Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w poprzedniej ciąży 2x bylismy na wakacjach za granicą również na urlopie, gdy jeszcze pracowałam. Naromiast na l4 byliśmy na weekendzie w górach 🤭

    W tej ciąży biorąc pod uwagę moją niestety ciężką sytuację nawet nie chodzą mi po głowie wakacje. Na ten moment nawet gdziekolwiek po kraju bałabym się jeździć.

    Ale nie ma tego złego, przynajmniej zrobimy w końcu ogrodzenie z tyłu domu, bo jakos zawsze były pilniejsze wydatki :)

    Beezi, gratuluję zdrowej córeczki 🩷

    Kleo, kciuki za dzisiejsze prenatalne :)

    Karolka, jeżeli miejsca siedzące i daleko od sceny również nie widzę nic niepokojącego w koncercie :)

    Beezi, Kleo10, Karolka87 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Genevieve Koleżanka
    Postów: 49 39

    Wysłany: 28 kwietnia, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jak przekazałyscie informację o L4 pracodawcom? Uprzedzałyście o tym wcześniej czy nagle zadzwoniłyście? I jak zareagowali?


    Miałam zamiar uprzedzić i uzgodnić wszystko już po prenatalnych, po wejściu w drugi trymestr ale niestety wpadł szpital i od kilku tygodni jestem na zwolnieniu.
    Reakcja super - szef był na wakacjach ale dałam znać zastępującej (która jako jedyna wie o co chodzi) i mam się niczym nie przejmować.
    Chce jeszcze na trochę wrócić ale zobaczymy jak to będzie :)

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 28 kwietnia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co nigdzie na L4 nie wyjeżdżałam, jak planuję to raczej właśnie krótkie, około weekendowe wyjazdy i max 2-3h jazdy autem, no ale to do końca ciąży max 2-3 razy. Dalej dojechać i coś zwiedzać i tak nie jestem w stanie 🫠 Nie powinno być problemu z tym w razie kontroli, bo właśnie od 13.04 zmieniły się zasady. Ale wyjazdów zagranicznych na L4 raczej bym nie planowała. Poprzednio pracowałam do połowy września, potem urlop i od października zwolnienie, ale samopoczucie wtedy miałam zupełnie inne.

    Niaha, ja informowałam wcześniej, że od kwietnia mnie nie będzie.

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 28 kwietnia, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jak przekazałyscie informację o L4 pracodawcom? Uprzedzałyście o tym wcześniej czy nagle zadzwoniłyście? I jak zareagowali?

    Uprzedziłam, ale ja raz wzięłam na tydzień, bo miałam ciężki tydzień i lekko chora byłam, ale wziełam przy okazji wizyty, więc dostałam ciążowe. Wróciłam na dwa tygodnie i jako, ze juz wiadomo o ciąży to mialam rozmowe z managerka (sama bym poprosila, ale akurat ona zadzwonila) i powiedzialam, że lekarka chce zebym zwolnila tempa i bede przechodzic na L4. Przyjęli super, ze wiadomo, ze to normalne. Ale to tez matka i sie cieszy, ze sie wiecej dzieci rodzi :) to korpo, ale sie nie spodziewalam tak super reakcji

    Niaha, ann_ber, stayaway lubią tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 28 kwietnia, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj powiedziałam o ciąży, patrząc na sytuację jaką mamy w zespole przyjęte bardzo pozytywnie. Przełożona się ucieszyła 😉
    Ja też pracuję w dużym korpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 14:43

    ann_ber, stayaway lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 28 kwietnia, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jak przekazałyscie informację o L4 pracodawcom? Uprzedzałyście o tym wcześniej czy nagle zadzwoniłyście? I jak zareagowali?
    Ja przy jakiejkolwiek nieobecności zawsze daję znać szefowi przez czat, że mnie nie będzie w danym dniu, a po wizycie updejtuje go do kiedy mnie nie ma. On jest w ogóle w UK, bo to korpo i nie wiem czy ogarnia nasze kody, bo zwolnienie elektroniczne i tak trafia do HR. No i on jest mega zarobiony, więc nie wiem czy popatrzy na to.

    Teraz wzięłam L4 tylko do czwartku włącznie bo planuję powrót do pracy po weekendzie majowym (4.05 mam dzień urlopu). W połowie maja chciałam mu też powiedzieć o ciąży, ale równie dobrze mogę to zrobić dzisiaj, jeśli będzie miał czas się zdzwonić. Jest bardzo spoko szefem pod względem rzeczy rodzinnych, sam ma dwie córeczki. Do tego bardzo mnie ceni jako pracownika. Przy pierwszej ciąży mówił, że nawet jakbym chciała wrócić na niepełny etat po macierzyńskim to on zaakceptuje, no i skorzystałam z tego 🙂

    Ogólnie plan mam pracować do końca sierpnia, przy czym na ostatnie 2 tyg. sierpnia mam zaklepany urlop bo mamy wtedy przedszkole zamknięte. Więc całe 2 miesiące przed rozwiązaniem byłabym już na L4. Podobnie zrobiłam w pierwszej ciąży.

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • KlaudiaŁ Koleżanka
    Postów: 58 181

    Wysłany: 28 kwietnia, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszło mi nifty, słuchajcie jednak zdrowy CHŁOPAK 😂🩵

    ann_ber, Naadziejaa, Rocky, Niaha, dark, Kleo10, stayaway, Odliczam123, White1, Karolka87, karczoch321, Biochemiczka, Powaga, yoreva, Szop, Wyobraźnia87, Velaria, Ana , Ogoorkowa, KASIEEK, Paulina2612 lubią tę wiadomość

  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 28 kwietnia, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaŁ wrote:
    Przyszło mi nifty, słuchajcie jednak zdrowy CHŁOPAK 😂🩵
    Niespodzianka :-) super, gratulacje!

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 28 kwietnia, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po prenatalnych, dziękuję za trzymane kciuki 🥹 Z USG wyszło wszystko dobrze ❤️ Wyliczenia ryzyk dostaniemy do 10 dni. Bobas ma 5,8 cm co daje nam 12+2 i termin porodu zmienił się na 8.11. Był ponad tydzień różnicy względem OM, także już liczymy według tych pomiarów z prenatalnych. Tętno dziś 153/min.
    Dzidzia sobie żyje swoim najlepszym życiem - brzuszek pełen, bo się opiła wodami płodowymi, nóżki po turecku jakby medytowała 😅 No mega słodziak!
    No i znów nie udało się podejrzeć co tam ma między nogami, także czekam na Felię.

    Swoją drogą, czy jak robiłyście Felie to wyniki przychodziły w tym terminie realizacji podanym w panelu czy szybciej?

    stayaway, Biochemiczka, White1, Beezi, karczoch321, Powaga, yoreva, Wyobraźnia87, Karolka87, dark, Ana , Ogoorkowa, Paulina2612, Szop, ann_ber lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaŁ wrote:
    Przyszło mi nifty, słuchajcie jednak zdrowy CHŁOPAK 😂🩵

    Gratulacje 🩵
    No niestety z tymi początkami tak bywa 🙈 dlatego ja byłam wręcz zła jak lekarz mi w 11tc zasugerował chłopca, twierdząc że to jeszcze nic pewnego 😂 to po co mówią? Wiadomo że człowiek się nastawia. Więc ja co prawda też mam wpisane na pierwszej stronie niebieskie serduszko, ale nie biorę tego jeszcze na poważnie.

    Kolejna wizytę mam 12.05 i wtedy powiem lekarzowi, że ma mi potwierdzić płeć tylko jeśli będzie pewny na 100% 😂 i ma mi nie mówić tylko napisać na karteczce, bo też sobie chcemy zrobić w trójkę gender reveal 🙂

    Kleo10, Beezi lubią tę wiadomość

    preg.png
  • KlaudiaŁ Koleżanka
    Postów: 58 181

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Gratulacje 🩵
    No niestety z tymi początkami tak bywa 🙈 dlatego ja byłam wręcz zła jak lekarz mi w 11tc zasugerował chłopca, twierdząc że to jeszcze nic pewnego 😂 to po co mówią? Wiadomo że człowiek się nastawia. Więc ja co prawda też mam wpisane na pierwszej stronie niebieskie serduszko, ale nie biorę tego jeszcze na poważnie.

    Kolejna wizytę mam 12.05 i wtedy powiem lekarzowi, że ma mi potwierdzić płeć tylko jeśli będzie pewny na 100% 😂 i ma mi nie mówić tylko napisać na karteczce, bo też sobie chcemy zrobić w trójkę gender reveal 🙂
    Mój nie chciał mówić, to ja cisnęłam żeby mi powiedział na dzień dzisiejszy co jest 😂 i mówił na dziś dziewczynka, ale na jutro kto wie 😂

    stayaway lubi tę wiadomość

  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaŁ wrote:
    Mój nie chciał mówić, to ja cisnęłam żeby mi powiedział na dzień dzisiejszy co jest 😂 i mówił na dziś dziewczynka, ale na jutro kto wie 😂

    No to wyszła niespodzianka 😅🩵
    Mieliście jakieś preferencje?

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • KlaudiaŁ Koleżanka
    Postów: 58 181

    Wysłany: 28 kwietnia, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    No to wyszła niespodzianka 😅🩵
    Mieliście jakieś preferencje?
    Ja czułam chłopca od początku, dlatego ostanio trochę mnie ta wizyta zmyliła 🤣 nie mieliśmy, mamy juz córkę więc obojętnie nam było

    Kleo10 lubi tę wiadomość

  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 859 617

    Wysłany: 28 kwietnia, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję Wam tych pięknych wyników 🥰 ja dopiero prenatalne mam 9 maja i zastanawiam się czy trochę nie za późno. Dziś zaczęłam 12 tydzień, ale lekarz twierdzi że jest ok. Powiedzcie mi czy Was też czasem pobolewa podbrzusze? Nie pamiętam już jak miałam w poprzedniej ciąży, ale w ogóle wydaje mi się że mam taki już napięty ten brzuch no i oczywiście jest już widoczny. No i czasem czuję jajnik (ten z którego była owulacja, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) muszę zapytać lekarza, bo ostatnio zapomniałam i teraz trochę mnie to martwi, zawłaszcza że nie było widać żadnej torbieli ani nic 😏

    KASIEEK lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 28 kwietnia, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Dziewczyny gratuluję Wam tych pięknych wyników 🥰 ja dopiero prenatalne mam 9 maja i zastanawiam się czy trochę nie za późno. Dziś zaczęłam 12 tydzień, ale lekarz twierdzi że jest ok. Powiedzcie mi czy Was też czasem pobolewa podbrzusze? Nie pamiętam już jak miałam w poprzedniej ciąży, ale w ogóle wydaje mi się że mam taki już napięty ten brzuch no i oczywiście jest już widoczny. No i czasem czuję jajnik (ten z którego była owulacja, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) muszę zapytać lekarza, bo ostatnio zapomniałam i teraz trochę mnie to martwi, zawłaszcza że nie było widać żadnej torbieli ani nic 😏
    Faktycznie dość późno, ale najważniejsze jest, żeby rozmiarowo było w porządku, jeśli uważasz, że bobas będzie za duży, to reaguj, żeby nie przestrzelić zakresu do badań prenatalnych.
    Co do bólu brzucha on jest okej dopóki nie wymaga od nas interwencji - dostałam taką informację. Jeśli nie musisz brać leków przeciwbólowych, możesz funkcjonować w trakcie, nie zgina cię w pół, a raczej przypomina delikatne bóle okresowe, to jest okej, po prostu maluch sobie robi miejsce, rośnie i rozpycha się. Podobnie z okolicami jajników czy pachwin, zmienia się cały układ wewnętrzny, więzadła są poluzowane i czasem może tak być. Jeśli nie przechodzą, są intensywne, to wtedy dla spokoju lepiej jechać na sor

    Anett9300 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 28 kwietnia, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Dziewczyny gratuluję Wam tych pięknych wyników 🥰 ja dopiero prenatalne mam 9 maja i zastanawiam się czy trochę nie za późno. Dziś zaczęłam 12 tydzień, ale lekarz twierdzi że jest ok. Powiedzcie mi czy Was też czasem pobolewa podbrzusze? Nie pamiętam już jak miałam w poprzedniej ciąży, ale w ogóle wydaje mi się że mam taki już napięty ten brzuch no i oczywiście jest już widoczny. No i czasem czuję jajnik (ten z którego była owulacja, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) muszę zapytać lekarza, bo ostatnio zapomniałam i teraz trochę mnie to martwi, zawłaszcza że nie było widać żadnej torbieli ani nic 😏
    Ja pamietam z pierwszej ciąży, ze miałam takie delikatne bóle okresowe i ból przy jajniku z którego byla owulacja ;) wiec to normalne - chyba, ze bardzo boli to lepiej skonsultować 🤨

    Anett9300 lubi tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 28 kwietnia, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Dziewczyny gratuluję Wam tych pięknych wyników 🥰 ja dopiero prenatalne mam 9 maja i zastanawiam się czy trochę nie za późno. Dziś zaczęłam 12 tydzień, ale lekarz twierdzi że jest ok. Powiedzcie mi czy Was też czasem pobolewa podbrzusze? Nie pamiętam już jak miałam w poprzedniej ciąży, ale w ogóle wydaje mi się że mam taki już napięty ten brzuch no i oczywiście jest już widoczny. No i czasem czuję jajnik (ten z którego była owulacja, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) muszę zapytać lekarza, bo ostatnio zapomniałam i teraz trochę mnie to martwi, zawłaszcza że nie było widać żadnej torbieli ani nic 😏
    Ja mam prenatalne 19 maja czyli 12+6 i też wydawało się późno, ale lekarz dał zakres 5-22 maj więc się mieszczę 😉 co do bólu ja też dziś mam takie rozciąganie w podbrzuszu, najbardziej w okolicy lewego jajnika. Myślę że to normalne, nie jest to ostry ból więc tłumaczę sobie że macica się powiększa to coś tam czuć 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 22:04

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 854 2104

    Wysłany: 28 kwietnia, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem czy późno 😅 ja poprzednio miałam w 13+0 i wszystko było pięknie widać przynajmniej 😊 oczywiście jak Twój bobas na USG wyprzedza termin z OM to pilnuj żeby nie wyskoczył z okienka, ale jeżeli dobrze liczę to będziesz 12+4 więc idealny termin na prenatalne. Ja teraz byłam 12+2 tylko że bobas na USG już miał skończony 13 tydzień 😅 a i tak było 2cm zapasu jeszcze.

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 28 kwietnia, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja radość z tego, że się lepiej czuję szybko minęła 😢
    Od nowa zaczęły się wymioty, zmęczenie dramatyczne, już mam naprawdę dosyć 😢

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 29 kwietnia, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Dziewczyny gratuluję Wam tych pięknych wyników 🥰 ja dopiero prenatalne mam 9 maja i zastanawiam się czy trochę nie za późno. Dziś zaczęłam 12 tydzień, ale lekarz twierdzi że jest ok. Powiedzcie mi czy Was też czasem pobolewa podbrzusze? Nie pamiętam już jak miałam w poprzedniej ciąży, ale w ogóle wydaje mi się że mam taki już napięty ten brzuch no i oczywiście jest już widoczny. No i czasem czuję jajnik (ten z którego była owulacja, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) muszę zapytać lekarza, bo ostatnio zapomniałam i teraz trochę mnie to martwi, zawłaszcza że nie było widać żadnej torbieli ani nic 😏
    Ja miałam mieć prenatalne 11+5 i maluchy były za małe, mam powtórkę dopiero jutro (12+5). Powiedzieli mi, że najlepiej jest robić koło połowy 13tc, właśnie koło 12+3-12+5, bo serduszko w tym czasie szybko rośnie i później lepiej wszystko widać.

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ