Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dzięki za pomysł z pielucha nie wiem czy przypadek czy nie ale smoczek pielucha na oczach trochę głaskania bo już mi ręce siadają dzisiaj i może wypije kawę i poczytam książki że starszakiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2025, 17:25

    Paulivvv, Zumi, Kropka89 lubią tę wiadomość

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek ja mam to samo tylko że z kapturem...mała non stop wrzeszczy . Dziewczyny błagam opiszcie ten sposób na przebranie pampersa z zakryciem brzucha? Chodzi żeby dziecko nie widziało że się je przebiera czy jak ?
    Mąż po akcji z zaniesieniem napoił małą mm i śpi już parę godzin

  • Dahlia Ekspertka
    Postów: 217 450

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek, strasznie współczuję tej akcji, a opiszesz dokładnie, jak to wyglądało? Bo mam wrażenie, że my już też to mieliśmy kilka razy, ale na krótko, że zrobiła się taka mega czerwona, na chwilę przestała oddychać i aż łezki poleciały, ale po chwili wróciła do płakania pełną parą. Teraz jak o tym czytam, jakie to niebezpieczne, to się mocno zestresowałam

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '90 & '84
    listopad '25 Nasz Cud na świecie 💗

    age.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mi się wydaje czy jednak dzieci karmione butelka są bardziej przewidywalne. I gdzieś jest to bardziej unormowane?

    Mmagda389, Kropka89 lubią tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:45

    izzou97, Zumi, Kropka89, Ilka96 lubią tę wiadomość

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w szoku moja pojadla z cyca tzn przez wspomniany kapturek ,podniosłam ją do odbicia ,ulała wszystko a na koniec zamarła i znowu to samo 🙁🙄 ja zaczęłam już wybierać 112 ,klepaliśmy ją przewracali a ona cała czerwona i zero reakcji, co jest grane ???:(((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2025, 20:38

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek - nie wiem jak Asia robi tego rogala, ale ja mojemu, jak ma duży kryzys na przewijaku to oprócz smoczka do dzioba odpalam z boku taką lampkę nocną - nieważne czy w dzień czy w nocy. On się zawsze na te lampkę chwilę zapatrzy i w tym czasie jestem w stanie zrobić przynajmniej połowę przewijania zanim zacznie krzyczeć.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny jestem w szoku moja pojadla z cyca tzn przez wspomniany kapturek ,podniosłam ją do odbicia ,ulała wszystko a na koniec zamarła i znowu to samo 🙁🙄 ja zaczęłam już wybierać 112 ,klepaliśmy ją przewracali a ona cała czerwona i zero reakcji, co jest grane ???:(((

    O matko 😨 a teraz też zaniosła się tak jakby w płaczu? Czy bardziej jakby jej brakowało powietrza po jedzeniu?

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny jestem w szoku moja pojadla z cyca tzn przez wspomniany kapturek ,podniosłam ją do odbicia ,ulała wszystko a na koniec zamarła i znowu to samo 🙁🙄 ja zaczęłam już wybierać 112 ,klepaliśmy ją przewracali a ona cała czerwona i zero reakcji, co jest grane ???:(((

    Zgloscie to pediatrze, moze dostaniecie skierowanie do neurologa, zeby przebadal w razie czego. U nas bylo tak, ze akurat nam sie corka zaniosła i przestala oddychac jak bylismy na wizycie u lekarza, wiec lekarka jak to zobaczyla to dala skierowanie na wszelki wypadek.

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie teraz siedziała spokojnie u mnie na rączkach i ulewała i w pewnym momencie zamarła

  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy książeczki kontrastowe i karty przy przewijaku na komodzie. Blancia zawsze sie na nie patrzy podczas przewijania :D. A z ta pielucha na glowie to wlasnie dzieci bardzo lubia takie muslinowe przytulanki, latwo sie nimi uspokajają i zasypiaja. My mamy taka z hm z glowa misia ale mysle ze jeszcze jest za malutka zeby z nia spac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2025, 21:28

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1d61b4698dc6d.jpghttps://zapodaj.net/plik-sTk7Mx9rdV

    O coś takiego, chociaż to bardziej U 🙂 ale otulam go tak i jest dużo mniej płaczu i krzyku.

    Kasiek zgłoś to pediatrze bo to niepokojące jest. Trzymam kciuki że to przejściowe 🤞

    Kasiek7, Paulivvv, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde zgłoszę choć tak jak mówię dziś to pierwszy raz no w szoku jestem chyba dziś nie zasnę

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana bo tego bałam się najbardziej po epizodach z bratem 😭zanoszenia i właśnie takich problemów

  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko tak na szybko
    mam smoczek z Lovi i jak daje synowi to on jakby kiwa głową wygląda to jakby nie umiał załapać albo nie chce tego smoczka dopiero czasem jak przytrzymam to złapie albo w nerwach zaczyna mocno ssać (czasem odrazy wypluwa) ale nie oszukuje że to zbawienie dla mnie myślicie że zmiana na inną firmę coś da czy to raczej typ który słabo toleruje smoczek 🙄

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 13 grudnia 2025, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda389 wrote:
    Mam pytanko tak na szybko
    mam smoczek z Lovi i jak daje synowi to on jakby kiwa głową wygląda to jakby nie umiał załapać albo nie chce tego smoczka dopiero czasem jak przytrzymam to złapie albo w nerwach zaczyna mocno ssać (czasem odrazy wypluwa) ale nie oszukuje że to zbawienie dla mnie myślicie że zmiana na inną firmę coś da czy to raczej typ który słabo toleruje smoczek 🙄

    U nas bobas kocha tylko smoczek Suavinex, przy innych zachowywał się tak jakbyśmy mu jakieś igły do buzi wkładali. Tak na siłę, jest w stanie zatolerować smoczek z Luu - ale to już musi być naprawdę wielki kryzys. Tak to na każdy inny reaguje agresją 😅

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dziś nocna cisza :)

    Czy któraś z Was ma też z bobasem tak, że jak jest na rękach to oddycha normalnie, a jak leży w łóżeczku to nosek zatkany? U nas tak właśnie jest. Raz josek odetkany, raz zatkany. Nie jest to już katar, zapewne to sapka, ale strasznie mi szkoda tego małego kurczaczka 🥺

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Ale tu dziś nocna cisza :)

    Czy któraś z Was ma też z bobasem tak, że jak jest na rękach to oddycha normalnie, a jak leży w łóżeczku to nosek zatkany? U nas tak właśnie jest. Raz josek odetkany, raz zatkany. Nie jest to już katar, zapewne to sapka, ale strasznie mi szkoda tego małego kurczaczka 🥺
    U nas tak jest dokładnie i jakieś kilka dni temu ciągle mu odciągaliśmy coś z noska, ale zapytałam pediatry i doradziła nam żeby tylko nawilżać a odciągać tylko w razie bezwzględnej konieczności. Że jednak to ciągłe podrażnienie śluzówki tym mechanicznym odciąganiem tylko napędza problem. I faktycznie odkąd mniej odciągam czyli wcale albo max 1 raz dziennie to mniej charczy.

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Ale tu dziś nocna cisza :)

    Czy któraś z Was ma też z bobasem tak, że jak jest na rękach to oddycha normalnie, a jak leży w łóżeczku to nosek zatkany? U nas tak właśnie jest. Raz josek odetkany, raz zatkany. Nie jest to już katar, zapewne to sapka, ale strasznie mi szkoda tego małego kurczaczka 🥺

    Tak w nocy ciagle furczy a w dzien spoko. Tak jak Ilka pisze, nam tez pediatra powiedziala, zeby juz za duzo nie odciagac, tylko dla ulzenia maluchowi i robie to juz tylko przed spaniem i po nocy.

    Nadzieja32, Ilka96 lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedź. Ja teraz już bardzo mało odciągam, przez tą krew w jednej dziurce, a mimo tego w łóżeczku ja plecach jest masakra. Aczkolwiek to chyba też jedzenie jej się cofa, bo trochę ulewa

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
‹‹ 905 906 907 908 909 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ