Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie mogę doczekać się tej przerwy świątecznej co by nie było trzeba wstawać i ogarniać córki do szkoły. Zawsze trochę więcej spokoju i trochę więcej snu :)

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj, cudownie to czytać. W końcu będziecie mogli zacząć cieszyć się w pełni tym czasem ❤️ trzymam kciuki, żeby to było już tylko nieprzyjemne wspomnienie ✊️ jesteście bardzo dzielni!

    Wellwellwell, po 3 dniach używania nosiboo pro, żałuję że nie kupiłam go od razu i mam wyrzuty sumienia, że nie miałam go przy covidzie 🥺 jest naprawdę dobry. Dziś mieliśmy ciężką nockę, bo Tosię wybudzał co chwilę zatkany nosek. Teraz wyciągnęłam ogromnego gluta z ulanego mleka i od razu oddycha normalnie. Ten happinosek nie dalby rady tego wyciągnąć

    psaj91, wellwellwell lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:58

    psaj91 lubi tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a macie jakieś porównanie tego Nosiboo z Katarkiem do odkurzacza?

    My mamy Katarek do odkurzaczy pionowych ale jakoś słabo to wyciąga, tak jakby te końcówki źle pasowały i ta moc się po drodze gubi.
    Mamy też taki elektryczny aspirator, ale on to tylko się nadaje jak z samego brzegu noska jakieś glutki są.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pieluchowe usypianie nadal działa 🤣
    ALE! działa tylko do usypiania na dzienne drzemki, na noc nie ma opcji żeby on tak zasnął - jak mu położę pieluchę na oczy to dostaje takiego wkurwa, że z tej dostawki to prawie mi chce wyskoczyć 😅

    IMG-2189.jpg

    Mmagda389, Asia091, Kropka89, Klekotka, Foxy96, Ilka96, Rudka, Domisiek, kalinok, Zumi lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też działa tylko w dzień i tylko wtedy kiedy złapie smoczek 🙄 już zamówiłam ten co polecacie i z MAM bo mamy z tego butelki więc żyje nadzieja że może podpasuje któryś

  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda389 wrote:
    U nas też działa tylko w dzień i tylko wtedy kiedy złapie smoczek 🙄 już zamówiłam ten co polecacie i z MAM bo mamy z tego butelki więc żyje nadzieja że może podpasuje któryś

    U nas podpasował właśnie ten z MAM, model Perfect i tylko i wyłącznie ten, a miałam chyba z 6 czy 7 innych smoczków. Właśnie w weekend zamówiłam zestaw na 2-6 miesięcy, bo ten 0+ już jest dla niego za mały i niestety ten perfect 2-6msc jest dostępny tylko na stronie producenta :(

    Mmagda389 lubi tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka96 wrote:
    Psaj cudowna wiadomość 😍💕💕

    Asia, pisałaś o żelazie a mi się rzuciło na blogu hafiji że żelazo przenika w bardzo nieznacznym stopniu , tutaj link do wpisu
    https://skladmleka.hafija.pl/2024/09/12/dlaczego-jedne-substancje-przenikaja-do-mleka-a-inne-nie-maja-takiej-mozliwosci/

    Nie myślałaś że może te 60 ml to za dużo? Mój Jasio też tyle chętnie zjadał mojego mleka odciągniętego i zrobiliśmy mu tym przyrosty rzędu 53 g na dobę. Okazało się że go przekarmialiśmy i że z piersi sporo sam pobiera. A odkąd przestałam tyle odciągać to jemu też więcej leci zauważyłam, lepiej połyka
    Czytałam o tym ale próbuje wszystkiego żeby mu ulżyć. Bąki odchodzą super tylko ta kupa, jak jej nie ma to potem po sam nos 🙈

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Psaj, cudownie to czytać. W końcu będziecie mogli zacząć cieszyć się w pełni tym czasem ❤️ trzymam kciuki, żeby to było już tylko nieprzyjemne wspomnienie ✊️ jesteście bardzo dzielni!

    Wellwellwell, po 3 dniach używania nosiboo pro, żałuję że nie kupiłam go od razu i mam wyrzuty sumienia, że nie miałam go przy covidzie 🥺 jest naprawdę dobry. Dziś mieliśmy ciężką nockę, bo Tosię wybudzał co chwilę zatkany nosek. Teraz wyciągnęłam ogromnego gluta z ulanego mleka i od razu oddycha normalnie. Ten happinosek nie dalby rady tego wyciągnąć

    Nadzieja łącze się z tobą w gronie zakatarzonych,coś strasznego nie wyobrażałam sobie tego aż tak jak dziecko się męczy z katarem :( zaraz jedziemy do pediatry

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivv ja w nocy zarzuciłam młodemu pieluchę wsadziłam smok i mówię głośno do niego śpij bo jest noc i zasnął po szybkim płaczu i jęczeniu. Maz sie śmiał bo podobno on też tak spał. Dobrze że wcześniej dał znać :))
    Ignacy spał dziś ładnie od 22 do 2, karmienie ok 40 minut i spał aż do 6:30! No i tu drzemka z jedzeniem od 7 do 9:20. Ja nie wiem że ja pamiętam te godziny 😅
    Za każdym razem po jedzonku masowałam mu brzuszek. Chyba pomagało.
    Ja mam katarek i daje super radę, mówcie że nosiboo jest dużo lepsze?

    Edit: dostałam dziś za listopad i grudzień 800+, przelewie też macie napisane tytułem przelewu świadczenie wychowawcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2025, 10:27

    Paulivvv lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj cudowne wiesci ❤️ cieszcie sie teraz soba ❤️

    Kropka dobrze, ze poszliscie do tego neurolohopedy. Oby ominelo was drugie ciecie, choc z tego co piszesz to moze byc wlasnie przyczyna twoich boli 😢

    Ja tez juz w desperacji zamowilam jakies niwe smoczki do testowania. Wzielam jakies z avent 0-2m i suavinex 0-6m, zobaczymy. 😅 jak sie nie sprawdza to kolejne beda MAM od was z polecenia.
    Jutro podcinamy wedzidelko wiec pokladam tez w tym nadzieje. Ada sie w ogole tym smoczkiem krztusi i nie ogarnia go, wiec oby sie cos poprawilo. 😅

    Dzisiaj wjechal juz rozmiar 63, a jak sie rodzila to topila sie w 56. 🥺

    1-H6-A6926-Original.jpg

    Kropka89, Paulivvv, Foxy96, Dahlia, izzou97, Bećka, Zumi, psaj91 lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Paulivv ja w nocy zarzuciłam młodemu pieluchę wsadziłam smok i mówię głośno do niego śpij bo jest noc i zasnął po szybkim płaczu i jęczeniu. Maz sie śmiał bo podobno on też tak spał. Dobrze że wcześniej dał znać :))
    Ignacy spał dziś ładnie od 22 do 2, karmienie ok 40 minut i spał aż do 6:30! No i tu drzemka z jedzeniem od 7 do 9:20. Ja nie wiem że ja pamiętam te godziny 😅
    Za każdym razem po jedzonku masowałam mu brzuszek. Chyba pomagało.
    Ja mam katarek i daje super radę, mówcie że nosiboo jest dużo lepsze?

    Edit: dostałam dziś za listopad i grudzień 800+, przelewie też macie napisane tytułem przelewu świadczenie wychowawcze?

    Tak, u mnie też taki tytuł.
    Ja dostałam końcem listopada za listopad i za te pare dni października, ale grudnia jeszcze nie mam.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Psaj cudowne wiesci ❤️ cieszcie sie teraz soba ❤️

    Kropka dobrze, ze poszliscie do tego neurolohopedy. Oby ominelo was drugie ciecie, choc z tego co piszesz to moze byc wlasnie przyczyna twoich boli 😢

    Ja tez juz w desperacji zamowilam jakies niwe smoczki do testowania. Wzielam jakies z avent 0-2m i suavinex 0-6m, zobaczymy. 😅 jak sie nie sprawdza to kolejne beda MAM od was z polecenia.
    Jutro podcinamy wedzidelko wiec pokladam tez w tym nadzieje. Ada sie w ogole tym smoczkiem krztusi i nie ogarnia go, wiec oby sie cos poprawilo. 😅

    Dzisiaj wjechal juz rozmiar 63, a jak sie rodzila to topila sie w 56. 🥺

    1-H6-A6926-Original.jpg


    Ale piękne zdjęcie 😍

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko zaczyna właśnie kolejną drzemkę a przyjechała ekipa remontowa - liczę że go nie obudzą 🫠

    Wczoraj kuli ściany, aż cały dom drżał a on spał cały ten czas 😅 nawet się nie ruszył, może dziś też mu nie przeszkodzą w spaniu

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś z Was ma My Baby Bottle? Jak mam karmić KPI i czasem MM to wydaje mi się że coś do podgrzewania w podróży muszę mieć i właśnie wybieram sobie ale ten model wydaje się być najlepszy? Polski, ma atest itp? Czy macie jakieś inne typy?

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:58

    11.2025 🤱💖
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz Młody już ma 68, a nawet z pepco jedno świąteczne body 74 już dobre 😆 i spi w śpiworku rozm. 70 cm z C&A, więc strach myśleć co będzie dalej xD

    Zumi lubi tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam Mam orginal ale ten Perfect wydaje się fajny bo jest cieniutki na końcu będę miała go w pamięci najwyżej wytestujemy wszystkie 🤣🤣

    izzou97 lubi tę wiadomość

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Melusia 62 ubranka i jeszcze duża rezerwa. O ile to 62 nie jest wygórowane rozmiarowo. Bo jak duże 62 to tonie w tym i póki co tego nie ma opcji zakładać 😏

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Rudka Autorytet
    Postów: 555 739

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:
    Dziewczyny, a macie jakieś porównanie tego Nosiboo z Katarkiem do odkurzacza?

    My mamy Katarek do odkurzaczy pionowych ale jakoś słabo to wyciąga, tak jakby te końcówki źle pasowały i ta moc się po drodze gubi.
    Mamy też taki elektryczny aspirator, ale on to tylko się nadaje jak z samego brzegu noska jakieś glutki są.

    Mam to i to uważam ze wyciągają podobnie ale troszkę lepiej nosiboo - ma precyzyjniejszą końcówkę, pozatym jak dla mnie przewagą też jest to że jest poręczny i stoi sobie przy przewijaku a nie trzeba wyciągać odkurzacza 😃

    Paulivvv lubi tę wiadomość

    🧞‍♀️34l 🧞‍♂️37l
    💙K 11l
    🩷A
    age.png
‹‹ 912 913 914 915 916 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ