Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 27 kwietnia, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Ja używam olejek z Musteli i bardzo miła i mięciutka jest skóra po nim. Zobaczymy czy efekty będą, ale zdaje sobie sprawę, że najwiecej do powiedzenia ma genetyka 😏

    Też oglądam Łatwogang i sobie popłakuje, piękna akcja ❤️
    Zaczęłam też dziś pierwszy sweterek na drutach dla bobasa, więc w ogóle wzruszający dzień

    Ależ bym chciała robić na drutach. Umiem szyć ale tego nigdy się nie nauczyłam. Zazdroszczę 🙂

  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 27 kwietnia, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do objawów nie fizycznych to: durne filmiki bawią mnie do łez, nawet wzruszająca reklama wzrusza mnie do łez. Mam krótki lont i mąż wkórza mnie do łez. Mam świadomość, że to nie normalne ale nie panuję nad tym. O dziwo, do dzieci nadal mam anielską cierpliwość. Nawet posprzątałam pokoje nastolatkom gdy były na obozie... Tak na błysk. Były w szoku, że ich nie ganiłam tylko zrobiłam im niespodziankę. Bo zawsze muszą same.

    Na rozstępy używałam bio oil. I nie mam. Tak jak ktoś wcześniej pisał, mam tylko te z czasów nastoletnich. Choć jakoś szczególnie w tym smarowaniu konsekwentna nie byłam ale nie tyłam dużo. Też nie mało. Około 15-18 kg.

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 27 kwietnia, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Niaha, kochana córa 🥹 ja też oglądam i co jakiś czas sobie popłakuje, piękna akcja chłopakom wyszła 💖

    Pewnie było to skierowane do stayaway, ale też przyznaję kochana córeczka 🥰

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 27 kwietnia, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szop wrote:
    Ależ bym chciała robić na drutach. Umiem szyć ale tego nigdy się nie nauczyłam. Zazdroszczę 🙂

    O widzisz, a ja z kolei nie potrafię szyć, a chciałabym ! :D

    Rocky ja też mam w planach jeszcze kocyk i jakiś kombinezon cieplejszy na zimę do wózka. No i może jakieś słodkie komplety, jak już poznam płeć. Na razie robię kardigan w takim masełkowo-żółtym kolorze, bo taką miałam włóczkę i stwierdziłam, że będzie pasować i dla chłopca i dla dziewczynki. Dotychczas robiłam ubrania dla dorosłych, ale już widzę, że te dziecięce super się dzierga, bo szybko przybywa i mniej włóczki potrzeba :D

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Doriibzh Koleżanka
    Postów: 49 70

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Od kilku dni budzę się w nocy co chwilę i muszę zmieniać pozycję ponieważ bolą mnie lędźwie, czy też tak macie?

    Czy to już czas na poduszkę ciążowa? Myślałam nad taką półokrągła a nie typowa. Kupilyscie już? Lub już używacie?

    Normalnie uwielbiam mój materac i nigdy mnie nic nie bolało a jest w miarę nowy.

    16/02 🩸
    21/03 ⏸️
    23/03 beta 461 😍
    25/03 beta 979
    27/03 beta 1783
    02/04 pierwsze usg 3,22mm i ♥️
    30/04 3,2cm
    21/05 USG 1trym 6,88cm
    🩷🎀
    04/12 🙊👶🙏

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doriibzh wrote:
    Hej,

    Od kilku dni budzę się w nocy co chwilę i muszę zmieniać pozycję ponieważ bolą mnie lędźwie, czy też tak macie?

    Czy to już czas na poduszkę ciążowa? Myślałam nad taką półokrągła a nie typowa. Kupilyscie już? Lub już używacie?

    Normalnie uwielbiam mój materac i nigdy mnie nic nie bolało a jest w miarę nowy.
    Też tak mam. Przed ciążą nigdy mnie plecy nie bolały na tym materacu, a teraz bez dodatkowej poduszki to regularnie. Swoją drogą ból lędźwiowy to był pierwszy objaw ciąży zanim testy pokazały drugą kreskę. Zamówiłam poduszkę w zeszłym tygodniu, na Vinted z zagranicy, bo w Polsce był bardzo mały wybór takiego rodzaju. Szukałam dobrze wypchanej, otulającej z każdej strony, pytałam też o długość i wzięłam taką na 150cm. Dla mnie jest idealna, musiałam wziąć jak największą, żeby nie była za krótka na mój wzrost (177cm). Przed tym jak przyszła, to spałam po prostu ze zwykłą poduszką między nogami, to też odciążało kręgosłup
    https://ibb.co/4wTSBPxB

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 09:51

    Doriibzh, Beezi lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Powaga Znajoma
    Postów: 21 71

    Wysłany: 27 kwietnia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doriibzh wrote:
    Hej,

    Od kilku dni budzę się w nocy co chwilę i muszę zmieniać pozycję ponieważ bolą mnie lędźwie, czy też tak macie?

    Czy to już czas na poduszkę ciążowa? Myślałam nad taką półokrągła a nie typowa. Kupilyscie już? Lub już używacie?

    Normalnie uwielbiam mój materac i nigdy mnie nic nie bolało a jest w miarę nowy.

    Też mam okropne bóle lędźwi! Sama zastanawiam się nad poduszką momcozy , bo można ją sobie fajnie ustawić pod nogi, ale kompletnie się nie znam

    '92

    17.02 - ⏸️
    24.03 - ❤️
    20.04 - 6,5 cm
    19.05 - 170g

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 27 kwietnia, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą lędźwie jak więcej chodzę (czyli ok. 20-30 minut na spacerze 😅), mam wrażenie, że to jest związane z rozluźnieniem więzadeł, bo spojenie łonowe też czasami mi się wtedy odzywa. Nie wiem czy poduszka ciążowa na to pomoże, ja swojej jeszcze nie wyciągnęłam.

    Dzwoniłam już na infolinię Synevo, jutro mają być wyniki Panoramy 🧘 Ćwiczą moją cierpliwość.

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 27 kwietnia, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam informację od FeliaTest, że rozpoczęli badanie próbek, oficjalnie rozpoczynam odświeżanie strony 😂
    Mieliśmy mieć prenatalne 05.05 i miałam nadzieję, że będę miała wyniki NIPT przed, ale przez to, że bobo w czwartek wyszło takie duże, to prenatalne mam już jutro, także Felia zostanie na ewentualne uspokojenie po

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 27 kwietnia, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam właśnie przed gabinetem na prenatalne i już się stresuję. Odebrałam wyniki krwi i wolne beta HCG wynosi tylko 11,1 IU/l. 🫣 Grubo poniżej normy

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 27 kwietnia, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Czekam właśnie przed gabinetem na prenatalne i już się stresuję. Odebrałam wyniki krwi i wolne beta HCG wynosi tylko 11,1 IU/l. 🫣 Grubo poniżej normy

    Trzymam mocno kciuki! Daj znać po

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 27 kwietnia, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Czekam właśnie przed gabinetem na prenatalne i już się stresuję. Odebrałam wyniki krwi i wolne beta HCG wynosi tylko 11,1 IU/l. 🫣 Grubo poniżej normy
    ✊🍀
    A Papp-a jaka?

  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 27 kwietnia, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Czekam właśnie przed gabinetem na prenatalne i już się stresuję. Odebrałam wyniki krwi i wolne beta HCG wynosi tylko 11,1 IU/l. 🫣 Grubo poniżej normy

    Spokojnie, to bardzo indywidualne, ten wynik sam w sobie nic nie oznacza. Beta w prenatalnych liczy się w MoM i razem z USG, więc dopiero lekarz to oceni całościowo. Trzymam kciuki za badanie — to ono jest najważniejsze ✊ poza tym Felia wyszła prawidłowo więc wszystko na pewno będzie dobrze, daj znać!

    preg.png
  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 27 kwietnia, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10, to może wpłyną jeszcze dziś ✊
    Czy ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z drutami, może to ogarnąć ze wsparciem filmików instruktażowych? 😅

    Mnie bolały lędźwia przez kilka ostatnich tygodni, jak totalnie zaległam w łóżku. Z braku ruchu, ostatnio ciut więcej chodzę i jest lepiej.
    Myślę, że poduszka między nogi nawet zwykły jasiek może nieco odciążyć.

  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po kontroli u swojej gin. Ogólnie wszystko okej, mam spróbować odstawić duphaston.
    Zaniepokoiła mnie tylko trochę, bo się spytałam o wyjazd za granicę. Myśleliśmy, żeby polecieć do Turcji za dwa tygodnie. To powiedziała, że ogólnie nie ma przeciwwskazań, ale, żeby brać pod uwagę, że jak trafię do szpitala, to do końca ciąży mogę już tam zostać 🫣 Nie wiem teraz czy panikować i rezygnować czy jednak skorzystać z możliwości ostatniego wyjazdu we dwójkę 😃

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hel wrote:
    Kleo10, to może wpłyną jeszcze dziś ✊
    Czy ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z drutami, może to ogarnąć ze wsparciem filmików instruktażowych? 😅

    Ja to myślę, że najszybciej w czwartek będą wyniki, w piątek dopiero krew oddawałam :/

    A co do dziergania, to jak najbardziej! Też się uczyłam z filmików na yt i kursu "Jak prosto zrobić sweter na drutach" od Otulamy. U mnie w rodzinie nikt nie robił na drutach, ja się raz obudziłam z taką myślą, że w sumie chciałabym spróbować i kilka dni później już zrobiłam pierwszą czapkę. Chyba najbardziej znane są wzory od Petit Knit. Ma też wzory na ubranka dla bobasków, na bank ktoś nagrał tutoriale, więc możesz z tym próbować :D

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Ja jestem po kontroli u swojej gin. Ogólnie wszystko okej, mam spróbować odstawić duphaston.
    Zaniepokoiła mnie tylko trochę, bo się spytałam o wyjazd za granicę. Myśleliśmy, żeby polecieć do Turcji za dwa tygodnie. To powiedziała, że ogólnie nie ma przeciwwskazań, ale, żeby brać pod uwagę, że jak trafię do szpitala, to do końca ciąży mogę już tam zostać 🫣 Nie wiem teraz czy panikować i rezygnować czy jednak skorzystać z możliwości ostatniego wyjazdu we dwójkę 😃

    My byliśmy we Włoszech ostatnio. Trochę się obawiałam, ale wykupiłam dobre ubezpieczenie i poleciałam. Gin też nie widziała przeciwskazań. I szczerze, to cudowny był ten wyjazd we dwoje, czas razem, randeczki.. będziemy z sentymentem wspominać. Moim zdaniem warto lecieć jak macie możliwość

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    My byliśmy we Włoszech ostatnio. Trochę się obawiałam, ale wykupiłam dobre ubezpieczenie i poleciałam. Gin też nie widziała przeciwskazań. I szczerze, to cudowny był ten wyjazd we dwoje, czas razem, randeczki.. będziemy z sentymentem wspominać. Moim zdaniem warto lecieć jak macie możliwość

    Dobre ubezpieczenie to wiadomo obowiązkowo 😃
    Chcieliśmy właśnie lecieć w maju, żeby zdążyć jeszcze przed upałami, bo podejrzewam, że mogłyby być męczące bardzo dla mnie. No nic, dziękuję, utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że chyba warto korzystać 🙈

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też lecimy teraz na tydzień do Gruzji, moja gin też nie widzi w tym nic wielkiego (a jest osobą bardzo dmuchającą na zimne - pewnie ze względu na to że pracuje także w klinice niepłodności i do USG 1 trymestru ciągle powtarzała o “umiarkowanym optymizmie” aż do przesady). Wspólny czas, odpoczynek i relaks jest wskazany :)

    karczoch321, Alicee98 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie do drutów nie ciągnie, ale umiem szyć i planuję sama przygotować część wyprawki 🥰

    Na wakacje też planujemy się wybrać gdzieś za granicę, chociaż jeszcze kierunku nie mamy wybranego.
    Myślę, że jednak pojedziemy autem, bo mamy busa przerobionego na ala kamperka i chcemy jeszcze w miarę możliwości wykorzystać ten rok na takie podróże, bo w sumie nie wiadomo jak to będzie wyglądało za rok :D kusi Rumunia albo Bośnia 🫣

    Ana, Gruzji zazdroszczę- byliśmy 3 razy i jestem niezmiennie fanką 😍

    Czy przy kupowaniu ubezpieczenia są jakieś specjalne zapisy lub wyjątki dla ciężarnych? Czy któraś z Was już sprawdzała jakie w tej sytuacji wypada najkorzystniej?

    Kleo10, Ana lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ