Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1524 1016

    Wysłany: 12 stycznia, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa - dzięki! 🩷

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 12 stycznia, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:38

  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 12 stycznia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaMama95 wrote:
    Dzięki za odpowiedź! Jeśli się do jutra nie unormuje, to chyba tak zrobię. Napisałam też do takiej położnej instagramowej. Powiedziała, że czasami nawet jeśli dziecko ładnie je, to może się okazać po ustabilizowaniu laktacji, że jednak ma jakieś problemy z ssaniem, których wcześniej nie było widać, bo mleko dużo łatwiej wylatywało. Spróbuję więc jeszcze chyba umówić się do jakiegoś doradcy laktacyjnego, żeby zerknął.

    Opheliac, podziwiam, że aż 4 tygodnie wytrzymałaś. Ja już mam dość, a to świeża sprawa 🤪

    A czy któryś z Waszych maluchów piszczy czasami zamiast płakać? U nas to też nowość... Przy noszeniu w pionie jak usypia to czasami się odrywa, piśnie głośno raz czy dwa razy z takim grymasem i wraca do swojej pozycji i tak kilka razy🤔 Biedne te małe bobaski, o ile prościej by było, gdyby mogły powiedzieć czego potrzebują.

    Takie piszczenie to myślę że może być od brzuszka, moj bobas kilka razy przy takich słabszych dniach może nie tyle piszczał co tak zawodził z grymasem bólu na twarzy 🥺 i to był ewidentnie brzuszek, pomagały masaże i dużo przytulania brzuszek do brzucha

    A konsultacje z cdl z całego serca polecam, mam dwa tygodnie po porodzie uratowała laktację i moje zdrowie psychiczne, serio 😅

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 12 stycznia, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga, a masz dobry rozmiar lejka od laktatora? Te dodawane standardowo są często za duże i odciąganie może nie być efektywne. A i czasem też jest tak, że laktatorem się nie odciągnie, a mleko w piersi jest

    Jak jeszcze rozkręcałam laktację po cc to CDL poleciła mi odciągać zaraz po karmieniu, tłumaczyła to tym że do 40 minut po karmieniu utrzymuje się najwyższy poziom prolaktyny

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1524 1016

    Wysłany: 12 stycznia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzou97 wrote:
    Wilga, a masz dobry rozmiar lejka od laktatora? Te dodawane standardowo są często za duże i odciąganie może nie być efektywne. A i czasem też jest tak, że laktatorem się nie odciągnie, a mleko w piersi jest

    Jak jeszcze rozkręcałam laktację po cc to CDL poleciła mi odciągać zaraz po karmieniu, tłumaczyła to tym że do 40 minut po karmieniu utrzymuje się najwyższy poziom prolaktyny

    Mam taki lejek ze się dopasowuje do piersi.
    W kolejnym karmieniu od tego w którym nie odciągnęłam nic, odciągnęłam 70ml..

    Już sama nie wiem o co chodzi.
    Muszę chyba poprosić o pomoc cdl

    izzou97 lubi tę wiadomość

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 12 stycznia, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja od dłuższego czasu byłam mniej obecna na forum. Ale powolutku chyba zaczną wracać :) w niedzielę córka skończyła 2 miesiące waży około 5kg ale nie wiem ile dokładnie, w środę mamy szczepienie - widziałam że temat ostatnio się przewijał. My szczepimy tradycyjnie, z tym że będę prosiła o rozdzielenie dawek, podobno tak można (czy któraś z Was tak szczepiła?). Położna zasugerowała nam takie rozwiązanie. Czy Wasze dzieciaczki załatwiają się już regularnie? My zmienialiśmy probiotyk z BioGai na CDS22 i była poprawa ale ostatnio znowu pauza i wczoraj kupa po tygodniu. Widać było że Mała się już męczy więc dostała czopek glicerynowy, ale w sumie nie zdążył nawet zadziałać bo wypadł cały i za nim kupa.
    Widziałam że poruszalyscie tez temat chrztu, u nas już za dwa tygodnie. Bez szaleństw, msza w kościele, mini wersja przyjęcia na sali (sama najbliższą rodzina), ale już bez fotografa, bez ścianek itp. jedynie tort.
    Nasze Dziecko ma już też w miarę regularny rytm dnia więc łatwiej jest cokolwiek zaplanować, chodzimy sobie ja spacerki i tak powoli nam plynie czas :)

    Anilorak88, izzou97 lubią tę wiadomość

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 13 stycznia, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna.90 wrote:
    Hej. Ja od dłuższego czasu byłam mniej obecna na forum. Ale powolutku chyba zaczną wracać :) w niedzielę córka skończyła 2 miesiące waży około 5kg ale nie wiem ile dokładnie, w środę mamy szczepienie - widziałam że temat ostatnio się przewijał. My szczepimy tradycyjnie, z tym że będę prosiła o rozdzielenie dawek, podobno tak można (czy któraś z Was tak szczepiła?). Położna zasugerowała nam takie rozwiązanie. Czy Wasze dzieciaczki załatwiają się już regularnie? My zmienialiśmy probiotyk z BioGai na CDS22 i była poprawa ale ostatnio znowu pauza i wczoraj kupa po tygodniu. Widać było że Mała się już męczy więc dostała czopek glicerynowy, ale w sumie nie zdążył nawet zadziałać bo wypadł cały i za nim kupa.
    Widziałam że poruszalyscie tez temat chrztu, u nas już za dwa tygodnie. Bez szaleństw, msza w kościele, mini wersja przyjęcia na sali (sama najbliższą rodzina), ale już bez fotografa, bez ścianek itp. jedynie tort.
    Nasze Dziecko ma już też w miarę regularny rytm dnia więc łatwiej jest cokolwiek zaplanować, chodzimy sobie ja spacerki i tak powoli nam plynie czas :)
    Anna ja szczepiłam tradycyjnie, czeka mnie ostatnie kłucie za tydzień. Mój Ignaś przechorował i miał NOP po rota i krztuścu( pisk trwał 4 dni) dziecko zwijało mi się w kłębuszek jak jeż 😩 strach było na to patrzeć.
    Trzymam kciuki żeby u Ciebie przeszło gładko. 🤞

    anna.90 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 13 stycznia, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszecie o wadze, ja faktycznie jem mniej niż w ciazy ale za to po nocnym karmieniu wjeżdża u mnie siusiu i zawsze zajrzę po drodze do kuchni to zjem coś, babeczkę bananową albo jogurt albo pół czekolady. 😅

    Kasiek7, Domisiek, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • NowaMama95 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 stycznia, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Opheliac i NowaMama - ja mam taki problem z prawą piersią. Jutro mam konsultacje z CDL to dam Wam znać co powiedziała na ten temat. Fizjo mówiła, że może to być wynikiem napięcia po jednej stronie i dlatego ma problem się przystawić, na moje to on jak ma obok pierś, z której jest zero wysiłku by mleko leciało to mu się zwyczajnie nie chce 😃

    A co do piszczenia to u mnie nie ma tego problemu ale w jakiejś grupie na FB rzucił mi się w oczy post z takim problemem i sporo dziewczyn pisało, że po skoku rozwojowym mają ten problem albo miały.

    O, to będę wdzięczna za informację po wizycie 😊
    Może faktycznie to skok, bo mamy też uśmieszki (tylko do taty z jakiegoś powodu ,🤪) i łezki.

  • NowaMama95 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 stycznia, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzou97 wrote:
    Takie piszczenie to myślę że może być od brzuszka, moj bobas kilka razy przy takich słabszych dniach może nie tyle piszczał co tak zawodził z grymasem bólu na twarzy 🥺 i to był ewidentnie brzuszek, pomagały masaże i dużo przytulania brzuszek do brzucha

    A konsultacje z cdl z całego serca polecam, mam dwa tygodnie po porodzie uratowała laktację i moje zdrowie psychiczne, serio 😅

    Kurcze, jeśli tak to biedne to moje dziecko. Cały czas w bolu, bo od urodzenia i ma ogromne gazy i z bólem robi kupki i mam wrażenie, że ma utajony refluks, bo nie ulewa, ale widzę że często coś przełyka i mlaska z takim grymasem. No ale nic, jedyne co mogę zrobić to chyba spróbować tej diety bez bmk i zobaczyć czy jest jakaś poprawa, bo pediatra oczywiście nie widzi problemu i według niej samo wszystko przejdzie.

  • NowaMama95 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 stycznia, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Btw. Zrobiliśmy prowokacje BMK i niestety pozytywna. Masakra co się z brzuszkiem mu dzieje, aż żałuję tej prowokacji. ☹️

    A po jakim czasie po przejściu na dietę widziałaś poprawę u malucha?

  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 13 stycznia, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które mają nosiboo pro, możecie napisać czy faktycznie jest wart swojej ceny? @Nadzieja Ty chyba nawet masz porównanie z mesmed który niby jest zamiennikiem, prawda? Kojarzę że zmieniałaś jak Tosia była chora.
    Ja mam tylko taką ręczną małą gruszkę do odciągania ale raz że Oliwer bardzo jej nie lubi i jest wrzask jak tylko zobaczy że mam ją w ręce, a dwa mam wrażenie że nie daje do końca rady oczyścić noska. U nas nie ma stricte kataru ale są takie pojedyncze duże gluty które mu świszczą w nosie. nawilżam nosek sprayem i trochę to pomaga, ale jak chce mu oddesać tego gluta to czasami schodzi strasznie długo a nie chce mu tak bardzo podrażniać śluzówki. Czy nosiboo daje radę z takim glutem?

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 13 stycznia, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie czym sie objawiają te.bole u ciebie Domisiek? Pręży się i gazy?

    Jak u was dziewczyny wygląda rutyna dnia, stajecie o stałej porze? U mnie nie sposób uśpić mloda o 19, wczoraj karmiłam ja od 19:40 do 21 (serio) a poszła spać o 22 z czego o 23 pobudka🤣 czy wy wstajecie z nimi ok 7 czy odsypiacie jeszcze?

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 13 stycznia, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    Dziewczyny które mają nosiboo pro, możecie napisać czy faktycznie jest wart swojej ceny? @Nadzieja Ty chyba nawet masz porównanie z mesmed który niby jest zamiennikiem, prawda? Kojarzę że zmieniałaś jak Tosia była chora.
    Ja mam tylko taką ręczną małą gruszkę do odciągania ale raz że Oliwer bardzo jej nie lubi i jest wrzask jak tylko zobaczy że mam ją w ręce, a dwa mam wrażenie że nie daje do końca rady oczyścić noska. U nas nie ma stricte kataru ale są takie pojedyncze duże gluty które mu świszczą w nosie. nawilżam nosek sprayem i trochę to pomaga, ale jak chce mu oddesać tego gluta to czasami schodzi strasznie długo a nie chce mu tak bardzo podrażniać śluzówki. Czy nosiboo daje radę z takim glutem?

    Tak, nosiboo wyciąga wszystko i do dziś mam wyrzuty sumienia, że nie miałam go jak Tosia miała covida i ten mega katar. W nosiboo jest końcówka dla niemowląt i da się włożyć ją do noska i wyciąga naprawdę wszystko co w tym nosku furczy, a ja codziennie muszę odciągnąć po nocy ulane mleko z nosa. Całkowicie wart swojej ceny. Zamawiałam na vexpi.pl bo mają za 447zł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia, 09:09

    kalinok lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 13 stycznia, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignaś dał koncert wczoraj około 20:00 lepszy od metaliki 🫨 finalnie zasnął o 21. Później pobudki od 1 co 2h plus mega kupsko 🙃 padnięta jestem. To druga noc od kiedy monż pojechał i ciekawa jestem jak to będzie dalej 🙂🙂

    Czym myjecie maluchom między palcami?

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 13 stycznia, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w sprawie alergii na BMK to u mnie objawiało się to przede wszystkim brzydką kupą i bólami brzuszka. Leoś po każdym jedzeniu miał 3-4 kupy w atmosferze płaczu, którego nie mogłam uspokoić. Więc po jedzeniu bitą godzinę - półtorej dziecko mi płakało. Do tego kupy były zielone ze śluzem, z czego zaraz przed dietą już były takie wodniste, że zostawał sam śluz, a kupa wsiąkała w pampers. Miał też przez chwilę wysypkę na dole brzuszka ale małą. Do tego miał pierdy z „kleksem”. Gazy go nie męczyły na zasadzie, że nie mógł pryknąć tylko prykał zawsze z kupą.

    Nieco lepiej zrobiło się po 2 tygodniach diety, a teraz minęły 3 i było już super. Teraz musimy odchorować tą prowokacje. ☹️

    Co do prowokacji to ja zjadłam nabiał (dość sporo) rano i pierwsze objawy zaczęły się wieczorem. Mały strasznie był niespokojny, rzucał się przy jedzeniu, nie chciał usnąć. To samo w nocy, do tego budził się co 2h, a nie jak zwykle co 3-4h. A następnego dnia od rana zaczęliśmy to co powyżej pisałam.


    EDIT
    Zapomniałam o przelewaniu w brzuszku, w sumie to w ogóle był pierwszy objaw. Straszny festyn miał w jelitach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia, 09:42

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 13 stycznia, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    No właśnie czym sie objawiają te.bole u ciebie Domisiek? Pręży się i gazy?

    Jak u was dziewczyny wygląda rutyna dnia, stajecie o stałej porze? U mnie nie sposób uśpić mloda o 19, wczoraj karmiłam ja od 19:40 do 21 (serio) a poszła spać o 22 z czego o 23 pobudka🤣 czy wy wstajecie z nimi ok 7 czy odsypiacie jeszcze?

    U nas nie ma czegoś takiego jak rutyna, a ostatnio usypianie na sen nocny to jakaś masakra. Przedwczoraj od 22 do 24, wczoraj od 21 do 23:40 🤡 chociaż tyle, że śpi potem do 5 😅 wstajemy między 8 a 9, karmimy się, potem muszę długo Tosię trzymać pionowo, bo inaczej refluks ją męczy, więc ona przysypia i pielęgnację robimy dopiero ok. 11.
    Wczoraj mi się znowu dziecko popsuło i cały dzień prawie nie spała, bo co zasnęła to ja refluks wybudzał 🙄 wczoraj okropny dzień był z ulewaniem i brzuszkiem i to albo od szczepienia na rota, które było w czwartek, a podobno najgorsze są doby do 3 do 5 po rota albo od nabiału, bo jeszcze w niedzielę zjadłam camemberta. Od wczoraj nie jem w ogóle nabiału i zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia, 09:55

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 13 stycznia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS
    Jeżeli, któraś z Was rozpoczyna dietę bez BMK to czytajcie uważnie etykiety. Mleko jest prawie wszędzie. Mąż kupił mi zadowolony czipsy, żebym trochę radochy i kalorii wrzuciła przy żywieniu się prawie samym powietrzem i okazało się, że czipsy są naładowane mlekiem w proszku xd Także trzeba naprawdę czytać etykiety. Ja jem mleko kozie i owcze i po tym jest ok na szczęście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia, 09:38

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 13 stycznia, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    No właśnie czym sie objawiają te.bole u ciebie Domisiek? Pręży się i gazy?

    Jak u was dziewczyny wygląda rutyna dnia, stajecie o stałej porze? U mnie nie sposób uśpić mloda o 19, wczoraj karmiłam ja od 19:40 do 21 (serio) a poszła spać o 22 z czego o 23 pobudka🤣 czy wy wstajecie z nimi ok 7 czy odsypiacie jeszcze?

    My wstajemy 7-8, karmie mloda, poranna pielegnacja; odkladam mloda do lozeczka i ogarniam starsza i siebie, po ok. 1h od pobudki Ada juz jest do spania wiec na rekach ja usypiam i tak jem sniadanie z nia na rekach, jak sie budzi to karmie, odbijam i lezy na macie edukacyjnej az sie nie zmeczy czyli zwykle 1-1,5h od pobudki. Znowu usypiam na rekach i tak w kolko. Jak sie budzi z drzemki po 18 to juz w tym okienku ide ja kapac i robimy i wieczorna pielegnacje, pozniej karmienie, odbijanie i usypiam na rekach (niestety po cycku sie wybudza, nie usypia snem twardym) i odkladam do lozeczka.

    My po szczepieniu, Ada dzielnie zniosla i bardzo krotko plakala. Mam nadzieje, ze ten rotateq bedzie laskawy dla jej brzuszka. 🥺

    Fabregasowa, Zumi lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 13 stycznia, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    My po szczepieniu, Ada dzielnie zniosla i bardzo krotko plakala. Mam nadzieje, ze ten rotateq bedzie laskawy dla jej brzuszka. 🥺

    Well to trzymam kciuki i za Leo i za Adę, my też właśnie po szczepieniu. 😩

    wellwellwell lubi tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
‹‹ 969 970 971 972 973 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ