Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 1 maja, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Hej, w końcu nadrobiłam cały wątek, czytałam od 2 tygodni żeby wszytsko nadrobić, i w końcu się udało:) jestem dziś idealnie 10tc, niby poród planowany na 27.11, ciąża naturalna jakimś cudem po przygodach leczenia niepłodności, byłam bardzo ostrożna i w sumie do dzisiejszego dnia nie wierzę że to się dzieje i czekam na coś co może pójść źle, bo dalej nie wierzę w to, że tak po prostu udało się zajść w ciążę.
    Dzięki Waszym wpisom zdecydowałam się na panoramę, chce zrobić w środę po wizycie lekarskiej jak lekarz stwierdzi że jest wszytsko ok.
    Mam jeszcze pytanie, czy któraś może przyjmowała przed ciążą i na początku metforminę ? Jak długo przyjmowalyście ? I i jak szybko po odstawieniu robiłyście krzywa cukrowa ?

    W 1 ciąży brałam metformine i zakończyłam ją przed koniec 1 trymestru. Meega źle się po niej czułam w tamtej ciąży i dlatego dr stwierdziła, że odstawiamy. Tak jak pisała Beezi, podejście lekarzy do metforminy jest skrajnie różne. Kiedyś się ją odstawało od razu po informacji o ciąży, a teraz niektórzy lekarze dają zielone światło żeby brać ją do końca ciąży. Nienawidziłam tego brać ze względu na mega gorzki smak który zostawał mi w gardle, jak sobie o tym przypomnę to mam ciarki, już chyba wolę te zastrzyki z insuliną.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 1 maja, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Jak tam wasze plany na majoweczke?

    Teściowa przyjechała do nas na majówkę więc mam nadzieję, że zajmie się troszkę młodym a ja pogrzebie s ogródku 🥰

    Miałam też się pytać o majówkę, a konkretnie o kiełbaski z grilla. Można czy nie można?

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 1 maja, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jeść można 🙈 oczywiscie trzeba pilnować, żeby były dobrze zrobione, ale nie czarne 😅 no i wybrać dobre jakościowo 🙈
    My już mamy akurat otwarty sezon na grilla ☺️

    Niaha, Naadziejaa lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 109 69

    Wysłany: 1 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Manik, gratulacje! I jak szybko wyniki 😁

    Mira, cześć 💗 Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i dotrwamy tutaj do Twojego porodu 😘 Ja nigdy metforminy nie brałam, ale teraz chyba nie ma jasnych zaleceń co do odstawienia - niektórzy ginekolodzy/diabetolodzy kontynuują do końca 1 trymestru, niektórzy nawet do końca ciąży. Twój lekarz mówił, jakie plany?

    Nadzieja, Niaha, współczuję tych insulin, wiem jak to utrudnia życie 😢

    U mnie nie widać lepszego samopoczucia drugiego trymestru, miałam trzy dni przerwy od porannych wymiotów, ale wróciły, dzisiaj wstałam o 7, a o 8:30 już miałam drzemkę 🫠

    Moja diabetolog mówiła że do trzeciego miesiąca i dlatego się zestresowałam, że za długo biorę a wizyta dopiero w poniedziałek, ale już znalazłam wpis że dziewczyny brały do końca 12tc :)
    Niaha wrote:
    W 1 ciąży brałam metformine i zakończyłam ją przed koniec 1 trymestru. Meega źle się po niej czułam w tamtej ciąży i dlatego dr stwierdziła, że odstawiamy. Tak jak pisała Beezi, podejście lekarzy do metforminy jest skrajnie różne. Kiedyś się ją odstawało od razu po informacji o ciąży, a teraz niektórzy lekarze dają zielone światło żeby brać ją do końca ciąży. Nienawidziłam tego brać ze względu na mega gorzki smak który zostawał mi w gardle, jak sobie o tym przypomnę to mam ciarki, już chyba wolę te zastrzyki z insuliną.

    Ja przyjmuje siofor xr1000, i chyba to mi pomogło w końcu zajść w ciążę (miałam typowy problem z implantacja zarodka ) podobno w innych krajach UE przyjmuje się nawet przez całą ciążę, u nas z zaleceń do 3 miesiąca. U mnie problemem nie były same cukry, które też były złe, ale mega wysoka insulina która rosła. Metformina ustabilizowała mi bardzo cukier pomimo encortonu, który podobno podnosi poziom glukozy we krwii.

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • Mięta Autorytet
    Postów: 348 130

    Wysłany: 1 maja, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Ja prenatalne też miałam w 13+1.
    To troszkę dziwne, że krew masz oddać aż 6 dni przed prenatalnymi. Z tego co wiem, to powinno się zrobić badanie krwi jak najbliżej wizyty z USG 🤨

    Ja też mialam pobrana krew na badania przed moimi prenatalnymi. Tak się robi, zeby juz w dniu badania prenatalnego wiedzieć i moc porównać wyniki krwi z obrazem usg. A nie czekać kolejny tydzień na informacje.

    Karolka87, Odliczam123 lubią tę wiadomość

    II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
    III IVF ❄️❄️
    27.05.24r crio
    10dpt beta 284
    14dpt beta 1996
    16dpt Beta 3883
    18dpt Beta 5927
    21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    31dpt -...❤️
    30.01.25 córeczka ❤️

    25.02.26 crio 5aa
    8dpt 156,70
    10dpt 342,70
    12dpt 693,70
    14dpt 1465,90
    16dpt 3298, 50
    17dpt 4546,70
    20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    21dpt 14388,80
    24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
    1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 1 maja, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    Dziewczyny odebrałam wyniki Panoramy, dwie zdrowe dziewczyny 🩷🩷

    Świetne wieści. Gratuluję 🥰
    Ja po cichu liczę przynajmniej na jedną dziewczynkę 😀

    mAnik lubi tę wiadomość

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 1 maja, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Świetne wieści. Gratuluję 🥰
    Ja po cichu liczę przynajmniej na jedną dziewczynkę 😀
    Dzięki :) ja byłam pewna, że będzie 2 chłopaków, ewentualnie parka, zupełnie się nie spodziewałam 2 dziewczyn 😅 mąż trochę rozpacza, że będzie miał totalny babiniec, bo nawet nasz pies to sunia 😆

    Naadziejaa, Karolka87, Mrowka lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 1 maja, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wrażenie, że u nas na forum jest dużo pozytywnych emocji i informacji ostatnio. ❤️ Oby tak zostało jak najdłużej!!

    Wspieram wszystkie, które już mają stwierdzone cukrzyce ciążowe (jak wspominałam podejrzewam, że dołączę do Was) i te, które jeszcze walczą z mdłościami (tutaj jeszcze jestem jedną nogą). ❤️ Mam nadzieję, że w końcu nam wszystkim odpuści.

    Udanej majówki dla Was!

    lalu, Niaha, Biochemiczka, Kleo10, Naadziejaa, mAnik, Kairo, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 1 maja, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    Dzięki :) ja byłam pewna, że będzie 2 chłopaków, ewentualnie parka, zupełnie się nie spodziewałam 2 dziewczyn 😅 mąż trochę rozpacza, że będzie miał totalny babiniec, bo nawet nasz pies to sunia 😆

    Ja po cichu liczę na dziewczynkę, w domu jedyna, bo nasz pies to chłopak 😅

    mAnik, Naadziejaa, Mrowka lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 1 maja, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    Dzięki :) ja byłam pewna, że będzie 2 chłopaków, ewentualnie parka, zupełnie się nie spodziewałam 2 dziewczyn 😅 mąż trochę rozpacza, że będzie miał totalny babiniec, bo nawet nasz pies to sunia 😆

    He he no to faktycznie :)
    Ja mam chłopca już . Więc teraz liczę na to żeby chociaż jedna dziewczynka była 😀 już pisałam meila czy wyniki panoramy przyszły bo nie mogę się doczekać ale odpisali że jeszcze wyników nie mają i ja tylko dotrą to mi wyślą . Więc spodziewam się może w poniedziałek wtorek.

    mAnik lubi tę wiadomość

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 1 maja, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Ja po cichu liczę na dziewczynkę, w domu jedyna, bo nasz pies to chłopak 😅
    To trzymam kciuki za dziewczynkę :D
    Naadziejaa wrote:
    He he no to faktycznie :)
    Ja mam chłopca już . Więc teraz liczę na to żeby chociaż jedna dziewczynka była 😀 już pisałam meila czy wyniki panoramy przyszły bo nie mogę się doczekać ale odpisali że jeszcze wyników nie mają i ja tylko dotrą to mi wyślą . Więc spodziewam się może w poniedziałek wtorek.
    A kiedy pobierałas? Ja w zeszły poniedziałek. Spodziewałam się, że wyniki będą dopiero w przyszły wtorek, a tu niespodzianka :) wczoraj dostałam smsa, że już są wyniki, dzwonię do siostry, żeby mi sprawdziła (bo chciałam małe gender reveal zrobić), a ona, że jest tylko info, że będą dzień później po 7 rano 😅 dzisiaj to już nie wytrzymałam i sama sprawdziłam 🫣 może to i dobrze, że nie robiliśmy żadnego gender reveal, bo nasze reakcje były bardzo wątpliwe 😅 zupełnie się tego nie spodziewaliśmy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja, 21:11

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 1 maja, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    A kiedy pobierałas? Ja w zeszły poniedziałek. Spodziewałam się, że wyniki będą dopiero w przyszły wtorek, a tu niespodzianka :) wczoraj dostałam smsa, że już są wyniki, dzwonię do siostry, żeby mi sprawdziła (bo chciałam małe gender reveal zrobić), a ona, że jest tylko info, że będą dzień później po 7 rano 😅 dzisiaj to już nie wytrzymałam i sama sprawdziłam 🫣 może to i dobrze, że nie robiliśmy żadnego gender reveal, bo nasze reakcje były bardzo wątpliwe 😅 zupełnie się tego nie spodziewaliśmy ;)


    Ja we wtorek 21go . Kazali mi po 10 dniach napisać meila ale niestety odpisali ze nie przyszły jeszcze. U nas się śmieją że będzie dwóch chłopców . 😂 powiedziałam że od razu w psychiatryku mogą mnie zamykać po porodzie 😂

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 1 maja, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Ja we wtorek 21go . Kazali mi po 10 dniach napisać meila ale niestety odpisali ze nie przyszły jeszcze. U nas się śmieją że będzie dwóch chłopców . 😂 powiedziałam że od razu w psychiatryku mogą mnie zamykać po porodzie 😂
    A no to dzień po mnie pobierałas, to pewnie w poniedziałek max wtorek będą wyniki :) trzymam kciuki w takim razie za chociaż jedną dziewczynkę, dla dobra Twojego zdrowia psychicznego 😁🤞🏼

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 1 maja, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Hej, w końcu nadrobiłam cały wątek, czytałam od 2 tygodni żeby wszytsko nadrobić, i w końcu się udało:) jestem dziś idealnie 10tc, niby poród planowany na 27.11, ciąża naturalna jakimś cudem po przygodach leczenia niepłodności, byłam bardzo ostrożna i w sumie do dzisiejszego dnia nie wierzę że to się dzieje i czekam na coś co może pójść źle, bo dalej nie wierzę w to, że tak po prostu udało się zajść w ciążę.
    Dzięki Waszym wpisom zdecydowałam się na panoramę, chce zrobić w środę po wizycie lekarskiej jak lekarz stwierdzi że jest wszytsko ok.
    Mam jeszcze pytanie, czy któraś może przyjmowała przed ciążą i na początku metforminę ? Jak długo przyjmowalyście ? I i jak szybko po odstawieniu robiłyście krzywa cukrowa ?


    Rozumiem Cię z tymi strasznymi myślami i tym nie dowierzaniem ale chyba jedyne co najlepsze możemy zrobić to oddać się temu co jest nam pisane i pozwolić sobie na trochę wiary o którą też wiem jak trudno po przejściach. Tak sobie też tłumaczę i z każdym dniem powoli wychodze z trybu „ jaki plan b gdy się nie uda” a wchodzę w tryb maksymalnego fokusu dbania o siebie i myślenia o tym życiu które mnie czeka i powoli przygotowywaniu się pod nie i cieszenia się z tego co jest tu i teraz.
    Mam nadzieję że będziemy ze soba tu w kontakcie do samego listopada ❤️
    Co do metforminy, brałam dawkę 2000 przed ciążą a przy potwierdzeniu ciąży lekarz kazał od razu odstawić tłumacząc że więcej szkody może narobić niż korzyści, i przy każdej ciąży był tego samego zdania. Glukoza w krzywej zawsze wychodziła na skraju ale nigdy ponad za to insulina mocno poza normy. A w ciąży tej w 9tc glukoza na czczo 85 bez metforminy a przed ciążą zawsze 95-99 na metforminie. I krzywa w tej ciąży również w widełkach.
    Staram się trzymać diety bialkowo z tłuszczowej ale nie bede kłamać że jak poczuje ogromną ochotę na pączka to go nie zjem.. z ogórkiem małosolnymi dla równowagi 😆 i tak od początku ciąży.. No ale to mój indywidualny przypadek;)

    Mira.huntrix lubi tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 2 maja, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    Dziewczyny odebrałam wyniki Panoramy, dwie zdrowe dziewczyny 🩷🩷

    mAnik, ale wieści! Gratulacje 😍😍

    Ja na wyjeździe i tylko czytam i lajkuje, ale to już prosiło się o pełnoprawny wpis :D

    mAnik lubi tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 2 maja, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:
    mAnik, ale wieści! Gratulacje 😍😍

    Ja na wyjeździe i tylko czytam i lajkuje, ale to już prosiło się o pełnoprawny wpis :D
    Dziękuję ❤️

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 859 618

    Wysłany: 2 maja, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rano oddałam krew na pappe. Za jakieś 4 dni wyniki a za tydzień USG prenatalne. Myślałam że wyniki zobaczę dopiero w sobotę a tak to zaś stres się zaczął i będę pewnie kukac co chwilę na stronę 🙄

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 2 maja, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    Dziewczyny odebrałam wyniki Panoramy, dwie zdrowe dziewczyny 🩷🩷

    Woooow ale cudownie! 😍💓💓

    Dziewczyny, jestem w 13tc i żadne spodnie już na mnie nie pasują. Przy majówkowej temperaturze jak zdjęłam z siebie wszystkie zimowe warstwy i założyłam letnie to zdałam sobie sprawę jak brzuch już urósł. Szok, że już widać. Wiadomo każda z nas innej budowy. U której już widać? :)

    mAnik lubi tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 2 maja, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Ja po cichu liczę na dziewczynkę, w domu jedyna, bo nasz pies to chłopak 😅
    Ja też po cichu mam takie życzonko. A dziwne bo całe lata naszego związku mówiłam o chłopcu. A jakoś mi się zmieniło jak zaszłam w ciążę. Mam nadzieję, że to intuicja 🙂

    Karolka87 lubi tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 2 maja, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    Woooow ale cudownie! 😍💓💓

    Dziewczyny, jestem w 13tc i żadne spodnie już na mnie nie pasują. Przy majówkowej temperaturze jak zdjęłam z siebie wszystkie zimowe warstwy i założyłam letnie to zdałam sobie sprawę jak brzuch już urósł. Szok, że już widać. Wiadomo każda z nas innej budowy. U której już widać? :)
    Pokaż fotkę 🤭 u mnie nie widać tak bardzo chociaż jeansy zaczynają cisnąć i staram się rozpinać, żeby nie uciskać brzucha

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ