Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Trzymam mocno kciuki! Daj znać po

    Na szczęście wszystko jest ok. Wszystkie ryzyka niskie, młodzieniec pięknie się rozwija, już ma 6,5 cm 🥰

    mAnik, Biochemiczka, karczoch321, dark, White1, Mrowka, Powaga, Kleo10, Naadziejaa, stayaway, yoreva, Odliczam123, Beezi, ann_ber, Mięta, KASIEEK, Kairo, Ana , Paulina2612, Rocky, Ogoorkowa, Karolka87 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Na szczęście wszystko jest ok. Wszystkie ryzyka niskie, młodzieniec pięknie się rozwija, już ma 6,5 cm 🥰
    Super wieści, gratulacje! 🥰

    Niaha lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 853 2103

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha cudownie że wszystko wyszło dobrze ❤️ trzymam kciuki też za pozostałe wizyty ! 🤞

    Co do podróżowania to jeżeli chodzi o ubezpieczenie do rezygnacji to w przypadku ciąży chyba każde ubezpieczenie od rezygnacji ma wykluczenia związane z ciążą. A jeżeli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne w podróży to Warta i Hestia nie mają za dużo wykluczeń związanych z ciążą (info z grupy na fb o podróżowaniu z dziećmi - akurat niedawno był temat 😊)

    Ja w pierwszej ciąży miałam wakacje samochodowe i teraz też takie planuje ;) poprzednio byliśmy w Berlinie, Pradze i Wiedniu (zwiedziliśmy różne zoo 😅) i teraz z synkiem planujemy podobne wakacje (też zoo są w planie 🤣 Wrocław i znowu Wiedeń - cudowne jest to zoo). Do tego może jakieś jeziorko czy wodospady w Austrii czy Słowacji. Młody dobrze znosi jazdę samochodem, więc chcemy skorzystać, bo nie wiadomo jak będzie z drugim bobasem.

    Niaha, Kleo10, Beezi lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w tym roku bez wycieczek. Inne mam atrakcje. Starszaki wciąż jakieś obozy więc ciężko już w rodzinie wielodzietnej, gdzie już starsze dzieci mają pasje i wyjazdy, coś razem kombinować 🙂 Dodatkowo w maju będę z trzylatkiem operować migdałki i też musimy teraz chuchać i dmuchać, nie może chorować. Ale bardzo wierzymy, że w sierpniu pojedziemy na dwa tygodnie nad morze na domek. Mamy okienko gdy wszyscy mamy wolne a nie chce nam się w mieście siedzieć. Będę się chłodzić. Oby nic nam nie wyskoczyło.

  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tej ciąży nie planuję jakichś zagranicznych podróży, raczej ostrożnie po najbliższej okolicy. W maju jedziemy na kilka dni do Zakopanego, ale to częściowo związane z męża pracą. Potem może wybierzemy się jeszcze na Dolny Śląsk. Marzy mi się morze, ale to drugi koniec Polski i na pewno nie zdecydujemy się na taką wyprawę. Po pierwszej ciąży dużo ostrożniej teraz podchodzę. Wtedy na końcówce drugiego trymestru byliśmy na objazdówce w Andaluzji, ale teraz zdecydowanie nie mam siły na takie plany. 🙈 Dużo podróżowaliśmy z dzieckiem, zobaczymy jak będzie z dwójką. Zresztą na ten rok wakacje i tak już mam zaliczone, bo w styczniu byliśmy w Azji. 😉

    Niaha, super, że wszystkie ryzyka niskie 😍

    Ja mam wyniki prenatalnych do odebrania w Klinice, może w środę mi się uda.

    Niaha lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 410

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My obiecaliśmy sobie wyjazd w II trymestrze, ponoć najlepszy czas na podróże. No i jest zabookowana Kreta na lipiec. Mam nadzieję, że te plany się ziszczą, bo przez starania i pracę (zarówno moją, jak i męża) kilka potencjalnych wyjazdów zostało anulowanych i tak przez rok nie byliśmy nigdzie, więc aż marzę pochillować i cieszyć się z życia, i ze spełnienia marzenia.. 🙂
    Ogólnie jeszcze nie mówiłam rodzinie, ciągle boję się, że któryś z rodziców za szybko powie komuś z dalszej rodziny/znajomemu, a tego bym nie chciała.. Kiedyś już mnie rozczarowali mimo, że prosiłam by nie mówili. No a z szefem pogadam po majówce, skończę 10tc to jakoś już troszkę inaczej brzmi.. upiekło mi się i na razie temat delegacji jest jakoś oddalany w czasie 😅 Chciałabym być już po czwartkowej wizycie, jakoś taki stresik mnie dopada..

    Kleo10, Mrowka lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 27 kwietnia, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoreva wrote:
    My obiecaliśmy sobie wyjazd w II trymestrze, ponoć najlepszy czas na podróże. No i jest zabookowana Kreta na lipiec. Mam nadzieję, że te plany się ziszczą, bo przez starania i pracę (zarówno moją, jak i męża) kilka potencjalnych wyjazdów zostało anulowanych i tak przez rok nie byliśmy nigdzie, więc aż marzę pochillować i cieszyć się z życia, i ze spełnienia marzenia.. 🙂
    Ogólnie jeszcze nie mówiłam rodzinie, ciągle boję się, że któryś z rodziców za szybko powie komuś z dalszej rodziny/znajomemu, a tego bym nie chciała.. Kiedyś już mnie rozczarowali mimo, że prosiłam by nie mówili. No a z szefem pogadam po majówce, skończę 10tc to jakoś już troszkę inaczej brzmi.. upiekło mi się i na razie temat delegacji jest jakoś oddalany w czasie 😅 Chciałabym być już po czwartkowej wizycie, jakoś taki stresik mnie dopada..
    O Kreta! My mamy na 13-20 września zarezerwowane wakacje i sie zastanawiam czy cos z tego wyjdzie. Jak rezerwowałam to w najśmielsze snach nie było wizji, ze bede w 7 miesiącu ciąży 😅 na szczescie mamy ubezpieczenie od rezygnacji.

    Mrowka lubi tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Na szczęście wszystko jest ok. Wszystkie ryzyka niskie, młodzieniec pięknie się rozwija, już ma 6,5 cm 🥰

    Super wieści, bardzo się cieszę 😍

    Niaha lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej☺️ u mnie na prenatalnych 12+4 6cm dzidzia zdrowa. oprócz Eutyrox wjedzie aspiryna bo przewidywana preeklampsja. A tak to jestem szczęśliwa:) Dzidzia ma prawidłowy rozwój. Nifty będę mogła zrobić dopiero po 4 maja.

    @yoreva my tak samo dawno nie byliśmy, i jedziemy w góry w czerwcu, mam nadzieję że podołam 😂
    to Ty na Krecie będziesz w centrum zainteresowania, wszyscy będą podziwiać Twój brzuszek ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 19:01

    Beezi, Wyobraźnia87, KASIEEK, dark, Niaha, karczoch321, Kleo10, mAnik, White1, ann_ber, Odliczam123, Ogoorkowa, Rocky, Karolka87, Paulina2612, Powaga, yoreva lubią tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my się meldujemy po prenatalnych. Wszystko wyszlo super, ryzyka bardzo niskie (co śmieszne i nawet lekarka była zdziwiona, ryzyka u obu takie same). Jeden 5,36cm i drugi 5,62cm 😍 no i według pani doktor: ,,ten większy to na 100% chłopak, a mniejszy na 80% dziewczyna" :) ale ona się straszliwie wierciła, machała, obroty robiła, a chłopakowi nic nie przeszkadzało, nie chciał za bardzo współpracować (chyba przyzwyczajony do wiercącej się siostrzyczki ;)).

    Także jestem przeszczęśliwa i cieszę się, że u Was, Mrówka i Niaha, też super wyniki 😍 gratulacje! :) :) a coś u Was mowiono o płci?

    Wyobraźnia87, Beezi, Naadziejaa, KASIEEK, dark, Niaha, karczoch321, Kleo10, mAnik, Mrowka, White1, ann_ber, Odliczam123, Ogoorkowa, Rocky, Ana , Paulina2612, stayaway, Powaga, yoreva, Kairo lubią tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówka i Karolka super, że kolejne dobre wieści. 🥰

    Mrowka, Karolka87 lubią tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:
    I my się meldujemy po prenatalnych. Wszystko wyszlo super, ryzyka bardzo niskie (co śmieszne i nawet lekarka była zdziwiona, ryzyka u obu takie same). Jeden 5,36cm i drugi 5,62cm 😍 no i według pani doktor: ,,ten większy to na 100% chłopak, a mniejszy na 80% dziewczyna" :) ale ona się straszliwie wierciła, machała, obroty robiła, a chłopakowi nic nie przeszkadzało, nie chciał za bardzo współpracować (chyba przyzwyczajony do wiercącej się siostrzyczki ;)).

    Także jestem przeszczęśliwa i cieszę się, że u Was, Mrówka i Niaha, też super wyniki 😍 gratulacje! :) :) a coś u Was mowiono o płci?

    U mnie dr nic nie wspominała o płci, ale z felii mam potwierdzenie, więc nie muszę się zastanawiać 😁

    Mrowka, Karolka87 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:

    Także jestem przeszczęśliwa i cieszę się, że u Was, Mrówka i Niaha, też super wyniki 😍 gratulacje! :) :) a coś u Was mowiono o płci?

    Gratulacje 🥰 Wielka ulga prawda? niech rosną zdrowo!
    U mnie nic nie mówiła doktor o płci choc pewnie chciała, bo była bardzo rozgadana ☺️ Ale ja nie pytałam.

    @dark dziękuję 🙏🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 20:24

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy lecieć we wrześniu, ale niestety to nie wchodzi w grę, bo to wypada 32-34tc. Polecimy pod koniec maja, prawdopodobnie na Kretę, ale jeszcze przeglądamy oferty.

    Gratuluję udanych prenatalnych 🩵🩷

    Mrowka, Karolka87, yoreva, Beezi, Kleo10, Niaha lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję pozytywnych wizyt ☺️ my chyba już do porodu na wakacje tylko po Polsce, chociaż może jakiś last 😉 ja po prostu teraz nie czuję się najlepiej, mdłości w ciągu dnia są do zniesienia ale wieczorem jest ciężko. Boję się, że to się nie skończy wraz z 2 trymestrem (chociaż bardzo na to liczę), dlatego niczego nie planuje.

    Mrowka, Niaha lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    A my nie o podróżach, ale na koncert chcemy jechać - 1 maja. I lekarka...kręciła nosem. Jestem załamana, powiedziała, że latać możemy na razie, jechać samochodem, ale koncert... Nie powiedziała nie, ale odradzała, że wibracje, że to stres dla dzieciaczków. I ja już nic nie wiem. Naprawdę może to zaszkodzić? Byłam pewna jak kupowałam bilety, że będzie można jechać. Co myślicie? To zły pomysł? Miejsca siedzące to są... Nie wiem co robić. Zależało mi na tym koncercie, ale też nie chcę zaszkodzić

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1451

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się z Waszych pozytywnych prenatalnych ❤️

    I podziwiam za optymizm wyjazdowy 😂 ja w pierwszej ciąży tryskałam optymizmem a pokonało mnie pierwsze wzniesienie w ustroniu 🤡 gdzie na prawdę byłam wtedy aktywna. To było tak jak dla nas będzie teraz lipiec :p mi się marzą Alpy, ale jakoś nam nie wychodzi od paru lat, teraz też pomimo marzeń racjonalnie wybijam sobie z głowy 😂 może Karkonosze (ale ja to chyba w hotelu poleżę, co najwyżej mąż z córką się przejdą w górki) a tak to płaskie polskie morze. Mi kardiolog skutecznie wybił z głowy samolot w ciąży, bo jego żona pracuje na neonatologii w szpitalu o III st. Ref. I właśnie mówił, że większości nie ma nic, ale jak już coś pójdzie nie tak, to szpital do samego porodu. Też teraz dziewczyna z pracy była na Sardynii i wróciła to nagle informacja, że nie wie, czy nie przyspieszy L4, ale na razie ma mieć wizyty u gina co tydzień, więc będzie więcej wyjść. Nie wiem co się stało, ale nie zachęca mnie to 🫣

    Co do lędźwi to ja też już zaczynam czuć, ale to jeszcze nie na poduszkę. Ostatnio korzystałam ze zwykłej poduszki dekoracyjnej między kolanami i w zupełności wystarczało 👍😅 strasznie estetykę sypialni mi te wielkie banany psują 😂

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Paulina2612 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam do ekipy po prenatalnych - u nas też dzisiaj wszystko dobrze 💖 ryzyka niskie, maluch aktywny, ma już 6,4 cm. Cieszę się też z waszych pozytywnych wizyt!
    Co do płci, otrzymaliśmy sugestię ale mamy się jeszcze nie przywiązywać. Ale wiadomo, ja już nakręcona 😁

    Karolka87, Rocky, Powaga, yoreva, Beezi, Kleo10, KASIEEK, Biochemiczka, Naadziejaa, Niaha, karczoch321, White1, Ogoorkowa, ann_ber, Mrowka, Wyobraźnia87, dark, stayaway lubią tę wiadomość

    👩32🧑36+🐈‍⬛🐈‍⬛

    Marzec 2025, 8/9 tc 💔

    20.02 ⏸️
    27.04 USG I trymestru 🍀
    22.06 USG II trymestru 🤞

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pozytywnych wieści z wizyt! 🥳

    My lecimy na wakacje w najbliższy weekend, na Majorkę. Wyjazd kupiłam dawno temu, ale lekarz nie widzi przeciwwskazań. W pierwszej ciąży byliśmy w Portugalii, jak byłam w 5 miesiącu i było super 🙂 No ale ja mam ciąże bez uciążliwych objawów, więc brzuszek mi w niczym nie przeszkadzał.
    Na jesieni już raczej się nigdzie nie ruszymy, bo córka zaczyna żłobek 🤷‍♀️

    @Karolka87, ja przez całą ciążę chodziłam na musicale i koncerty musicalowe do teatru :) Ostatni raz byłam chyba na 2 tygodnie przed porodem. Córka rzeczywiście się ruszała mocno w trakcie, ale lekarz mi nie odradzał 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 21:19

    Kleo10, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 27 kwietnia, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super czytać, że wszystko dobrze u Was na prenatalnych 🥰 Gratulacje Dziewczyny!

    Z tym koncertem, to w ogóle mi do głowy nie przyszło, że to może być szkodliwe i żeby spytać naszą panią doktor, a pod koniec maja wybieramy się na duży koncert rockowy… i teraz zaczęłam się zastanawiać 😬 miejsca siedzące, więc nie powinno dudnić tak jak na płycie

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ