Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Mylove Przyjaciółka
    Postów: 103 251

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pytanko 😂
    Jak pierzecie i jak suszycie kocyk bambusowy ?
    Rozumiem że suszyć w suszarce nie można , a czy 1200 obrotów jest ok ? Chcę go wysuszyć na kaloryferze a też nie chcę żeby z niego leciało 🙄

    🤰34 👨31
    👧 10 👦 6
    🦮🐈
    7.11.24- poronienie samoistne
    6.03.25- ||
    13.03.25- ciąża potwierdzona
    29.04- badania prenatalne
    9.11.25- termin
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylove wrote:
    Hej pytanko 😂
    Jak pierzecie i jak suszycie kocyk bambusowy ?
    Rozumiem że suszyć w suszarce nie można , a czy 1200 obrotów jest ok ? Chcę go wysuszyć na kaloryferze a też nie chcę żeby z niego leciało 🙄

    Ja prałam z innymi ubraniami 40 stopni, podwójne płukanie i 1000 obrotów. Suszyłam normalnie, nie w bębnowej

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż od wczoraj wrócił do pracy. Udało mi się wczoraj samej wyjść na spacer, ale jednak jeszcze chwilę muszę z tym poczekać, bo wózek mamy w aucie, mieszkamy na 1 piętrze bez windy i niosłam Tosię w foteliku do auta i ogarnęłam rozłożenie wózka, ale potem czułam podbrzusze i bliznę 🙈 jutro przyjeżdża moja mama, ciekawe czym mnie wkurzy. W środę teściowa chciała mi przegrzać dziecko, myślałam że mnie coś trafi. Szliśmy razem na spacer, było 11 stopni, a ona że położyć na kocyk, przykryć kocykiem i jeszcze do tego ta osłonka z gondoli 🤦‍♀️ a Tosia miala na sobie kombinezon z Engela. W kółko słuchałam, że ma zimne rączki, tłumaczyłam, że noworodki mają zimne ręce i stopy, patrzy się po karku. Na co teściowa, że ona wolałaby, żeby miała ciepłe ręce 🤡 niby to wszystko rzucała mimochodem, ale miałam dosyć

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:57

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dahlia - mi tak pediatra i położna mówiły, że jak skończył miesiąc, dobrze przybiera (a nawet za dużo 😅), ogólnie jest zdrowy itd to żeby go nie wybudzać na jedzenie tylko dawać wtedy kiedy sam wstanie i sygnalizuje głód.

    Dahlia lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylove wrote:
    Hej pytanko 😂
    Jak pierzecie i jak suszycie kocyk bambusowy ?
    Rozumiem że suszyć w suszarce nie można , a czy 1200 obrotów jest ok ? Chcę go wysuszyć na kaloryferze a też nie chcę żeby z niego leciało 🙄

    Ja piorę tak jak mnie zaleci 😅 jeżeli jakaś rzecz ma przetrwać w tym domu to musi się zaadaptować do mojego braku zasad w praniu.
    Ostatnio był prany na 40 stopniach, chyba 1400 obrotów i suszony w suszarce. Przeżył, jest elegancki 😀

    kalinok, Mmagda389, izzou97, Maddie_Ist lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam wczoraj na tiktoku metodę na usypianie dziecka z pieluszką na oczach. No że tam zakrywa mu się oczka pieluszką i to dziecko niby szybko zasypia samo.

    Właśnie testowałam te metodę na Antosiu, nie wiem czy przypadkiem czy dzięki tej pieluszce ale zasnął sam bez dotykania mnie nawet, w jakieś 2min od nałożenia tej pieluchy 🤣 chyba będę tę metodę teraz testować, może nie będe musiała go głaskać przez 30/40min na rękach przed snem 😅

    Zumi, Asia091 lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddie_Ist wrote:
    A i u nas delikatnie kontaktowa tez wyszła na brodzie i uszach od odbijania i trzymania na ubraniach naszych prawnych w zwykłym płynie.

    Teraz wszystko nasze i Roberta pierzemy w dzidziusiu i sie poprawiło. Też zwroc na to uwagę:) Wiem że ciężko sie patrzy na te zmiany. Łącze sie w bólu.

    Tylko ta kontaktowa to nie były takie krostki tylko buzia się zrobiła chropowata.

    Ja już od wakacji piorę wszystkie nasze rzeczy, koce, pościele w tych hipo płynach dla dzieci 🥺 na razie po nocy to zaognienie na buzi się zmniejszyło. Dziś go wykąpiemy w nadmanganianie potasu, bo ta skrobia ziemniaczana średnio już pomaga. Ta alergolog polecała obsuszać te zmiany, broń boże nie natłuszczać. Musimy też mniej smarować mu pupę linomagiem bo od tego dziecko się przegrzewa bo aż mu paruje w tej pieluszce. Mamy też przemywać go za dnia wacikami z wodą i jakimś mydełkiem delikatnym zamiast chusteczkami...Ja mu przecierałam chusteczkami z pampersa buzię i szyjkę jak bardzo się obrzygiwał. Te chusteczki go na bank nie uczulają bo pupkę ma śliczną, ale skoro na buzi ma te zmiany to zamiast tego ta woda z mydłem. Może mu kupię białego jelenia tego w płynie.

    Maddie_Ist lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zumi wrote:
    Ja już od wakacji piorę wszystkie nasze rzeczy, koce, pościele w tych hipo płynach dla dzieci 🥺 na razie po nocy to zaognienie na buzi się zmniejszyło. Dziś go wykąpiemy w nadmanganianie potasu, bo ta skrobia ziemniaczana średnio już pomaga. Ta alergolog polecała obsuszać te zmiany, broń boże nie natłuszczać. Musimy też mniej smarować mu pupę linomagiem bo od tego dziecko się przegrzewa bo aż mu paruje w tej pieluszce. Mamy też przemywać go za dnia wacikami z wodą i jakimś mydełkiem delikatnym zamiast chusteczkami...Ja mu przecierałam chusteczkami z pampersa buzię i szyjkę jak bardzo się obrzygiwał. Te chusteczki go na bank nie uczulają bo pupkę ma śliczną, ale skoro na buzi ma te zmiany to zamiast tego ta woda z mydłem. Może mu kupię białego jelenia tego w płynie.

    My mieliśmy tak z jakimiś chusteczkami jak zmienili skład na tyłku niby okej ale buzię i ręce całe czerwone i dobrze ze tata mial tak samo tylko dotknal buzi to bo piekło więc zakończyliśmy używanie teraz używamy tylko wodnych innych nawet nie kupuje więc warto spróbować wacikami i woda

  • Mylove Przyjaciółka
    Postów: 103 251

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:
    Widziałam wczoraj na tiktoku metodę na usypianie dziecka z pieluszką na oczach. No że tam zakrywa mu się oczka pieluszką i to dziecko niby szybko zasypia samo.

    Właśnie testowałam te metodę na Antosiu, nie wiem czy przypadkiem czy dzięki tej pieluszce ale zasnął sam bez dotykania mnie nawet, w jakieś 2min od nałożenia tej pieluchy 🤣 chyba będę tę metodę teraz testować, może nie będe musiała go głaskać przez 30/40min na rękach przed snem 😅


    Ja właśnie tak mała usypiam a ona uwielbia pieluszke a jak jest na oczach to zaraz śpi gorzej odłożyć 🫣

    Paulivvv lubi tę wiadomość

    🤰34 👨31
    👧 10 👦 6
    🦮🐈
    7.11.24- poronienie samoistne
    6.03.25- ||
    13.03.25- ciąża potwierdzona
    29.04- badania prenatalne
    9.11.25- termin
  • Mylove Przyjaciółka
    Postów: 103 251

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:
    Ja piorę tak jak mnie zaleci 😅 jeżeli jakaś rzecz ma przetrwać w tym domu to musi się zaadaptować do mojego braku zasad w praniu.
    Ostatnio był prany na 40 stopniach, chyba 1400 obrotów i suszony w suszarce. Przeżył, jest elegancki 😀

    Boję się trochę że mi się zmechaci 😆
    Pewnie pierwszy raz wysuszę na kaloryferze a potem i tak wleci do suszarki 😂

    🤰34 👨31
    👧 10 👦 6
    🦮🐈
    7.11.24- poronienie samoistne
    6.03.25- ||
    13.03.25- ciąża potwierdzona
    29.04- badania prenatalne
    9.11.25- termin
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:45

    Paulivvv, Zumi lubią tę wiadomość

  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zumi wrote:
    Ja już od wakacji piorę wszystkie nasze rzeczy, koce, pościele w tych hipo płynach dla dzieci 🥺 na razie po nocy to zaognienie na buzi się zmniejszyło. Dziś go wykąpiemy w nadmanganianie potasu, bo ta skrobia ziemniaczana średnio już pomaga. Ta alergolog polecała obsuszać te zmiany, broń boże nie natłuszczać. Musimy też mniej smarować mu pupę linomagiem bo od tego dziecko się przegrzewa bo aż mu paruje w tej pieluszce. Mamy też przemywać go za dnia wacikami z wodą i jakimś mydełkiem delikatnym zamiast chusteczkami...Ja mu przecierałam chusteczkami z pampersa buzię i szyjkę jak bardzo się obrzygiwał. Te chusteczki go na bank nie uczulają bo pupkę ma śliczną, ale skoro na buzi ma te zmiany to zamiast tego ta woda z mydłem. Może mu kupię białego jelenia tego w płynie.

    Cos moze byc z tymi chusteczkami, bo moja starsza nie ma problemu z zadnymi na tylku a czasem jak po jedzeniu jej wytre twarz tymi mokrymi chusteczkami to od razu czerwone plamy jakby podraznione jej wychodza. Po chwili znika, ale mysle, ze na twarzy moga w jakis sposob podrazniac. Ona ma akurat sklonnosci do azs.

    Zumi lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:
    Ja piorę tak jak mnie zaleci 😅 jeżeli jakaś rzecz ma przetrwać w tym domu to musi się zaadaptować do mojego braku zasad w praniu.
    Ostatnio był prany na 40 stopniach, chyba 1400 obrotów i suszony w suszarce. Przeżył, jest elegancki 😀
    Mam takie samo podejście i do prania i do mycia w zmywarce 🙄🙈

    Paulivvv lubi tę wiadomość

  • Tusia88 Przyjaciółka
    Postów: 108 201

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zumi wrote:
    Ja już od wakacji piorę wszystkie nasze rzeczy, koce, pościele w tych hipo płynach dla dzieci 🥺 na razie po nocy to zaognienie na buzi się zmniejszyło. Dziś go wykąpiemy w nadmanganianie potasu, bo ta skrobia ziemniaczana średnio już pomaga. Ta alergolog polecała obsuszać te zmiany, broń boże nie natłuszczać. Musimy też mniej smarować mu pupę linomagiem bo od tego dziecko się przegrzewa bo aż mu paruje w tej pieluszce. Mamy też przemywać go za dnia wacikami z wodą i jakimś mydełkiem delikatnym zamiast chusteczkami...Ja mu przecierałam chusteczkami z pampersa buzię i szyjkę jak bardzo się obrzygiwał. Te chusteczki go na bank nie uczulają bo pupkę ma śliczną, ale skoro na buzi ma te zmiany to zamiast tego ta woda z mydłem. Może mu kupię białego jelenia tego w płynie.


    Zumi, a spróbuj też swoim mlekiem posmarować lub trochę dodać do kąpieli, ja ostatnio tak robiłam Lili, bo jej wyszedł trądzik niemowlęcy - troczek jej się zmniejszyło

    Zumi lubi tę wiadomość

    09.2021 Angelius - GM
    12.2021 laparoskopia - endometrioza II stopnia

    2022 - 3 X IUI - ❌️
    1. IVF
    04.2023 - punkcja - mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    1 transfer - beta 0
    2 transfer - coś drgnęło - brak rozwoju...
    3 transfer - beta 0
    4 transfer - beta 0
    5 transfer - 8 tydz. - puste jajo płodowe.

    2. IVF
    09.2024 - mamy ❄️❄️
    6 transfer - beta 0
    7 transfer - beta 0

    3. IVF - badanie PGT
    01.2025 - punkcja - ❄️❄️❄️ zdrowe na zimowisku🥹

    Natural 🫣- Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    🩷🩷🩷 zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷
    Termin: 3 listopad 2025 ❤️❤️ jest

    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:
    Widziałam wczoraj na tiktoku metodę na usypianie dziecka z pieluszką na oczach. No że tam zakrywa mu się oczka pieluszką i to dziecko niby szybko zasypia samo.

    Właśnie testowałam te metodę na Antosiu, nie wiem czy przypadkiem czy dzięki tej pieluszce ale zasnął sam bez dotykania mnie nawet, w jakieś 2min od nałożenia tej pieluchy 🤣 chyba będę tę metodę teraz testować, może nie będe musiała go głaskać przez 30/40min na rękach przed snem 😅
    Ale tą tetrową? Jak się ją nakłada, żeby przypadkiem nie spadła na nos/ usta?

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do pupy po kupie zawsze używam wody i płatków bawełnianych, jakoś wycieranie chusteczkami mnie nie przekonuje, ja też się zawsze myję po dwójce i jakoś tak dla mnie fujka zostawić wytarte tylko chusteczkami. Jedynie jak gdzieś jesteśmy poza domem to wtedy chusteczki.

    Ja się zaczynam trochę martwić tą krwią z noska. Wiem, że to pewnie podrażnienie po tym covidzie i katarze, ale ja już z tej dziurki nawet nie odciągam nic, żeby nie podrażniać, a jak Tosia kichnie i wychodzi glut to jest to krew :( nawilżam jej teraz po kilka razy dziennie ten nosek, mam nadzieję, że w końcu przejdzie

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ale tą tetrową? Jak się ją nakłada, żeby przypadkiem nie spadła na nos/ usta?

    Różne to widziałam jak nakładali, ale ja akurat dałam mu jakąś z tych mniejszych, chyba 35x35 na sam czubek glowy i oczy, zasnął tak szybko że nie zdążył się powiercić więc pieluszka nie spadła niżej. Poczekałam 10min żeby bardziej zasnął i mu całkiem ją zabrałam.

    Asia091, Zumi lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Ja poki co nie robie zapasu, zeby sobie nie podbijac laktacji. Kiedys Hafija pisala o tym jaki jest dobry sposob na robienie zapasow:

    Dla budowania zapasu (po stabilizacji):
    Odciągaj po karmieniu z piersi, z której dziecko właśnie jadło.
    Małe porcje (20-30 ml) łącz w większe lub odciągaj większą porcję (60-80 ml).

    Czyli +/- po miesiącu?

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promka na wszystkie dady w biedronce, drugie opakowanie za 2 złote 😇 wzięłam złote rozm 3, bo one zawsze wypadają na mniejsze, a złote na samym początku fajnie nam się sprawdziły w przeciwieństwie do białych

    Anilorak88, Asia091, Paulivvv lubią tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
‹‹ 903 904 905 906 907 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ