Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Paulina2612 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 27 kwietnia, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede mną też duży koncert 7.06 i byłam do tej pory przekonana, że to nic takiego 🤔 muszę o tym poczytać, ewentualnie podpytam swojego gina na kolejnej wizycie co o tym myśli.

    👩32🧑36+🐈‍⬛🐈‍⬛

    Marzec 2025, 8/9 tc 💔

    20.02 ⏸️
    27.04 USG I trymestru 🍀
    22.06 USG II trymestru 🤞

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 28 kwietnia, 04:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam mnóstwo i widzę niewiele opinii, że nie można. Dlatego byłam spokojna, a zapytałam ot tak, dla upewnienia. I nie taką odpowiedź dostałam. Zaleciła zapytać o strefę dla kobiet w ciąży, a jeśli nie ma wysłać jej co to za koncert i szukać poziomu decybeli :O więc tak poważnie ten temat brzmi u niej, dlatego się zmartwiłam. Lekarz i zaufanie mam, a z drugiej strony się nastawiłam na ten koncert. Może spróbuję zamienić bilety na gorsze i dalej od sceny? Widzę, że Wy też miałyście taka opinie jak ja :)

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Genevieve Koleżanka
    Postów: 49 39

    Wysłany: 28 kwietnia, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a jak interpretujecie L4 w ciąży?
    Co można, a czego nie? Czy któraś korzystała z wyjazdu z zawiadomieniem o zmianie miejsca pobytu?

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 28 kwietnia, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam jechać na F1 w tym roku, ale sprzedaliśmy bilety ze względu na potencjalny hałas i możliwe upały 😅

    Co do L4 - ja planuję wakacje w trakcie pracy na urlopie. Jak czytałam co wolno a czego nie, to stwierdziłam, że L4 zostawię sobie na odpoczynek w 3cim trymestrze 😋

    Karolka87, Kleo10 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1451

    Wysłany: 28 kwietnia, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak koncerty, ale jak byłam w kinie na Oppenheimerze 1,5 miesiąca przed terminem, to ewidentnie przy hukach córka się bała, podskakiwała, zaczynała się strasznie ruszać i uspokajała się dopiero głaskaniem. Ewidentnie czułam, że coś jest nie tak, ale nie pamiętam kiedy zaczynają coś słyszeć te bobasy 🧐
    Na barbie nie było tego problemu 😂

    Karolka87 lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki Panoramy - niskie ryzyka u naszej dziewczynki 🩷

    Rocky, karczoch321, Karolka87, White1, dark, Wyobraźnia87, Biochemiczka, Kleo10, Paulina2612, Niaha, ann_ber, Powaga, yoreva, mAnik, KASIEEK, stayaway, Ogoorkowa, Odliczam123, Velaria lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wróciły mdłości. Jak ja Was podziwiam, że dajecie radę pracować normalnie. Ja pracuję zdalnie przed kompem w domu i znowu muszę robić przerwy na leżenie na kanapie... A już było tak fajnie. Przeczekam. Planuję pracować całą ciążę bo mam fajne zarobki a to praca na zlecenie więc L4 nie wchodzi w grę, co najwyżej rezygnacja. Po porodzie zrobię sobie wolne aż maleństwo pójdzie do żłobka. W poprzednich ciążach też pracowałam ale tak źle się nie czułam...

  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 853 2103

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo White a gdzie się wybieraliście na wyścig? Miło spotkać inną fankę f1 😁 ja czekam aż dzieciaki dorosną żebyśmy mogli wszyscy razem pojechać 🥹

    Ja pamiętam jak byłam w ciąży i koleżanka koleżanki w 9 msc ciąży poszła na openera 🤣 nie wiem niestety jak to zniosła bo już nie dopytywałam. Myślę że trochę na wyrost jest z unikaniem koncertów. Przecież mówią żeby puszczać muzykę brzuszkowi a potem na koncert nie można pójść? No nie wiem. Ja akurat jestem mało koncertowa ale myślę, że są jakieś badania na ten temat i wystarczy samemu poszukać co mówi nauka 😊

    Co do l4 to myślę że zmiana adresu dotyczy np jadę do rodziców na tydzień a nie dwa tygodnie na kanarach, ale no zawsze można dopytać w zusie 🤪 ja planuje urlop na urlopie, tylko to mnie jeszcze trzyma żeby nie pójść na l4 🤣 to i planowane podwyżki w lipcu.

    Karolka87, Kleo10 lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Mam wyniki Panoramy - niskie ryzyka u naszej dziewczynki 🩷

    Wooo! Super, gratulacje ;) i kolejna dziewczynka w listopadzie, nadrabiają ;)

    Beezi lubi tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak biochemiczka planuje urlop na urlopie 🤪 dlatego mamy urlop w maju zanim pójdę jeszcze na l4.
    Nie wiem, mi wszyscy mówią, że głupia jestem, że jeszcze nie jestem na l4, ale ja akurat ten typ osoby co zwariuję bez pracy. Później wiadomo pójdę, ale teraz nawet nie wiem co bym miała robić. Zwłaszcza, że od przyszłego tygodnia pójdę już na prace zdalną. Jedyne co mnie przekonuje do wcześniejszego zwolnienia to większa wypłata. Robiłam wcześniej dużo nadgodzin, więc nawet po mojej sporej podwyżce w kwietniu, średnia z ostatnich 12 miesięcy wychodzi wyższa 🤪

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka my wybraliśmy Węgry, byliśmy z tatą w 2024 samochodem, teraz miało być podobnie z tym, że wtedy na prostej startowej (plus, że jedyne miejsca pod dachem) a teraz braliśmy na T1 (pierwszy zakręt) one już są bez dachu. Poprzednio upały były przeokropne, ścisk ludzi, powyżej 30 stopni 🥵

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też planuje wszelkie wyjazdy przed L4. A potem już tylko grzecznie spędzać czas w domu :D za duży cykor jestem. Chociaż zastanawiam się czy takie jednodniowe wypady w weekend też są przypalone? Nigdy za bardzo nie chodziłam na L4, a na jdg to w ogóle byłam testowo tylko jeden dzień, więc nie wiem do końca jak można się zachować 😛 chociaż od połowy kwietnia przepisy i zasady zmieniły się podobno na mniej restrykcyjne.

    Co do koncertów to pewnie zależy jeszcze od rodzaju muzyki. Być może stanie pod samą sceną na koncercie rockowym nie jest najlepszym pomysłem, ale ogólnie myśle, że jakieś spokojniejsze miejsca z tyłu albo właśnie siedzące są spoko. Też mam znajome które chodziły na takie wydarzenia, więc może lekarka zapobiegawczo i dmuchając na zimne wolała Ci zakazać?

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka miała kontrolę na ciążowym l4, we Wrocławiu, ale to już kilka dobrych lat temu. Po prostu do domu przyszła pani kontrole. Koleżanka wszystko miała legit umowę o pracę itp., pewnie tak się wylosowało. Jak to często się zdarza nie wiem. 🤷‍♀️

    Myślę , że lekarka miała wizję Ciebie pod sceną z wirującymi w tłumie włosami. :-) Trzeba rozsądnie z tym koncertem, bo zaraz będziemy mierzyć decybele na imprezki rodzinne i wesela. :-)

    Karolka87 lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 853 2103

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi gratuluje zdrowej dziewczynki 🩷

    Oj no tak Węgry to straszny upał, chociaż bywa też deszczowo, ale i tak bez dachu musi być dramat. Mi się marzyło Baku, potem zaczęłam myśleć o Bahrajnie, ale patrząc co się dzieje na świecie to chyba stanie na Austrii😅

    White1 lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Mam wyniki Panoramy - niskie ryzyka u naszej dziewczynki 🩷

    Gratulacje 🥰

    Beezi lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory brałam l4 tak naprawdę tylko jak byłam w szpitalu, więc też nie wiem jak to wygląda, ale chyba nie ma co panikować. Widzę, że dziewczyny ode mnie z pracy normalnie jeździły po Polsce, choć uważam, że chwalenie się tym na instagramie, to już proszenie się o kłopoty 😅

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak, to krótki koncert podobno, ok. 1,5h. Jestem ciut wyżej i z boku, mam nadzieję, że będzie ok. Lekarka nic nie mówiła, że jest coś u nas nie tak, szyjka ok, przepływy ok, łożyska ok. Nic co można by już uznać za podwyższone ryzyko/zagrożenie. :)

    A u nas od dzisiaj L4.

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 410

    Wysłany: 28 kwietnia, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja miałam jechać na F1 w tym roku, ale sprzedaliśmy bilety ze względu na potencjalny hałas i możliwe upały 😅

    Co do L4 - ja planuję wakacje w trakcie pracy na urlopie. Jak czytałam co wolno a czego nie, to stwierdziłam, że L4 zostawię sobie na odpoczynek w 3cim trymestrze 😋

    Ja też póki co pracuję i wyjazd planuję jako normalny urlop w pracy. L4 planuję najszybciej od sierpnia/września, chyba że wskazania jakieś będą. Pracę mam w miarę spokojną, jedynje po rozmowie z szefem chcę przejść na zdalną 100%. Dzisiaj nie byłam w stanie jechać, bo znowu rano wisiałam nad toaletą 🥲

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do L4, to ja wczoraj pożałowałam, że nie poprosiłam lekarki na sobotniej wizycie jak pytała. Więc dziś zawiadomiłam, że nie będzie mnie w pracy i mam teleporadę z moim internistą i będę prosić o zwolnienie na kilka dni.
    Mimo snu w nocy 8-9h, budzę się bez energii, jedzenie bardziej zamula niż dodaje sił, kawa nie działa. Tak już od ponad tygodnia. Czuję się fatalnie, nawet nie przez lekkie mdłości ale taka niemoc mnie dopadła, nie mam sił, mam problemy z koncentracją, jestem senna, snuję się zamiast chodzić, zadyszka po drobnych by się wydawało czynnościach, no taka nie do życia jestem 😟
    Niestety nawet zdalna praca i drzemki nie są rozwiązaniem, bo potem muszę ten czas drzemki odpracować, a za bardzo nie mam ani czasu ani sił... Zresztą po drzemce często wcale nie jest lepiej, a nawet gorzej, więc decyduję się na nie jak już nie dam rady wytrzymać 😕
    Zaczęłam brać magnez licząc że pomoże, na razie jeszcze za wcześnie chyba na rezultaty.
    Ta słabość i niemoc źle też wpływają na moją psychikę 😕 Dziś rano już popłakałam z tego powodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 11:17

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:

    A u nas od dzisiaj L4.

    Jak przekazałyscie informację o L4 pracodawcom? Uprzedzałyście o tym wcześniej czy nagle zadzwoniłyście? I jak zareagowali?

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ