Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 24 kwietnia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett, mi też lekarz nic nie mówił, że nie można, więc stwierdziliśmy, że możemy 🤪 Ale mi te plamienia i krwawienia wróciły mimo braku krwiaka. Nie wiem czy to, że wróciliśmy do współżycia miało jakieś znaczenie, ale lekarz na sor pytał czy był stosunek w ostatnim czasie 🙈 Więc narazie odpuszczamy myślę do 15/16 tc.

    Kurczę, kusząca ta oferta sanco. Ja nie miałam w planach badać, jestem też już po prenatalnych, na których wszystko wyszło dobrze, jedynie mam to łożysko dość nisko, ale wg lekarza to dość częste jeszcze na tym etapie i ma czas żeby się podnieść. Powiem szczerze że przed wątkiem listopadowym nie wiedziałam w ogóle, że takie testy istnieją, a czytam że na prawdę większość z Was się na ni decyduje. Myślicie że po prenatalnych jeszcze warto je zrobić?

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 24 kwietnia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:
    A jakie z krwi? Ryzyka PAPP-A czy robiłaś jakiś NIPT?

    Gratulacje, to musi być piękny widok i przeżycie :) <3 Lekarka mówiła coś o płci? Ponoć niektórze lekarze lubią wróżyć coś już przy pierwszych prenatalnych ;)

    Ryzyka PAPP-A ☺️
    Niestety o płci nic 😔😔😔 a mocno się łudziłam, że się dowiem 😉

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 24 kwietnia, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no o termin porodu zmieniony z 3.11 na 30.10

    Niaha lubi tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 24 kwietnia, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Cześć dziewczyny. Daje znać po wczorajszej wizycie. Bobas ma 4 cm 😊 FHR 175/min. 9 maja mam prenatalne. Krwiaka już nie ma. A właśnie pytanie do dziewczyn z krwiakami. Jak już nie miałyście krwiaka to współżyłyście normalnie? Nie zapytałam lekarza a ja z tych panikar i trochę się obawiam 😀

    Nie, bo wciąż biorę luteinę dopochwowo

    Ana lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Powaga Znajoma
    Postów: 21 71

    Wysłany: 24 kwietnia, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Kurczę, kusząca ta oferta sanco. Ja nie miałam w planach badać, jestem też już po prenatalnych, na których wszystko wyszło dobrze, jedynie mam to łożysko dość nisko, ale wg lekarza to dość częste jeszcze na tym etapie i ma czas żeby się podnieść. Powiem szczerze że przed wątkiem listopadowym nie wiedziałam w ogóle, że takie testy istnieją, a czytam że na prawdę większość z Was się na ni decyduje. Myślicie że po prenatalnych jeszcze warto je zrobić?

    Właśnie też się zastanawiam co do badań. Na moich prenatalnych też wszystko wyszło dobrze, ryzyka bardzo niskie, w rodzinie też nie mamy żadnych chorób więc chyba odpuszczę badania... Chociaż zrobienie ich kusi, bo chciałabym już znać płeć :D

    '92

    17.02 - ⏸️
    24.03 - ❤️
    20.04 - 6,5 cm
    19.05 - 170g

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 24 kwietnia, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów nipt to powiem Wam tak: ja robię ze względu na swoje doświadczenia , IVF i wiek. Gdyby nie to, to też bym się nie decydowała. W poprzedniej ciąży to ja nawet się nie stresowałam badaniami bo nie brałam pod uwagę że coś może być nie tak , ale to było dawno temu 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 21:59

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 24 kwietnia, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak zaufam, że przez nasz wiek i niskie ryzyka na prenatalnych wszystko jest w porządku mimo, że to wyczekana i wymarzona ciąża, nie robiłam badań 🥰
    A tak poza tym czytam was na bieżąco, chociaż trochę mniej się udzielam. Miałam nadzieję, że na tym etapie mdłości mi magicznie przejdą, a niestety jest gorzej niż było. Funkcjonuję tylko dzięki dołożeniu drugiej dawki Xonvei 😵‍💫
    W ogóle czytałam, że po prenatalnych powinno być już wszystko dobrze, ale i tak jakoś się przejmuję czy bobas rośnie, bo nie widzę tego po brzuchu

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 859 617

    Wysłany: 24 kwietnia, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Nie, bo wciąż biorę luteinę dopochwowo

    Też biorę cyclogest dopochwowo od samego początku 2x dziennie ale lekarz nie mówił mi że to przeciwwskazanie

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 859 617

    Wysłany: 24 kwietnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Anett, mi też lekarz nic nie mówił, że nie można, więc stwierdziliśmy, że możemy 🤪 Ale mi te plamienia i krwawienia wróciły mimo braku krwiaka. Nie wiem czy to, że wróciliśmy do współżycia miało jakieś znaczenie, ale lekarz na sor pytał czy był stosunek w ostatnim czasie 🙈 Więc narazie odpuszczamy myślę do 15/16 tc.

    Kurczę no mi też nie mówił a przypomniałam sobie o tym jak wyszłam z gabinetu, ale chyba też się wstrzymamy, bo niepewnie się czuję. Dzięki za odpowiedź 😊

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 24 kwietnia, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, ja niby zredukowałem Bonjeste do Xonvei, ale Xonveę biorę rano i wieczorem. Niestety, każdy indywidualnie znosi te nudności i wymioty, ja już wiem po pierwszej ciąży, że mogę wymiotować długo. Poprzednio odstawiłam Xonveę jakoś koło połowy, ale były ze mną na wątku dziewczyny, które brały nawet dłużej. Co do brzucha - mi w pierwszej ciąży zaczal rosnąć jakoś po 16-18 tygodniu, masz czas. 😘

    Ja robię NIPT, ale to raczej taka "fanaberia" i dodatkowe sprawdzenie. Jak wiecie, że w prenatalnych wychodzi wszystko okej to moim zdaniem na tym etapie już nie ma sensu pobierać. A pieniądze naprawdę jeszcze się przydadzą przy organizowaniu wyprawki albo na fajny wyjazd. 😉

    Dziewczyny, gratuluję pozytywnych wieści z wizyt i dobrych wyników prenatalnych 😍

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 24 kwietnia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak nabrane dodatkowe badania kusiły tylko pod względem płci 😅 chciałabym już wiedzieć.
    We wtorek mówię przełożonej w pracy o ciąży i już mam stresa na maksa jaka będzie reakcja 🙄 druga doświadczona osoba z zespołu również jest w ciąży, a oprócz nas akurat są same nowe zatrudnione osoby, a mamy mocno gorący okres w pracy.
    Jeszcze zanim powiedziałam, to zaklepałam sobie tydzień urlopu na maj, bo wiedziałam, że jak powiem, to już mnie nie puszczą 😅

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 25 kwietnia, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daje cynk, jeśli macie Lidla w okolicy: wczoraj kupiłam malutkie body z Lupilu za całe 8,50.
    Sklad to 85% merino i 15% jedwab 😍 na stronie jest w regularnej cenie 70 zł.
    U mnie była ostatania sztuka 50/56, ale może w Waszych sklepach coś się jeszcze uchowało 😋

    Tym sposobem oficjalnie nabyłam pierwszą rzecz do wyprawki 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 07:55

    Kleo10, Mrowka, Wyobraźnia87, Beezi, White1, Hel, Powaga, Alicee98, Biochemiczka, Niaha, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoreva wrote:
    A jakie masz TSH? Ja mam tendencję do wysokiego, powiedziałam prowadzącemu, że w sumie tuż przed zajściem udało mi się zejść do 2,09, i podskoczyło do 2,4. Mówił, że na razie nie widzi powodu do zmartwień i włączania leków, ale ja mam to z tyłu głowy, bo wynik TSH w czasie starań był moją zmorą 🥲
    Po transferze miałam 3,8. Teraz mam w 12 tc 3,08. Tak Ty masz w normie z tego co endokrynolog mówił. Że mamy się trzymać 2,5

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    To chyba został Ci jakiś tydzień do NIFTY w takim razie, nie? Plus przy pustym pęcherzyku to nie jest krócej? Wiem, że nie można robić NIPT jeśli bliźniak zanikł powyżej 8tc, ale nie wiem ile trzeba czekać.
    Pani z NIFTY ma dzwonić 4maja żeby mnie umówić. No i nie wgłębiała się czy to pusty pęcherzyk, zalecała aby poczekać te 8tyg. Ginekolog mówiła, że też pomimo PAPPA super byłoby to zrobić. :)

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Daje cynk, jeśli macie Lidla w okolicy: wczoraj kupiłam malutkie body z Lupilu za całe 8,50.
    Sklad to 85% merino i 15% jedwab 😍 na stronie jest w regularnej cenie 70 zł.
    U mnie była ostatania sztuka 50/56, ale może w Waszych sklepach coś się jeszcze uchowało 😋

    Tym sposobem oficjalnie nabyłam pierwszą rzecz do wyprawki 😀
    Kurczę, ja to jeszcze nie myślałam o zakupach. Mąż oglądał wózki cybex, ale ja jakoś jeszcze z tym rozglądaniem się chce poczekać. Ten krwiak mnie wkurza, jest mniejszy ale myślę o nim. I taka lampka mi się świeci ciągle, że w stanie uważności jestem.. oby nic się nie zadziało.

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    Kurczę, ja to jeszcze nie myślałam o zakupach. Mąż oglądał wózki cybex, ale ja jakoś jeszcze z tym rozglądaniem się chce poczekać. Ten krwiak mnie wkurza, jest mniejszy ale myślę o nim. I taka lampka mi się świeci ciągle, że w stanie uważności jestem.. oby nic się nie zadziało.
    Ja też jeszcze nie myślę, za wcześnie dle mnie. Zresztą po córce mamy wyprawkę, a noworodkowe rzeczy (roz.56-62) mamy takie uniseks, dużo białych, różowych chyba na palcach jednej ręki mogę policzyć. Wózek też zostawiliśmy, łóżeczko złożone w piwnicy, bo córka rok temu na 3 urodziny dostała normalne łóżko, długa jest 😅
    Ja mam zaraz wizytę, muszę się zważyć, dam znać po 🙂

    Beezi, Mrowka lubią tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę potwierdzić, że w Lidlu warto zerkać na te maluszkowe rzeczy, ale też czasami dla mam w ciąży. Kupujemy tylko na chwilę a cena jest atrakcyjna. Ja na razie nie kupuje, ale jak poczuje się „pewniej” to będę zerkać czy coś dali. Czasem u nas wykładają z poprzednich niesprzedanych kolekcji.

    Odnośnie mdłości, które miałam totalnie hardcorowe, to u mnie ewidentna poprawa. W końcu, bo ja w łóżku od 18 marca… wczoraj wyszłam pierwszy raz na chwilę do parku.

    Z ciekawostek miałam rację, że na mnie te leki nie działają przeciw mdłościom, tylko usypiają. Wczoraj nie wzięłam rano bonjesta i miałam dużo więcej energii, poziom mdlosci, które się nadal utrzymują, BEZ ZMIAN. 🙄 Wiec jak sobie pomyślę ile kasy wywaliłam, będąc akurat tym przykładem na którego to nie działa…
    Teraz biorę 1 tabletkę na noc, później przejdę na 1 xnovea bo ma mniej substancji i tak zamierzam powoli odstawiać na przestrzeni kolejnych tygodni.

    White1, Kleo10, stayaway lubią tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje też wszystkim z Was, które już po prenatalnych i wizytach - same dobre wieści. ❤️❤️
    Ja czekam na badanie jak na szpilkach 30.04, w ogromnym stresie, a wyniki veracity będę mieć niestety po majówce dopiero, więc jak coś wyjdzie źle w badaniu to będę świrować całą majówkę.

    W pierwszej ciąży pappa mi ryzyka podwyższył, jak teraz tak będzie + wiek to się nie nastawiam na dobre wyniki… trzeba niestety poczekać. 🙈

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My trochę pozwoliliśmy sobie w końcu zacząć cieszyć ta ciąża - dlatego w sumie od kilku dni przeglądamy różne wózki, łóżeczka, ubranka itd.
    Na razie z większych rzeczy nie planujemy nic kupować, bo wózki lepiej przetestować w sklepie na żywo, a na pokoik nie mam wizji, ale samo oglądanie tego, porównywanie i rozmawianie o tym sprawia nam frajdę 🥰
    Z ubrankami chciałam się też wstrzymać, ale nie kupić merynoska w tej cenie… 😛 a też słyszałam, że te ubranka maja fajna jakość. Zresztą sama dla siebie nieraz coś kupię w lidlu i bardzo lubię te rzeczy. Są tanie, wygodne i mają niezłą jakość. Teraz ciągle pomykam w ich legginsach, bo są wygodne i nigdzie nie uwierają.

    Hel, dark, Kleo10 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 25 kwietnia, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozumiem i czuję ostrożność i sama mam w sobie sporo ambiwalentnych myśli, niemniej uważam, że dobrze jest czerpać z tego co mamy na daną chwilę. Życie jest w całości nieprzewidywalne. A dobre momenty, małe radości procentują też w tych trudniejszych chwilach, mamy się do czego odwołać z czego czerpać, jest się mocniejszym psychicznie. To też jeden z filarów tzw. rezyliencji, czyli odzyskiwania równowagi po trudnych przejściach.
    Jak świeci słońce to warto się nim zachwycić :)

    Kleo10, ann_ber, karczoch321, yoreva, Mrowka, dark, Niaha lubią tę wiadomość

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ