Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy wiecie jaką mają długość całkowitą wasze maluchy ?

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Chciałam się zapisać do tej położnej, to nie dopiero będzie od 12 a później to ewentualnie czwartek... 🤣 ja tam pierdziele iść drugi raz bo teraz to się tak zmachałam jakbym maraton biegła 😳
    A chciałam kupić sobie witaminki ja biorę Pueria Duo... cena 95 zł!!! Zgroza! 😱 ja w innej aptece płacę 55-65 zł max i trzeba iść do innej bo dziś ostatnia tabletka wzięta.

    Ale super wyglądamy z naszymi brzuszkami🥰 a niedawno było sprawdzanie bety i sikanie na testy i te pierwsze wizyty serduszkowe ♥️ te wspomnienia i emocje to zostaną już z nami do końca. Ale co zauważyłam to że widać faktycznie różnicę między płciami z dziewczynką a chłopcem:) dziewczyński brzuszek jest bardziej okrągły a chłopięcy szpiczasty... jednak niektóre mity są prawdziwe.

    Ja wanienkę mam jakąś na strychu i jest jak nówka kupię tylko taką podkładkę tzn mój mąż wie co i jak z kąpaniem bo ma doświadczenie przy młodszym rodzeństwie i nawet wie że najpierw oczka, nosem i usta się myje i gdzieś mnie upomniał że to trzeba sprawdzać łokciem temperaturę wody i że nie powinno się myć dzieci codziennie, ale jak mu wspomniałam coś że Ignacy ma siusiaka to odpowiedział że siusiaka myć będziesz Ty 😅

    Ej ja mam chłopca i brzuch okrągły jak arbuzik 😆

    741045e61f745.jpghttps://zapodaj.net/plik-b9o8PPwNVO

    wellwellwell, Bećka, Asia091, Domisiek, kalinok, nnaciaa, Agni97, Jjkm97, Rudka, Kropka89, Ilka96 lubią tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Rudka Autorytet
    Postów: 555 739

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Czy Wasi prowadzący dali Wam skierowania na badania przeciwciał na toxo? Widze że według tabeli zaleceń badań jest między 21 -26 tyg.

    Tak ja dostałam na toxo i cmv drugi raz

    🧞‍♀️34l 🧞‍♂️37l
    💙K 11l
    🩷A
    age.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Czy Wasi prowadzący dali Wam skierowania na badania przeciwciał na toxo? Widze że według tabeli zaleceń badań jest między 21 -26 tyg.
    Tak, ja dziś na wizycie dostałam listę badań do zrobienia na kolejną wizytę
    Toxoplazmoza, morfologia, mocz

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak moje cukry:
    Na czczo 76
    Po godzinie 154
    I po dwóch 163.

    Skierował mnie do szpitala na oddział żeby pobadać jak one wyglądają po takich normalnych posiłkach. Mam być od śniadania do kolacji. A przy okazji powiedział że właśnie zrobi mi badania na toxo i chyba cytomegalie mowil że też do powtórki w ramach hospitalizacji.
    Ogół ke dzisiejsza wizyta była fajna, Mała to już taki bobasek fajny na buźce.

  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 15:03

    anna.90 lubi tę wiadomość

  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Anna90 no chyba, że tak. To mam nadzieję, że wszystko wyjdzie Ci dobrze.

    Ja też juz robiłam drugi raz toxo. Z kolei dzis na wizycie rozmawialiśmy o szczepieniu na krztusiec i rsv bo od 28 tygodnia chyba można.

    I kiedy ci zalecil zrobic te szczepienia?
    Z tego co kojarze miedzy krztuscem a rsv min. 2 tyg odstepu musza byc, wiec ja myslalam jakos 30 i 32tc to ogarnac, ale w sumie nie konsultowalam jeszcze.

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam toxo chyba z trzy razy juz bo moja lekarka mi powiedziala ze jesli nie przechodzilam to lepiej sprawdzac. Na cmv wyszly mi przeciwciala, ale kazala mi zbadac drugi raz ostatnio.

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba nie mam;( muszę jeszcze raz sprawdzić skierowanie. .. aj no nie dobrze już głowa myśli 💭.

    @Zumi obalasz mity 🥰

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    A czy wiecie jaką mają długość całkowitą wasze maluchy ?
    Nie, mi zawsze lekarz podaje tylko wagę ale w opisie też wpisują tak myślę. Tam jest kilka składowych BPD,HC, AC,FL .

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 15:03

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już się nie bada długości całkowitej malucha tylko wagę :)
    Co do toxo to lekarka mówiła, że jeśli pilnuję mycia warzyw, owoców i nie jem surowego i niedogotowanego mięsa to nie muszę, jeśli nie chcę. Ja zrobię, bo jednak czasem jadamy gdzieś w restauracjach i nie mam 100% pewności czy dobrze myją warzywa. CMV nie muszę, bo miałam przeciwciała igg dodatnie, a igm ujemne.
    Ja dziś miałam taką sytuację w sklepie, że masakra, jak trzeba patrzeć na ręce. Kupowałam mięso z lady, chciałam pierś z kurczaka i potem szynkę. Kobieta zapakowała mi pierś z kurczaka i tymi samymi rękawiczkami chwycila szynkę i chciała kroić. Dobrze, że zwracam na to uwagę i Wam też polecam zwracać. Podziękowałam Pani za szynkę. Najpierw dotykała surowego mięsa, a potem szynki, którą przecież się je już bez obróbki termicznej...ohyda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 23:31

    Zumi lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest już grubo po 23 a ja w brzuchu mam meksykańską fale 😅 no takie akrobacje że aż Męża zbudziłam bo nie mógł tego przegapić 😉
    Jak ja uwielbiłam te wszystkie puki i stuki 🥰 głowa mała co się tam dzieje ale bawi się w najlepsze ten mój Synek.

    Ilka96, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Teraz już się nie bada długości całkowitej malucha tylko wagę :)
    Co do toxo to lekarka mówiła, że jeśli pilnuję mycia warzyw, owoców i nie jem surowego i niedogotowanego mięsa to nie muszę, jeśli nie chcę. Ja zrobię, bo jednak czasem jadamy gdzieś w restauracjach i nie mam 100% pewności czy dobrze myją warzywa. CMV nie muszę, bo miałam przeciwciała igg dodatnie, a igm ujemne.
    Ja dziś miałam taką sytuację w sklepie, że masakra, jak trzeba patrzeć na ręce. Kupowałam mięso z lady, chciałam pierś z kurczaka i potem szynkę. Kobieta zapakowała mi pierś z kurczaka i tymi samymi rękawiczkami chwycila szyjkę i chciała kroić. Dobrze, że zwracam na to uwagę i Wam też polecam zwracać. Podziękowałam Pani za szynkę. Najpierw dotykała surowego mięsa, a potem szynki, którą przecież się je już bez obróbki termicznej...ohyda
    Jestem ten sam team!
    Oj nie lubią mnie w spożywczaku ale tłumaczyłam nie raz i nie dwa że tak nie wolno robić. Ale potrafią lepiej zrobić, mają rękawice a druga ręka (bez rękawicy) bierze wędlinę .... fujka przecież one tam obganiają kilka klientów. Albo jedną rękawicą do kilku klientów i jeszcze maszyny dotykają. No ja przepraszam. 🫣

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Jestem ten sam team!
    Oj nie lubią mnie w spożywczaku ale tłumaczyłam nie raz i nie dwa że tak nie wolno robić. Ale potrafią lepiej zrobić, mają rękawice a druga ręka (bez rękawicy) bierze wędlinę .... fujka przecież one tam obganiają kilka klientów. Albo jedną rękawicą do kilku klientów i jeszcze maszyny dotykają. No ja przepraszam. 🫣

    Mnie też to brzydzi. Ale dziś to już było naprawdę przegięcie, przecież na surowym mięsie mogą być różne bakterie i pasożyty, m.in właśnie toxo. Aż żałowałam, że nie poszłam zgłosić tego do kierownika sklepu. Pierwszy raz miałam taką sytuację, żeby nie zmienić rękawiczki po surowym mięsie, przed krojeniem szynki czy czegokolwiek innego z lady "niesurowej"

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o toxo to tak, ja dziś poza glukozą robiłam właśnie toxo drugi raz.

    Co do Shein, bo wywołałam dyskusję tą sukienką 😃 W pełni się z Wami zgadzam z tym co napisałyście, nigdy nie polecam i nie zamawiam tam ciuchów do swojej „prywatnej” szafy, ale już stylizacje do zdjęć tak. Wspominałam Wam kiedyś, że fotografuję, mam z Shein i stylizacje i dodatki do sesji, bo nie będę płacić ceny 5 razy droższej za coś co ma tylko dobrze wyglądać na zdjęciu i jest plastikiem do wielokrotnego użytku. Pomijając fakt, że kupienie takich rzeczy tanio stacjonarnie w PL wiązałoby się zapewne z tymi samymi standardami produkcji co zamówione tam, tylko metka inna. Są to rzeczy, z których korzystam ja, modelki czy klientki. Są też ludzie, którym to nie przeszkadza i zawsze opycham to w kolejne ręce, żeby nie zaśmiecać środowiska.

    I akurat sukienka ze zdjęcia była na moją pierwszą sesję brzuszkową 🙂

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nnaciaa wrote:

    Ja mialam dokładnie taką samą.

    Kasiek - powodzenia na tej glukozie! Napewno pójdzie gładko ✊🏻

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się obudziłam bo sąsiadka stojąc na przystanku na autobus zaczęła tak odkaszlewać flegmę i to tak chamsko że aż mi się jedzenie dźwigło,a ze śpię z otwartym oknem.... Fuuuuuj i teraz rozkmina czy iść zrobić siku w próbkę czy trzymać...

    O tak z tą szynką i mięsem wiecie że miałam taką sytuację parę MSC temu ale oczywiście wstydziłam się odezwać .... Wiecie co zrobiła ,opłukała pod kranem rękę w rękawiczce i zaczęła kroić szynkę 🤢 będę już zwracać uwagę im,macie rację,nie ma żartów !!

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wypiciu glukozy ,cytrynowa mi smakowała ,jak napój słodzony 😁 wypiłam na siup,ale ja też lubię słodkie 🤣

    Cukier z glukometru w domu 66 a tutaj z glukometru też mi pani pobierała to już 79 🤡 dodam że ja w domu mam nowy glukometr bo załatwiłam dziadkowi,ciekawe jaka będzie z krwi

  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek kciuki za badanie. Z palca a z żyły może być różnica. Musisz cierpliwie czekać. Ja dzisiaj pierwszy dzień "wolnego" a oczywiście wstałam z rana

‹‹ 465 466 467 468 469 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ