Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 2 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja startowałam naprawdę z płaskiego brzucha, więc ja u siebie już widzę 🤭 pewnie za jakiś czas będę się z tego śmiać, ale teraz wydaje mi się olbrzymi 😅
    Nosiłam spodnie XXS, teraz chodzę w S. Dzisiaj byłam na buszowanku w szafie mamy, bo ona akurat nosi S, więc sporo rzeczy sobie pożyczyłam 😉

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 2 maja, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Nie odzywałam się, bo znów dopadło mnie jakieś choróbsko :( Moja odporność teraz to jakaś masakra. Miałam stan podgorączkowy i mam kaszel. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi maleństwu. Dostałam od lekarza leki bezpieczne w ciąży i się kuruję. No i tyle z mojej majówki…
    Ale cieszę się bardzo z Waszych dobrych wieści ❤️ Dziewczynki gonią chłopców w naszym wątku 🩷🩵

    Jeśli chodzi o brzuch, to niby przytyłam tylko ok. 1 kg, ale widać różnicę i jest taki mały, zaokrąglony brzuszek 😍 ale też startowałam z płaskiego brzucha

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 2 maja, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Cześć dziewczyny! Nie odzywałam się, bo znów dopadło mnie jakieś choróbsko :( Moja odporność teraz to jakaś masakra. Miałam stan podgorączkowy i mam kaszel. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi maleństwu. Dostałam od lekarza leki bezpieczne w ciąży i się kuruję. No i tyle z mojej majówki…
    Ale cieszę się bardzo z Waszych dobrych wieści ❤️ Dziewczynki gonią chłopców w naszym wątku 🩷🩵

    Jeśli chodzi o brzuch, to niby przytyłam tylko ok. 1 kg, ale widać różnicę i jest taki mały, zaokrąglony brzuszek 😍 ale też startowałam z płaskiego brzucha

    Co bierzesz? Produkty Prenalen? Ja niby końcówka 2 tyg choroby, zaczęło się od wirusowego zapalenia gardła. A dziś cały wieczór biegunka. Też marnie z moją odpornością.

    @White1 Wstawię fotę jutro jak będę umiała 😅

    @Alicee98 Czyli nie ja jedyna :) Ja nosiłam M, teraz potrzebuję L, ale mam uczucie jakbym powinna kupić XL aby czuć się swobodnie 😂😂

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • blueberry3567 Znajoma
    Postów: 23 43

    Wysłany: 2 maja, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze brzuszka w ogole nie ma, ale za to... Cycki są większe chyba o dwa rozmiary 😆 Chciałabym żeby tak już zostało, jestem zachwycona xD 😍

    Mrowka, stayaway, Alicee98, Blond27, Odliczam123 lubią tę wiadomość

  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 3 maja, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry3567 wrote:
    U mnie jeszcze brzuszka w ogole nie ma, ale za to... Cycki są większe chyba o dwa rozmiary 😆 Chciałabym żeby tak już zostało, jestem zachwycona xD 😍

    Oj, cycki to mnie tak samo cieszą! 🤣 poproszę na stałe takie 😂

    Mrowka, blueberry3567 lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 3 maja, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też już coś widać, moze nie startowałam z całkiem płaskiego brzucha, ale jestem i tak dość szczupła. W pierwszej ciąży taki brzuch miałam jakieś 2 miesiące później 🙈

    IMG-20260503-074118.jpg

    No i piersi mi też wróciły do stanu super, ale się nie łudzę, karmienie je znowu zabije 🙈 To akurat część, która u mnie straciła najwięcej na posiadaniu i wykarmienia dziecka 😢

    Mrowka, White1, blueberry3567, dark, stayaway, Wyobraźnia87, Alicee98, Blond27, Anett9300, Ottioli, Niaha lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 3 maja, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    Co bierzesz? Produkty Prenalen? Ja niby końcówka 2 tyg choroby, zaczęło się od wirusowego zapalenia gardła. A dziś cały wieczór biegunka. Też marnie z moją odpornością.

    Prenalen syrop, spray nawilżający gardło Fiorda i w razie mocnego bólu Argentin T, sól morska do nosa i paracetamol wzięłam raz, jak mi temperatura zaczęła rosnąć. Też miałam biegunkę jeszcze do tego wszystkiego 😕 Mam nadzieję, że się w końcu wychorujemy i reszta ciąży już bez infekcji!

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 3 maja, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Prenalen syrop, spray nawilżający gardło Fiorda i w razie mocnego bólu Argentin T, sól morska do nosa i paracetamol wzięłam raz, jak mi temperatura zaczęła rosnąć. Też miałam biegunkę jeszcze do tego wszystkiego 😕 Mam nadzieję, że się w końcu wychorujemy i reszta ciąży już bez infekcji!
    No to Cię zabezpieczyli ładnie. Też mam taką nadzieję że szybko wrócimy do formy, bo już zachwalałam tą ciążę dopóki mnie totalnie nie zaorało tymi dolegliwościami 🤪

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 3 maja, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki brzuch, że mnie wczoraj przepuścili w kolejce do kasy w Biedronce 😅 na początku nie wiedziałam o co im chodzi 😁 ja do najszczuplejszych nie należę, a na dodatek bliźniaki, to wyglądam już na jakiś 6 miesiąc, jestem przerażona co będzie dalej 🫣

    Mrowka, dark, Kleo10, stayaway, blueberry3567, Alicee98, Blond27, Ottioli, Niaha lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 3 maja, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jestem zdziwiona bo należy do tych „grubych” kobiet a brzuch szczególnie na koniec dnia jest nie do „wciągnięcia”, w sumie już po południu jestem jakaś „nadęta” , aż się boję co będzie w ostatnich tygodniach 🤣

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 3 maja, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mój brzuszek dziś.
    @Beezi to już widać ładnie też u Ciebie 🥰
    @Kairo @mAnik Jakie to piekne, że niezależnie od naszej budowy każda ma taki słodki brzuszek. Ja na niego bardzo czekałam, choć muszę już dokupić spodnie i w ogóle nie wygodnie mi w jeansach i najlepiej nosiłabym dresy i będę wyglądać jak lump to cieszę się 🙂

    d67ac76cc0e87.jpghttps://zapodaj.net/plik-zCOZxwFOBQ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 09:37

    mAnik, dark, Kleo10, Beezi, Wyobraźnia87, blueberry3567, Alicee98, Blond27, Anett9300, Kairo, Ottioli, Velaria, Niaha, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 3 maja, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam, w następny weekend przyjezdzaja znajomi i wrócą do mnie ciążowe ubrania, bo w jeansy już się ledwo mieszczę 🙈

    Niaha, pytałaś chyba kiedyś o legginsy - 3 lata temu kupowałam w Tomi leggins, jakość top jak za tą cenę, tylko trzeba brać rozmiar większe. Są też dość długie, na moje 172cm były w sam raz. Miałam jedne z HM i praktycznie nie było różnicy, poza tym w HM gryzła mnie metka 😅

    Mrowka, piękny brzuszek 😍 Mój to z tamtego weekendu, bo akurat udało mi się zrobić zdjęcie. 😉

    Blond27, Mrowka, Niaha lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 3 maja, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi juz brzuszek tez widac - w pierwszej ciąży taki mialam w 5 miesiącu 😅 wyciągnęłam juz ciazowe ubrania chociaz w jeansy sie jeszcze mieszczę.
    a7aef85dde48d.jpghttps://zapodaj.net/plik-1ZB5l95umb
    A tak wygląda majówka z dzieckiem z końca października 😍 także bedzie całkiem podobnie 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 10:29

    stayaway, Beezi, yoreva, blueberry3567, Alicee98, Mrowka, Ottioli, Velaria, Rocky lubią tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 3 maja, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    Mi juz brzuszek tez widac - w pierwszej ciąży taki mialam w 5 miesiącu 😅 wyciągnęłam juz ciazowe ubrania chociaz w jeansy sie jeszcze mieszczę.
    a7aef85dde48d.jpghttps://zapodaj.net/plik-1ZB5l95umb
    A tak wygląda majówka z dzieckiem z końca października 😍 także bedzie całkiem podobnie 😄

    Wspaniała majówka! ❤️

    Piękne brzuszki dziewczyny, aż też chyba zrobię sobie pierwsze zdjęcia bo jeszcze nie mam 😁

    Dużo zdrówka dla chorujących 😘 też miałam teraz lekki katar, ale największy problem miałam z zatkanym nosem w nocy. Jak sobie radzicie z takim problemem?

    Kleo10, KASIEEK, Mrowka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 3 maja, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie piękne brzuszki! :-) Ja zawsze miałam tłuszczyk na brzuchu większy, a przez ostatnie 1,5 mc to się jeszcze jakoś zwiększyło, myślę, że przez brak ruchu, bo schudłam 3 kg, a tłuszczu na brzuchu więcej. 🙈

    Obecnie już mam swoją wagę i czuję, że z dopinaniem się w spodnie jest mocno różne, więc zaraz przerzucam się na sukienki, żeby złapać trochę oddechu w pasie.

    Wczoraj przyszły wyniki pappa, na razie bez przeliczania ryzyk, pewnie te dostanę dopiero w przyszłym tygodniu. Ale już sobie porównałam do pierwszej ciazy i jest lepiej, ale i tak mi zawyży ryzyka, więc czekam na wartości w przyszłym tygodniu, ale już z nastawieniem, że znów będzie ta sama historia jak ostatnio i lekkie stresy. 🙄🤷‍♀️

    Mrowka lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 3 maja, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Wspaniała majówka! ❤️

    Piękne brzuszki dziewczyny, aż też chyba zrobię sobie pierwsze zdjęcia bo jeszcze nie mam 😁

    Dużo zdrówka dla chorujących 😘 też miałam teraz lekki katar, ale największy problem miałam z zatkanym nosem w nocy. Jak sobie radzicie z takim problemem?

    Niestety niewiele jest skutecznych opcji teraz na ten zatkany nos 🥲 Ja wspomagam się inhalacjami, dbam żeby w pomieszczeniach była odpowiednia wilgotność, no i śpię z głową wyżej niż reszta ciała, żeby się ten nos tak nie zatykał. Szału nie ma, ale coś tam pomaga

    stayaway lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 3 maja, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    Dziewczyny jakie piękne brzuszki! :-) Ja zawsze miałam tłuszczyk na brzuchu większy, a przez ostatnie 1,5 mc to się jeszcze jakoś zwiększyło, myślę, że przez brak ruchu, bo schudłam 3 kg, a tłuszczu na brzuchu więcej. 🙈

    Obecnie już mam swoją wagę i czuję, że z dopinaniem się w spodnie jest mocno różne, więc zaraz przerzucam się na sukienki, żeby złapać trochę oddechu w pasie.

    Wczoraj przyszły wyniki pappa, na razie bez przeliczania ryzyk, pewnie te dostanę dopiero w przyszłym tygodniu. Ale już sobie porównałam do pierwszej ciazy i jest lepiej, ale i tak mi zawyży ryzyka, więc czekam na wartości w przyszłym tygodniu, ale już z nastawieniem, że znów będzie ta sama historia jak ostatnio i lekkie stresy. 🙄🤷‍♀️

    Trzymam kciuki, żeby te wyliczenia nie były złe, ale pewnie lepiej się psychicznie przygotować. A przypomnij mi, Ty robiłaś jakiś NIPT?

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 3 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-3717.jpg

    A to mój brzuszek, aplikacja mi pokazała, że bobas jest już cytrynką 🍋🥹

    blueberry3567, Beezi, Alicee98, yoreva, stayaway, Blond27, dark, Mrowka, Wyobraźnia87, Velaria, Niaha, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 3 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dużo zdrówka ! Ja w pierwszej ciąży dużo chorowałam i od siebie Wam powiem, że produkty pregna na choroby są nic nie warte. Lepiej imbir , czosnek sok malinowy. Moja lekarka mówiła że to kasa w błoto. Można psikać gardło tamtum Verde i robić nebulizacje - mi one pomagały. Ale wiadomo choruje się dłużej 😭😭😭

    Piękne macie brzuszki! Ja jestem chudzielec, biegający wcześniej , myślałam że z druga (ba! 3) ciąża będzie szybciej widać ale nie widać nic, spodnie zapinam może czuje lekko mniej miejsca ale wszyscy mówią że nic nie widać jeszcze. Ja też dużo chodzę i biegam przy po 2.5 latku . Ale też jestem trochę wcześniej niż Wy.

    Myślałam że już najgorsze samopoczucie przeszło ale niestety wróciły mocne młodości poranne jak zrywam się do pracy, jak na weekendzie poleżę dłużej to jest lepiej. Od jutro wracam na cały etat + przerwa na kp. Dostałam ten lek na B na wymioty ale mam wrażenie że po nim jestem jakaś śnięta.....

    Czuje że bedzie dziewczynka 😂 bo dużo gorzej się czuje. A prenatalne mam 16 maja 🩷🩷🩷

    Beezi, Kleo10, Mrowka, Niaha lubią tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 3 maja, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Trzymam kciuki, żeby te wyliczenia nie były złe, ale pewnie lepiej się psychicznie przygotować. A przypomnij mi, Ty robiłaś jakiś NIPT?
    Przerobiłam temat dokładnie w pierwszej ciąży, więc o tyle spokojniej. Nifty tak - wynik ma być w przyszłym tygodniu, więc trzymam kciuki. W pierwszej ciąży też robiłam, ale dopiero po złej papie, więc długie czekanie mnie stresowało. Teraz przezornie zrobiłam wcześniej.

    Kleo10, Niaha lubią tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ