Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Kleo10 wrote:Rocky - udanego urlopu! Jeśli dobrze pamiętam, to też pobierałaś krew na Felię w piątek? Ja po cichu liczę, że dziś dostaniemy wyniki
Dziękuję! Tak, oddawałam krew w piątek, przy czym mi pielęgniarka powiedziała że wyniki najpewniej będą dopiero po weekendzie 🤷♀️ Jeśli będą dziś, to super, ale raczej uzbrajam się w cierpliwość 🤭
Kleo10 lubi tę wiadomość
-
Ja mam 20ego prenatalne i NIPT Veracity 😇
Dzisiaj tylko wizyta kontrolna 🥰 Nóziami i rąsiami machał bobas, aż miło! 😍 CRL 2,54cm, FHR 167 ❣️
blueberry3567, Kleo10, mAnik, dark, Rocky, KASIEEK, karczoch321, stayaway, Biochemiczka, Beezi, Niaha, ann_ber, Doriibzh, Ana , Ogoorkowa, Naadziejaa, Paulina2612 lubią tę wiadomość
-
Rocky wrote:Dziękuję! Tak, oddawałam krew w piątek, przy czym mi pielęgniarka powiedziała że wyniki najpewniej będą dopiero po weekendzie 🤷♀️ Jeśli będą dziś, to super, ale raczej uzbrajam się w cierpliwość 🤭
O, a mi pani mówiła, że duża szansa, że będą już dzisiaj, bo to 5 dzień roboczy i że do 18:00 wrzucają wyniki, ale nawet jak pracownicy już mają wolne, a wyniki są gotowe to automat przesyła, żeby były jak najszybciej
karczoch321 lubi tę wiadomość
-
U mnie po prenatalnym USG również wszystko ok! ❤️ Naprawdę zaczyna do mnie docierać, że jak dotarłam do tego etatu to ryzyko poronienia spada i cieszę się bardzo.
Parametry USG ładne, w przyszłym tygodniu wyniki pappa (tutaj spodziewam się niemiłej niespodzianki jak w 1 ciąży) oraz będą już wyniki z wolnego DNA, więc nasza wiedza będzie od razu pełniejsza.
Na dzień dzisiejszy bardzo cieszę się tym bijącym serduszkiem. Termin z om i USG ten sam! 📅 11.11.2026
U nas patriotycznie widać, mąż ma urodziny 3 maja 😅
Rocky, yoreva, Alicee98, Kleo10, Powaga, mAnik, KASIEEK, White1, stayaway, Biochemiczka, Awokado30, Beezi, Niaha, blueberry3567, Odliczam123, ann_ber, Wyobraźnia87, Szop, Ana , Ogoorkowa, Naadziejaa, Velaria, Paulina2612 lubią tę wiadomość
-
dark, yoreva - Gratulacje! 😍😍
dark, yoreva lubią tę wiadomość
-
Gratulacje udanych wizyt! 😍
Ja wczoraj oddawałam krew na pappe a we wtorek prenatalne. Tak bardzo sie nie moge doczekać 🥰
W pierwszej ciąży na prenatalnych lekarz nie miał wątpliwości co do płci - zobaczymy jak bedzie teraz
Jestem ciekawa ale preferencji nie mam żadnych 😄 wszyscy w rodzinie mówią, ze przydałaby sie córeczka po synku a ja jakoś lubię towarzystwo mężczyzn wiec drugi Synek jak najbardziej by mogl byc😄
yoreva lubi tę wiadomość
-
blueberry3567 - hejka, fajnie, że dołączyłaś 💜
Dark, Yoreva - gratulacje udanych wizyt 🥰
Dziewczyny, trzymam kciuki żeby Wasze Felie były już dziś! Ja robiłam Sanco w poprzedni piątek i też już odświeżam jak szalona apke diagnostyki - ale mam przeczucie, że wynik wpadnie po majówce i muszę uzbroić się w cierpliwość 🫣
Kleo10, blueberry3567, dark, yoreva lubią tę wiadomość
-
Naadziejaa wrote:Niestety weszła insulinowa na noc i do posiłków .
Byłam świadoma , że cukrzyca wróci do mnie. Ale jednak łudziłam się że ominie mnie insulina
Przytulam 🫂
Naadziejaa lubi tę wiadomość
-
U mnie poprawka co do wyniku prenatalnych 🙃
Prenatalne w invicie zostało źle zrobione, nie obliczono tam przepływów przez co wynik jest całkowicie inny. Moja dr zrobiła te wszystkie pomiary jeszcze raz w ramach dzisiejszej wizyty. Ryzyko preeklampsji z prenatalnych wyniosło 1:900 po uwzględnieniu przepływów 1:30. No jest różnica...Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 14:39
-
yoreva wrote:Ja mam 20ego prenatalne i NIPT Veracity 😇
Dzisiaj tylko wizyta kontrolna 🥰 Nóziami i rąsiami machał bobas, aż miło! 😍 CRL 2,54cm, FHR 167 ❣️
Ja mam swoje prenatalne 21/05 💗 dziś też kontrolna 3,22cm i serduszko 153
Niesamowite jak urósł, 4tyg temu były tylko 3mm
https://zapodaj.net/plik-X22mId1APE
Niaha, mAnik, Ogoorkowa, karczoch321, Kleo10, Naadziejaa, Anett9300, KASIEEK, Velaria, blueberry3567, yoreva, Beezi, KlaudiaŁ, dark, lalu, Paulina2612 lubią tę wiadomość
-
Właśnie wróciłam z podglądu, 8.40cm kawalera na pokładzie. Termin wyszedł wcześniejszy o 9 dni względem OM, a głowa to już w ogóle 2 tygodnie do przodu (jak tak dalej będzie to ja jednak odpuszczę myśli o VBAC). Lekarka (ma certyfikat fmf) spojrzała na badania prenatalne i powiedziała, że wszystko wygląda super (ryzyka dostanę dopiero 8.05 więc gdyby nie SANCO to pewnie bym 2 tygodnie w stresie żyła).
Oficjalnie termin porodu ustalony na 28.10 (możesz zaktualizować Niaha ❤️). Kolejna wizyta 📆 25.05 😊, po drodze jeszcze wizyta w luxmedzie 📆 11.05.
Tak czy siak okazało się nagle, że jestem już w drugim trymestrze 🤣
Niaha dramat z takim niedopatrzeniem. Fajnie, że te prenatalne są teraz na nfz i więcej kobiet ma do nich dostęp. Ale ja jakby miała jeszcze kiedyś mieć badania prenatalne to bym poszła prywatnie. Taki błąd w klinice niepłodności, czy czekanie na ocenę ryzyka ponad dwa tygodnie no to nie jest standard na który ja się godzę. Dobrze że masz ogarniętą lekarkę które to wychwyciła ! To co acard będziesz brała?
Gratuluję wszystkich udanych wizyt 🎉❤️
Kairo, White1, Kleo10, KASIEEK, Niaha, blueberry3567, Alicee98, yoreva, Beezi, Karolka87, Powaga, Wyobraźnia87, lalu, Paulina2612 lubią tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
24.06 446g 🐇
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

-
Super czytać wszystkie wasze radosne wpisy ❤️
Ja również po wizycie i wszystko jest tak jak być powinno i pierwszy raz wzruszyłam się w trakcie badania widząc jak oba jednocześnie wierzgają rączkami nóżkami i całymi swoimi ciałkami. 4,5cm i 4,3cm 160 i 153 bpm ❤️ Ale to jest magia:)
I to pierwsza wizyta od początku tej ciąży przed którą nie zwalało mnie z nóg że stresu, czuję coraz większy wewnętrzny spokój.
Lekarz kazał odstawić prolutex i duphaston, mimo że nadal mam bardzo słabe plamienie.Trochę się boje ale ufam mu że powinno być dobrze więc tak się nastawiam, pewnie z większym niepokojem będę przy każdej toalecie ale z każdym dniem przecież będzie spokojniej!
White1, Ogoorkowa, Kleo10, Biochemiczka, KASIEEK, blueberry3567, yoreva, Beezi, Karolka87, dark, Anett9300, karczoch321, ann_ber, Naadziejaa, Paulina2612 lubią tę wiadomość
👧🏻27, IO,PCOS
👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe
Starania od 01.2024
Klinika leczenia niepłodności o 11.2024
Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅
03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc
03.2026
14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
36 dpo 51124 beta 31,90 prog
ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa
7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
14+1 100 i 90 gram 🩷🩵
16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.
16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
17+0 założenie szwu okrężnego. -
Hej dziewczyny,
Super czytać wasze wpisy!
Ja dzis po kontroli. Bobo 2.67 cm, skacze sobie w srodku i macha łapkami. No cudo! ❤️
Prentalne na 19.05. Natomiast nifty ide w poniedziałek. Jestem niezle tym zestresowana. 😬
Nudności po lekach troche lepiej ale walczę ze soba i jedzeniem dość mocno. Tsh sie w koncu unormowało po zwiększonej dawce. Ale co ciekawe hemoglobina mi spadła ponoć dosc drastycznie (jest w normie ale za duży spadek w krotkim czasie). Wiec mam dodatkowo suplementacje zelaza.
Pecherzyk ciazowy w koncu sie przykleił do macicy w całkowicie wiec odstawiam duphaston
Dobrej majówki dziewczyny
Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 21:05
Ogoorkowa, Biochemiczka, KASIEEK, Niaha, yoreva, Kairo, Naadziejaa, Beezi, Kleo10, dark, blueberry3567, Paulina2612 lubią tę wiadomość
🙋♀️30l
🙋♂️33l
Zajescie z anty 02.2025
Naturalne starania 09.2025
amh 0.99
Reszta super ♥️
03.2026 pierwsza symulacja aromek+otrivelle
19.03 ⏸️
20.03 beta 172 ♥️
10.04 crl= 7.5mm mamy serduszko ♥️
30.04 crl=2.87 cm
Planowany termin: 28.11.2026 ♥️ -
Biochemiczka wrote:Właśnie wróciłam z podglądu, 8.40cm kawalera na pokładzie. Termin wyszedł wcześniejszy o 9 dni względem OM, a głowa to już w ogóle 2 tygodnie do przodu (jak tak dalej będzie to ja jednak odpuszczę myśli o VBAC). Lekarka (ma certyfikat fmf) spojrzała na badania prenatalne i powiedziała, że wszystko wygląda super (ryzyka dostanę dopiero 8.05 więc gdyby nie SANCO to pewnie bym 2 tygodnie w stresie żyła).
Oficjalnie termin porodu ustalony na 28.10 (możesz zaktualizować Niaha ❤️). Kolejna wizyta 📆 25.05 😊, po drodze jeszcze wizyta w luxmedzie 📆 11.05.
Tak czy siak okazało się nagle, że jestem już w drugim trymestrze 🤣
Niaha dramat z takim niedopatrzeniem. Fajnie, że te prenatalne są teraz na nfz i więcej kobiet ma do nich dostęp. Ale ja jakby miała jeszcze kiedyś mieć badania prenatalne to bym poszła prywatnie. Taki błąd w klinice niepłodności, czy czekanie na ocenę ryzyka ponad dwa tygodnie no to nie jest standard na który ja się godzę. Dobrze że masz ogarniętą lekarkę które to wychwyciła ! To co acard będziesz brała?
Gratuluję wszystkich udanych wizyt 🎉❤️
Tak jest, acard 150 -
Wczoraj dzień wzruszeń. Wreszcie powiedzieliśmy naszym rodzicom oraz mojej przyjaciółce - i przyznam, że poczułam taką cudowną ulgę, że mogliśmy się podzielić nowiną, i że poza moim mężem wiedzą, że będą rozumieć i przestać częstować mnie carpaccio, sushi i tiramisu 🤣 Aż zaczęłam się śmiać ostatnio do męża, że jakaś "zmowa surowej ryby" przeciwko mnie nastąpiła 🤣
Po mamach wiedziałam, że mogę spodziewać się łez szczęścia i "coś czułam!" (Kobiece Radary wyczuwania ciąży 😄). Ale chyba najbardziej wzruszyły mnie łzy taty, który powiedział, że to najlepszy prezent jaki mógł dostać (ma urodziny za kilka dni) 🥹
blueberry3567, mAnik, Niaha, Kairo, Beezi, Naadziejaa, Rocky, karczoch321, Biochemiczka, Powaga, Kleo10, Alicee98, Wyobraźnia87, stayaway, dark, Anett9300, Ogoorkowa, Paulina2612 lubią tę wiadomość
-
Hej, w końcu nadrobiłam cały wątek, czytałam od 2 tygodni żeby wszytsko nadrobić, i w końcu się udało:) jestem dziś idealnie 10tc, niby poród planowany na 27.11, ciąża naturalna jakimś cudem po przygodach leczenia niepłodności, byłam bardzo ostrożna i w sumie do dzisiejszego dnia nie wierzę że to się dzieje i czekam na coś co może pójść źle, bo dalej nie wierzę w to, że tak po prostu udało się zajść w ciążę.
Dzięki Waszym wpisom zdecydowałam się na panoramę, chce zrobić w środę po wizycie lekarskiej jak lekarz stwierdzi że jest wszytsko ok.
Mam jeszcze pytanie, czy któraś może przyjmowała przed ciążą i na początku metforminę ? Jak długo przyjmowalyście ? I i jak szybko po odstawieniu robiłyście krzywa cukrowa ?Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja, 09:58
yoreva, dark, Kairo, blueberry3567 lubią tę wiadomość
Ja: '90 Mąż: '87
IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok
4-6.2025. 2 IUI ❌
07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA
09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
10 dpt beta 0,2
Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%
2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem
Marzec naturals czekając na transfer
10dpo 21, 11dpo 45,

-
Dziewczyny odebrałam wyniki Panoramy, dwie zdrowe dziewczyny 🩷🩷
Beezi, karczoch321, Alicee98, Niaha, Mira.huntrix, Rocky, yoreva, ann_ber, Velaria, stayaway, Kleo10, KASIEEK, Biochemiczka, Naadziejaa, dark, White1, Powaga, Anett9300, Kairo, blueberry3567, Karolka87, Ogoorkowa, Paulina2612 lubią tę wiadomość
Starania od sierpnia 2017
07.2019 IUI ☹️
08.2019 IUI ☹️
2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
4dpt ⏸️
6dpt beta 65,2 😍
8dpt beta 247,1 😍
11dpt beta 1113,2 😍
12dpt beta 1594,7 😍
15dpt beta 4036,5 😍
20dpt beta 17488,3 😍
25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
12+5 prenatalne, wszystko OK
Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

-
Manik, gratulacje! I jak szybko wyniki 😁
Mira, cześć 💗 Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i dotrwamy tutaj do Twojego porodu 😘 Ja nigdy metforminy nie brałam, ale teraz chyba nie ma jasnych zaleceń co do odstawienia - niektórzy ginekolodzy/diabetolodzy kontynuują do końca 1 trymestru, niektórzy nawet do końca ciąży. Twój lekarz mówił, jakie plany?
Nadzieja, Niaha, współczuję tych insulin, wiem jak to utrudnia życie 😢
U mnie nie widać lepszego samopoczucia drugiego trymestru, miałam trzy dni przerwy od porannych wymiotów, ale wróciły, dzisiaj wstałam o 7, a o 8:30 już miałam drzemkę 🫠
mAnik lubi tę wiadomość
-
Yoreva, aż się sama wzruszyłam przy fragmencie o tacie 🥹💜
Manik, cudownie wieści, gratulacje 🥰🥰
Ja ciągle odświeżam apke Diagnostyki z nadzieją, że może jednak dzisiaj będzie wynik. Ale obawiam się, że muszę do poniedziałku uzbroić się w dużo cierpliwości 🫣 wczoraj mnie aplikacja oszukała, bo dostałam powiadomienie, że są dostępne nowe wyniki, ale to wpadła tylko zaległa cytologia 🙃
mAnik, yoreva lubią tę wiadomość















