Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Nadzieja32 mi lekarz kazał brać nie na noc tylko równo o 16:00, co do bólu żołądka to zdarzyło mi się kilka razy jak wzięłam na pusty żołądek teraz wiem, że muszę być po jedzeniu wtedy nic nie boli.

    Fabregasowa A może to jednak ceny? 🤔😜

    Od soboty mam uczucie wody w uszach i średnio słyszę, wydaje mi się że koparka cały czas gdzieś pracuje albo odkurzacz i jak idę do tego pomieszczenia to okazuje się że żadnej koparki ani odkurzacza nie ma🤣 a termin do laryngologa dopiero za tydzień, jutro idę do swojej rodzinnej niech mi zajrzy i przy okazji wypisze mi skierowania na badania.

    Moja koleżanka, ma takie coś po basenie i kupuje na to jakiś aerozol na wodę w uszach w aptece więc może też spróbuj w międzyczasie.

  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, ze lato daje nam w kosc 😮‍💨 ja walczylam z migrena od soboty, na szczęście paracetamol i zimne oklady daly rade.

    Dzisiaj oddawalam holter na prokocimiu w Krakowie, wszystko spoko gdyby nie to ze musialam czekac dosc dlugo na wyniki na oddziale chorób wewnętrznych :/

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis moje drogie po drugich prenatalnych.
    Ogolnie z bobasem wszystko dobrze, waży 435g i jest wszystko w normie.
    Jedyne co to moja szyjka jest taka hmm średnia. Ma 3 cm i jest bardzo wrazliwa na ucisk i Pani doktor powiedziała ze do następnej wizyty u lekarza mam ograniczyć aktywność fizyczna na orbitreku maksymalnie do krótkiego rozciągania i krótkich spacerów. Nie forsować sie. Może byc tak , ze taka moja fizjologia i ona się nie będzie skracać.
    Lekko jestem tym przejęta bo jestem bardzo aktywna w ciazy a teraz będę sie czuć jak naleśnik

    Paulivvv, edka85, nnaciaa, kalinok, Klekotka, Bećka, Domisiek, Ilka96, Kropka89, Zumi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Ja wreszcie w piątek długo wyczekiwana wizyta u lekarza prowadzącego ☺️ raz w miesiącu wizyta to jak dla mnie zbyt mało 😱

    Ale chodzisz na fundusz?

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę prywatnie i też mam wizyty raz w miesiącu. Ciężko tyle wytrzymać, ale lekarka mówiła, że jeśli nic się nie dzieje to wizyty są właśnie raz na 4 tygodnie. Z drugiej strony ja łapie zawsze takie stres w dniu wizyty i noc przed wizytą, że może to i dobrze, że mam je tak rzadko 😂😂

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Epidrac Ekspertka
    Postów: 168 188

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, niesmialo wbijam🙈 udzielalam sei troche poczatkiem, potem wbilam w wir domowych obowiazkow, pracy, troche I prenatalne mnie przecioraly🙈 no i jakos aplikacja ovu nie jest zbyt zachwcajaca do udzielania sie🙈
    Jestesmy po II prenatalnych i wszystko jest ok. Obecnie zaczynamy 23 tc🥰

    Paulivvv, edka85, nnaciaa, Bećka, Justa877, anna.90, Ilka96, Kropka89, Zumi lubią tę wiadomość

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Epidrac wrote:
    Czesc dziewczyny, niesmialo wbijam🙈 udzielalam sei troche poczatkiem, potem wbilam w wir domowych obowiazkow, pracy, troche I prenatalne mnie przecioraly🙈 no i jakos aplikacja ovu nie jest zbyt zachwcajaca do udzielania sie🙈
    Jestesmy po II prenatalnych i wszystko jest ok. Obecnie zaczynamy 23 tc🥰

    Hej!
    Super słyszeć, że wszystko dobrze 🥰
    Ja to nie cierpię tej aplikacji 🥲 korzystam przez przeglądarkę zawsze

    Epidrac lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Epidrac, a jaka płeć?

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to na prenatalnych drugich trzeba się rozbierać z majtek ?

  • Epidrac Ekspertka
    Postów: 168 188

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Epidrac, a jaka płeć?
    Chlopak💙

    wellwellwell, edka85, Paulivvv, Zumi lubią tę wiadomość

  • Epidrac Ekspertka
    Postów: 168 188

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny to na prenatalnych drugich trzeba się rozbierać z majtek ?
    Nie, usg II trymestru jest przez powloki brzuszne.
    Ja zawsze i tak staram sie ubrac spodnice w razie czego

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Epidrac wrote:
    Nie, usg II trymestru jest przez powloki brzuszne.
    Ja zawsze i tak staram sie ubrac spodnice w razie czego

    Jeju to mi ulżyło bo jakoś tak wstydzę się haha ! Mimo że przełamałam się już do faceta gina ale przy mężu to tak dziko .a to jak mierzy tą długość szyjki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Epidrac wrote:
    Nie, usg II trymestru jest przez powloki brzuszne.
    Ja zawsze i tak staram sie ubrac spodnice w razie czego

    Na chwilę tak, ale większość wizyty usg brzucha.

  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny to na prenatalnych drugich trzeba się rozbierać z majtek ?

    Na sam koniec badania , na 3 minutki trzeba zrzucić majtki do oceny szyjki macicy. Ale tak samo mam na każdej wizycie ginekologicznej w ciazy. Niestety nie ominie nas to :) ale to tylko chwila. Tak całe badanie jest przez powłoki brzuszne

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny to na prenatalnych drugich trzeba się rozbierać z majtek ?

    Ja robie u tego samego lekarza i zawsze na kazdej wizycie (na prenatalnych tez) mam badanie palpacyjne i wziernikiem + usg transwaginalne, zeby zmierzyc dlugosc szyjki.

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny to na prenatalnych drugich trzeba się rozbierać z majtek ?

    Ja miałam sprawdzane ph, to musiałam iść na fotel 🫤


    Asia091 i Klekotka ja też od soboty czuję się fatalnie. Alergia i tsh z dzisiaj 0,2, mam zmniejszyć dawkę, kontrola za 3 tygodnie. Jestem bardzo zmęczona, muszę robić drzemkę w trakcie dnia, a jeszcze całkiem niedawno czułam się już bardzo dobrze, miałam tyle energii co przed ciążą.

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny to na prenatalnych drugich trzeba się rozbierać z majtek ?
    Ja na żadnych nie musiałam, USG jedynie przez brzuch. U mnie długość szyjki była oceniona przez USG. A na wizytach kontrolnych u gina mimo że USG szybko było już przez brzuch to na początku wizyty zawsze jest badanie wziernikiem, z oceną szyjki. Dopiero po tym badaniu lekarz woła męża, ja się ubieram i później jest USG i oglądamy razem. Jak widać różne praktyki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2025, 21:49

  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że jeszcze mamy czas, ale daje znać w Biedronce jest promocja na proszki i mleczka do prania Lovela 1+1 gratis, my kupiliśmy, wychodzi 15 zł za proszek/mleczko :)

    Bećka lubi tę wiadomość

  • Dodo200 Znajoma
    Postów: 23 19

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny
    U mnie w środę atak jakby od strony trzustki ale wyglądało na jelitowke :( dalej mam nudności, podejrzewam też kamienie w woreczku żółciowym, leczyłam się na jelitowke ale dopiero teraz sklejam kropki… Muszę zrobić badania :(

  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:01

    wellwellwell lubi tę wiadomość

‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ