Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:50

    Kropka89, Asia091, Rudka, Klekotka, Nadzieja32, wellwellwell, Bećka, edka85, izzou97, kalinok, Jjkm97, Maddie_Ist, Paulivvv, anna.90, Ilka96, Foxy96, nick nieaktualny, Domisiek, nnaciaa, Zumi lubią tę wiadomość

  • a_aandzela Autorytet
    Postów: 903 1545

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    QUOTE=Mamasitta]
    Andzela jestes pewna ze to okres, a nie nawrót krwawienia? U mnie teraz jest tak przeplatane już totalnie jednego dnia żywa krew innego tylko beżowe plamienie. Juz mysle ze to koniec a na drugi dzień od nowa. Ale okres to to napewno nie jest.[/QUOTE]
    Zdecydowanie tak ,okres. Ból brzucha plus kolor krwi. No i moje krwawienie poporodowe trwało może tydzień…. Także no cóż 😅😅 dziwi mnie to,bo jednak jestem kpi 😅

    👩‍⚖️94’ 👱‍♂️91’
    🍀starania o pierwszego malucha od 07.2024
    🧪morfologia ✅TSH 1.3, ft3,ft4 , FSH 6.98, LH 5.9, prog, estradiol, SHBG✅
    AMH 0.81❌
    suplementacja Wit D, kwas foliowy,jod,olej z wiesiołka
    24.02.2025 - ⏸️ 😍🥹😍🥹
    23.06.2025 330g małej kropeczki 🩷
    🩷
    7.08.2025 970g kropeczki 🩷🩷
    2.09.2025 1417g kropeczki 🩷🩷
    12.09 1970g kropeczki 🩷🩷
    6.10 2400 g kropeczki 🩷🩷
    30.10 3500 g kropeczki 🩷🩷
    5.11 3130g 55cm kropeczki 🩷🩷
    age.png
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj bardzo sie cieszę, teraz już wszystko z górki! Cieszcie sie sobą w domku 🙂

    psaj91 lubi tę wiadomość

  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzela no to jestem w szoku, ale fakt mamaginekolog chyba pisala o sobie, że ona mimo karmienia dostała okres chyba po 5 tygodniu połogu o ile dobrze pamiętam

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Paulivv Jak to miesiączka jeszcze w tym roku?! .. o nie.

    Ignacy znowu się drze. Znowu coś mu nie pasuje, znowu. Pasuje mu jedynie jak go wezmę pionizuje i jest oparty o moje ramię .. także zaczyna się tany tany do rana. Ja pierdolę. A i uspokoja się na cycku aktualnie robi za smoczek. Dlaczego to macierzyństwa jest takie trudne?

    ✨Nie przyjmuje złej energii od tego lekarza ✨
    Liczę na jeszcze chociaż chwilę bez okresów 🥲

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jęczy i stęka zanim finalnie sie wybudzi i zacznie sie drzeć. Czasami to jest juz nie do zniesienia bo chcielibysmy jeszcze sobie pospac a Blanka potrafi jeczec i turlac sie po dostawce jeszcze dobra godzine 😅 mam nadzieje ze niedlugo jej to przejdzie.

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj to cudowne wiadomości 🥰 dużo przytulasków i całusków po powrocie do domu ♥️

    psaj91 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Mylove Przyjaciółka
    Postów: 103 251

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a_aandzela wrote:
    A czy ktoś już dostał okresu? ;)
    Czy ja pierwsza? 😅😅

    Ja dostałam .
    Krwawienie po porodzie miałam jakieś 2-3 tyg potem lekkie plamienia i 5 tyg po porodzie dostałam okres , byłam na kontry lekarza to mówił że faktycznie także przerąbane ale biorę tabsy anty jednoskładnikowe bo innych nie mogę przez cholestaze i mówił że przy nich nie będę miała wogole okresu . Chciałam spiralę ale nie mogę bo jest tak źle u mnie po tym trzecim cc że powiedział jakby mi spiralę włożył to by mi macica pękła , za pół roku kontrola prawdopodobnie będzie mnie operował .

    🤰34 👨31
    👧 10 👦 6
    🦮🐈
    7.11.24- poronienie samoistne
    6.03.25- ||
    13.03.25- ciąża potwierdzona
    29.04- badania prenatalne
    9.11.25- termin
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:45

    psaj91 lubi tę wiadomość

  • Mylove Przyjaciółka
    Postów: 103 251

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do spania to moja Iga śpi w dostawce w nocy , wyciągam ją na karmienie i kładę spowrptem . W dzień to zależy , w dostawce lub na kanapie .
    A co do wybudzania się w nocy to ja mam hit egzemplarz 🫣
    Ma 1,5 miesiąca i już kilka nocy przespała od 22 do najdłużej 7 rano 🤣 w jakim szoku byłam jak się obudziłam o 5 a ona śpi w najlepsze , ale fakt wypiła wtedy 150 ml mleka i nie że tyle jej robię , robię jej 90 ale czasem się domaga to dorabiamy 60 a córka zrobiła jej 90 i wypiła wszystko 😄
    Tak w nocy budzi się max dwa razy , zazwyczaj około 3 i o 6 , zdarza się że obudzi się tylko raz , zależy ale nie narzekam . Na sen nocy zasypia około 22-23

    🤰34 👨31
    👧 10 👦 6
    🦮🐈
    7.11.24- poronienie samoistne
    6.03.25- ||
    13.03.25- ciąża potwierdzona
    29.04- badania prenatalne
    9.11.25- termin
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ja w szoku jestem. Bo moje pobudki ostatnio co półtorej godziny są a 2 to już dużo 😏

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Stasio też śpi w dostawce, chyba że brzuszek boli to biorę na klatę i do siebie. Będziemy próbować robić małego pokój, to zobaczymy do czego ja będę “dostawiać” te dostawkę. U nas pobudki na moj budzik co 3h, tak to Stas tak delikatnie się wybudza ze nie słychać tego…raz jeden w nocy pozwolono nam na pobudkę po 4h to dzis np. zrobiłam tak ze byliśmy u neurologopedy, potem wróciliśmy i od 17-18 jakoś się karmiliśmy butelką ale mega powoli potem kapiel i o 20:00 znowu butelka i nastawiłam budzik na północ. Teraz już po karmieniu i ja kończę swoje odciąganie. Następny budzik na 3:00 potem 6:00.

    W ogóle u tego neurologopedy było całkiem spoko, chociaż jak dla mnie mocno osteopatyczna wizyta. Nie wiedziałam ze Stasio jest aż tak wymaltretowany po porodzie :( ze ta owinięta pępowina tak dużo złego zrobiła, jaki to ma wpływ na szczękę itp. No ale teraz jest podobno “naprawiony” a jeszcze widzimy się za tydzień. Mimo to powiedziała że możliwe że wędzidełko trzeba będzie podciąć jeszcze raz i masować. Mówi że jak dla niej było podcięte bardzo zachowawczo i w zasadzie nic nie widać ….takze się załamałam bo tylko potwierdziła moje obawy.
    Przy tym że cdl póki co zakazała mi karmić piersią a jedynie stosować okłady z tych żeli gojących rany to stałam się zupełnie mamą KPI póki co i bardzo mi z tym smutno :( nawet nie męczy mnie to odciąganie chociaż mogłabym mieć więcej pokarmu i się tym stresuje, ale najsmutniej mi ze on tak bardzo chce się przystawić i przytulić a ja nie mogę 😢😢😢 w środę mamy poradę cdl jeszcze raz mam nadzieję że już mi pozwoli próbować i wrócimy do karmienia piersia już bez bólu…

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z karmienia. .. Ignacy zasnął koło 22 i wstał na mnia mnia, oczywiście zmiana pampera booo czuć .. 😅
    Bez krzyku się obudził tzn mąż mnie zbudził tekstem " będziesz dawać cyca czy butle dać? " byłam pewna że jest 21 🤣

    A i wczoraj dostałam paczkę świąteczną z pracy,, siata samych słodyczy..nie ma ani jednej mandarynki ale za to są delicje pomarańczowe więc równowaga jest zachowana jak to ujął mój mąż .. 🤡oczywiście zjadł już dwa opakowania czegoś tam słodkiego i mi podstawia to ja się częstuje. A ostatnio się ważyłam i miałam 64,4kg czyli do wagi sprzed ciąży brakuje mi wciąż 10 kg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2025, 02:32

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Maddie_Ist Ekspertka
    Postów: 179 303

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj szczepienia i cały dzień z dupy.
    Zaczęło się od poprzedniej nocy, Roberta wyginalo na prawo i lewo od 3 i dopiero o 7 Windi musiało wjechać.
    O 9 szczepienie I do 21 jak spał to tylko na mnie przy cycu ...

    W końcu zasnął na nocny sen i teraz mieliśmy wybudzenie i przebieranie po dwójce. Kurcze jak mnie cieszy jak zrobi normalnie 2 😅

    Asia091, Zumi lubią tę wiadomość

    🚶🏼‍♀️29l 🚶🏼31l

    10.24 - luźne starania
    10.24 - ⏸️
    11.24 - 8td puste jajo 💔

    02.25 - starania
    02.25 - ⏸️🎉

    Robert SN 30.10.2025 -3100g 28tc+3

    04.02 - 74 kg ➡️ 95kg - 30.10 ➡️ 74kg - 16.02

    age.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 03:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra te szczepienia 😭 Ja w styczniu któregoś będę Melcie szczepić. Ale pamiętam że po tym cały dzień córa była nie do życia:(

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 03:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też pozdrawiamy z nocnego jedzenia 🙋🏼‍♀️

    My się dalej zastanawiamy czym szczepić i czekamy na 8 tydzień - może bez sensu ale parę razy spotkałam się z teorią żeby po 8 tygodniu życia dopiero robić szczepienia.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 03:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to już drugi raz nocne karmienie i nocne odciąganie 🤣🙈 ale wierzę że jeszcze miesiąc i może wydłużymy sobie te odstępy jak ładnie będziemy przybierać. Jutro ma przyjść waga, zobaczymy czy futrowanie na siłę coś dało.
    Teraz w nocy nie jestem prawie w stanie poprawnie wsadzić butelki mu do buźki taki jest zaspany. Aż mi go żal że ja go na siłę tka wybudzam i wpycham to jedzenie ale mówię sobie że przecież to dla jego dobra.

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pozdrawiam po zmianie pieluchy 😉

    To usypianie było ciężkie od 23 do 1 w nocy, odkładałam do dostawki i sie wybudzał albo i wczesniej sam z siebie, sporo płaczu. Dzidzia odrzuciła smoczek.

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my karmimy się dopiero teraz po ostatnim karmieniu ok. 2 i jestem w szoku, że tyle godzin można spać bez przerwy 😉
    Dziś mamy USG bioderek.
    Szczepienia dopiero po Nowym Roku.

    💙 10.11.2025


    age.png
  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj cudowna wiadomość 😍💕💕

    Asia, pisałaś o żelazie a mi się rzuciło na blogu hafiji że żelazo przenika w bardzo nieznacznym stopniu , tutaj link do wpisu
    https://skladmleka.hafija.pl/2024/09/12/dlaczego-jedne-substancje-przenikaja-do-mleka-a-inne-nie-maja-takiej-mozliwosci/

    Nie myślałaś że może te 60 ml to za dużo? Mój Jasio też tyle chętnie zjadał mojego mleka odciągniętego i zrobiliśmy mu tym przyrosty rzędu 53 g na dobę. Okazało się że go przekarmialiśmy i że z piersi sporo sam pobiera. A odkąd przestałam tyle odciągać to jemu też więcej leci zauważyłam, lepiej połyka

    psaj91, Asia091, Kropka89 lubią tę wiadomość

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
‹‹ 911 912 913 914 915 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ