Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie karmienie i sesja odciągania. Niestety po karmieniu butelka już tak ładnie nie zasypia…zaraz pewnie będę usypiać na rękach ale z buczącym laktatorem nie chce mu tego robić pod uchem…. Jednak mega głośne są te laktatory wciąż mimo techniki… 7 lat temu pamiętam dokładnie taki sam poziom hałasu 😅

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 03:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    U mnie co 30-40 min pobudka i to z mega darciem, boli Ignasia brzuszek .. 🥺

    A ile Ignaś je na jedną porcję? Wy też macie jakieś specjalne mleko czy KP? Wybacz że totalnie nie pamiętam…

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 03:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj też odciagam i jedziemy tylko z butli po incydencie z zapowietrzenie żeby małej nie wkurzać

    Kropka89 lubi tę wiadomość

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 04:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nie śpimy, chociaż tak dokładniej to nie śpię ja bo bobas właśnie na mnie odlatuje w drzemkę.

    U nas pierwsza część nocy dobra, spaliśmy 21:40 - 03:15, teraz po jedzeniu już na mnie przysypia, więc oby udało się go zaraz odłożyć i pospać do rana.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • a_aandzela Autorytet
    Postów: 903 1545

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belma wrote:
    Cześć z wątku grudniowego!
    Pytanie do mam po CC - czy bralyscie swoje dzieci jadąc do szpitala na zdjęcie szwów?

    Mój mąż wpadł na pomysł, żeby 10dniowe niemowlę zostawić z teściową na jakieś min. 2 godziny w czasie kiedy pojedziemy na ściągnięcie szwów. Bo zarazki, bakterie, choroby i wiadomo.. Bobasa karmimy butelką MM i odciągniętym.
    Powiedzcie czy to tylko według mnie jest szalony pomysł czy chłop ma trochę racji?
    Hejo;) z mężem czekała w aucie

    Maddie_Ist, Belma lubią tę wiadomość

    👩‍⚖️94’ 👱‍♂️91’
    🍀starania o pierwszego malucha od 07.2024
    🧪morfologia ✅TSH 1.3, ft3,ft4 , FSH 6.98, LH 5.9, prog, estradiol, SHBG✅
    AMH 0.81❌
    suplementacja Wit D, kwas foliowy,jod,olej z wiesiołka
    24.02.2025 - ⏸️ 😍🥹😍🥹
    23.06.2025 330g małej kropeczki 🩷
    🩷
    7.08.2025 970g kropeczki 🩷🩷
    2.09.2025 1417g kropeczki 🩷🩷
    12.09 1970g kropeczki 🩷🩷
    6.10 2400 g kropeczki 🩷🩷
    30.10 3500 g kropeczki 🩷🩷
    5.11 3130g 55cm kropeczki 🩷🩷
    age.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie spałam już…co najlepsze Stasio spał a mi się włączyło myślenie i już koniec….za to pododawalam sobie do koszyka jedzenie na święta już trochę 😁 czas zabrać się za uszka i pierogi w tymt tygodniu.

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje cycka to je dwa, potem dokarmiam MM tym kozim kendamil daje mu 60 ml bo tyle wypija. Ale tu ewidentnie brzuch. Bo się pręży i nóżki podkula mimo kropelek:( i nawet nie szukał tego cyca 🥺

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znowu cieżkie "usypianie", tym razem to już po 20 zacząl sie wkurzać...Usypiał na nas i tylko na chwilę. Płakał nawet przy butelce, zakrztusił się tak, że zwykłe przekrecenie nie zadziałało, mąż doskoczył i jak z filmików głowa nisko, klepnięcia...co za stres...

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia i jak sytuacja, lepiej?

    Paulivvv, co za długaśny sen. Mały z 3 godziny max sypia.

    Ale mogę Wam napisać, że Przemuś jest już fajnie kontaktowy, wodzi wzrokiem za osobą i przepięknie się do nas cieszy 😍

    Paulivvv, izzou97, Foxy96, Anilorak88, Mel 456, Kropka89, Dahlia, Asia091, Maddie_Ist, kalinok, Ilka96, psaj91, Rudka, nnaciaa lubią tę wiadomość

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka - u nas od jakiegoś czasu, pierwsza część nocnego snu trwa 5-6h, budzi się, zjada i zasypia zazwyczaj na jeszcze jakieś 2/3h.
    Czasem mu się zdarzy, że obudzi się po tych 5/6h i nie chce spać tylko leży i się na nas patrzy 😅 ale to rzadko, zazwyczaj śpi jeszcze trochę do rana

    Kropka89, Bećka lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:57

    wellwellwell, Paulivvv, Kropka89, Bećka, Rudka lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 15:36

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becka finalnie karmiłam go od tej 3 i do 4:17 leżał na mnie odłożyłam go do kokonu i przespał do 6 znowu cyce i nie spał do 9 tylko sobie gadał i patrzył na mnie ogromnymi oczami grzecznie sobie gaworzył, ok 10 zasnął po MM i cycach i teraz się właśnie obudził.

    🥺🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 11:38

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv, Foxy- zazdro 😉 Mężowi to chyba nawet nie powiem o tym 🤣 Robicie coś specjalnego, czy takie bobasy?

    Asia, czyli było już ok, to dobrze. Może ja też przy kolejnym ataku płaczu pójdę w kierunku brzuszka, termoforka kilka razy próbowałam. Nie pamiętam, podajesz coś na brzuszek? Edit: widzę jakieś kropelki 🙈

    Flowery rozumiem i łączę się w bólu.

    U mnie jeszcze gorzej, bo 20 ml mojego mleka zostało do wylania 😢 Nie mam takich zapasów, a odciągać trochę po karmieniu jest dla mnie trudne do wykonania, jak trzeba odbić i zmienić pieluchę. Po takiej przerwie wydaje mi się, że to już średnio, jak kolejne karmienie, chyba, że się mylę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 12:06

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i Ja zazdroszczę każdemu kto prześpi 4 godziny ciągiem:)

    Kropka89, Maddie_Ist, izzou97, kalinok lubią tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Ja daje cycka to je dwa, potem dokarmiam MM tym kozim kendamil daje mu 60 ml bo tyle wypija. Ale tu ewidentnie brzuch. Bo się pręży i nóżki podkula mimo kropelek:( i nawet nie szukał tego cyca 🥺

    Może za dużo? Mi neonantolog powiedziała że Stasio przy swoich 3460g ma jeść na jedną porcję 70 ml a jak dokarmiam to 40-50ml. Przy czym później cdl powiedziała abym w ogóle dała odpocząć piersiom więc teraz karmie go tylko butelką i powiem Ci że po MM on o wiele bardziej się męczy z brzuchem :(

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sama nie wiem co robić, ale wiecie na co wpadłam z koleżanką. Że ja biorę sorbiferon ! I na mnie działa dramatycznie .. czyli ból brzucha(bardzo mocne) i luźne 💩 a u mojego Ignasia to może jest zatwardzenie . Niby piszą że wolno brać przy KP ale cholera wie jak to naprawdę działa. Był czas że nie brałam 3 dni i wtedy kupy szły normalnie z kropelkami było luksusowo. Pije zakwas z buraka na tą hemoglobinę niby obecnie mam 12.1 ale do d.. lekarz tak mówił i kazał brać.
    Mąż zabrał Ignasia na spacer to 2h bite spał non stop a teraz ciągnie cyca jak szalony 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 14:06

    Kropka89, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Apatheia Przyjaciółka
    Postów: 99 272

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, czy któraś z Was ma problemy z zakrztuszeniami przy cycku? Od jakis 2 dni bobas zaczał mi się krztusić co karmienie, ostatnie było okropne Tymek nie mógł przestać sie dławić, naprawdę sie wystraszyłam tak, ze zaczelam bać sie go karmić. Próbuje odciągać przed karmieniem nadmiar, koryguje pozycje na różne sposoby a on i tak sie dławi.. jestem załamana

    💁‍♀️27 💁‍♂️28

    19.08.2024 - II (1cs)
    11.09.2024 - bicie ❤️🥹
    30.09.2024 - 10tc 💔🕊

    13.03.2025 - II (2cs) 🥰
    18.03 - 15 dpo - beta 861, prog 23
    20.03 - 17dpo - beta 2200
    21.03. - pierwsze usg 4+3
    08.04. - jest ❤️ 1,1 cm, 7+0
    29.04 - 3,7cm 10+0
    14.05 - prenatalne 6,9cm 12+1
    27.05 - chyba 💙🥹
    24.06 - wizyta
    09.07- połówkowe

    preg.png
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apatheia u nas te krztuszenie jest co karmienie ... Podnosze wtedy małą do "siadu" i klepie po plecach. Też się zastanawiam czy mogłabym coś jeszcze poprawić/zmienić bo boje się silnego zachłyśnięcia.
    U nas z piątku na sobotę nocka była koszmarna, mała darła się do 3, uspokoiła się przy piersi ale to chyba zbieg okoliczności. Poszła spać i spala 5 godzin... Chyba tak wymęczona była. Z soboty na niedzielę też spala ładnie pobudki co 3-4 godziny, dzisiaj co 3. W sobotę mieliśmy sesje świąteczna :) a dzisiaj już zaliczyliśmy spacerek godzinny i spala cały ten czas. U nas z nocami nie ma reguły.
    Ostatnio pytałam Was o kupy, mała wtedy załatwiła się po 3 dniach, a teraz z kolei od środy znowu cisza 🫣

  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apatheia wrote:
    Hejka, czy któraś z Was ma problemy z zakrztuszeniami przy cycku? Od jakis 2 dni bobas zaczał mi się krztusić co karmienie, ostatnie było okropne Tymek nie mógł przestać sie dławić, naprawdę sie wystraszyłam tak, ze zaczelam bać sie go karmić. Próbuje odciągać przed karmieniem nadmiar, koryguje pozycje na różne sposoby a on i tak sie dławi.. jestem załamana

    U mnie ostatnio też sie zdarzyło, ale bardziej z butlą, aż nie chciałam patrzeć jak mąż go karmi (bo co do pozycji nie chciał słuchać). W nocy mieliśmy straszną akcję.

    A jakie masz pozycje? Głowa jest wyżej od reszty ciała? A może to coś innego i trzeba iść na konsultację.

    Bo u mnie rano leżał praktycznie płasko na boku, ale ja bardziej myślę, że tym razem to o zatkany nosek.
    Wspólczuję takiego stresu ☹️ jak piszą, to powinna być przyjemność...niestety nie zawsze 😑

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
‹‹ 909 910 911 912 913 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ