Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Mira.huntrix wrote:Hej, w końcu nadrobiłam cały wątek, czytałam od 2 tygodni żeby wszytsko nadrobić, i w końcu się udało:) jestem dziś idealnie 10tc, niby poród planowany na 27.11, ciąża naturalna jakimś cudem po przygodach leczenia niepłodności, byłam bardzo ostrożna i w sumie do dzisiejszego dnia nie wierzę że to się dzieje i czekam na coś co może pójść źle, bo dalej nie wierzę w to, że tak po prostu udało się zajść w ciążę.
Dzięki Waszym wpisom zdecydowałam się na panoramę, chce zrobić w środę po wizycie lekarskiej jak lekarz stwierdzi że jest wszytsko ok.
Mam jeszcze pytanie, czy któraś może przyjmowała przed ciążą i na początku metforminę ? Jak długo przyjmowalyście ? I i jak szybko po odstawieniu robiłyście krzywa cukrowa ?
W 1 ciąży brałam metformine i zakończyłam ją przed koniec 1 trymestru. Meega źle się po niej czułam w tamtej ciąży i dlatego dr stwierdziła, że odstawiamy. Tak jak pisała Beezi, podejście lekarzy do metforminy jest skrajnie różne. Kiedyś się ją odstawało od razu po informacji o ciąży, a teraz niektórzy lekarze dają zielone światło żeby brać ją do końca ciąży. Nienawidziłam tego brać ze względu na mega gorzki smak który zostawał mi w gardle, jak sobie o tym przypomnę to mam ciarki, już chyba wolę te zastrzyki z insuliną. -
Alicee98 wrote:Jak tam wasze plany na majoweczke?
Teściowa przyjechała do nas na majówkę więc mam nadzieję, że zajmie się troszkę młodym a ja pogrzebie s ogródku 🥰
Miałam też się pytać o majówkę, a konkretnie o kiełbaski z grilla. Można czy nie można? -
Tak, jeść można 🙈 oczywiscie trzeba pilnować, żeby były dobrze zrobione, ale nie czarne 😅 no i wybrać dobre jakościowo 🙈
My już mamy akurat otwarty sezon na grilla ☺️
Niaha, Naadziejaa lubią tę wiadomość
-
Beezi wrote:Manik, gratulacje! I jak szybko wyniki 😁
Mira, cześć 💗 Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i dotrwamy tutaj do Twojego porodu 😘 Ja nigdy metforminy nie brałam, ale teraz chyba nie ma jasnych zaleceń co do odstawienia - niektórzy ginekolodzy/diabetolodzy kontynuują do końca 1 trymestru, niektórzy nawet do końca ciąży. Twój lekarz mówił, jakie plany?
Nadzieja, Niaha, współczuję tych insulin, wiem jak to utrudnia życie 😢
U mnie nie widać lepszego samopoczucia drugiego trymestru, miałam trzy dni przerwy od porannych wymiotów, ale wróciły, dzisiaj wstałam o 7, a o 8:30 już miałam drzemkę 🫠
Moja diabetolog mówiła że do trzeciego miesiąca i dlatego się zestresowałam, że za długo biorę a wizyta dopiero w poniedziałek, ale już znalazłam wpis że dziewczyny brały do końca 12tc
Niaha wrote:W 1 ciąży brałam metformine i zakończyłam ją przed koniec 1 trymestru. Meega źle się po niej czułam w tamtej ciąży i dlatego dr stwierdziła, że odstawiamy. Tak jak pisała Beezi, podejście lekarzy do metforminy jest skrajnie różne. Kiedyś się ją odstawało od razu po informacji o ciąży, a teraz niektórzy lekarze dają zielone światło żeby brać ją do końca ciąży. Nienawidziłam tego brać ze względu na mega gorzki smak który zostawał mi w gardle, jak sobie o tym przypomnę to mam ciarki, już chyba wolę te zastrzyki z insuliną.
Ja przyjmuje siofor xr1000, i chyba to mi pomogło w końcu zajść w ciążę (miałam typowy problem z implantacja zarodka ) podobno w innych krajach UE przyjmuje się nawet przez całą ciążę, u nas z zaleceń do 3 miesiąca. U mnie problemem nie były same cukry, które też były złe, ale mega wysoka insulina która rosła. Metformina ustabilizowała mi bardzo cukier pomimo encortonu, który podobno podnosi poziom glukozy we krwii.Ja: '90 Mąż: '87
IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok
4-6.2025. 2 IUI ❌
07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA
09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
10 dpt beta 0,2
Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%
2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem
Marzec naturals czekając na transfer
10dpo 21, 11dpo 45,

-
Niaha wrote:Ja prenatalne też miałam w 13+1.
To troszkę dziwne, że krew masz oddać aż 6 dni przed prenatalnymi. Z tego co wiem, to powinno się zrobić badanie krwi jak najbliżej wizyty z USG 🤨
Ja też mialam pobrana krew na badania przed moimi prenatalnymi. Tak się robi, zeby juz w dniu badania prenatalnego wiedzieć i moc porównać wyniki krwi z obrazem usg. A nie czekać kolejny tydzień na informacje.
Karolka87, Odliczam123 lubią tę wiadomość
II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
III IVF ❄️❄️
27.05.24r crio
10dpt beta 284
14dpt beta 1996
16dpt Beta 3883
18dpt Beta 5927
21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
31dpt -...❤️
30.01.25 córeczka ❤️
25.02.26 crio 5aa
8dpt 156,70
10dpt 342,70
12dpt 693,70
14dpt 1465,90
16dpt 3298, 50
17dpt 4546,70
20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
21dpt 14388,80
24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

-
DziękiNaadziejaa wrote:Świetne wieści. Gratuluję 🥰
Ja po cichu liczę przynajmniej na jedną dziewczynkę 😀
ja byłam pewna, że będzie 2 chłopaków, ewentualnie parka, zupełnie się nie spodziewałam 2 dziewczyn 😅 mąż trochę rozpacza, że będzie miał totalny babiniec, bo nawet nasz pies to sunia 😆
Naadziejaa, Karolka87, Mrowka lubią tę wiadomość
Starania od sierpnia 2017
07.2019 IUI ☹️
08.2019 IUI ☹️
2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
4dpt ⏸️
6dpt beta 65,2 😍
8dpt beta 247,1 😍
11dpt beta 1113,2 😍
12dpt beta 1594,7 😍
15dpt beta 4036,5 😍
20dpt beta 17488,3 😍
25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
12+5 prenatalne, wszystko OK
Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

-
Dziewczyny mam wrażenie, że u nas na forum jest dużo pozytywnych emocji i informacji ostatnio. ❤️ Oby tak zostało jak najdłużej!!
Wspieram wszystkie, które już mają stwierdzone cukrzyce ciążowe (jak wspominałam podejrzewam, że dołączę do Was) i te, które jeszcze walczą z mdłościami (tutaj jeszcze jestem jedną nogą). ❤️ Mam nadzieję, że w końcu nam wszystkim odpuści.
Udanej majówki dla Was!
lalu, Niaha, Biochemiczka, Kleo10, Naadziejaa, mAnik, Kairo, Paulina2612 lubią tę wiadomość
-
mAnik wrote:Dzięki
ja byłam pewna, że będzie 2 chłopaków, ewentualnie parka, zupełnie się nie spodziewałam 2 dziewczyn 😅 mąż trochę rozpacza, że będzie miał totalny babiniec, bo nawet nasz pies to sunia 😆
Ja po cichu liczę na dziewczynkę, w domu jedyna, bo nasz pies to chłopak 😅
mAnik, Naadziejaa, Mrowka lubią tę wiadomość
-
mAnik wrote:Dzięki
ja byłam pewna, że będzie 2 chłopaków, ewentualnie parka, zupełnie się nie spodziewałam 2 dziewczyn 😅 mąż trochę rozpacza, że będzie miał totalny babiniec, bo nawet nasz pies to sunia 😆
He he no to faktycznie
Ja mam chłopca już . Więc teraz liczę na to żeby chociaż jedna dziewczynka była 😀 już pisałam meila czy wyniki panoramy przyszły bo nie mogę się doczekać ale odpisali że jeszcze wyników nie mają i ja tylko dotrą to mi wyślą . Więc spodziewam się może w poniedziałek wtorek.
mAnik lubi tę wiadomość
-
To trzymam kciuki za dziewczynkęAlicee98 wrote:Ja po cichu liczę na dziewczynkę, w domu jedyna, bo nasz pies to chłopak 😅
A kiedy pobierałas? Ja w zeszły poniedziałek. Spodziewałam się, że wyniki będą dopiero w przyszły wtorek, a tu niespodziankaNaadziejaa wrote:He he no to faktycznie
Ja mam chłopca już . Więc teraz liczę na to żeby chociaż jedna dziewczynka była 😀 już pisałam meila czy wyniki panoramy przyszły bo nie mogę się doczekać ale odpisali że jeszcze wyników nie mają i ja tylko dotrą to mi wyślą . Więc spodziewam się może w poniedziałek wtorek.
wczoraj dostałam smsa, że już są wyniki, dzwonię do siostry, żeby mi sprawdziła (bo chciałam małe gender reveal zrobić), a ona, że jest tylko info, że będą dzień później po 7 rano 😅 dzisiaj to już nie wytrzymałam i sama sprawdziłam 🫣 może to i dobrze, że nie robiliśmy żadnego gender reveal, bo nasze reakcje były bardzo wątpliwe 😅 zupełnie się tego nie spodziewaliśmy
Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja, 21:11
Starania od sierpnia 2017
07.2019 IUI ☹️
08.2019 IUI ☹️
2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
4dpt ⏸️
6dpt beta 65,2 😍
8dpt beta 247,1 😍
11dpt beta 1113,2 😍
12dpt beta 1594,7 😍
15dpt beta 4036,5 😍
20dpt beta 17488,3 😍
25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
12+5 prenatalne, wszystko OK
Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

-
mAnik wrote:A kiedy pobierałas? Ja w zeszły poniedziałek. Spodziewałam się, że wyniki będą dopiero w przyszły wtorek, a tu niespodzianka
wczoraj dostałam smsa, że już są wyniki, dzwonię do siostry, żeby mi sprawdziła (bo chciałam małe gender reveal zrobić), a ona, że jest tylko info, że będą dzień później po 7 rano 😅 dzisiaj to już nie wytrzymałam i sama sprawdziłam 🫣 może to i dobrze, że nie robiliśmy żadnego gender reveal, bo nasze reakcje były bardzo wątpliwe 😅 zupełnie się tego nie spodziewaliśmy 
Ja we wtorek 21go . Kazali mi po 10 dniach napisać meila ale niestety odpisali ze nie przyszły jeszcze. U nas się śmieją że będzie dwóch chłopców . 😂 powiedziałam że od razu w psychiatryku mogą mnie zamykać po porodzie 😂 -
A no to dzień po mnie pobierałas, to pewnie w poniedziałek max wtorek będą wynikiNaadziejaa wrote:Ja we wtorek 21go . Kazali mi po 10 dniach napisać meila ale niestety odpisali ze nie przyszły jeszcze. U nas się śmieją że będzie dwóch chłopców . 😂 powiedziałam że od razu w psychiatryku mogą mnie zamykać po porodzie 😂
trzymam kciuki w takim razie za chociaż jedną dziewczynkę, dla dobra Twojego zdrowia psychicznego 😁🤞🏼
Naadziejaa lubi tę wiadomość
Starania od sierpnia 2017
07.2019 IUI ☹️
08.2019 IUI ☹️
2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
4dpt ⏸️
6dpt beta 65,2 😍
8dpt beta 247,1 😍
11dpt beta 1113,2 😍
12dpt beta 1594,7 😍
15dpt beta 4036,5 😍
20dpt beta 17488,3 😍
25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
12+5 prenatalne, wszystko OK
Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

-
Mira.huntrix wrote:Hej, w końcu nadrobiłam cały wątek, czytałam od 2 tygodni żeby wszytsko nadrobić, i w końcu się udało:) jestem dziś idealnie 10tc, niby poród planowany na 27.11, ciąża naturalna jakimś cudem po przygodach leczenia niepłodności, byłam bardzo ostrożna i w sumie do dzisiejszego dnia nie wierzę że to się dzieje i czekam na coś co może pójść źle, bo dalej nie wierzę w to, że tak po prostu udało się zajść w ciążę.
Dzięki Waszym wpisom zdecydowałam się na panoramę, chce zrobić w środę po wizycie lekarskiej jak lekarz stwierdzi że jest wszytsko ok.
Mam jeszcze pytanie, czy któraś może przyjmowała przed ciążą i na początku metforminę ? Jak długo przyjmowalyście ? I i jak szybko po odstawieniu robiłyście krzywa cukrowa ?
Rozumiem Cię z tymi strasznymi myślami i tym nie dowierzaniem ale chyba jedyne co najlepsze możemy zrobić to oddać się temu co jest nam pisane i pozwolić sobie na trochę wiary o którą też wiem jak trudno po przejściach. Tak sobie też tłumaczę i z każdym dniem powoli wychodze z trybu „ jaki plan b gdy się nie uda” a wchodzę w tryb maksymalnego fokusu dbania o siebie i myślenia o tym życiu które mnie czeka i powoli przygotowywaniu się pod nie i cieszenia się z tego co jest tu i teraz.
Mam nadzieję że będziemy ze soba tu w kontakcie do samego listopada ❤️
Co do metforminy, brałam dawkę 2000 przed ciążą a przy potwierdzeniu ciąży lekarz kazał od razu odstawić tłumacząc że więcej szkody może narobić niż korzyści, i przy każdej ciąży był tego samego zdania. Glukoza w krzywej zawsze wychodziła na skraju ale nigdy ponad za to insulina mocno poza normy. A w ciąży tej w 9tc glukoza na czczo 85 bez metforminy a przed ciążą zawsze 95-99 na metforminie. I krzywa w tej ciąży również w widełkach.
Staram się trzymać diety bialkowo z tłuszczowej ale nie bede kłamać że jak poczuje ogromną ochotę na pączka to go nie zjem.. z ogórkiem małosolnymi dla równowagi 😆 i tak od początku ciąży.. No ale to mój indywidualny przypadek;)
Mira.huntrix lubi tę wiadomość
👧🏻27, IO,PCOS
👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe
Starania od 01.2024
Klinika leczenia niepłodności o 11.2024
Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅
03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc
03.2026
14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
36 dpo 51124 beta 31,90 prog
ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa
7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
14+1 100 i 90 gram 🩷🩵
16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.
16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
17+0 założenie szwu okrężnego. -
mAnik wrote:Dziewczyny odebrałam wyniki Panoramy, dwie zdrowe dziewczyny 🩷🩷
mAnik, ale wieści! Gratulacje 😍😍
Ja na wyjeździe i tylko czytam i lajkuje, ale to już prosiło się o pełnoprawny wpis
mAnik lubi tę wiadomość
R-IVF;
ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)
02.2025 transfer 5AA - brak implantacji
03.2025 transfer 5AB - biochem
-8dpt - 10,77
-10dpt - 8,74
05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
8dpt - 28,94 (prog 20,30)
10dpt - 104,64 (prog 18,70)
13dpt - 645,14 (prog 115,50)
01.2026 transfer 3BB - brak implantacji
23 luty 2026 transfer 2x3BB
6dpt - dwie kreski
7dpt - 100,24; prog 29,7
9dpt - 317,10; prog 29,2
11dpt - 736,95; prog 23,8
14dpt - 2922,61; prog 26,6
21dpt - 31872,32; prog 16,2
25dpt - 68296,92; prog 23,5
28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
9t0d - 2,12 i 2,39
9t5d - 2,93 i 3,27
10t5d - 3,95 i 4,12
11t5d - 5,36 i 5,62
14t5d - 9,19 i 9,50
17t5d - 229g i 237g

-
Dziękuję ❤️Karolka87 wrote:mAnik, ale wieści! Gratulacje 😍😍
Ja na wyjeździe i tylko czytam i lajkuje, ale to już prosiło się o pełnoprawny wpis
Starania od sierpnia 2017
07.2019 IUI ☹️
08.2019 IUI ☹️
2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
4dpt ⏸️
6dpt beta 65,2 😍
8dpt beta 247,1 😍
11dpt beta 1113,2 😍
12dpt beta 1594,7 😍
15dpt beta 4036,5 😍
20dpt beta 17488,3 😍
25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
12+5 prenatalne, wszystko OK
Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

-
Ja rano oddałam krew na pappe. Za jakieś 4 dni wyniki a za tydzień USG prenatalne. Myślałam że wyniki zobaczę dopiero w sobotę a tak to zaś stres się zaczął i będę pewnie kukac co chwilę na stronę 🙄🙍♀️93’ 🙍♂️93’
10.2021 💔👼
10.2022 👧
Starania od 12.2024
07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
08.2025 ⏸️
08.2025 cp 💔
12.2025 drożność jajowodów
Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
Badania hormonalne 👍
Badanie nasienia 👍
Pozostałe wyniki 👍
🌸03.2026 ⏸️
7.03 (12dpo) beta 31,75
9.03 (14dpo) beta 95,17
11.03 (16dpo) beta 239,76
13.03 (18dpo) beta 569,37
Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

-
mAnik wrote:Dziewczyny odebrałam wyniki Panoramy, dwie zdrowe dziewczyny 🩷🩷
Woooow ale cudownie! 😍💓💓
Dziewczyny, jestem w 13tc i żadne spodnie już na mnie nie pasują. Przy majówkowej temperaturze jak zdjęłam z siebie wszystkie zimowe warstwy i założyłam letnie to zdałam sobie sprawę jak brzuch już urósł. Szok, że już widać. Wiadomo każda z nas innej budowy. U której już widać?
mAnik lubi tę wiadomość
AMH 0,27 🙋🏻♀️34 lata 👦🏻 39 lat
I IVF 💉
I Transfer 22.11.25
10dpt Beta 0.1 💔
II Transfer 22.12.25 💔
II IVF 💉
I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
8dpt 102
10dpt 346
17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
29dpt 58348 💙 130/min
9tc+2 💙179/min 2.59cm
12tc+1 💙 170/min 5.46cm
12tc+4 💙179/ min 6cm
13tc+5 💙 168/min 7.21cm
15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

-
Ja też po cichu mam takie życzonko. A dziwne bo całe lata naszego związku mówiłam o chłopcu. A jakoś mi się zmieniło jak zaszłam w ciążę. Mam nadzieję, że to intuicja 🙂Alicee98 wrote:Ja po cichu liczę na dziewczynkę, w domu jedyna, bo nasz pies to chłopak 😅
Karolka87 lubi tę wiadomość
AMH 0,27 🙋🏻♀️34 lata 👦🏻 39 lat
I IVF 💉
I Transfer 22.11.25
10dpt Beta 0.1 💔
II Transfer 22.12.25 💔
II IVF 💉
I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
8dpt 102
10dpt 346
17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
29dpt 58348 💙 130/min
9tc+2 💙179/min 2.59cm
12tc+1 💙 170/min 5.46cm
12tc+4 💙179/ min 6cm
13tc+5 💙 168/min 7.21cm
15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

-
Pokaż fotkę 🤭 u mnie nie widać tak bardzo chociaż jeansy zaczynają cisnąć i staram się rozpinać, żeby nie uciskać brzuchaMrowka wrote:Woooow ale cudownie! 😍💓💓
Dziewczyny, jestem w 13tc i żadne spodnie już na mnie nie pasują. Przy majówkowej temperaturze jak zdjęłam z siebie wszystkie zimowe warstwy i założyłam letnie to zdałam sobie sprawę jak brzuch już urósł. Szok, że już widać. Wiadomo każda z nas innej budowy. U której już widać?
👧26 🧑27 🐈⬛ 🐈⬛ ⏳️05.24
🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
✅️ AMH 6, drożność, nasienie
01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue
7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
08.06 333g 🩵🧸









