Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa gratulacje ❤️❤️❤️ super, ze trafilas na swietny personel i dobrze zapamietasz porod. Co do gazow to po pierwszym porodzie tak mocno mnie znieczulili, ze totalnie nie mialam czucia na dole i wlasnie mialam problem z trzymaniem gazow. 🫣

    Zumi ja tez mysle, ze dla wlasniego zdrowia musisz wyznaczyc jakies granice, bo cie to zajedzie psychicznie. Moze zostaw te rozmowe mezowi, jesli ty jestes zbyt emocjonalna, nie musicie przeciez od razu zakazywac rodzicom kontaktu do minimum, no ale jakies granice zeby wiedzieli, ze nie moga sobie pozwalac na wszystko. Ja mialam problem z tesciowa, bo ona tez jest typem co to niby chce tylko pomoc i odciążyć, a jej pomoc sprowadza sie do wyrywania mi dziecka z rak. Moja mama jak przyjechala pomoc to gotowala mi obiady i pomagala posprzatac w domu, tesciowa po kazdym karmieniu wyrywala mi corke i lezala z nia na kanapie, zebym miala „wolne rece” i mogla odpoczac. Niby spoko, ale jednak mi to nie pasowalo. Jak sie zrobilo ciezko i corka nie dawala sie utulic, np. w srodku nocy chodzilam z nia po pokoju i przytulalam to tesciowa potrafila nam wparowac do sypialni i zabierac mi dziecko, bo sobie nie radze. 🫠 ostatecznie skonczylo sie na tym, ze psycholog musiala mnie uswiadomic, ze obecnosc i zachowanie tesciowej zle mi dziala na psychike, jestem niespokojna a i dziecko wtedy tez czuje moje emocje i reaguje nerwowo. Maz musial przeprowadzic z nia rozmowe o tym ze musi nam dac troche przestrzeni, bo za czesto nas odwiedzala. Obrazila sie oczywiscie i kilka miesiecy sie nie odzywala (ja tego nie odczulam heh 🙂) ale pozniej jej przeszlo i na szczescie juz nie przyjezdzala nieproszona, tylko jesli sami ja prosilismy o pomoc.

    Zumi lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Lavenda Autorytet
    Postów: 546 1317

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa no toż to super poród był, a dzieciątko przecudne 🩷 miło mieć swoją tęczę w ramionach.
    Tulcie się ile sił 🥹

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

    age.png

    👩28 👨30

    12.05.2017 - 🤱 Lila
    07.09.2024 - 👼 Maksymilian 17tc

    30.12.2024 - cb 💔
    25.01.2025 - cb 💔

    24.02.2025 - ⏸️
    9 dpo - beta 19,1
    11 dpo - beta 53,4
    13 dpo - beta 142,4
    15dpo - beta 349,8
    17dpo - beta 712,3
    19dpo - beta 1459,3
    22dpo - beta 5509,5

    20.03 - mamy ❤️
    05.11.2025 - Ada 🩷 4140g 53cm
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:44

  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa, gratulacje 🥰 brzmi jak cudowny poród! No to co, cały wątek w komplecie 😁🍀

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwoliłam sobie policzyć i na 52 porody aż 30 to SN, procentowo patrząc na statystyki to dobry wynik 😅
    28 dziewuszek, 25 chłopców jeśli się nie pomyliłam 🩵🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2025, 09:58

    nick nieaktualny, Kropka89, Paulivvv, Fabregasowa, Foxy96, Anilorak88, edka85, Asia091, Nadzieja32, psaj91, Klekotka, Tusia88, Zumi, Domisiek, Ilka96, kalinok, Rudka lubią tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałabym się rzucić z mostu ale w moim mieście jest jeden i to mega lichy i prędzej się zawali niż ja skoczę, w nocy znowu jazda z brzuchem na bank!(a pediatra mówiła że to przejdzie i że nic na to nie ma) prężenie, bycie czerwonym do koloru purpury. Płakałam razem z nim przy każdym karmieniu bo tak mocno chwyta mi sutki że ma łzy w oczach 🥺 ma wrażenie że je gryzie, przechodzi mnie taki prąd. Nie miałam chyba nerwobóli ale jedno miejsce na plecach przy każdym ruchu mnie wykańcza.

    UWAGA ŻAL POST.
    Napisze coś złego bo wiem że nie powinnam mieć takich myśli ale patrzę na mojego syna i czuję złość, nie umiem sobie z tym poradzić od właśnie tych dwóch dni co mamy takie jazdy z płaczem i darciem ;( nie mam siły żeby się Nim zajmować 😭 nie dość że nie umiem mu pomóc to jeszcze mam w sobie negatywne emocje 🥺 mąż mnie też dobija.m, od dwóch dni nie zjadłam normalnego obiadu, jadę na kanapkach i herbacie bo to szybkie jest, chociaż dzisiaj wyciągnęłam mięso i będzie szybkie spagetti. Nie mam czasu się umyć a raczej nie mam chęci. Ma wrażenie że życie ze mnie uchodzi i że to macierzyństwo mnie kopie w dupę. Mam nadzieję że nie jestem jedyną na tym świecie która ma takie uczucia do dziecka i kryzys. A i męża to już 3 razy wyprowadzałam bo mi zawadza tylko, plącze się pod nogami. A i oczywiście płacz to ja mam na zawołanie, przynajmniej tym sobie oczy umyje. Koniec żal postu.

    nick nieaktualny, nnaciaa lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Kropka u mnie lepiej zaczęło z bólem piersi robić z5 dni temu. Także wytrzymaj jeszcze chwilę. Mam nadzieję że lada dzień u Ciebie będzie poprawa. Bo ten ból to masakra jest 😌


    Dziekuje, zaraz biorę ibuprom albo paracetamol i lecę dalej… tak sobie mówię właśnie, jescze parę dni i będzie lepiej… ❤️

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:54

    11.2025 🤱💖
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:54

    izzou97, nick nieaktualny, kalinok lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka Ja dużo lanoliny smaruje. Staram się tak zrobić żeby czasami ile razy się uda posmarować i cyce na wierzchu żeby lepiej wchłonęła się lanolina i cyce się dotlenily 😆 mi to pomaga :)

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • nnaciaa Autorytet
    Postów: 322 560

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 16:32

    Zumi lubi tę wiadomość

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Ja chciałabym się rzucić z mostu ale w moim mieście jest jeden i to mega lichy i prędzej się zawali niż ja skoczę, w nocy znowu jazda z brzuchem na bank!(a pediatra mówiła że to przejdzie i że nic na to nie ma) prężenie, bycie czerwonym do koloru purpury. Płakałam razem z nim przy każdym karmieniu bo tak mocno chwyta mi sutki że ma łzy w oczach 🥺 ma wrażenie że je gryzie, przechodzi mnie taki prąd. Nie miałam chyba nerwobóli ale jedno miejsce na plecach przy każdym ruchu mnie wykańcza.

    UWAGA ŻAL POST.
    Napisze coś złego bo wiem że nie powinnam mieć takich myśli ale patrzę na mojego syna i czuję złość, nie umiem sobie z tym poradzić od właśnie tych dwóch dni co mamy takie jazdy z płaczem i darciem ;( nie mam siły żeby się Nim zajmować 😭 nie dość że nie umiem mu pomóc to jeszcze mam w sobie negatywne emocje 🥺 mąż mnie też dobija.m, od dwóch dni nie zjadłam normalnego obiadu, jadę na kanapkach i herbacie bo to szybkie jest, chociaż dzisiaj wyciągnęłam mięso i będzie szybkie spagetti. Nie mam czasu się umyć a raczej nie mam chęci. Ma wrażenie że życie ze mnie uchodzi i że to macierzyństwo mnie kopie w dupę. Mam nadzieję że nie jestem jedyną na tym świecie która ma takie uczucia do dziecka i kryzys. A i męża to już 3 razy wyprowadzałam bo mi zawadza tylko, plącze się pod nogami. A i oczywiście płacz to ja mam na zawołanie, przynajmniej tym sobie oczy umyje. Koniec żal postu.

    Nie jestes sama w tych uczuciach, poczatki macierzynstwa sa bardzo trudne. Pamietaj, ze jesli czujesz, ze jest bardzo zle to warto czasem siegnac po pomoc specjalisty.
    Z praktycznych porad moge podpowiedziec, zeby sprobowac z chustonoszeniem. Jesli sie boisz sama to polecam bardzo skorzystac z pomocy doradcy od chustonoszenia. Mozna sobie dzieki temu uwolnic rece i miec chwile na ogarniecie czegos - chociazby sniadania/obiadu czy kawy, a dwa to maluszek jest przytulony blisko i byc moze dzieki temu tez sie teoxhe ukoi i uspokoi. ❤️
    Moze warto rozważyć jakie catering, diete pudelkowa, przynajmniej teraz na ten najciezszy okres niemowlecy.
    No i moze sprobuj zaangazowac meza, zeby przejal troche malego na rece w ty zebys w tym czasie mohla sie przewietrzyc i ochlonac?

    Przytulam, bedzie lepiej. 🫂❤️

    Zumi lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, ja niejednokrotnie przechodziłam kryzysy ze wszystkimi dziećmi. Teraz też mała potrafi mi dać popalić. Dlatego jutro zamierzam wziąć wychodne na 3h. Syn ma zawody taekewondo i bardzo chciałabym na nich być. Zamierzałam zabrać małą, ale wtedy na pewno nie będę mogła uczestniczyć w przeżyciach syna w 100%. Dlatego zostawiam małą, niech tata się nią zajmie. Nawet nie będę odciągać pokarmu. Kupiłam w razie czego bebiko1. Jeśli nie będzie chciała mm z butli, to trudno...To poczeka na mnie aż wrócę. Ja sobie w tym czasie trochę odpocznę, zajmę głowę czyms innym, a i syn będzie szczęśliwy, że wspólnie spędziliśmy czas. Nasze potrzeby też są ważne, więc jeżeli masz taką możliwość, to też daj sobie chwilę wolnego.

    Mmagda389, izzou97, Kropka89, Zumi, Foxy96, Fabregasowa, Domisiek, kalinok lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla wszystkich dziewczyny!
    Byłam pierwsza rozpakowana juz prawie 2 miesiące temu, kiedy to zleciało?
    Fajnie, że jesteście bo tak to dawno bym zwariowała przez te cukierkowe insta matki a tutaj przynajmniej wiem że nie tylko ja: myślałam ze umre podczas porodu 🙃 jade nieraz na kanapkach bez obiadu, nie śpię w nocy, dziecko mi wisi non stop na cycu itp. Do tego te komentarze i złote rady wszystkich 🤣 z perspektywy czasu powiem Wam jesteście bohaterkami mimo płaczu i zmęczenia! Każda z Was zasługuje na to by usłyszeć:
    Jesteście dla Waszych dzieci całym światem i jesteście najlepszymi Mamusiami na świecie ❤️

    Paulivvv, izzou97, Zumi, Fabregasowa, kalinok lubią tę wiadomość

  • nnaciaa Autorytet
    Postów: 322 560

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 16:33

    age.png
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:50

    Dahlia, nnaciaa, Kropka89, Zumi, Klekotka, Fabregasowa, Nadzieja32, Lavenda, izzou97, Domisiek, kalinok lubią tę wiadomość

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny straszne jest to co piszecie jakie macie myśli itd ale rozumiem was....niestety...i ten mąż co się pląta pod nogami hehehe

    Psaj trzymam kciuki zeby było wszystko dobrze u was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2025, 14:53

  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nnaciaa wrote:
    Asiu, nie jesteś sama.
    Ja po dwóch dniach walki z młodą jestem tak zmęczona fizycznie i psychicznie, że robię się wobec niej agresywna. Myślę sobie, że to dziecko mnie odrzuciło a ja jej nienawidzę. Zaczynam żałować tej ciąży. Pytałam nawet męża, czy nie lepiej było by ją oddać, bo sobie nie radzimy z jej całodobowym płaczem. Gdy osiągam dno i ryję w mule całkowicie rezygnuję z opieki nad młodą. Gdy mąż jest w mieszkaniu ja nie dotykam i nie patrzę na dziecko do momentu aż muszę ją nakarmić i zmienić pieluchę, bo mąż poszedł do pracy. Całkowicie przestałam się odzywać do męża.
    Uciekam od nich psychicznie, bo niestety w małym mieszkaniu fizycznie się nie da zbytnio.

    A potem dokonuje samobiczowania, że tak postępuję i myślę...
    Kurczę nacia, to brzmi dosyć niepokojąco... 😒 Depresja poporodowa to wcale nie rzadkie zjawisko. Może warto to skonsultować ze specjalistą... Rozmawiałaś o tym z położną, która przychodzi na patronaz? One zazwyczaj mają ze sobą broszury z info o pomocy psychologicznej.

    wellwellwell, Domisiek, Mel 456, kalinok lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nnaciaa zgadzam się z Edką, myślę że warto dać sobie ulżyć i pogadać ze specjalistą, spuścić emocje i porozmawiać z kimś bezstronnym, kto może pomóc 🥺

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szok że już wszystkie już mamy dzidziusie przy sobie, dopiero były bety, prenatalne itp. a u nas nie mam co narzekać, brzuszek póki co ok, tylko z tym hemoroidem walczę.... Niby było już ok. A teraz znowu się wznowiło... Umówiłam się na poniedziałek do proktologa, muszę to ogarnąć.

‹‹ 882 883 884 885 886 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ