Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Rocky - udanego urlopu! Jeśli dobrze pamiętam, to też pobierałaś krew na Felię w piątek? Ja po cichu liczę, że dziś dostaniemy wyniki

    Dziękuję! Tak, oddawałam krew w piątek, przy czym mi pielęgniarka powiedziała że wyniki najpewniej będą dopiero po weekendzie 🤷‍♀️ Jeśli będą dziś, to super, ale raczej uzbrajam się w cierpliwość 🤭

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 410

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 20ego prenatalne i NIPT Veracity 😇
    Dzisiaj tylko wizyta kontrolna 🥰 Nóziami i rąsiami machał bobas, aż miło! 😍 CRL 2,54cm, FHR 167 ❣️

    blueberry3567, Kleo10, mAnik, dark, Rocky, KASIEEK, karczoch321, stayaway, Biochemiczka, Beezi, Niaha, ann_ber, Doriibzh, Ana , Ogoorkowa, Naadziejaa, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    Dziękuję! Tak, oddawałam krew w piątek, przy czym mi pielęgniarka powiedziała że wyniki najpewniej będą dopiero po weekendzie 🤷‍♀️ Jeśli będą dziś, to super, ale raczej uzbrajam się w cierpliwość 🤭

    O, a mi pani mówiła, że duża szansa, że będą już dzisiaj, bo to 5 dzień roboczy i że do 18:00 wrzucają wyniki, ale nawet jak pracownicy już mają wolne, a wyniki są gotowe to automat przesyła, żeby były jak najszybciej

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 30 kwietnia, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po prenatalnym USG również wszystko ok! ❤️ Naprawdę zaczyna do mnie docierać, że jak dotarłam do tego etatu to ryzyko poronienia spada i cieszę się bardzo.
    Parametry USG ładne, w przyszłym tygodniu wyniki pappa (tutaj spodziewam się niemiłej niespodzianki jak w 1 ciąży) oraz będą już wyniki z wolnego DNA, więc nasza wiedza będzie od razu pełniejsza.
    Na dzień dzisiejszy bardzo cieszę się tym bijącym serduszkiem. Termin z om i USG ten sam! 📅 11.11.2026
    U nas patriotycznie widać, mąż ma urodziny 3 maja 😅

    Rocky, yoreva, Alicee98, Kleo10, Powaga, mAnik, KASIEEK, White1, stayaway, Biochemiczka, Awokado30, Beezi, Niaha, blueberry3567, Odliczam123, ann_ber, Wyobraźnia87, Szop, Ana , Ogoorkowa, Naadziejaa, Velaria, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 30 kwietnia, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark, yoreva - Gratulacje! 😍😍

    dark, yoreva lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 30 kwietnia, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje udanych wizyt! 😍
    Ja wczoraj oddawałam krew na pappe a we wtorek prenatalne. Tak bardzo sie nie moge doczekać 🥰
    W pierwszej ciąży na prenatalnych lekarz nie miał wątpliwości co do płci - zobaczymy jak bedzie teraz ;)
    Jestem ciekawa ale preferencji nie mam żadnych 😄 wszyscy w rodzinie mówią, ze przydałaby sie córeczka po synku a ja jakoś lubię towarzystwo mężczyzn wiec drugi Synek jak najbardziej by mogl byc😄

    yoreva lubi tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 30 kwietnia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry3567 - hejka, fajnie, że dołączyłaś 💜

    Dark, Yoreva - gratulacje udanych wizyt 🥰

    Dziewczyny, trzymam kciuki żeby Wasze Felie były już dziś! Ja robiłam Sanco w poprzedni piątek i też już odświeżam jak szalona apke diagnostyki - ale mam przeczucie, że wynik wpadnie po majówce i muszę uzbroić się w cierpliwość 🫣

    Kleo10, blueberry3567, dark, yoreva lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Niestety weszła insulinowa na noc i do posiłków .
    Byłam świadoma , że cukrzyca wróci do mnie. Ale jednak łudziłam się że ominie mnie insulina

    Przytulam 🫂

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poprawka co do wyniku prenatalnych 🙃
    Prenatalne w invicie zostało źle zrobione, nie obliczono tam przepływów przez co wynik jest całkowicie inny. Moja dr zrobiła te wszystkie pomiary jeszcze raz w ramach dzisiejszej wizyty. Ryzyko preeklampsji z prenatalnych wyniosło 1:900 po uwzględnieniu przepływów 1:30. No jest różnica...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 14:39

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Doriibzh Koleżanka
    Postów: 49 70

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoreva wrote:
    Ja mam 20ego prenatalne i NIPT Veracity 😇
    Dzisiaj tylko wizyta kontrolna 🥰 Nóziami i rąsiami machał bobas, aż miło! 😍 CRL 2,54cm, FHR 167 ❣️


    Ja mam swoje prenatalne 21/05 💗 dziś też kontrolna 3,22cm i serduszko 153

    Niesamowite jak urósł, 4tyg temu były tylko 3mm

    c79a2af2fcf1e.jpghttps://zapodaj.net/plik-X22mId1APE

    Niaha, mAnik, Ogoorkowa, karczoch321, Kleo10, Naadziejaa, Anett9300, KASIEEK, Velaria, blueberry3567, yoreva, Beezi, KlaudiaŁ, dark, lalu, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    16/02 🩸
    21/03 ⏸️
    23/03 beta 461 😍
    25/03 beta 979
    27/03 beta 1783
    02/04 pierwsze usg 3,22mm i ♥️
    30/04 3,2cm
    21/05 USG 1trym 6,88cm
    🩷🎀
    04/12 🙊👶🙏

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 854 2105

    Wysłany: 30 kwietnia, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Właśnie wróciłam z podglądu, 8.40cm kawalera na pokładzie. Termin wyszedł wcześniejszy o 9 dni względem OM, a głowa to już w ogóle 2 tygodnie do przodu (jak tak dalej będzie to ja jednak odpuszczę myśli o VBAC). Lekarka (ma certyfikat fmf) spojrzała na badania prenatalne i powiedziała, że wszystko wygląda super (ryzyka dostanę dopiero 8.05 więc gdyby nie SANCO to pewnie bym 2 tygodnie w stresie żyła).
    Oficjalnie termin porodu ustalony na 28.10 (możesz zaktualizować Niaha ❤️). Kolejna wizyta 📆 25.05 😊, po drodze jeszcze wizyta w luxmedzie 📆 11.05.
    Tak czy siak okazało się nagle, że jestem już w drugim trymestrze 🤣

    Niaha dramat z takim niedopatrzeniem. Fajnie, że te prenatalne są teraz na nfz i więcej kobiet ma do nich dostęp. Ale ja jakby miała jeszcze kiedyś mieć badania prenatalne to bym poszła prywatnie. Taki błąd w klinice niepłodności, czy czekanie na ocenę ryzyka ponad dwa tygodnie no to nie jest standard na który ja się godzę. Dobrze że masz ogarniętą lekarkę które to wychwyciła ! To co acard będziesz brała?

    Gratuluję wszystkich udanych wizyt 🎉❤️

    Kairo, White1, Kleo10, KASIEEK, Niaha, blueberry3567, Alicee98, yoreva, Beezi, Karolka87, Powaga, Wyobraźnia87, lalu, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 30 kwietnia, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super czytać wszystkie wasze radosne wpisy ❤️

    Ja również po wizycie i wszystko jest tak jak być powinno i pierwszy raz wzruszyłam się w trakcie badania widząc jak oba jednocześnie wierzgają rączkami nóżkami i całymi swoimi ciałkami. 4,5cm i 4,3cm 160 i 153 bpm ❤️ Ale to jest magia:)

    I to pierwsza wizyta od początku tej ciąży przed którą nie zwalało mnie z nóg że stresu, czuję coraz większy wewnętrzny spokój.

    Lekarz kazał odstawić prolutex i duphaston, mimo że nadal mam bardzo słabe plamienie.Trochę się boje ale ufam mu że powinno być dobrze więc tak się nastawiam, pewnie z większym niepokojem będę przy każdej toalecie ale z każdym dniem przecież będzie spokojniej!

    White1, Ogoorkowa, Kleo10, Biochemiczka, KASIEEK, blueberry3567, yoreva, Beezi, Karolka87, dark, Anett9300, karczoch321, ann_ber, Naadziejaa, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • lalu Debiutantka
    Postów: 9 39

    Wysłany: 30 kwietnia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Super czytać wasze wpisy!

    Ja dzis po kontroli. Bobo 2.67 cm, skacze sobie w srodku i macha łapkami. No cudo! ❤️

    Prentalne na 19.05. Natomiast nifty ide w poniedziałek. Jestem niezle tym zestresowana. 😬

    Nudności po lekach troche lepiej ale walczę ze soba i jedzeniem dość mocno. Tsh sie w koncu unormowało po zwiększonej dawce. Ale co ciekawe hemoglobina mi spadła ponoć dosc drastycznie (jest w normie ale za duży spadek w krotkim czasie). Wiec mam dodatkowo suplementacje zelaza.
    Pecherzyk ciazowy w koncu sie przykleił do macicy w całkowicie wiec odstawiam duphaston

    Dobrej majówki dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 21:05

    Ogoorkowa, Biochemiczka, KASIEEK, Niaha, yoreva, Kairo, Naadziejaa, Beezi, Kleo10, dark, blueberry3567, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️30l
    🙋‍♂️33l
    Zajescie z anty 02.2025
    Naturalne starania 09.2025
    amh 0.99
    Reszta super ♥️

    03.2026 pierwsza symulacja aromek+otrivelle
    19.03 ⏸️
    20.03 beta 172 ♥️
    10.04 crl= 7.5mm mamy serduszko ♥️
    30.04 crl=2.87 cm

    Planowany termin: 28.11.2026 ♥️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 30 kwietnia, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Właśnie wróciłam z podglądu, 8.40cm kawalera na pokładzie. Termin wyszedł wcześniejszy o 9 dni względem OM, a głowa to już w ogóle 2 tygodnie do przodu (jak tak dalej będzie to ja jednak odpuszczę myśli o VBAC). Lekarka (ma certyfikat fmf) spojrzała na badania prenatalne i powiedziała, że wszystko wygląda super (ryzyka dostanę dopiero 8.05 więc gdyby nie SANCO to pewnie bym 2 tygodnie w stresie żyła).
    Oficjalnie termin porodu ustalony na 28.10 (możesz zaktualizować Niaha ❤️). Kolejna wizyta 📆 25.05 😊, po drodze jeszcze wizyta w luxmedzie 📆 11.05.
    Tak czy siak okazało się nagle, że jestem już w drugim trymestrze 🤣

    Niaha dramat z takim niedopatrzeniem. Fajnie, że te prenatalne są teraz na nfz i więcej kobiet ma do nich dostęp. Ale ja jakby miała jeszcze kiedyś mieć badania prenatalne to bym poszła prywatnie. Taki błąd w klinice niepłodności, czy czekanie na ocenę ryzyka ponad dwa tygodnie no to nie jest standard na który ja się godzę. Dobrze że masz ogarniętą lekarkę które to wychwyciła ! To co acard będziesz brała?

    Gratuluję wszystkich udanych wizyt 🎉❤️

    Tak jest, acard 150

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 410

    Wysłany: 1 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj dzień wzruszeń. Wreszcie powiedzieliśmy naszym rodzicom oraz mojej przyjaciółce - i przyznam, że poczułam taką cudowną ulgę, że mogliśmy się podzielić nowiną, i że poza moim mężem wiedzą, że będą rozumieć i przestać częstować mnie carpaccio, sushi i tiramisu 🤣 Aż zaczęłam się śmiać ostatnio do męża, że jakaś "zmowa surowej ryby" przeciwko mnie nastąpiła 🤣
    Po mamach wiedziałam, że mogę spodziewać się łez szczęścia i "coś czułam!" (Kobiece Radary wyczuwania ciąży 😄). Ale chyba najbardziej wzruszyły mnie łzy taty, który powiedział, że to najlepszy prezent jaki mógł dostać (ma urodziny za kilka dni) 🥹

    blueberry3567, mAnik, Niaha, Kairo, Beezi, Naadziejaa, Rocky, karczoch321, Biochemiczka, Powaga, Kleo10, Alicee98, Wyobraźnia87, stayaway, dark, Anett9300, Ogoorkowa, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 109 69

    Wysłany: 1 maja, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w końcu nadrobiłam cały wątek, czytałam od 2 tygodni żeby wszytsko nadrobić, i w końcu się udało:) jestem dziś idealnie 10tc, niby poród planowany na 27.11, ciąża naturalna jakimś cudem po przygodach leczenia niepłodności, byłam bardzo ostrożna i w sumie do dzisiejszego dnia nie wierzę że to się dzieje i czekam na coś co może pójść źle, bo dalej nie wierzę w to, że tak po prostu udało się zajść w ciążę.
    Dzięki Waszym wpisom zdecydowałam się na panoramę, chce zrobić w środę po wizycie lekarskiej jak lekarz stwierdzi że jest wszytsko ok.
    Mam jeszcze pytanie, czy któraś może przyjmowała przed ciążą i na początku metforminę ? Jak długo przyjmowalyście ? I i jak szybko po odstawieniu robiłyście krzywa cukrowa ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja, 09:58

    yoreva, dark, Kairo, blueberry3567 lubią tę wiadomość

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 1 maja, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wyniki Panoramy, dwie zdrowe dziewczyny 🩷🩷

    Beezi, karczoch321, Alicee98, Niaha, Mira.huntrix, Rocky, yoreva, ann_ber, Velaria, stayaway, Kleo10, KASIEEK, Biochemiczka, Naadziejaa, dark, White1, Powaga, Anett9300, Kairo, blueberry3567, Karolka87, Ogoorkowa, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 1 maja, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manik, gratulacje! I jak szybko wyniki 😁

    Mira, cześć 💗 Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i dotrwamy tutaj do Twojego porodu 😘 Ja nigdy metforminy nie brałam, ale teraz chyba nie ma jasnych zaleceń co do odstawienia - niektórzy ginekolodzy/diabetolodzy kontynuują do końca 1 trymestru, niektórzy nawet do końca ciąży. Twój lekarz mówił, jakie plany?

    Nadzieja, Niaha, współczuję tych insulin, wiem jak to utrudnia życie 😢

    U mnie nie widać lepszego samopoczucia drugiego trymestru, miałam trzy dni przerwy od porannych wymiotów, ale wróciły, dzisiaj wstałam o 7, a o 8:30 już miałam drzemkę 🫠

    mAnik lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 1 maja, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoreva, aż się sama wzruszyłam przy fragmencie o tacie 🥹💜

    Manik, cudownie wieści, gratulacje 🥰🥰

    Ja ciągle odświeżam apke Diagnostyki z nadzieją, że może jednak dzisiaj będzie wynik. Ale obawiam się, że muszę do poniedziałku uzbroić się w dużo cierpliwości 🫣 wczoraj mnie aplikacja oszukała, bo dostałam powiadomienie, że są dostępne nowe wyniki, ale to wpadła tylko zaległa cytologia 🙃

    mAnik, yoreva lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 1 maja, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam wasze plany na majoweczke?

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ