Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 859 617

    Wysłany: 29 kwietnia, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedź. Trochę mnie uspokoiłyście 😊 nie jest to ból który wymaga od mnie leków przeciwbólowych. Tylko po prostu czasem coś tam czuję i też próbuje sobie to wytłumaczyć właśnie rozciągającą macicą 😊 No tydzień temu w czwartek bobek miał 4,11cm więc no mam nadzieję że nie będzie za późno. Dziękuję 😊 już się stresuje na samą myśl. 🫣

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam co jakiś czas pobolewania w podbrzuszu ale takie chwilowe i co jakiś czas. Myślę że to coś standardowego w większości i nie należy się zamartwiać 😊 Ja też mam 12+6 prenatalne 😊

    Jak by co w Synevo jest promocja -30% i za panoramę wychodzi 1480zł z rejestracją w mediclub.

    Ja dzisiaj zamierzam zrobić tą panoramę jak tylko w końcu ktoś do mnie oddzwoni że zestaw jest na miejscu i mogę podejść 😁 oby tak było bo chciałabym już to mieć za sobą i móc odliczać do wyniku żeby choć część zmartwień z głowy zdjąć 🥹

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Moja radość z tego, że się lepiej czuję szybko minęła 😢
    Od nowa zaczęły się wymioty, zmęczenie dramatyczne, już mam naprawdę dosyć 😢
    U mnie też wróciło. Znam ten ból.
    Ja mam prenatalne też już 13+. Ale tylko taki termin był. 11 maja. Mam nadzieję, że bobo nie będzie za duże.
    Mąż mówi, że będzie dziewczyna. Bo mi się zachciewa niezdrowych dań a takich nie jadam. Wczoraj robiłam na kolację kebaby. Dzieci po prostu szczęśliwe na maxa. Z tym, że wersja zdrowa. Chude mięsko grilowane, warzywka, mąż zrobił sos na jogurcie. Łzy szczęścia 😃 Z córka miałam ochotę jeść samo zło...
    Co do ciążowych niespodzianek. Moje jeansy wczoraj mi pasowały normalnie. Dziś? Brzuch wyskoczył i nie mogę zapiąć 🙈 Urósł przez noc... Właśnie zamówiłam sobie mój ciążowy pakiet. Legginsy ciążowe w kilku kolorach. Wyjęłam stare z poprzednich ciąż i mąż mi mówi: Jezu, takie jakieś sprane? Po domu to jeszcze ale kup sobie nowe ubrania. Zawsze goniłam w legginsach i tunikach w ciąży a latem tylko sukienki. Muszę mieć lekkość. Ciąża wystarczająco ciąży 😃

  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Moja radość z tego, że się lepiej czuję szybko minęła 😢
    Od nowa zaczęły się wymioty, zmęczenie dramatyczne, już mam naprawdę dosyć 😢
    Alice mega współczuję i już się zaczęłam bać. :-( ja psychicznie jestem zmasakrowana po tym rzyganiu, jak z kimś rozmawiam i opowiadam to płaczę z żalu nad sobą. Jak to wróci to potrzebuję terapii, serio… mam nadzieję, że u Ciebie to jednorazowy epizod nawrotu!

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie w niedzielę i wczoraj powróciły, naprawdę mam dosyć… myślałam, że zejdę już z bonjesty, ale zamówiłam wczoraj receptę na jeszcze dwa opakowania.
    Ja mam też przeczucie, że dziewczynka 🤭 ciągnie mnie do słodyczy i niezdrowego jedzenia, gdzie to w ogóle nie podobne do mnie, cera dramat. Chat gpt po usg ocenił, że na 60% dziewczynka 😂😂

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    No właśnie w niedzielę i wczoraj powróciły, naprawdę mam dosyć… myślałam, że zejdę już z bonjesty, ale zamówiłam wczoraj receptę na jeszcze dwa opakowania.
    Ja mam też przeczucie, że dziewczynka 🤭 ciągnie mnie do słodyczy i niezdrowego jedzenia, gdzie to w ogóle nie podobne do mnie, cera dramat. Chat gpt po usg ocenił, że na 60% dziewczynka 😂😂
    U mnie się nie sprawdziło, bo mimo mdłości, fazy na żelki i owoce, problemami z cerą i w ogóle wszystkim co wskazuje na dziewczynkę, to jednak jest to chłopczyk. No chyba że predykcja się zmieni na następnej wizycie 🤭 ja niestety też walczę z mdłościami, jeszcze niedawno myślałam, że niedługo odstawię leki, a tydzień temu wykupiłam kolejne 2 opakowania i musiałam zwiększyć dawkę 😵‍💫 zastanawiam się ile to może trwać

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1983

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cieszcie się tym 🥹 nie wiecie jak brakuje mi tego złego samopoczucia i myśli że powoduje to ten mały cud w brzuchu.
    Mocno Was ściskam. Czasami poczytuje i ściągam myśli żebym mogła za chwilę znowu to przeżywać.

    Miałam wczoraj konsultacje z Jarosz. Była zła że w niedzielę odstawili mi heparyne. Zaczęłam sobie wkręcać czy może to jest powodem tego co się wydarzyło. Czasu nie cofniemy ale możemy zabezpieczyć przed kolejnym takim zdarzeniem.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 854 2104

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado! Chciałam właśnie pytać na Nowym Początku jak się czujesz 🥺 ciekawe co piszesz. Tylko skoro poroniłaś przez odklenie i krwiaki to jak heparyna miała pomóc? Możemy przejść na drugi watek z tym tematem żeby tutaj dziewczyn nie stresować. Cieszę się że się odezwałaś ❤️‍🩹

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado, ja też się cieszę, że się odezwałaś. Myślałam o Tobie <3
    Dobrze, że się konsultujesz i jesteś pod opieką lekarzy, wierzę że to pomoże w przyszłości i życzę Ci żebyś jak najszybciej mogła znów przeżywać ciążę 🍀

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 29 kwietnia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado, miło zobaczyć Twój wpis - wszystkie tutaj z niecierpliwością będziemy czekać na Twoje dobre wieści ✊❤️ lekarze na pewno się Tobą zaopiekują. Trzymaj się!

    A generalnie po Twoim wpisie przypomniało mi się jak moja córka miała 2,5 roku i trafiła do szpitala z rotawirusem i adenowirusem. Generalnie była wtedy tak słaba, że przelewała mi się przez ręce, gorączka 40st, spala ok 20h na dobę. I miałam wtedy myśli, że tak strasznie tęsknię za tą jej energią, gadaniem itd, które przecież powodowały że byłam taka zmęczona każdego dnia.

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1983

    Wysłany: 29 kwietnia, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście kochane dziewczyny ❤️‍🩹🌸 cieszę się Waszym szczęściem i pozwólcie że będę czasami tu do Was zaglądać. Wspieram mocno i kibicuję!

    dark, Kleo10, Biochemiczka, Rocky, stayaway, Ana , Naadziejaa, Beezi, Powaga, Karolka87, Blond27, Paulina2612, Kairo, Niaha, KlaudiaŁ, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 29 kwietnia, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado zapraszamy jak tylko masz ochotę! Bardzo trzymamy kciuki, dużo z nas ma swoje historie również, rozumiemy. 💔

    Jutro widzę aż 3 z nas ma prenatalne, ja już chodzę po ścianie. Dzisiaj byłam pobierać krew kolejny raz i się dowiedziałam, że mam już jakieś zrosty w żyłach od tego pobierania, więc się zaczęłam bać czy mi jutro pappa pobiorą. Nie mam jeszcze wyników wolnego dna, robiłam veracity, więc niestety pewnie dopiero po majówce dowiem się coś więcej. :-(

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Milena94 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 29 kwietnia, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj USG prenatalne i niestety przezierność tylko się zwiększyła 😭 3,4-4mm.
    Jestem załamana... Czeka mnie echo serca i później amniopunkcja, ale to dopiero w 16tyg. Nie wiem jak mam funkcjonować do tego czasu... Jest mi bardzo ciężko.
    Zrobiłam NIFTY, ryzyka wyszły niskie, ale wciąż to nie 100% gwarancji. Lekarz prowadzący mówił o wadach serca, wadach rozwojowych, o różnych przyczynach, które mogą powodować wysokie NT.
    Lekarka na badaniu zmieniła mi termin porodu na 06.11 i przy okazji wyszło, że dziewczynka 😭

  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 29 kwietnia, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94 wrote:
    Miałam dzisiaj USG prenatalne i niestety przezierność tylko się zwiększyła 😭 3,4-4mm.
    Jestem załamana... Czeka mnie echo serca i później amniopunkcja, ale to dopiero w 16tyg. Nie wiem jak mam funkcjonować do tego czasu... Jest mi bardzo ciężko.
    Zrobiłam NIFTY, ryzyka wyszły niskie, ale wciąż to nie 100% gwarancji. Lekarz prowadzący mówił o wadach serca, wadach rozwojowych, o różnych przyczynach, które mogą powodować wysokie NT.
    Lekarka na badaniu zmieniła mi termin porodu na 06.11 i przy okazji wyszło, że dziewczynka 😭

    Trzymam kciuki z całych sił za Ciebie i Twoją córeczkę🤍 Wyobrażam sobie, jak trudne jest to czekanie i jak wyczerpująca musi być ta niepewność :( Mam nadzieję, ze jednak niskie ryzyka z badań genetycznych to dobry znak i wszystko zakończy się szczęśliwie. I cieszę się, że napisałaś. Odzywaj się do nas, kiedy tylko potrzebujesz

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Odliczam123 Debiutantka
    Postów: 9 30

    Wysłany: 29 kwietnia, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94 😥 trzymam kciuki za kolejne badania ❤

    Ja mam prenatalne 21 maja więc chyba najpóźniej ze wszystkich bo chyba 13+1, ale na pobranie krwi mam się zgłosić 15 maja. Proszę o dopisanie do listy.

    👩‍❤️‍💋‍👨
    18.03 ⏸️
    🤰
    25.11 👶

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 29 kwietnia, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94 wrote:
    Miałam dzisiaj USG prenatalne i niestety przezierność tylko się zwiększyła 😭 3,4-4mm.
    Jestem załamana... Czeka mnie echo serca i później amniopunkcja, ale to dopiero w 16tyg. Nie wiem jak mam funkcjonować do tego czasu... Jest mi bardzo ciężko.
    Zrobiłam NIFTY, ryzyka wyszły niskie, ale wciąż to nie 100% gwarancji. Lekarz prowadzący mówił o wadach serca, wadach rozwojowych, o różnych przyczynach, które mogą powodować wysokie NT.
    Lekarka na badaniu zmieniła mi termin porodu na 06.11 i przy okazji wyszło, że dziewczynka 😭
    Milena, czy badanie wykonywał ten sam lekarz co nastraszył Cię przeziernością w 9/10 tyg? Czy ma certyfikat FMF? Może warto iść na drugą konsultację do innego lekarza z certyfikatem? Pamiętaj że ten pomiar to nie diagnoza. Wg chata:
    "Wartość 4 mm nie oznacza jednak wady, a jedynie podwyższone ryzyko – statystycznie duża część takich ciąż kończy się urodzeniem zdrowego dziecka."
    Trzymam kciuki za Ciebie i kruszynkę! 🫂

    Biochemiczka, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 29 kwietnia, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94, trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze. To na pewno ogromny stres. Mój syn miał taką dużą przezierność i też się bałam. Urodził się zdrowy i to moje najzdrowsze dziecko, bo nawet wirusówki go nie łapią. Więc wiedz, że to nie oznacza na pewno nieprawidłowości a tylko jest wskazaniem do badań. Staraj się myśleć pozytywnie, to trudne, ale ważne 💚

    Odliczam123, Biochemiczka, Wyobraźnia87, Niaha, Kleo10, ann_ber lubią tę wiadomość

  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 29 kwietnia, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94 wrote:
    Miałam dzisiaj USG prenatalne i niestety przezierność tylko się zwiększyła 😭 3,4-4mm.
    Jestem załamana... Czeka mnie echo serca i później amniopunkcja, ale to dopiero w 16tyg. Nie wiem jak mam funkcjonować do tego czasu... Jest mi bardzo ciężko.
    Zrobiłam NIFTY, ryzyka wyszły niskie, ale wciąż to nie 100% gwarancji. Lekarz prowadzący mówił o wadach serca, wadach rozwojowych, o różnych przyczynach, które mogą powodować wysokie NT.
    Lekarka na badaniu zmieniła mi termin porodu na 06.11 i przy okazji wyszło, że dziewczynka 😭
    Milena wspieram, ten czas czekania jest z pewnością trudny. 😢 Dobra informacja są niskie ryzyka z nifty - czy lekarz genetyk patrzył z Wami na te wszystkie wyniki łącznie? Trzymam za Was mocno kciuki.

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 29 kwietnia, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szop wrote:
    U mnie też wróciło. Znam ten ból.
    Ja mam prenatalne też już 13+. Ale tylko taki termin był. 11 maja. Mam nadzieję, że bobo nie będzie za duże.
    Mąż mówi, że będzie dziewczyna. Bo mi się zachciewa niezdrowych dań a takich nie jadam. Wczoraj robiłam na kolację kebaby. Dzieci po prostu szczęśliwe na maxa. Z tym, że wersja zdrowa. Chude mięsko grilowane, warzywka, mąż zrobił sos na jogurcie. Łzy szczęścia 😃 Z córka miałam ochotę jeść samo zło...
    Co do ciążowych niespodzianek. Moje jeansy wczoraj mi pasowały normalnie. Dziś? Brzuch wyskoczył i nie mogę zapiąć 🙈 Urósł przez noc... Właśnie zamówiłam sobie mój ciążowy pakiet. Legginsy ciążowe w kilku kolorach. Wyjęłam stare z poprzednich ciąż i mąż mi mówi: Jezu, takie jakieś sprane? Po domu to jeszcze ale kup sobie nowe ubrania. Zawsze goniłam w legginsach i tunikach w ciąży a latem tylko sukienki. Muszę mieć lekkość. Ciąża wystarczająco ciąży 😃

    Jakie legginsy polecasz? 😁

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 29 kwietnia, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odliczam123 wrote:
    Milena94 😥 trzymam kciuki za kolejne badania ❤

    Ja mam prenatalne 21 maja więc chyba najpóźniej ze wszystkich bo chyba 13+1, ale na pobranie krwi mam się zgłosić 15 maja. Proszę o dopisanie do listy.

    Ja prenatalne też miałam w 13+1.
    To troszkę dziwne, że krew masz oddać aż 6 dni przed prenatalnymi. Z tego co wiem, to powinno się zrobić badanie krwi jak najbliżej wizyty z USG 🤨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia, 18:25

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ