Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wy wszystkie odkładacie bobasy do dostawki na noc czy tylko ja jestem takim przegrywem?🤔 Moja od 1nocy spi tylko na klacie, ewentualnie tuż obok, nawet z tym nie walczę bo przynajmniej obie troche śpimy, w dzień udaje sie odłożyć na max 1 drzemkę. Ile odczekujecie po karmieniu by odłożyć?

    Powiem wam, ze podziwiam was wszystkie za kpi - wiszenie na cycku jest uciążliwe ale te odliczanie mleka, sterylizację butelek, odciąganie, to by bylo ponad moje siły 🫩

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Czy wy wszystkie odkładacie bobasy do dostawki na noc czy tylko ja jestem takim przegrywem?🤔 Moja od 1nocy spi tylko na klacie, ewentualnie tuż obok, nawet z tym nie walczę bo przynajmniej obie troche śpimy, w dzień udaje sie odłożyć na max 1 drzemkę. Ile odczekujecie po karmieniu by odłożyć?

    Powiem wam, ze podziwiam was wszystkie za kpi - wiszenie na cycku jest uciążliwe ale te odliczanie mleka, sterylizację butelek, odciąganie, to by bylo ponad moje siły 🫩

    Ja karmie w nocy na lezaco bokiem i tak razem zasypiamy. 😅
    Ostatnio dwa razy mi sie udalo odlozyc do lozeczka po „nocnej rutynie” o 21.30-22 i pospala tak do 23.30-polnocy, sukces 🫠 wczoraj za to nie bylo szansy na odlozenie i od wczoraj mamy karmienie co 1-1,5h. Nie wiem czy zaczynamy powoli skok czy co. 😅

    Takze gratuluje i zazdroszczę tym co maja spanko przez pierwsza czesc nocy! 😍

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apatheia wrote:
    Hejka, czy któraś z Was ma problemy z zakrztuszeniami przy cycku? Od jakis 2 dni bobas zaczał mi się krztusić co karmienie, ostatnie było okropne Tymek nie mógł przestać sie dławić, naprawdę sie wystraszyłam tak, ze zaczelam bać sie go karmić. Próbuje odciągać przed karmieniem nadmiar, koryguje pozycje na różne sposoby a on i tak sie dławi.. jestem załamana

    U nas pomaga kiedy karmie ją na wpół leżąco, bo tak mo tryska mleko, że Tosia też się krztusi. Czasem też kolektorem przed odciągam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 18:22

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ignaś w końcu zrobił 💩 po sam nos ... 😎 ale od razu spokojniejszy jest i ja szczęśliwa 🙃

    Foxy96, Bećka, Kropka89, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 15:36

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Czy wy wszystkie odkładacie bobasy do dostawki na noc czy tylko ja jestem takim przegrywem?🤔 Moja od 1nocy spi tylko na klacie, ewentualnie tuż obok, nawet z tym nie walczę bo przynajmniej obie troche śpimy, w dzień udaje sie odłożyć na max 1 drzemkę. Ile odczekujecie po karmieniu by odłożyć?

    Powiem wam, ze podziwiam was wszystkie za kpi - wiszenie na cycku jest uciążliwe ale te odliczanie mleka, sterylizację butelek, odciąganie, to by bylo ponad moje siły 🫩

    U nas w nocy Tosia śpi w łóżeczku, na karmienie zawsze wstaję i idę na kanapę, boję się zasnąć w łóżku, żeby jej nie przydusić. W dzień różnie, jak potrzebuję coś zrobić to śpi w kokonie na kanapie lub w łóżeczku, a jak nie muszę nic ogarniać to biorę ją i śpi na mnie. Staram się, żeby zawsze miała przynajmniej 1-2h spanka na mnie. Tosia tego nie wymaga, ale chcę, żeby czuła moją bliskość

    Dahlia lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezuuu zazdroszczę 4h spania ciagiem 😭
    Moje dziecko wczoraj zrobilo nam niezly cyrk od poludnia do chyba 21, nie jestem pewna bo maz przejal Blanke, mnie bolala glowa i usnelam. Obudzila sie o 2 pozniej o 5 jakos i nie chciala spac, w koncu usnela w wozku przed 7 a po 7 sasiad debil zaczal wiercic nad nami 🫠🫠🫠. Nie dosc ze wiercil wczoraj w niedziele to jeszcze nie omieszkal dzisiaj zrobic nam super pobudke.

    Dzisiaj w dzien tez prawie nie spi.. Bylysmy na spacerze przed 15 pol godzinki bo jest zimno, cos tam drzemnela ale w domu do tej pory w ogole nic. Teraz sie wydziera nic jej nie pasuje masakra 🙈.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 16:56

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:57

    Bećka, Asia091, Fabregasowa lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    Paulivvv, Foxy- zazdro 😉 Mężowi to chyba nawet nie powiem o tym 🤣 Robicie coś specjalnego, czy takie bobasy?

    Asia, czyli było już ok, to dobrze. Może ja też przy kolejnym ataku płaczu pójdę w kierunku brzuszka, termoforka kilka razy próbowałam. Nie pamiętam, podajesz coś na brzuszek? Edit: widzę jakieś kropelki 🙈

    Flowery rozumiem i łączę się w bólu.

    U mnie jeszcze gorzej, bo 20 ml mojego mleka zostało do wylania 😢 Nie mam takich zapasów, a odciągać trochę po karmieniu jest dla mnie trudne do wykonania, jak trzeba odbić i zmienić pieluchę. Po takiej przerwie wydaje mi się, że to już średnio, jak kolejne karmienie, chyba, że się mylę.

    My nie robimy żadnych specjalnych rzeczy. Nasz bobas ogólnie lubi spać - ma dni że przechodzi jakiś senny kryzys, ale tak ogólnie to uwielbia drzemać.

    Bećka lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Czy wy wszystkie odkładacie bobasy do dostawki na noc czy tylko ja jestem takim przegrywem?🤔 Moja od 1nocy spi tylko na klacie, ewentualnie tuż obok, nawet z tym nie walczę bo przynajmniej obie troche śpimy, w dzień udaje sie odłożyć na max 1 drzemkę. Ile odczekujecie po karmieniu by odłożyć?

    Powiem wam, ze podziwiam was wszystkie za kpi - wiszenie na cycku jest uciążliwe ale te odliczanie mleka, sterylizację butelek, odciąganie, to by bylo ponad moje siły 🫩

    Mój w nocy śpi w dostawce, czasem rano go weźmiemy do łóżka, jak sobie umyśli nie spanie od 6/7 a my chcemy jeszcze coś poleżeć albo podrzemać to go bierzemy do siebie. Po karmieniu np w nocy, jak ładnie odbije to jakieś 10min leży mi na klatce, tak bardziej pionowo, zazwyczaj wtedy odrazu usypia, a jak mu się nie odbije to takie 20/30min tak sobie leżymy. No i po tym go odkładamy.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 15:36

  • a_aandzela Autorytet
    Postów: 903 1545

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś już dostał okresu? ;)
    Czy ja pierwsza? 😅😅

    👩‍⚖️94’ 👱‍♂️91’
    🍀starania o pierwszego malucha od 07.2024
    🧪morfologia ✅TSH 1.3, ft3,ft4 , FSH 6.98, LH 5.9, prog, estradiol, SHBG✅
    AMH 0.81❌
    suplementacja Wit D, kwas foliowy,jod,olej z wiesiołka
    24.02.2025 - ⏸️ 😍🥹😍🥹
    23.06.2025 330g małej kropeczki 🩷
    🩷
    7.08.2025 970g kropeczki 🩷🩷
    2.09.2025 1417g kropeczki 🩷🩷
    12.09 1970g kropeczki 🩷🩷
    6.10 2400 g kropeczki 🩷🩷
    30.10 3500 g kropeczki 🩷🩷
    5.11 3130g 55cm kropeczki 🩷🩷
    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Czy wy wszystkie odkładacie bobasy do dostawki na noc czy tylko ja jestem takim przegrywem?🤔 Moja od 1nocy spi tylko na klacie, ewentualnie tuż obok, nawet z tym nie walczę bo przynajmniej obie troche śpimy, w dzień udaje sie odłożyć na max 1 drzemkę. Ile odczekujecie po karmieniu by odłożyć?

    U nas Leoś śpi w dostawce, bo mąż strasznie się rzuca w nocy i się boimy. Już była sytuacja, że w ostatnim momencie złapałam jego rękę bo by znad głowy prosto w Małego poszła. Ale jak mąż wstaje/idzie do pracy to na następne karmienie biorę go do łóżka i zasypiamy razem.
    Po karmieniu jest odbijanie, potem pamper bo zawsze jest z farszem po jedzeniu 😂, bujanki i dopiero odkładamy. Więc pewnie minie conajmniej 30min.

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flowery wrote:
    Wasze dzieci też płaczą od razu jak się budzą? Moja tylko się obudzi i płacze od razu, kilka tygodni temu tak nie było tylko teraz jej się coś dzieje. Mam wrażenie, że płacze tylko po to żeby płakać 😐 Im starsza to coraz więcej płaczu - to tak ma być? 🫠😄

    Mój stęka, tak jakby jęczy 😅 ciężko to nazwać płaczem, bardziej taki jęk jak jakiś duch z bajek.
    Robi to zawsze jak się obudzi głodny 😅

    flowery lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u ginekologa na wizycie.
    Stwierdził że wszystko jest w porządku.
    Nie wiem skąd sobie to wziął ale stwierdził „hmm myślę że miesiączka pojawi się niedługo, może nawet jeszcze w tym roku” 🥲

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flowery wrote:
    Wasze dzieci też płaczą od razu jak się budzą? Moja tylko się obudzi i płacze od razu, kilka tygodni temu tak nie było tylko teraz jej się coś dzieje. Mam wrażenie, że płacze tylko po to żeby płakać 😐 Im starsza to coraz więcej płaczu - to tak ma być? 🫠😄

    Dokładnie tak jest! Dzieci płaczą coraz więcej do ok 8 tygidnia a pozniej stopniowo coraz mniej. Z tym, ze sa dzieci malo placzliwe z natury i wtedy mozna tego az tak nie zauwazyc, a sa dzieci z natury intensywnie placzace. 🙈
    Poczytaj o tzw. „Purple crying period”
    IMG-7968.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 18:15

    flowery, Paulivvv, Mmagda389, nick nieaktualny, Zumi lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja płacze więcej jak zjem ser żółty więc póki co żegnam ser, ewidentnie boli ją brzuszek. Dzisiaj u nas ostatnia noworodkowa nocka, jak to szybko przeleciało.
    Andzela jestes pewna ze to okres, a nie nawrót krwawienia? U mnie teraz jest tak przeplatane już totalnie jednego dnia żywa krew innego tylko beżowe plamienie. Juz mysle ze to koniec a na drugi dzień od nowa. Ale okres to to napewno nie jest.

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivv Jak to miesiączka jeszcze w tym roku?! .. o nie.

    Ignacy znowu się drze. Znowu coś mu nie pasuje, znowu. Pasuje mu jedynie jak go wezmę pionizuje i jest oparty o moje ramię .. także zaczyna się tany tany do rana. Ja pierdolę. A i uspokoja się na cycku aktualnie robi za smoczek. Dlaczego to macierzyństwa jest takie trudne?

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia moja też najchetniej to by ciągle byla w pionie przestaje płakać, ale trzyma wtedy glowe też pionowo i nie chce jej położyć na ramieniu. Szyja sztywna jak kamień. Muszę umówić tego fizjo dla niej

  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też już od 19 płacz, ale mało spał, od 16.30 dwie drzemki może po pół godziny, cycki też w obiegu co trochę, dlatego teraz go nie odkładam, śpi mi na klacie.

    Martwi mnie trochę to, że tak często jest na cycu, co 1-1,5 godziny. Całe szczęscie ładnie przybiera na wadze. Zapytałabym położnej, to słuch o niej zaginął, zresztą te wizyty, to taki pic na wodę w moim przypadku.

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
‹‹ 910 911 912 913 914 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ