszczałam" 😆 tylko ze ona nawet gotować nie umie bo jej mąż gotował a ona tylko sprzątała a to jej sprzątanie to wygląda tak że wszystko upycha po szafach, komórkach i szafkach i tylko rynek sprząta a gdzie nie popatrzysz to syf 😆

    👧 - 1991
    PCOS
    Mutacja MTHFR C677T T/T homo
    Mutacja 675 (4G/5G) w PAI-1 4G/5G hetero

    🧒 - 1991
    Starania od 2020

    28.09.2024 - ⏸️
    23.10.2024 - bliźniaki 2o1k
    05.11.2024 - 💔💔

    11.03.2025 - ⏸️
    15.11.2025 - 👶💙

    Stasiu - 40+0, 53 cm, 3040 g
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 28 stycznia, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Dziewczyny, a ja z takim "niedzieciowym" tematem - czy, któraś z was ma i korzysta z suszarki Dyson Airwrap? Myślę nad zakupem czegoś dobrego w związku z tym, że moje włosy są już prawie do tyłka i schną po myciu 10lat, a przy dziecku nie mam na to czasu. Chciałabym jakoś wyglądać, a szczotka i suszarka to nawet bez dziecka nie był mój konik. Nie wiem czy to warte tego miliona monet i chciałam szczerą recenzję.
    Ja mam dyson supersonic, bardzo polecam. Super robi tafle.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kanola Przyjaciółka
    Postów: 82 140

    Wysłany: 28 stycznia, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jjkm97 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was zauważyła u maluszka zaostrzenie problemów brzuszkowych? Nasz synek 6.02 skończy 3 miesiące, a od paru dni ma chyba kolki… Od południa do wieczora płacze, pręży się… widzę że nie może zrobić kupki, jak mu masuje brzuszek i nóżkami dociskam to wychodzą mu gazy… Bierzemy delicol i było dobrze, szczepienie 2 tygodnie temu, więc to raczej nie to… czekaliśmy z utęsknieniem na te 3 miesiące, bo podobno wtedy znika wiele brzuszkowych problemów, a teraz już sama nie wiem, czy jest na co czekać- skoro w wieku 2,5 miesiąca pogorszyło mu się. 🫣🫩
    W nocy zasypia ok. 23 na sen nocny i śpi ładnie, ale wieczory to masakra …

    Probowałam go odgazować rurką, ale chyba za płytko wkładam, a boję się że coś mu uszkodzę i nie próbuję głębiej 😔

    Ja zauważyłam od dwóch dni, ale jesteśmy młodsze: 2 miesiace mamy i od dwóch dni ok 4 w nocy jest stekanie, podkurczanie nóżek, prostowanie, wicie się jak wąż po materacu. Jak połoze rękę na brzuchu lub masuje, albo robię jej rowerek to jest lepiej, uspokaja się. Espumisan słabo działa, myślę nad BioGaia jeśli dzisiaj się powtórzy w nocy.
    Zresztą przed chwilą, wpadła w nagły płacz marudzenie i w pewnej chwili wjechała na taki mocny krzyko płacz bólowy, jak na szczepieniu. No nie wiedziałam co się dzieje bo nigdy jej do takiego nie doprowadzamy. Naczytałam się o wglobieniu jelit i mam już czarne myśli przed oczami. Mąż ponosił, walnęła duże, prawilne 💩 musztardowe i jak ręką odjął .. i ja i ona się uspokoiliśmy.

    Wiem że wiele dziewczyn miało problem z brzuszkami jakoś na początku, teraz padło na nas. Mam nadzieję że szybko minie jak szybko przyszło ...

    Jjkm97 lubi tę wiadomość

    Weronika vel wiercik 👶🏼🥰 24.11.2025


    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 28 stycznia, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że dziś sama sobie daję medal za ogarnięcie, ale padam na pysk dosłownie. Na 13:15 miałyśmy to echo w Kato, więc musiałam dojechać, mąż w pracy, więc musiałam sama wszystko ogarnąć po tej nocce kiedy Tosia zasnęła dopiero o 1:30 🥴 i o dziwo zdążyłam nawet wyjść z psem, mając Tosię w nosidle 😅 u lekarza też byłyśmy na czas i pierwszy raz użyłam adapterów do wózka, żeby wpiąć fotelik i to jest mega wygoda. Potem pojechałyśmy do mojej mamy na chwilę, bo to było niedaleko, przynajmniej mamy z głowy na jakiś czas 😅 I o 19 jeszcze na manicure japoński szłam, bo w piątek mamy sesję i dobrze byłoby mieć ładne dłonie, ale jestem tak zmęczona, że gdyby nie ta sesja to bym to olała. Marzę o śnie

    W echo wyszło PFO czyli to co miałam ja, ale to pozostałość życia płodowego i dużo dzieci to ma w tym wieku, do 1 roku powinno zarosnąć. Mamy kontrolę za 3 miesiące i lekarka powiedziała, że nas do siebie na nfz już weźmie, także bardzo miło z jej strony, bo jak szukałam to nigdzie terminów nie było, a dziś zapłaciłam 430zł 🙈 To sinienie to fizjologia i mam się tym w ogóle nie przejmować, wszystko jest dobrze. Kamień z serca, bo to sinienie wokół ust nie dawało mi spokoju i wierzę w to, że PFO się zamknie u Tosi, bo podobno jest bardzo malutkie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 20:07

    Capricorni, Klekotka, Paulivvv, psaj91, Domisiek, Lavenda, Jjkm97, kalinok, Asia091, nick nieaktualny, Foxy96, Zumi, nnaciaa lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 28 stycznia, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 14:56

    Jjkm97 lubi tę wiadomość

  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 28 stycznia, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:30

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 28 stycznia, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Nadzieja czyli w ogólnym rozrachunku dobre wieści ☺️ my młode matki jesteśmy mistrzyniami logiki i ogarniania!

    A właśnie odnośnie probiotyku. Czytałam, ze powinno się po 3 miesiacach stosowania zrobić miesiąc przerwy i potem ewentualnie znowu podawać. Macie jakąś wiedzę na ten temat ?


    Ja słyszałam też o takiej wersji, żeby podawać 3msc i potem miesiąc przerwy, ale np moja położna przy BioGai nam zalecała stosować ją 3 tygodnie/miesiąc i potem przerwa nawet 2msc.

    U nas faktycznie w pewnym momencie to miałam wrażenie że z tą BioGaią mu jest gorzej niż bez niej i dostosowałam się do tej jej rady - przerwałam wtedy podawanie tego gdzieś po 3/4 tygodniach i zrobiłam prawie 2msc przerwy i tak nam się super unormowały kupy - że była ciągle 1 dziennie, w mniej więcej podobnej porze i bobas się nie spinał do niej ani nic. No i ze 2 tygodnie temu znowu te kupy nam się rozregulowały - raz było 4 dziennie, potem 0 przez 3 dni, potem jakieś dziwaczne konsystencje, więc teraz znowu od 1,5 tyg mu podajemy BioGaie. No i aktualnie te kupy znowu nam się normują a bobas nie spina się przy nich i nie denerwuje. Planujemy tym razem też podawać przez +/- miesiąc i zrobić potem 2 msc przerwy.

    Anilorak88, Jjkm97 lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
‹‹ 1015 1016 1017 1018 1019 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ